Jump to content

צעדת השרמוטות

קמחי

Recommended Posts

די נו סנופקין. כולם יודעים על מה מדובר.

אל תהפוך את זה לעוד נושא מקצועי.

הטרולים משתלטים פה והאחרונים שעוד איכשהו שומרים על הפורום הזה קרובים מאוד להתנתק.

!

הייתי בשוק. 20 משחקים הוא בלי הפסד, ובפיגור 2-0 במחזור ראשון שורקים בוז. כאילו המאמן והשחקנים לא יודעים שיש בעיה. להלחיץ ולהוריד ביטחון זה מה שיעזור. בדרך כלל אני לא מופתע, היום הופתעתי.

אני מנסה להבין מה האינטרס של התנהגות שיכולה לגמור לנו את העונה. אתם חושבים שהיום ג׳ורדי יילך לישון בלי לחשוב איזה לקחים להפיק?

אתה מצייר את זה יפה מדי.

כאילו היה משחק שנפל על יום רע של מכבי, השחקנים נלחמו אבל לא הלך.

לא, זה לא מה שקרה, וזה מה שמשתמע ממה שכתבת.

ישבתי מאד קרוב לדשא, והרגשתי שכמעט כל שחקן במכבי משתין לי בפנים.

זה מכעיס, מרגיז, מאכזב.

המאמן יכול לטעות בהרכב, בחילופים, במערך, אבל אתם? תילחמו כמו מטורפים ותירקו דם, זה מחזור ראשון, זה לא שאיבדתם את האליפות וכבר אין מוטיבציה לשחק.

הייתה אדישות נוראית, אפטיות, חוסר חשק, לא יודע איזה עוד שמות אפשר לתת להרגשה שקיבלתי מהשחקנים היום, וזה פאקינג מחזור ראשון.

זה היה הרבה יותר גרוע ממה שמשתמע ממה שכתבת.

הבעיה היא הדרך להפסד ולא ההפסד עצמו.

אפשר לקבל הפסד, אבל לא בכל דרך.

(המשחק היום העלה לי פלאשבקים רעים מהתקופות שלפני ג'ורדי, שהיינו מדשדשים במקום שמיני ושחקנים היו מוותרים על המשחק בדקה 82.)

כשמזהים לחימה ורצון אצל השחקנים גם כשלא הולך הקהל יודע לדחוף.

זה לא קרה הפעם ואני בהחלט יכול להבין את הקהל. ממש לא מאוכזב מההתנהלות.

השחקנים צריכים לקבל את הסטירה המצלצלת הזו כמה שיותר מוקדם,

כנ"ל לגבי הצוות המקצועי והגורם המסתורי שמונע נחיתה של בלם וקשר אחורי כאן.

לשיר לשחקנים/לקבוצה היום אחרי המשחק שהם הציגו, זו טעות לדעתי.

כן צריך לשדר לשחקנים שאנחנו איתם גם ברגעים קשים - אבל בתנאי שהם ממלאים את חובתם כלפינו.

לא כשהם זורקים עלינו זין.

באיזשהו מקום עם כל התסכול אני אומר טוב שזה קרה היום, טוב שקיבלנו קבוצה כמו ביתר על ההתחלה כדי לשקף לנו שאנחנו צריכים לתקן מלא דברים כשעדיין אפשר.

הרי אם היינו מקבלים איזה הפועל עכו אשקלון ועוד איזה קבוצת פח בהתחלה, והיינו מנצחים, היינו מאושרים ובטוחים ואז מקבלים את הכאפה כשכבר אין מה לעשות.

אולי מעז ייצא מתוק, מקווה.

הבעיה זה שתמיד כשהקבוצה ביום רע אומרים שהיא לא נלחמה. את הסיסמאות האלה אני זוכר טוב מאוד מתקופות אחרות.

פשוט תחשבו קצת כמה הגיוני זה נראה לכם ששחקני כדורגל מקצוענים שאמורים להיאבק על האליפות נהנים לחטוף שלישייה בבית במחזור הראשון.

לא יודע אם אם טרולים או לא,

אבל אף אחד פה לא היה ביציעי מכבי היום (או בכלל בתאכלס) כדי להבין שיש לנו חרא קהל והדברים שנאמרים לה ע״י טרולים כביכול, נאמרים גם ביציע?

לא יודע אם אם טרולים או לא,

אבל אף אחד פה לא היה ביציעי מכבי היום (או בכלל בתאכלס) כדי להבין שיש לנו חרא קהל והדברים שנאמרים לה ע״י טרולים כביכול, נאמרים גם ביציע?

זו בדיוק הבעיה וטרולים כביכול בפורום הם רק הסימפטום.

יש לנו חרא של אוהדים מאז שאני מכיר אוהדי מכבי בשער ארבע בר"ג.

והזונות כאן מיתממים בשם הביקורת הלגיטימית כביכול על הניהול המקצועי והשחקנים והזכות של אוהדים למחאה.

אז זהו שאין לכם זכות למחות ולקלל אף אחד. לאף אחד. אין כאן אוהד אחד או קבוצת אוהדים שהביאה למכבי נקודות כבר שנים (לדעתי מאז ה 4-3 על רמת השרון אי אפשר לייחס אף נקודה לאוהדים). והיו רגעים קשים והיו זמנים שהיה צריך שתתנו ותקריבו. אבל יא שרמוטות לסכנין במקום שיבואו 8 אלף לתמוך במכבי וטבח שהוציא חוץ מזויין באו בקושי אלף ואח"כ התלוננו וקיטרו עד היום על הרכש של גורדי.

זמן רב שאני לא מגיע למשחקי בית כי אין לי מנוי הפעם חיפשתי להגיע והלכתי במקום חבר שנמצא בח"ול. נזכרתי למה אין לי מנוי ורציתי לבכות כשיצאתי מהמשחק, באמת, ואני לא ילד. לא לבכות בגלל הקבוצה שנראתה רע וספגה. לבכות בגלל שאני משתייך לקהל האוהדים הגרוע בישראל. הגדול ביותר והגרוע ביותר.

לא, אין לכם זכות לקלל אותם ולשרוק בוז. על מה אתם שורקים יא קוקסינלים שלא עשו כלום בחייהם האפסיים? מישהו רוצה לקבל בראש? שחקן שזו הפרנסה והקריירה שלו? מישהו נראה לכם לא נלחם? ג'ורדי החליט להתבזות? מיטש מזוכיסט ושמח שהקבוצה ככה? מאמן חדש, קבוצה חדשה, לא הצליחו, לא הלך, יכול לקרות. קורה.

קיבלתם מתנת חינם שלא מגיעה לכם בכלל כי אתם אוהדים חרא. יש לקבוצה שאתם כאילו אוהדים בעלים משקיען ברמה שלא נראתה כאן, הנהלה מסודרת ברמה אירופאית, ומאמן/ מנג'ר שהוא אגדה בפני עצמו, אתם בניגוד אליהם לא עשיתם כלום למען הקבוצה חוץ מלקנות מנוי ולבוא להצגות כמו הרולקסים בהיכל רק קצת יותר בזול וזה למרות שיש לכם כולה תפקיד אחד, חבורה של כלומניקים שרק יודעים לדרוש ולהעביר ביקורת כאילו שלשחק כדורגל זה פיפא או מנג'ר- לעודד את הקבוצה והשחקנים בעיקר כשלא הולך להם.

אוירה ואנרציה והלך רוח, בניגוד להפסד במחזור ראשון משפיל ככל שיהיה, באמת יכולים להרוס עונה. כמו שהרסתם הרבה עונות טובות פוטנציאלית כי לא האמנתם ולא דחפתם כשהיה קשה ולא הלך.

כן יכול להיות שהשרמוטות כאן הם טרולים ואוהדי ב"ש וקש וחיפה והפועל אבל הבעיה האמתית אלו השרמוטות עם המנויים (ובלי) שרואים את עצמם אוהדים ומחרבים את הקבוצה כל פעם שיש להם הזדמנות.

אני לא מגיב המון, בטח לא ממובילי הדעות בפורום אבל הקיץ האחרון באמת בלתי נסבל, כאילו רצה פה דחקה קיץ שלם של אוהדי בש במטרה להרוס את הבית הכי ביתי שיש לאוהדי מכבי מאז שיצאנו לגלות נתניה

מספיק להיות זונת צומי, שחרר.

מה קשור זונת צומי, בחודש יולי כל יוזר שצייץ נגד הקבוצה נצלב ועשרים הודעות אח"כ קראו להחזיר עטרה ליושנה ולהעיף פה אנשים על ימין ועל שמאל.. קראו לי טרול ושתול ומה שלא תרצה על ביקורת שלדעתי היתה לגיטימית.. לדעתי כל יוזר פה טיפה מטריל וטיפה נסחף עם הומור מציק ודוד דתי וכלכלן אבל טרולים אמיתיים ושתולים של קבוצות אחרות לא תמצא פה יותר מדי וגם קל לזהות אותם (תנטרל את הקטע של בנאדם שפותח עשרים יוזרים שכעקרון אמור להיות קל לעצור את זה)

השאלה היא אם אתם רוצים צפון קוריאה ופורום של עשרה אנשים..

אז שאלתי את זה עם סמיילי במקום להתלהם, וואו..

אתם מגזימים, קיבלנו 3 במחזור הפתיחה מן הסתם אנשים יתעצבנו.

זה לא הדרדר למה שהולך עכשיו בפייסבוק עם קללות גועל נפש ולהרוג שחקנים כמו וידאר וראיקוביץ' שעד אתמול היו הכי טובים בליגה.

צודק

אדון קמחי מי אתה שתסתום לנו פיות

הקבוצה חשובה לנו בגלל זה אנחנו מדברים על זה כאן

אתה צודק.

יש לך אייפון ואצבעות, זה הזמן להתחיל להיות מבקר.

אתה צודק.

יש לך אייפון ואצבעות, זה הזמן להתחיל להיות מבקר.

עזוב, איך אפשר להתווכח עם אנשים שרוצים לשרוף את העונה כבר אחרי משחק אחד.

אני לא מגיב המון, בטח לא ממובילי הדעות בפורום אבל הקיץ האחרון באמת בלתי נסבל, כאילו רצה פה דחקה קיץ שלם של אוהדי בש במטרה להרוס את הבית הכי ביתי שיש לאוהדי מכבי מאז שיצאנו לגלות נתניה

לגמרי, זה לא כמה משתמשים, זאת כבר לא בעיה נקודתית, אשכרה חצי פורום זה חבורה של שרמוטות שצריך לחסום לכל החיים.

חלום שיעיפו מפה את כל מי שנרשם אחרי 2015. אפילו בית וירטואלי לא נשאר לנו, הומלסים חושרמוטה.

מסכים שיש הרבה אנשים חדשים בפורום שרק מכניסים פה רעל

אבל לא חסרים גם חברה קצת יותר ותיקים שעושים את זה

נכון ההפסד אתמול עשה לי תחילת שבוע מאוד מבאס

אבל בוא ננסה להסתכל על זה בעוד צורה

הדברים שאמרנו כבר מעל שנה (שחסר בלם קשר אחורי שחקן קו ואפשר להגיד גם לחימה ) בלטו אתמול מאוד לעין

מול קבוצה שלא מדגדגת את הרמה של בש

נכון שעלינו בהרכב חסר אבל עדין

אני רוצה להאמין שגם ההנהלה אצלנו ראתה את זה ותפעל בנושא

בואו רגע תנסו לחשוב מנקודת מבט אחרת, אתם הרי טוענים שעד לא מזמן היה פה אידיליה ולבלב ומבחני כניסה של מנימום 750 בפסיכומטרי?
לא חושב. פשוט עד לפני כמה שנים מכבי היתה בפורמה, הכל הלך לנו, המוזהב היה אצלנו והרגשנו שהמועדון הזה מתקדם בצעדים יפים.

מאז העליה לליגת האלופות (ויש כאלה שיגידו בצדק שהסימפטומים היו ידועים עוד לפני) אנחנו הולכים אחורה, וכל צעד או שניים אחורה מאכזב כאן אנשים והתגובות נהיות מלטנטיות יותר. עלי יצאו כאן (ועדין יוצאים) אלף ואחד פעמים בגלל ביקורת או בגלל שאני מציג תזה שלא מסתדר עם בגדי המלך שאתם מדמיינים לעצמכם כשהוא בעצם ערום. אז "הפורום נהיה בלה בלה בלה" הפורום לא נהיה. הוא משקף את המציאות והמציאות, מה לעשות? לא משהו.

זה רק טבעי שיגיעו תגובות כאלו אחרי שהלכנו אחורה. מה ציפיתם? האובר מלחמה בסו-קולד טרולים שלכם היא הדרך שלכם להוציא את העצבים והתסכול, כשאתם כביכול נשארים נאמנים. אתם מוציאים את האגרסיות בעלבונות אישיים ליוזרים. לא מאוד בוגר אבל גם דרך. שויין.

בואו רגע תנסו לחשוב מנקודת מבט אחרת, אתם הרי טוענים שעד לא מזמן היה פה אידיליה ולבלב ומבחני כניסה של מנימום 750 בפסיכומטרי?

לא חושב. פשוט עד לפני כמה שנים מכבי היתה בפורמה, הכל הלך לנו, המוזהב היה אצלנו והרגשנו שהמועדון הזה מתקדם בצעדים יפים.

מאז העליה לליגת האלופות (ויש כאלה שיגידו בצדק שהסימפטומים היו ידועים עוד לפני) אנחנו הולכים אחורה, וכל צעד או שניים אחורה מאכזב כאן אנשים והתגובות נהיות מלטנטיות יותר. עלי יצאו כאן (ועדין יוצאים) אלף ואחד פעמים בגלל ביקורת או בגלל שאני מציג תזה שלא מסתדר עם בגדי המלך שאתם מדמיינים לעצמכם כשהוא בעצם ערום. אז "הפורום נהיה בלה בלה בלה" הפורום לא נהיה. הוא משקף את המציאות והמציאות, מה לעשות? לא משהו.

זה רק טבעי שיגיעו תגובות כאלו אחרי שהלכנו אחורה. מה ציפיתם? האובר מלחמה בסו-קולד טרולים שלכם היא הדרך שלכם להוציא את העצבים והתסכול, כשאתם כביכול נשארים נאמנים. אתם מוציאים את האגרסיות בעלבונות אישיים ליוזרים. לא מאוד בוגר אבל גם דרך. שויין.

לא לא,

תדע להבדיל בין משתמשים שמתפלפים כמוך או פשוט פסימיים כמוני, לבין יוזרים שמהתגובה הראשונה שלהם שופכים רק חרא מהמקלדת, לא מגיבים בכלל בנושאים שקשורים למכבי מבחינה מקצועית אלא רק בנושאי רעל מסביב.

יש פה כמה בעיות במקביל אבל תופעת השרמוטות בפורום כבר חצתה מזמן את גבול הטעם הטוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.