Jump to content

סיכום המשחק(פריקת עצבים ותסכול)

אלירןMTA

Recommended Posts

פשוט לא מובן לי.. כל הקיץ כולם כאן מסכימים שייני לא מתאים לקשר אחורי ובכללי להרכב.

פיליפנקה מקווה שהוא הוכיח לכולכם שהוא לא בסדר גם לליגה.

ודור פרץ? גם בסגל אין לו כרגע מקום.

חבל חבל כואב הלב פשוט ביזיון

סיכום?

הרכב מזעזע, הנעה לרוחב, אמונה בשחקן שלא פוגע מעל שנתיים, רכש דל, וקו הגנה גבוהה מול קבוצה מהירה במתפרצות (בפעם הכמה?)

זה הסיכום.

מה יש לסכם

את כל הבעיות אנחנו כבר מכירים

צריך לגייס כאן כמה אנשים מהפורום למה זה נראה כאילו אנחנו רןאים משהו שהם לא. אין לי מיילים

סוף סוף יצא המרצע מהשק, וכל הבעיות של הקבוצה הזו צפו על פני השטח.

אין קשר אחורי ברמה גבוהה, אין בלם ברמה גבוהה, אין טיפת מהירות (אולי בלקמן ישנה את זה) ופשוט מדהים שדור פרץ מתפרנס מכדורגל מקצועני.

אז אולי נביא עכשיו עוד קשר אמצע זר, כשהיום ראינו מי קשר האמצע הטוב ביותר בארץ. רמז - הוא משחק בדר"כ באגף הימני.

שנה הבאה דרבי נגד הפועל בלאומית

צחוק צחוק, במשך יותר מדי שנים פתחנו עונה במחשבה "שהפעם זה שלנו", חטפנו פצצה בתחילת הליגה, אמרנו לא נורא נתאושש, ובסוף מצאנו את עצמנו מבטיחים השארות מחזור לסיום.

עם חומר השחקנים הנוכחי, המיאוס מצד הקהל, והחוסר התעניינות ואכפתיות מצד הבעלים, אנו עוד עלולים לשחזר תקופות אפלות..

סוף סוף יצא המרצע מהשק, וכל הבעיות של הקבוצה הזו צפו על פני השטח.

אין קשר אחורי ברמה גבוהה, אין בלם ברמה גבוהה, אין טיפת מהירות (אולי בלקמן ישנה את זה) ופשוט מדהים שדור פרץ מתפרנס מכדורגל מקצועני.

אז אולי נביא עכשיו עוד קשר אמצע זר, כשהיום ראינו מי קשר האמצע הטוב ביותר בארץ. רמז - הוא משחק בדר"כ באגף הימני.

וכל מילה נוספת מיותרת. זאת השפלה לא ככה פותחים עונה..

השחקנים עושים טובה שהם משחקים ככה אני מרגיש

צחוק צחוק, במשך יותר מדי שנים פתחנו עונה במחשבה "שהפעם זה שלנו", חטפנו פצצה בתחילת הליגה, אמרנו לא נורא נתאושש, ובסוף מצאנו את עצמנו מבטיחים השארות מחזור לסיום.

עם חומר השחקנים הנוכחי, המיאוס מצד הקהל, והחוסר התעניינות ואכפתיות מצד הבעלים, אנו עוד עלולים לשחזר תקופות אפלות..

חחחחחח חוסר התעניינות מהבעלים.

שלא תאמין לעצמך בסוף אה

די עם הבכיינות, הגיע לנו להפסיד, השחקנים לא נתנו את האקסטרה 10% וזה מה שגרם לגול של שכטר(השני), וזה מה שגרם לכל ההחמצות, במקום שהכדור ילך סנטימטר לכיוון השער זה הלך לכיוון השני. אני מעדיף להפסיד פעם אחת 3-0, לקבל את הסטירה, מאשר להפסיד 3 פעמים 1-0.

מבין את העצבים על דור פרץ

אבל יצחקי הורגש בכלל?

ייני עשה משהו?

אצילי היה חושך

הבלמים שלנו נראה כמו הבלמים של הפועל בדרבי 5-0

אף שחקן לא באמת ניסה לעשות משהו מלבד מיכה ווידאר

ובלי קשר אני אוהב הרבה יותר את אליאל

מבאס, מדכא, לא נעים אבל חלאס להתבכיין.

העונה עוד לא התחילה. יש לנו עוד 35 משחקים בליגה לתקן, ובלי קשר עוד ארבעה ימים משחק סופר קריטי על הזכות להיות שוב שלב בתים אירופאי.

מי שקשה לו שיכבה את הטלפון/מחשב וילך לישון, מחר השמש תזרח ויהיה לו טוב.

הכל עדיף מהרפש שאתם זורקים פה על השחקנים והצוות המקצועי, תנו להם קצת זמן. אם גם במחזור עשר נראה ככה תאמינו לי שאתעצבן ביחד איתכם אבל עד אז תנו שקט למערכת.

ולא אני לא מגיב בשכר, וגם לא בן דוד של ג'ורדי

חחחחחח חוסר התעניינות מהבעלים.

שלא תאמין לעצמך בסוף אה

בינתיים רוב התחזיות "ההזויות" שלי מתגשמות למרבה הצער.

מיץ' קיבל ויקבל ממני את כל הערכה שבעולם, אבל שעסק לא עובד האחריות היא בראש ובראשונה על הבעלים, תרצה או לא.

ובשורה התחתונה בין אם תגיד שקיבל שכל ולא מתפתה לשלם את הסכומים ששילם, ובין אם תגיד שהוא מתקמצן כמו שיש כאלו ששמעתי שגורסים, המציאות היא שברור שבנקודת הזמן הזו(אולי מחר היא תשתנה), הוא החליט למנן ולכמת בכל הקשור לצד הכספי של הקבוצה, מה שמוביל לכך שיש לנו מחסור בשחקנים ראויים (תארים שווים כסף, אבל בשביל תארים צריך גם "לבזבז" כסף)..

עובדים עלינו בעיניים עם סוסים מתים ודור פרצים.

שחקנים כאלה לא ראויים להיות בסגל בכלל.

וכמו שאני רואה את זה? ללא שינוי דרסטי אנחנו נדרדר מהר מאוד ל3-4 אלף איש במשחק. לאף אחד לא יהיה כוח לנסיעות האלה כשהקבוצה נראית ככה.

אפשר להפסיד, אבל, ואבל גדול, לא יכול להיות שהשחקנים לא נלחמים על כל כדור, לא מזיעים דם, לא רוצים מספיק, לא מגיעים ראשונים לכל כדור ולא רצים להרים כל קרן או להוציא כל חוץ. מעבר לכישרון ולרכש הבעיה הכי גדולה של מכבי היא המוטיבציה. השחקנים נראים כאילו הם מגיעים להעביר את המשחק וזאת התוצאה. ביתר, עם סגל שחקנים פחות טוב משלנו ותקציב הרבה נמוך משלנו הצליחו לעשות כל העולה על רוחם במגרש וזאת אך ורק בגלל המוטיבציה והרצון להילחם ולהשאיר הכל על המגרש, וזה ההבדל היחידי וזאת הסיבה שהם ניצחו.

אגב, אם נדבר מקצועית לרגע-

יש סיבה לפתוח בפעם המיליון מול בית״ר עם קו הגנה גבוהה? יש מישהו, צדיק בסדום שיגיע למכבי ויגיד לפני המשחק ״לא לוחצים גבוהה מול קבוצה עם התקפה מהירה כשההגנה שלך כל כך איטית״? אכלנו שוב שלוש פעמים במתפרצות, וזה מה שאנחנו אוכלים שנה אחרי שנה מול בית״ר. מה קורה פה?

אומרים שכשאתה גר בבית מזכוכית אל תזרוק אבנים. אני חושב שאנחנו זורקים יותר מדי אבנים יותר מדי זמן על קבוצה כמו בית״ר.