Jump to content

נושא מלפפונים שבוע אחרון 18\17 ע"ש ג'ו לדלי

Liran

Recommended Posts

לא שאני רוצה להעליב או משהו, אבל שניכם לא בדיוק ותיקים/בולטים פה ככה שזה קצת נראה מוזר.

ערן, תעלה צילום מסך של הסטורי.

לא מעליב , ואתה צודק , אני לא רואה בזה בעיה ,

הרבה פעמים אתה מזהה אמינות של משתמש מכל התגובות שלו. בהרבה נושאים..

אתה מוזמן לראות שגם אני וגם הוא לא הטרלנו אף פעם או ענינו בצורה מזלזלת ..ובדרכ בצורה מקצועית בסיסית..

לא מעליב , ואתה צודק , אני לא רואה בזה בעיה ,

הרבה פעמים אתה מזהה אמינות של משתמש מכל התגובות שלו. בהרבה נושאים..

אתה מוזמן לראות שגם אני וגם הוא לא הטרלנו אף פעם או ענינו בצורה מזלזלת ..

בגלל זה לא עניתי לך כמו שאני עונה לטרולים, כי בינתיים אתם בסדר גמור, אבל בחייאת שיעלה כבר את הסטורי.

אני יושב פה עם חברים וסתם תקוע בפלאפון על הפורום.

בגלל זה לא עניתי לך כמו שאני עונה לטרולים, כי בינתיים אתם בסדר גמור, אבל בחייאת שיעלה כבר את הסטורי.

אני יושב פה עם חברים וסתם תקוע בפלאפון על הפורום.

חחח מבין הכל טוב , העיקר האיכות של הרכש..

0__059a883717ff7b.jpg

יש לה פרצוף של מחתימה את איגבור לחזרה מרגשת..

יעל מרגלית העלתה סטורי מהמשרדים של מכבי לפני שעה, כנראה עובדים שם על החוזים של הזרים.

כבר נכנסתי למיטה ועכשיו בגללך אני לא יודע מה לעשות.

אולי מפה תבוא הישועה?

מסתבר שקאזאן לא שלחה את האישורים על העברה של זמבראנו למערכת של פיפא בזמן, פאוק כן שלחו, כעת הם צריכים לחכות למחר ולקוות שפיפא תאשר את העברה. הם טוענים שבדר"כ פיפא מאשרים מקרים כאלה.

In a real thriller, the case of Carlos Samprano has evolved, who went to the Touba FC's offices to complete his move to PAOK.

Peruvian found it early with PAOK, everything was ready to close the transfer, but what was delayed was a document by Rubin Kazan to allow the club to announce the lending of an experienced defender for a year.
As it was known, PAOK completed all the procedures on time, but the Russian team delayed the passage of Sabrano's "free" into the on-line FIA ​​(tms) system.
Usually, FIFA accepts transfers in these cases, but the case will be examined on Friday morning and until then PAOK can not announce the acquisition of Sabrano.

דוד יא נוכל, אתה בכלל לא עוקב אחריה וגם לא אחרי אף יעל מרגלית אחרת

אמרו יעל מרגלת אז עקבתי אחריה חיפשתי ראיתי קצת תמונות מפראג עד שהבנתי שזאת לא היא בכלל והורדתי ממנה תעוקב...

אמרו יעל מרגלת אז עקבתי אחריה חיפשתי ראיתי קצת תמונות מפראג עד שהבנתי שזאת לא היא בכלל והורדתי ממנה תעוקב...

עקצת אותנו, שמחפשים יעל מרגלית באינסטגרם, היא הראשונה שיוצאת (יש לה קשר עם השחקנים שעוקבים אחריה ובין היתר גם אתה עוקב אחרי) התוצאות הנוספות הם של כמה נשים מבוגרות בגיל העמידה שאומרים להם פראג הן מכינות עוגות פרג.

אולי זה בן דוד שלך שמנקה את האפרוחים בב"ש עבד עליך שוב