Jump to content

הפקקים היום

Nimi11

Recommended Posts

שעה וחצי בהלוך מרחובות, 45 דקות בחזור (ויצאתי בשריקה). פשוט סיוט. אם המשטרה הייתה עושה את העבודה שלה ומאפשרת שלושה נתיבים ימינה לכיוון כביש החוף כמו תמיד, גם לא היה את הפקק המיותר בסיום.

אי אפשר לצפות מקהל שיגיע סבלני למשחק בנתניה. אי אפשר. הנסיעות פשוט קשות מדי.

מילא מי שבא מת"א, כל מי שבא דרומית לחולון (ראשון לציון, רחובות,...) עוד צריך לנסוע דרך בכביש 4 לפני שהוא בכלל מגיע לאיילון/2.

ואפילו אחרי הדרך המסריחה הזאת אתה עוד חוטף זין באצטדיון. כל הדרך לחוצה, והלחץ הזה יוצא מהאוהדים במגרש.

40 שנה אנחנו אוהדי מכבי

40 שנה הולכים לכל מקום

השנה נשברנו- לא עוד

לא חידשנו את ה 10 מנויים שלנו

לא יכולים יותר עם הסבל הזה שנקרא נתניה - פשוט סבל

למה מגיע לקהל הזה הסבל הזה?

לא יכולים יותר

נשברנו

יום חמישי, אם אני יוצא מת"א באזור 18:15, מה הסיכוי להגיע בזמן (בין 0 למינוס אינסוף)?

לפי קצב מכירת הכרטיסים לא יגיע הרבה קהל שזה אומר פחות פקקים, מצד שני יום חמישי, אז יותר פקקים, מצד שלישי חודש אוגוסט אז פחות פקקים

קיצר, כמו אתמול

אוהד טיפוסי צריך השבוע פעמיים לעזוב הכל בסביבות 5 (לכל המאוחר), לבלות בממוצע שעתיים וחצי בדרכים הלוך חזור, לעשות מסע כומתה כדי להגיע ליציע וכל זה כדי לראות קבוצה במאניה דיפרסיה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה.

לא רואה פה נקודת אור באפלה הזאת או איך שומרים על ממוצע של מעל 5000 אוהדים העונה.

עם כל הקושי הייתי מוכן לקחת את הסיכון שלא יהיה לי מקום ולעבור למושבה, זה בלתי נסבל ולא רואה אותנו לוקחים כלום במקום הנוראי הזה, המקום השנוא עליי בארץ.

לפי קצב מכירת הכרטיסים לא יגיע הרבה קהל שזה אומר פחות פקקים, מצד שני יום חמישי, אז יותר פקקים, מצד שלישי חודש אוגוסט אז פחות פקקים

קיצר, כמו אתמול

אני שואל בתור אחד שלא עמד בפקקים אתמול... זה עבר את השעתיים לכיוון?

הגעתי אתמול פעם ראשונה באוטובוס מחולון.

17:15 יצאתי מהבית,הגעתי חמש דקות לשריקה (קו 608 מאבן גבירול לנתניה)

הבעיה עם קו האוטובוס הזה שהאחרון יוצא ב-21:30 מנתניה, לא?

אשכרה נראה לי נורמטיבי שאני יוצא מהעבודה באשדוד ב-16:00 ונוסע דוך למגרש, גם כשהמשחק ב-21:00. אתמול חד פעמית זה לא יצא ככה, אבל בעונה שעברה ורוב העונה ככה נראה סדר היום שלי ביום של משחק בית. ביקום מקביל מכבי אמורה לשלם לנו להגיע למשחקים במקום הזה.

בעבר- יוצא מהבית ב7 וחצי,מגיע ברבע ל8 ועוד סופג אווירה לפחות שעה.חוזר הבית ב11 ועשרים.

היום-יוצא ב6 ,מגיע ב8. חוזר הביתה ב12.

חצי יום עבודה. זה לא פייר.

בעבר- יוצא מהבית ב7 וחצי,מגיע ברבע ל8 ועוד סופג אווירה לפחות שעה.חוזר הבית ב11 ועשרים.

היום-יוצא ב6 ,מגיע ב8. חוזר הביתה ב12.

חצי יום עבודה. זה לא פייר.

יום חמישי, אם אני יוצא מת"א באזור 18:15, מה הסיכוי להגיע בזמן (בין 0 למינוס אינסוף)?

אני שואל בתור אחד שלא עמד בפקקים אתמול... זה עבר את השעתיים לכיוון?

תקדים קצת את שעת היציאה

אתמול זה לא עבר את השעתיים אבל זה בהחלט היה קרוב

תוסיף לזה את העובדה שבימי חמישי יש יותר פקקים ושהמשחק מתחיל מוקדם יותר מאשר המשחק אתמול (נסיעה בשעות הכי עמוסות)

אתם מבינים שמשך הטיסה מנתב"ג ללרנקה יותר קצר מזמן הנסיעה הממוצע לנתניה?

נראה לי גם הכרטיס טיסה יהיה יותר זול לאנשים מהדלק שהם מוצאים. יכול להיות מעניין לארח בGSP.