Jump to content

הגרלת שלב הבתים ליגה אירופית 2017/18

Double

Recommended Posts

בא לי לאציו, יש לי תחושה שהם יזרקו על המפעל ובא לי את האנטישמים האלו פה.

זאת הסיבה שאתה רוצה את לאציו ? לדעתי יש קבוצות יותר אטרקטיביות..

אבל שתדע העיר רומא היא בכללית עיר מאוד אנטישמית, הייתי שם לפני חודש והעיר באמת לא כל כך אוהבת ישראלים וגם יש שם עכשיו הרבה מוסלמים. אגב לעניין האנטישמים, עברתי באחד הרחובות הראשים שם וראיתי חנות עם מלא יין ותמונה של היטלר עליהם מצדיע במועל יד, מלא אבל מוצגים בחלון הראווה של החנות הזאת. ללא ספק עיר מאוד גזענית אבל רומא זאת רומא כמובן.

יש עוד ״יתרון״ בלקבל קבוצה ממש חזקה דרג ראשון.

כמו שאמרו יש מצב שתזרוק, אבל גם אם לא, זה טוב לקבוצת דירוג (ויכולת) כמו מכבי שתהיה קבוצה שתפרק את כולן ותשאיר להלחם על המקום השני.

שנה שעברה מבחינת ניקוד בין הקבוצות היינו אמורים לסיים מקום שני ורק תוצאות (של אחרות) מול זניט הרסו לנו את זה.

עם פרנקפורט (שאומנם הגיעו מדרג 3) היה דומה לדעתי שהם גם הוציאו את רוב הניקוד מול האחרות ויצא לנו טוב שהצלחנו גם להוציא מהם.

אכלתם את הראש עם הסימולטור הזה. אין בזה ולו 1% של קשר למה שיקרה בפועל אז את מי זה מעניין.

הגרלתי בפיפא ויצא שרונאלדו חותם במכבי. מעניין מישהו?

אכלתם את הראש עם הסימולטור הזה. אין בזה ולו 1% של קשר למה שיקרה בפועל אז את מי זה מעניין.

הגרלתי בפיפא ויצא שרונאלדו חותם במכבי. מעניין מישהו?

מה אתה כבד כל כך, ברור שזה לא מעניין וברור שהסיכויים שמשהו מזה יקרה שואפים ל-0, אבל כולה סימולטור.

• First qualifying round: €215,000
  • Second qualifying round: €225,000
  • Third qualifying round: €235,000
  • Play-off round elimination: €245,000
  • Base fee for group stage: €2,600,000
  • Group match victory: €360,000
  • Group match draw: €120,000
  • Group winners: €600,000
  • Group runners-up: €300,000
  • Round of 32: €500,000
  • Round of 16: €750,000
  • Quarter-finals: €1,000,000
  • Semi-finals: €1,600,000
  • Losing finalist: €3,500,000
  • Winners: €6,500,000

הם רציניים שזוכה באירופית מקבלת רק 6 וחצי מיליון?

אני מתחיל להבין למה קבוצות גדולות זורקות על המפעל הזה.

בא לי לאציו, יש לי תחושה שהם יזרקו על המפעל ובא לי את האנטישמים האלו פה.

למה אתה רוצה את הנאצים האלו? שהאוהדים שלנו יחזרו הביתה בשלום בלי בלאגן.

אתה צריך שיהיה יותר משתלם לעוף בבתים של הצ'מפיונס כדי שלא יהיה מצב שעדיף לקבוצה לא לעלות.

לקבוצות ישראליות זה הרבה כסף, תאמין לי גם לקבוצות מאירופה אבל לא מאריות אירופה כמובן.

בסך הכל אני אוהב את הפורמט של הליגה האירופית לעומת מה שהיה בגביע אופ"א.

וכל שנה יש בשלב הבתים לפחות 4-5 ענקיות צ'מפיונס.

יכול להיות שלקבוצות האנגליות שמכניסות המון כסף מהפרמיירליג לא כל כך משתלם להשקיע באירופית. וראינו גם קבוצות מאיטליה, וגרמניה זורקות על המפעל הזה. מה שכן יש קבוצות שאיבדו את המקום לצ'מפיונס מהליגה והן נלחמות על זכייה באירופית.

אני חושב שלקבוצות הישראליות מדובר באחלה מפעל. ודובר פעם על פיצול הליגה אירופית והוספת ליגה בדרג שלישי יכול להיות שגם זה רעיון לא רע.

בסך הכל אני אוהב את הפורמט של הליגה האירופית לעומת מה שהיה בגביע אופ"א.

וכל שנה יש בשלב הבתים לפחות 4-5 ענקיות צ'מפיונס.

יכול להיות שלקבוצות האנגליות שמכניסות המון כסף מהפרמיירליג לא כל כך משתלם להשקיע באירופית. וראינו גם קבוצות מאיטליה, וגרמניה זורקות על המפעל הזה. מה שכן יש קבוצות שאיבדו את המקום לצ'מפיונס מהליגה והן נלחמות על זכייה באירופית.

אני חושב שלקבוצות הישראליות מדובר באחלה מפעל. ודובר פעם על פיצול הליגה אירופית והוספת ליגה בדרג שלישי יכול להיות שגם זה רעיון לא רע.

אני מאמין שאם יפצלו ויעשו מפעל דרג שלישי (מקום שלישי בבתים מוביל אליו),יש למכבי סיכוי להיות שם בשמינית וכאלה.

אבל זה בעיקר יהיה מפעל למכבי פתח תקוות.

אני מאמין שאם יפצלו ויעשו מפעל דרג שלישי (מקום שלישי בבתים מוביל אליו),יש למכבי סיכוי להיות שם בשמינית וכאלה.

אבל זה בעיקר יהיה מפעל למכבי פתח תקוות.

אמרת מכבי פ"ת, אמרת דרג שלישי. ונזכרתי באינטרטוטו.

והשאלה פה מה אתה מעדיף להיות זנב לאריות או ראש לשועלים? ואני חושב שבאמצע המפעל השני בחשיבותו מתאים לנו בול. אבל חלילה במקרה שאתה לא מעפיל לפחות יש לך את המפעל השלישי בחשיבותו, ויש לך עונה אירופית...

אמרת מכבי פ"ת, אמרת דרג שלישי. ונזכרתי באינטרטוטו.

והשאלה פה מה אתה מעדיף להיות זנב לאריות או ראש לשועלים? ואני חושב שבאמצע המפעל השני בחשיבותו מתאים לנו בול. אבל חלילה במקרה שאתה לא מעפיל לפחות יש לך את המפעל השלישי בחשיבותו, ויש לך עונה אירופית...

כמובן שעדיף להיות באלופות ובאירופית,אבל במקרה כמו שנה שעברה שהודחנו מהאירופית זה נחמד שיש איזה מפעל ניחומים.

כמובן שעדיף להיות באלופות ובאירופית,אבל במקרה כמו שנה שעברה שהודחנו מהאירופית זה נחמד שיש איזה מפעל ניחומים.

לא אני לא מתכוון שאתה מודח בשלב הבתים. הכוונה היא בשלב המוקדמות.

יש מספיק קבוצות טובות ביבשת בשביל לעשות מפעל שלישי. וכמובן שאת הליגה האירופית צריך לצמצמם מ-48 קבוצות וככה גם לעלות שם את הרמה ואת הכסף. ולעשות מפעל שלישי שיהיה פחות יוקרתי.

מפעל שלישי באירופה זה מיותר לגמריי.

יכול להיות שהמפעל הזה יהיה סוג של מיותר לחלק מהקבוצות כי אתה מעביר לשם את כל הבררה. אבל זה יעלה את הרמה של הליגה האירופית.

לא אני לא מתכוון שאתה מודח בשלב הבתים. הכוונה היא בשלב המוקדמות.

יש מספיק קבוצות טובות ביבשת בשביל לעשות מפעל שלישי. וכמובן שאת הליגה האירופית צריך לצמצמם מ-48 קבוצות וככה גם לעלות שם את הרמה ואת הכסף. ולעשות מפעל שלישי שיהיה פחות יוקרתי.

אז זה עדיין סבבה שתהיה לנו שם איזה מכבי פתח תקווה או ביתר,שקבוצות מקום רביעי וחמישי ילכו לשם או משהו.

תחושה שככל הנראה לא תתממש:

אנחנו:

1. אתלטיק בילבאו

2. מכבי

3. הופנהיים

4. ויטסה ארנהיים

ב"ש:

1. זלצבורג

2. יאנג בויז

3. ב"ש

4. איסטנבול