Jump to content

דווידזאדה באוסטריה

הילד בן 30

Recommended Posts

אולי, ורק אולי, זה שיש לנו קיצוני שהוא בכלל תשע קלאסי ומתעסק בהגנה, ומגן שמתעסק רק בהתקפה, זה בכלל יתרון עצום לעומת השבלוניות של השנים האחרונות.

אתם מסבירים לעצמכם את היופי תוך כדי תלונות, זה מדהים.

אני לא חושב שהתיפקוד הנוכחי של שוינפלד מתאים לו לאורך זמן.

מקווה מאוד שזה אילתור שייפסק מתישהו.

אני לא חושב שהתיפקוד הנוכחי של שוינפלד מתאים לו לאורך זמן.

מקווה מאוד שזה אילתור שייפסק מתישהו.

אני חושב שבינתיים המאמן שלנו עושה בלאגן מאורגן ומנצח בכל משחק ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות כי אתם לא מבינים איך, אבל בסוף זה תמיד עובד. אבל זה רק אני.

אני חושב שבינתיים המאמן שלנו עושה בלאגן מאורגן ומנצח בכל משחק ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות כי אתם לא מבינים איך, אבל בסוף זה תמיד עובד. אבל זה רק אני.

ואפשר גם לסגור את הפורום כי למה אנחנו מקשקשים פה אם המאמן יודע מה הוא עושה?

אם אני מסכים שג׳ורדי מאמן טוב בהרבה מהשניים הקודמים? מסכים.

איך זה שייך?!

איך זה שייך?!

זה לא קטע של מאמן טוב עד עכשיו, זה קטע של לסמוך על יכולת האלתורים שלו. אתה יכול לבקר דברים שלדעתך לא עובדים, אני בסך הכל מסביר למה לדעתי מוקדם לדאוג מזה שמשהו לא יתאים לנוסחאות שאנחנו רגילים אליהן - ועוד כשהוא עובד.

איך זה שייך?!

לסגור את הפורום זה רעיון טוב. מה בדיוק הוא תורם שהפייסבוקפח לא? זה אותו דבר.זה עודממאותם דבילים

אתמול הפתיע במשחק הגנתי מצוין

מבחינת משחק התקפה אנחנו יודעים כמה הוא שווה

רק שימשיך ככה

מקווה שלמכבי יש באמת אופציית רכישה עליו

מישהו יכול להגיד מה קורה איתו מבחינה חוזית?

הוא הושאל למכבי רק בגלל ההסכם הקודם עם ב"ש? הכוונה היא שהוא יישאר גם אחרי?

הוא שנתיים מושאל

דור בלך טוען: "המגן השווה את כמות הבישולים שהיו לו בהפועל ב"ש, אלא ששם עשה זאת לאחר 44 משחקים, ובמכבי ת"א הגיע למספר כבר לאחר 7 משחקים."

הזוי

אתה אוהב שאנשים פה יוצאים עליך אה?

אם הוא באמת טרול (וקשה לי להאמין שהוא לא), אז כן, מזה הם ניזונים.

ד"א אני מדמיין או שדוידזאדה ממש השתפר ביחס למה שראינו ממנו בב"ש? הוא זכור לי שם כאוויר הגנתי (פאקינג משומר חגג עליו), מאוד חד גוני התקפית (רק להגביה זה מרגש) וניהל תחרות עיקשת מול משומר ברציחת סבתות ביציע. אצלינו בינתיים הוא סבבה לחלוטין הגנתית, יודע גם לתת פסים על הקרקע, וההגבהות שלו די מדויקות. כנראה שבאמת שווה לעבור לבלגיה רק בשביל הרמה של האימונים כי אין סיכוי שהמוצר שקיבלנו מגנט זה מה שהם קיבלו מב"ש.

דור בלך טוען: "המגן השווה את כמות הבישולים שהיו לו בהפועל ב"ש, אלא ששם עשה זאת לאחר 44 משחקים, ובמכבי ת"א הגיע למספר כבר לאחר 7 משחקים."

הזוי

לדעתי זה הכל ג׳ורדי שנותן לו להיות התקפי. דווקא אם היה בב"ש היה הרבה פחות מסוכן, כי וואקמה היה דורך לו על הרגליים. פה הוא אשכרה מקבל מפתחות להוביל.

אם הוא באמת טרול (וקשה לי להאמין שהוא לא), אז כן, מזה הם ניזונים.

ד"א אני מדמיין או שדוידזאדה ממש השתפר ביחס למה שראינו ממנו בב"ש? הוא זכור לי שם כאוויר הגנתי (פאקינג משומר חגג עליו), מאוד חד גוני התקפית (רק להגביה זה מרגש) וניהל תחרות עיקשת מול משומר ברציחת סבתות ביציע. אצלינו בינתיים הוא סבבה לחלוטין הגנתית, יודע גם לתת פסים על הקרקע, וההגבהות שלו די מדויקות. כנראה שבאמת שווה לעבור לבלגיה רק בשביל הרמה של האימונים כי אין סיכוי שהמוצר שקיבלנו מגנט זה מה שהם קיבלו מב"ש.

כמו שאמרתי, ג׳ורדי קרויף. אין סיכוי שהכישרון הזה לא היה קיים בב"ש, ג׳ורדי פשוט נותן לו להתבטא על המגרש במקום לבזבז אותו כצל של וואקמה.

מבחינה הגנתית לא הייתי ממהר לקבוע, אבל מאמין שיש תכנית מגירה גם לכיסוי החור הפוטנציאלי הזה.

לדעתי זה הכל ג׳ורדי שנותן לו להיות התקפי. דווקא אם היה בב"ש היה הרבה פחות מסוכן, כי וואקמה היה דורך לו על הרגליים. פה הוא אשכרה מקבל מפתחות להוביל.

זה נכון אבל קורה בעיקר בגלל חוסר בווינגר שמאל.

שוינפלד, אפילו יונתן כהן הם ממש לא כאלו שמשתלטים על האגף. אם עטר יגיע הוא יהיה הרבה פחות דומנניטי.

זה נכון אבל קורה בעיקר בגלל חוסר בווינגר שמאל.

שוינפלד, אפילו יונתן כהן הם ממש לא כאלו שמשתלטים על האגף. אם עטר יגיע הוא יהיה הרבה פחות דומנניטי.

זה בדיוק מה שאני לא מבין אצלך. אנחנו מסכימים שהיתה בעיה ומסכימים שג׳ורדי פתר אותה. הבעיה היא שבמקום לראות את היתרונות של הפיתרון היצירתי או לפחות לקבל שפתרת את הבעיה בינתיים, אתה דורש לחזור אחורה לפיתרון מסורתי.

אמרתי כבר שהרבה פחות דחוף לי קיצוני, למרות שהגיוני שג׳ורדי לא רוצה לבנות רק על קונספט יצירתי וניסויי שנמצא בהרצה כרגע בלי שום תכנית גיבוי. גם אם אלירן יבוא, מעניין אותי אם ייכנס ישר להרכב, או שאולי ג׳ורדי דווקא ידחוף אותו פנימה וייתן לאופיר להמשיך להיות קיצוני ולבלבל את היריבות.

האפשרויות בלתי מוגבלות, ויש לנו מאמן שאשכרה טורח להיות יצירתי במקום ללכת עם ראש בקיר.

"מאמן אפור" גם כן.

דווקא אלירן הוא שחקן קו שיודע לשחק טוב עם מגן תוקף, ר"ע העקבים ליואב בעונה של אוסקר.

דוידזאדה עד כה הוא ההפתעה של העונה, הלוואי וימשיך ככה תמיד.

מיטשל טרול, שחררו ממנו הוא רק נהנה מזה...

דווקא אלירן הוא שחקן קו שיודע לשחק טוב עם מגן תוקף, ר"ע העקבים ליואב בעונה של אוסקר.

נכון. גם הוא וטוואטחה היו צמד חמד.

הבעיה היא שזה צפוי מדי, זה שבלוני. כדי להימנע מהבונקרים המדוברים צריך יצירתיות. אם ג׳ורדי יצליח ליישם חילופי מקומות מורכבים (גם אם כן, זה ייקח חודשים), נהיה בלתי עצירים. מקווה שהוא לפחות שוקל את זה, כי אם יש מאמן שמסוגל לחשוב על זה זה הוא.

הבעיה היא שזה צפוי מדי, זה שבלוני. כדי להימנע מהבונקרים המדוברים צריך יצירתיות. אם ג׳ורדי יצליח ליישם חילופי מקומות מורכבים (גם אם כן, זה ייקח חודשים), נהיה בלתי עצירים. מקווה שהוא לפחות שוקל את זה, כי אם יש מאמן שמסוגל לחשוב על זה זה הוא.

אחת מהבעיות עם אלירן. הוא שחקן צפוי וחדגוני. כשמנסים להמציא אותו מחדש כחלוץ מזויף או משהו בסגנון הוא עושה פרצופים.

מה שהכי הפריע לי אצלו היום שהוא לא תמך בהתקפה יותר. כנראה הוראה של גורדי. שחקן נפלא

האוסטרים קבוצה מהירה ביחס אלינו, ברור שג'ורדי יגיד לו לעלות פחות.