Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

הבלם הזה מרגיש לי כמו ברירת מחדל אחת גדולה

אני לא במחנה שמבקר ומאשים.

מצד אחד הרזומה שלו בסדר גמור, זה בידיוק מסוג הבלמים שמגיעים לקבוצות בסדר גודל הזה, חלק הופכים למצויינים. וחלק אחרי חצי שענה עוברים לעשות עוד כסף באזרבייזאן.

מצד שני שוויתרו בקלות כביכול על רמי גרשון, אז חשבתי שזה בגלל שיש בלם זר תותח, פוטנציאל למפלצת בהזדמנות טובה.

אני לא מבין איך אפשר להתלונן על רפאלוב

זה לא על רפאלוב שברור שהוא שחקן שחקן(למרות שבירידה) אלא על חוסר האיזון בסגל. יש לך בחלק הקדמי את אצילי מיכה בלקמן סושיץ עטר תוסיף גם את רפאלוב וזה יותר מדי אגו לנהל, ופחות מדי דקות לחלק.

מצד אחד הרזומה שלו בסדר גמור, זה בידיוק מסוג הבלמים שמגיעים לקבוצות בסדר גודל הזה, חלק הופכים למצויינים. וחלק אחרי חצי שענה עוברים לעשות עוד כסף באזרבייזאן.

מצד שני שוויתרו בקלות כביכול על רמי גרשון, אז חשבתי שזה בגלל שיש בלם זר תותח, פוטנציאל למפלצת בהזדמנות טובה.

רמי גרשון, בלם סבבה, פצוע ולא צעיר, קיבל מחיפה חוזה של 500k יורו נטו לחמש שנים. אני שמח שלא התחרינו בהצעה כזו, בלי קשר לאלטרנטיבה.

לדעתי מה שהולך לקרות זה הבלם החדש יפתח באירופה כשנשחק נסוג, וטיבי בליגה כדי להתמודד עם המתפרצות שיעשו נגדנו

מאוד מאוד מקווה שיבוא קשר אחורי אפילו אחד כזה פשוט עם רזומה לא רזומה

כל כך מקווה שרפאלוב לא יבוא למכבי

בדיוק מסוג ההחתמות שלוני כישלנוי היה נוהג לעשות

אם משלמים מיליון יורו לשחקן כל כך פציע בן 30 על יכולות שמוטלות בספק למה לא שידרגו למוח את החוזה והיו חוסכים הרבה בעיות בהתקפה

בקיצוק עוד התנהלות לא ברורה של מכבי

מישהו פעם עצר לחשוב למה המחיר של גרשון היה רק 400K?

מקווה מאוד שהפרסומים לא נכונים וזה רק כדי להלחיץ את חיפה.

אם עכשיו אנחנו קצת לא מבינים איך זה יסתדר עם 5 שחקני כנף אז רפאלוב בא?

כמות האגו שתהיה לא טובה,לא מתאימה לגורדי החתמה כזאת.

מאוד מאוד מקווה שיבוא קשר אחורי אפילו אחד כזה פשוט עם רזומה לא רזומה

כל כך מקווה שרפאלוב לא יבוא למכבי

בדיוק מסוג ההחתמות שלוני כישלנוי היה נוהג לעשות

אם משלמים מיליון יורו לשחקן כל כך פציע בן 30 על יכולות שמוטלות בספק למה לא שידרגו למוח את החוזה והיו חוסכים הרבה בעיות בהתקפה

בקיצוק עוד התנהלות לא ברורה של מכבי

אמנם אני לא הייתי מכוון לרפאלוב, אבל אי אפשר להגיד "יכולות שמוטלות בספק" רק לפני שנתיים הוא סיים עונה עם 19 שערים ו-18 בישולים בכל המסגרות, נכון הפציעות הורגות אותו בשנתיים האחרונות אבל כשהוא כשיר , הוא שחקן אדיר, רק בגלל הפציעות והעומס שיש לנו בהתקפה אני לא רוצה אותו, לא בגלל היכולות.

מקווה מאוד שהפרסומים לא נכונים וזה רק כדי להלחיץ את חיפה.

אם עכשיו אנחנו קצת לא מבינים איך זה יסתדר עם 5 שחקני כנף אז רפאלוב בא?

כמות האגו שתהיה לא טובה,לא מתאימה לגורדי החתמה כזאת.

אצל קרויף לא יהיה אגו

מעדיף אותו פה מאשר חיפה/בש

שווה מחצית מהסכום שפורסם שהוא הולך לקבל. נראה יותר כמו החתמת "תזכרו מי עדיין האלפא דוג בשכונה".

היה אפשר לוותר עטר אם הוא חותם.

רפאלוב שחקן טוב מאוד מה קורה לכם? אני יודע שכרגע אין לנו מה לעשות איתו אבל עובדה שהיו אנשים שרצו גם את עטר וגם את בוזגלו שחקן טוב שלא ממש צריך.

טל בן חיים החלוץ רק מהיר!

שחקן של 8-10 שערים בעונה והרבה התקפי לב ועצבים הלך הלך.

למה לזלזל בו? הוא היה שחקן מאוד משמעותי וזה לא רק המספרים. הוא משך אליו את כל ההגנה, החזיק את אגף שמאל של מכבי כמעט לבד בעונה האחרונה. שהוא לא שיחק שנה שעברה לא היה קיים אגף שמאל.

רפאלוב שחקן טוב מאוד מה קורה לכם? אני יודע שכרגע אין לנו מה לעשות איתו אבל עובדה שהיו אנשים שרצו גם את עטר וגם את בוזגלו שחקן טוב שלא ממש צריך.

זה היה לפני שבלקמן הגיע