Jump to content

כרטיסים לק"ש חוץ - באיצטדיון עכו

Recommended Posts

בשביל ניקוד חייבים להזמין מלאן לפני? (אינטרנט\טלפון)

אפשר גם בקנייה במשרד לאן עצמו, רק חשוב לתת להם את מספר המנוי כדי לשייך אליו את הנקודות.

מציע טרמפ למשחק היום, יוצא מפ"ת ב5, נוסע דרך כביש 6. חזרה גם לפ"ת דרך ת"א (מגיע עד מחלף השלום). יש כרגע 3 מקומות. תמורת השתתפות בדלק (30 שקל לאדם)

מציע טרמפ למשחק היום, יוצא מפ"ת ב5, נוסע דרך כביש 6. חזרה גם לפ"ת דרך ת"א (מגיע עד מחלף השלום). יש כרגע 3 מקומות. תמורת השתתפות בדלק (30 שקל לאדם)

שלחתי לך פרטית

יש מצב שנגמרו הכרטיסים? לפני משהו כמו שהיה היציע שלנו סומן כ "כרטיסים אחרונים" ועכשיו האירוע עצמו נעלם לחלוטין מהאתר. מקווה מאוד שזה נכון כי אם כן אז כל הכבוד לכולם ויאללה קרנבל!!!

יש מצב שנגמרו הכרטיסים? לפני משהו כמו שהיה היציע שלנו סומן כ "כרטיסים אחרונים" ועכשיו האירוע עצמו נעלם לחלוטין מהאתר. מקווה מאוד שזה נכון כי אם כן אז כל הכבוד לכולם ויאללה קרנבל!!!

אין מצב שנגמרו ואם כן אני מתאבד כי רציתי לקנות בקופות

אין מצב שנגמרו ואם כן אני מתאבד כי רציתי לקנות בקופות

אל תהיה כזה בטוח שנשארו, היציע שם די קטן ואני אומר שעקבתי אחרי המכירה בלאן ובאמת התקדמה לאט לאט עד שהיום היציע סומן באדום של "כמעט אזל" ועכשיו המכירה ירדה לגמרי, אז או שנגמר לגמרי או שנשארו ממש בודדים שהם מחויבים להעביר לקופות או משהו כדי שיהיה צ'אנס לאנשים לקנות בלי עמלה, אין לי מושג אם זה משהו אמיתי או שהמצאתי עכשיו חח.. בכל מקרה כנראה שנמכרו הרוב וטוב שכך

אל תהיה כזה בטוח שנשארו, היציע שם די קטן ואני אומר שעקבתי אחרי המכירה בלאן ובאמת התקדמה לאט לאט עד שהיום היציע סומן באדום של "כמעט אזל" ועכשיו המכירה ירדה לגמרי, אז או שנגמר לגמרי או שנשארו ממש בודדים שהם מחויבים להעביר לקופות או משהו כדי שיהיה צ'אנס לאנשים לקנות בלי עמלה, אין לי מושג אם זה משהו אמיתי או שהמצאתי עכשיו חח.. בכל מקרה כנראה שנמכרו הרוב וטוב שכך

בד"כ משעה מסוימת הם מורידים את המכירה דרך האתר וכל הכרטיסים שנשארו עוברים לקופות באיצטדיון שבו יתקיים המשחק.

מי שמתלבט- תרימו טלפון ללאן

לדעתי פשוט ממשיכים מכירה בקופות

כל מה שאתם אומרים הוא נכון - ובכל זאת, אני תמיד עוקב אחרי מכירת כרטיסים למשחקים שלנו בלאן והם אף פעם לא מורידים את המכירה בשלב כ"כ מוקדם. מה גם שלאחרונה הם בכלל לא מורידים מכירה אלא משאירים אותה עד הרגע האחרון יחד עם מכירה בקופות, אבל יכול להיות שכל מה שאמרתי תקף רק במשחקי בית שלנו ובמשחקי חוץ זה עובד אחרת. בכל אופן כשהמכירה עוד הייתה פעילה היו "כרטיסים אחרונים". בכל מקרה מי שיכול שיגיע, מאמין שיש עוד כרטיסים בקופות ומקסימום השתלטות על יציע מערבי.. מרגש פלוס!

חבר צלצל ללאן עכשיו ואמרו לו שנגמר

בעיקרון נשמע הגיוני.. מי שעוד לא קנה ורוצה להגיע, אני אומר שווה בדיקה אם יש מקום ביציע המערבי ממול, אם כן - תגיעו! יהיה מרגש להעביר מיציע ליציע חח

אל תסעו סתם חבל או שתקנו ליציע של קש ותעשו מן גוש קטן של אוהדי מכבי בצד.

אתה מסתלבט?

גם ככה משחקים נגד קבוצה בלי קהל, כל מי שרוצה יכנס, רק תבואו.

התקשרתי עכשיו לברר ואמרו לי שיש עוד מעט כרטיסים ליציע של מכבי שיימכרו בקופות ובנוסף נשארו לא מעט כרטיסים ליציע המערבי של ק"ש אז תגיעו, להיכנס למשחק בטוח תוכלו ונראה שיהיה קרנבל רציני! יאללה מכביייייייייי

אתה מסתלבט?

גם ככה משחקים נגד קבוצה בלי קהל, כל מי שרוצה יכנס, רק תבואו.

הכוונה שלי ליצור מן גוש כזה במקום שכולם יהיו מפוזרים.