Jump to content

יתר - מחזור 1

duss21

Recommended Posts

מדהים כמה לוח המשחקים פועל לטובת הגמלים. הם במשחק קליל בבית מול קבוצה שתתייחס לביקור בטרנר כמשחק אימון בדרך לקרבות תחתית. לעומת זאת, אנחנו ובית"ר ראש בראש (תארו לכם שגם בית"ר היו בטעות באירופה, איזה טמטום זה היה להפגיש שתי נציגות בין צמד מפגשים קריטיים באירופה) וחיפה בחוץ מול בני יהודה.

היתה פעם שחברים הוסיפו אותי לקבוצה של אוהדי נתניה בפייסבוק, כל ההודעות על באר שבע היו בעצמן די בצחוק, מדי פעם מישהו הרגיש צורך להוסיף "חחחח מצחיק והכל, אבל רציני עכשיו, אתם זוכרים שאין לנו אף יריבה, כן?". שונאים פה את בית"ר ואת מכבי, כמו בכל מקום בארץ, וגם את חיפה. התחילו קצת את ב"ש, אבל סתם קטע חולף, גם הם לא מתיימרים לעשות מזה יותר ממה שזה. לפחות אלה שאני מכיר.

חבר טוב אוהד נתניה אמר לי "אני נגד ב"ש כי אני אוהד נתניה, אבל אני נגד מכבי כי אני אוהד כדורגל".

אני לא מאמין שוואן סתם היו ממציאים

*עריכה - מצאתי!

jnnayn4jkjd1.png

שבת -

18:00 - מ.ס אשדוד - מכבי פ"ת 2

19:00 - הפועל רעננה - הפועל ק"ש 2

19:15 - הפועל חיפה - הפועל אשקלון 1

20:30 - הפועל ב"ש - מכבי נתניה חחחח

ראשון -

19:00 - הפועל עכו - בני סכנין X

שני -

20:30 - בני יהודה - מכבי חיפה 2

אחרי שנה שלמה שלא היה לי זמן לראות אפילו את הרוב הגדול של המשחקים של מכבי, אני ממש מתרגש מהחזרה של הליגה. ואני מדבר על הליגה עצמה, לא רק על מכבי. מפליא איך שאני יודע שזה זבל ולמרות זאת ברגע שראיתי את לוח השידורים להיום הרגשתי שהתגעגעתי ולא באמת ברור לי למה. כל החישוב הזה של יחסי הכוחות, לראות מה תהיה ההפתעה של העונה, למי הדברים יסתבכו, למי יצליחו ואיך דברים יתפתחו, כל זה בשילוב העובדה שזאת הליגה שלנו - איכשהו זה קונה אותי. ונראה כמה זמן ההתלהבות הזאת באמת תחזיק, אבל לפחות עד הגיוס אם אני ארצה יש לי עכשיו עוד חודשיים להנות מזה.

באר שבע בשלישי

לדעתי היו צריכים לשים חיפה בראשון ואנחנו שני

המנהלת יכולה לספר כמה חשובה לה ההצלחה של הקבוצות באירופה אבל כשצריך לשבץ מועדי משחקים במקום לשים את טובת הקבוצות, מעמידים בראש סדר העדיפויות הימורים ושידורים.

מה יותר הגיוני לקבוצה שחוזרת מאוסטריה.

ראשון או שני?

ואחרי אלטאך בבית גם נוסעים לק"ש בראשון.

למה לא שני?

עוד פעם להתחיל לעקוב אחריהם? סעמק.

הכל צפוי היום- יתנו משחק בינוני, נתניה תגיע למצב או שניים מסוכנים ויחמיצו ובדקה 43 בערך יעלו ל1-0.

פשוט מנהלת מטומטמת.
מעניין איך בספרד בלה ליגה המשחקים של ברצלונה, ריאל ושאר הספרדיות בצ'מפיונס ובאירופית תמיד משוחקים בשבת וראשון.

ובישראל?
למה שלא נמרח את הליגה העלובה הזאת על שלושה ימים? יומיים מהם הם ימי עבודה באמצע שבוע!
כשהפועל בלאומית, מכבי בלי בית והמותג שנקרא "ליגת העל" גם ככה לא משהו, מה יעשו במנהלת כדי לעורר עניין?
ידחפו את מכבי חיפה ליום שני כי זה הכי הגיוני בעולם שאת השבת הראשונה של כדורגל בישראל פותחים בלי אף אחת מהקבוצות הגדולות.

געגועיי לשנות ה90.
משחק מרכזי בשבת ב18:00.

ההרחקה הזאת לפחות הובילה לקטע האלמותי של ג׳ורדי מלווה את ערן הדומע לחדר ההלבשה, מעיף מיקרופון לעיתונאי וצורח עליו "Have you no respect for Eran Zahavi?!". הרגע שבו הבנתי שג׳ורדי אחד מאיתנו.

אכן קטע ענק.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4587953,00.html

מתי ישמידו את הי"א הדוחה הזה? לא מאמין ששוב חוזרים לשחק שם העונה.

השטח שם מיועד לדירות חדשות באזור ממה שהבנתי, יש מצב שזו העונה האחרונה שהוא יהיה קיים.