Jump to content

הארגון במחזור הפתיחה מול בית"ר

AZIKIT

Recommended Posts

יכול להיות שהגוש של הארגון עודד אבל העידוד עצמו היה פח אשפה מהגול הראשון שלהם עד דקה 90

שוב אני מציע . רמקולים למערבי , אין דרך אחרת .

מת שיקום הבן אדם ויוביל את זה כבר

מקווה שזה לא הארגון מונע את זה בגלל החוסר רצון שלהם להחזיק מיקרופון , מצידי שישתיקו את סידי .

לפחות בינתיים שאנחנו באיצטדיון הגרוע הזה.

הבאנרים היו ממש יפים .

יכול להיות שהגוש של הארגון עודד אבל העידוד עצמו היה פח אשפה מהגול הראשון שלהם עד דקה 90

שוב אני מציע . רמקולים למערבי , אין דרך אחרת .

מת שיקום הבן אדם ויוביל את זה כבר

מקווה שזה לא הארגון מונע את זה בגלל החוסר רצון שלהם להחזיק מיקרופון , מצידי שישתיקו את סידי .

לפחות בינתיים שאנחנו באיצטדיון הגרוע הזה.

הבאנרים היו ממש יפים .

ממש לא רמקולים,בשום פנים ואופן.

רמקולים רק ישפילו אותנו ויפגעו בקהל שגם ככה פגוע,זה כמו לתת לעצמף אגרוף.

קבוצה טובה - אוהדים טובים

קבוצה חרא - אוהדים חרא

בלי שום קשר לארגון כן, עשה עבודה טובה בראשון, מקווה שזה יימשך

גיבור שים ערוץ 57 יש שם בדיוק את המשחק שלנו מול פאו מ2010 אחרי שלא לקחנו אליפות 7 עונות ונראינו חושך וביזינות בדרבי בקיצור קבוצה חרא.

העידוד שיש במשחק הזה (עזוב מה שאני זוכר בתור ילד בן 16) לא משתווה לשום דבר שקהל בארץ הזה עשה לאחר עונות חשוכות. ועוד אני לא מדבר על כל הצבע והדגלים.

אחח בלומפילד ?

ייקח המון המון זמן כדי שירוויחו איזשהו מוניטין חיובי כלשהו.. אחרי כל הביזיונות בשנים האחרונות.

שום דף חדש לא ישנה את כל החרא שהארגון הזה האכיל את הקהל והקבוצה. פשוט חבל שאין אלטרנטיבה אחרת

ייקח המון המון זמן כדי שירוויחו איזשהו מוניטין חיובי כלשהו.. אחרי כל הביזיונות בשנים האחרונות.

שום דף חדש לא ישנה את כל החרא שהארגון הזה האכיל את הקהל והקבוצה. פשוט חבל שאין אלטרנטיבה אחרת

ייקח המון זמן? אז תמתין

אין שום סיבה שתזרוק הערות ועקיצות שמצד הארגון הכל טוב, תבוא, תעודד ותהנה, חאלס עם התגובות המיותרות האלה בפורום אוהדי מכבי נגד ארגון אוהדי מכבי.

כשיש ביקורת תביע, בטוח שאין לך מה להגיד על המשחק האחרון.

זה בדיוק הקטע שלאנשים יש זיכרון קצר.

כמה פעמים הארגון פרסם הודעת הבהרה והודיע ש"מעכשיו דף חדש והולכים קדימה?"

גם אני כל פעם מחדש קיוויתי שבאמת זה נכון וגם כל פעם מחדש התאכזבתי מהם.

האירוע בגמר הגביע שבר הכול והוכיח אחת ולתמיד שמהארגון הזה לא יכול לצאת טוב, מדובר בארגון בשביל מכבי פאנטיקס ולא בשביל מכבי תל אביב.

• מנהלים ראשיים

לא רוצה להיות זה שמבאס, אבל כל הקטע שלהם זה לעשות הכול הפוך מהרוב.

הרוב היה חרא, אז הם היו טובים.

אם היינו משחקים טוב ומובילים והקהל היה בהתלהבות, פתאום היה מתחיל שיר האונס וקללות על ערבים וכו'.

בהתחייבות.

דווקא ממש לא מסכים איתך בנושא. מהיכרות אישית שלי עם אנשים מובילים בארגון נעשה שינוי השנה והמשחק נגד ביתר הוא מאפיין ראשון של השינוי הזה.

אני חושב שמין הראוי לתת להם תקופת חסד לממש את השינוי שהם הכניסו.

ייקח המון זמן אה? אל תתלונן על אגו והרס כשאתה עושה בדיוק אותו דבר.

מה זה ייקח המון זמן לקבל אמון מחדש, מה אתה שרת המשפטים?

כולנו כאן למען מכבי, גם אתה וגם הארגון.

מה שעשו עד היום לא נתן להם מוניטין חיובי? כשסוזה עלה ליציע כולם הרגישו חלק מזה...

גם כשלא מסכימים וגם כשלוקחים טראבל קל..כולנו כאן למען אותה מטרה - תכניסו את זה לראש.

מאוד מקווה שלא נהפוך לקהל של ביתר לא ברמת הקיצוניות בפולטיקה אלא יותר ברמת השכל והטמטום ביציע.

ייקח המון זמן אה? אל תתלונן על אגו והרס כשאתה עושה בדיוק אותו דבר.

מה זה ייקח המון זמן לקבל אמון מחדש, מה אתה שרת המשפטים?

כולנו כאן למען מכבי, גם אתה וגם הארגון.

מה שעשו עד היום לא נתן להם מוניטין חיובי? כשסוזה עלה ליציע כולם הרגישו חלק מזה...

גם כשלא מסכימים וגם כשלוקחים טראבל קל..כולנו כאן למען אותה מטרה - תכניסו את זה לראש.

מאוד מקווה שלא נהפוך לקהל של ביתר לא ברמת הקיצוניות בפולטיקה אלא יותר ברמת השכל והטמטום ביציע.

עוד לא הבנת שהם לא פה לטובת מכבי? הם פה לטובת עצמם בלבד. וכל עוד לא תהיה אלטרנטיבה אחרת אני אמשיך לעודד יחד איתם אבל אהיה מוכן לכך שכל משחק גדול תהיה מחאה/מכות/חרם.

אי אפשר לפתוח "דף חדש" 10 פעמים.

בנוגע למוניטין שלהם, אני לא חושב שאפשר להגיד באיזשהי צורה שהוא חיובי

עוד לא הבנת שהם לא פה לטובת מכבי? הם פה לטובת עצמם בלבד. וכל עוד לא תהיה אלטרנטיבה אחרת אני אמשיך לעודד יחד איתם אבל אהיה מוכן לכך שכל משחק גדול תהיה מחאה/מכות/חרם.

אי אפשר לפתוח "דף חדש" 10 פעמים.

בנוגע למוניטין שלהם, אני לא חושב שאפשר להגיד באיזשהי צורה שהוא חיובי

אנחנו פה לטובת מכבי הרבה לפני שהתחלת לבוא ליציע י'כלום.

אנחנו פה לטובת מכבי הרבה לפני שהתחלת לבוא ליציע י'כלום.

הלוואי שבסוף תוכיחו ששיניתם את הדרך שלכם ואודה שטעיתי.

כרגע מניסיון עבר זה לא הולך לקרות ועם זה אי אפשר להתכווח..

הלוואי שבסוף תוכיחו ששיניתם את הדרך שלכם ואודה שטעיתי.

כרגע מניסיון עבר זה לא הולך לקרות ועם זה אי אפשר להתכווח..

אנחנו בטוח לא מנסים להוכיח לך או לכל אחד אחר פה שום דבר, מי שרוצה שיהיה איתנו ומי שלא לא אבל מי שחושב שאנחנו פה לא לטובת מכבי הוא בגדול אפס.

אנחנו בטוח לא מנסים להוכיח לך או לכל אחד אחר פה שום דבר, מי שרוצה שיהיה איתנו ומי שלא לא אבל מי שחושב שאנחנו פה לא לטובת מכבי הוא בגדול אפס.

אני לא רוצה לגרור את הנושא הזה לנושא אחר אבל אם הייתם לטובת מכבי הייתם מעודדים בגביע ובשלב הבתים של ליגת אלופות :g:

כנראה ארגון בשבילך ועוד כמה בודדים מעל מכבי ​

אני לא רוצה לגרור את הנושא הזה לנושא אחר אבל אם הייתם לטובת מכבי הייתם מעודדים בגביע ובשלב הבתים של ליגת אלופות :g: :g:

גם אם החלטות שלנו שקרו בעבר היו לטעמך טובות או לא, אנחנו עדיין באים אך ורק בשביל מכבי, אני משתדל לא להגיב לטרולים כמוכם אבל נמאס לי שאנשים שלא עשו כלום בשביל מכבי חושבים שהם יכולים לכתוב משפטים כאלה ושזה יעבור כאילו הכל טוב.

גם אם החלטות שלנו שקרו בעבר היו לטעמך טובות או לא, אנחנו עדיין באים אך ורק בשביל מכבי, אני משתדל לא להגיב לטרולים כמוכם אבל נמאס לי שאנשים שלא עשו כלום בשביל מכבי חושבים שהם יכולים לכתוב משפטים כאלה ושזה יעבור כאילו הכל טוב.

חייב לדעת מאיפה ההסקת מסקנות הזאת ש"לא עשו כלום בשביל מכבי"

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.