Jump to content

הגרלת שלב הבתים ליגה אירופית 2017/18

Double

Recommended Posts

נראה שהקבוצה שתעקוץ את ויאריאל תעלה.

לדעתי דווקא המשחק עם וויאריאל פחות מעניין, היריבה מתוך מכבי, אסטנה ופראג שתצליח לנצח משחק חוץ בתוך השלישיה הפנימית הזאת תעלה, כי משחקי הבית יהיו דיי נטויים לטובת הקבוצה הביתית שהרמה כלכך שיוויונית.

לא חופר, אני מדבר כמו בן אדם, מדבר כמו בן אדם סקרן שאוהב לדבר.

לא כמוך מדבר כאן כמו ערס וילד קטן שלא עוזר בכלום ורק מחמם את האווירה.

בנוסף אני יותר ותיק ממך כאן בפורום ובטח גם בגיל לפי התגובות שלך, אוקי " אחי" , אז אל תהרוס ותתפרץ סתם לנושאים אם אין לך מה להגיד בקיצור

חחח איזה יצור אני מת

העיסוק בבאר שבע מביך ברמות קשות

די שחררו מזה !!!!

יש להם בית עם 2 קבוצות שלוקחות את המפעל סופר ברצינות, שניהם טובות ממאריבור ולודרץ ועם מסורת אירופאית ארוכה פי כמה ומתחת קבוצה משוויץ, לא מולדבה או אלבניה.

קיבלנו הגרלה סבירה שהבאסה הרציני זה טיסות ארוכות מאוד (גם ספרד וגם קזחסטן)

חחח איזה יצור אני מת

לא לא לא היצור המעיק פה זה אתה שיורד על אנשים פה בכל נושא שני כמו איזה מזדיין בתחת, נמאס מהתגובות המעיקות שלך. יוצא על אנשים פה מאחורי מסך המחשב, איזה גבר.

אלא אם כן באמת יגיעו 2 שחקנים ברמה שתשדרג את הקבוצה, אני לא רואים אותנו עושים נצחון אחד בבית הזה.

אני ראיתי את סלביה ויש להם קבוצה מפחידה, הם עוד בהרצה אבל ברגע שזה יתחבר זה יהיה מלחיץ.

גם אסטנה קבוצה מלחיצה ,אם לבש יש וואקמה בצד אחד אז להם יש בשתי הכנפיים.

על ויאריאל אין מה לדבר, זו קבוצה שכל שנה נלחמת באירופית ומכוונת גבוה במפעל הזה.

די שחררו מזה !!!!

יש להם בית עם 2 קבוצות שלוקחות את המפעל סופר ברצינות, שניהם טובות ממאריבור ולודרץ ועם מסורת אירופאית ארוכה פי כמה ומתחת קבוצה משוויץ, לא מולדבה או אלבניה.

לודוגורץ ברמה אחת מעל כל הקבוצות של הבית שלהם

אה וואלה התבלבלתי,ספרטה יותר טובה מסלביה?

עונה שעברה סלאביה סיימה ראשונה עם 69, פלזן שנייה עם 67 וספרטה שלישית עם 57. לא יודע מה אמור להיות שם העונה.

לדעתי דווקא המשחק עם וויאריאל פחות מעניין, היריבה מתוך מכבי, אסטנה ופראג שתצליח לנצח משחק חוץ בתוך השלושה הפנימית הזאת תעלה, כי משחקי הבית יהיו דיי נטויים לטובת הקבוצה הביתית שהרמה כלכך שיוויונית.

שנה שעברה זניט הייתה מאוד רלוונטית כשעפנו בגלל ההפסד שלה כשאלקמאר אירחה אותה במחזור האחרון. אמנם גם אנחנו קיבלנו את זניט אחרי שכבר הבטיחה עלייה, אבל זה היה בחוץ, לדעתי עוד לא הבטיחה תיאורטית מקום ראשון, ושוטא עלה עם פאקינג בן בסט כדי לשמור את וידאר לק"ש בטוטו.

סיכוי לא רע שגם השנה הקבוצה שתשחק נגד ויאריאל במחזור האחרון תרוויח (בהנחה שויאריאל תעשה זניט ותגיע מושלמת למחזור האחרון).

די שחררו מזה !!!!

על סמך מה אתה טוען שפלזן יותר טובה מלודוגורץ סליחה?

אנשים לא יודעים איך תראה הקבוצה בעוד שבוע וכבר מחשבים ניקוד אפשרי בבית הזה. באמא שלי אתם לא נורמלים.

על הנייר בית קשה, נתנחם באיזה נסיעה או שתיים.

סיכוי לא רע שגם השנה הקבוצה שתשחק נגד ויאריאל במחזור האחרון תרוויח (בהנחה שויאריאל תעשה זניט ותגיע מושלמת למחזור האחרון).

אכן, בוא נראה מה הלוח משחקים. אנחנו מדורגים שניים אני מקווה שזה מקנה לנו יתרון כלשהו.

לפי התוצאות של היריבות, לא מתייחס כרגע לשווי של הקבוצות (זה לא תמיד משקף) -

אנחנו יותר טובים מאסטנה, הם גם לקראת סוף העונה בליגה שם (לא יודע איך זה ישפיע).

די שווים לפראג.

עם חיזוק טוב נתמודד עם פראג על המקום השני - אני רק מציין שעברו את בוריסוב בקושי (בגלל שערי חוץ), ולא הצליחו לכבוש באף מפגש מול אפואל ניקוסיה

דרך אגב, פלזן מובילה את הליגה שם כרגע, סלביה מקום 3

לפי התוצאות של היריבות, לא מתייחס כרגע לשווי של הקבוצות (זה לא תמיד משקף) -

אנחנו יותר טובים מאסטנה, הם גם לקראת סוף העונה בליגה שם (לא יודע איך זה ישפיע).

די שווים לפראג.

עם חיזוק טוב נתמודד עם פראג על המקום השני - אני רק מציין שעברו את בוריסוב בקושי (בגלל שערי חוץ), ולא הצליחו לכבוש באף מפגש מול אפואל ניקוסיה

דרך אגב, פלזן מובילה את הליגה שם כרגע, סלביה מקום 3

בנק' הזמן הזאת אנחנו ממש לא יותר טובים מאסטנה, אנחנו לא ברמה של מוקדמות האלופות, הם העיפו את לגיה ורשה.

על סמך מה אתה טוען שפלזן יותר טובה מלודוגורץ סליחה?

אני בסה"כ לא מבין את כל נושאי הבכיינות בעניין ב"ש שגורם לאנשים לעשות מאסטנה יובנטוס ומפלזן הפועל ת"א.

מביך מביך מביך. אנחנו מכבי.

לא רציני לערוך צפי ניקוד של הבית לפני שיש סדר משחקים.

יחסי הכוחות נגזרים הרבה פעמים מהנסיבות כמו הניצחון של אלקמאר על המילואים של זניט לדוגמא.

זה לא משהו שאפשר לצפות מראש, בטח לא לפני שהמשחקים שובצו.