Jump to content

דווידזאדה באוסטריה

הילד בן 30

Recommended Posts

לא יודע כמה הוא מעולה בהגנה, שוינפלד ואצילי היום שיחקו כמו מגנים לכל דבר.

הוא עולה המון ועושה לא מעט חורים שמזכירים את בן הרוש. חייב להשתפר בזה ולהיות פחות מפוזר על המגרש.

הוא עולה המון ועושה לא מעט חורים שמזכירים את בן הרוש. חייב להשתפר בזה ולהיות פחות מפוזר על המגרש.

חחחחח יאללה סע כבר יא טרול סע.

ראינו את אותו משחק?

הוא וטב"ח מביאים לי אולקוס. מצד שני, יש המחליף שלהם זה פיליפ. אוי גוועלד.

טב"ח, טיבי, פיליפנקה ודוידזאדה לא טובים. יש שחקן אחד שכן טוב לדעתך?

אם לא היינו בפורום של אוהדי מכבי עוד הייתי חושב שאתה אוהד קבוצה אחרת.

נכון, לא נראנו טוב היום, אנחנו לא נראים טוב באופן כללי, אבל מביאים תוצאות מעולות ומתקדימים לעבר עונה אירופית נוספת,

2-3 שחקני הרכב "משני משחק" ותהיה לנו אחלה קבוצה, כי היסודות (מאמן+הבנה טקטית+משמעת טקטקית+סגל רחב+שחקנים ישראלים+גילאים טובים, אנחנו לא כבר לא קבוצה מבוגרת מידי+כמה "אסים" בשרוול כמו ראיקו,וידאר,אצילי ומיכה) טובים מאוד, רק חסר את ה3 שחקנים האלו שימשכו את הקבוצה למעלה (לטעמי, בלם, קשר אחורי ו-ווינגר שמאלי).

רוסטם חייב הרבה מהקרדיט שהוא מקבל כאן לתת לארון שוינפלד.

הוא מעולה ובאמת שאני די מופתע לטובה ממנו,אבל שוינפלד נותן תדם על הקו כאילו הוא מגן נוסף וזה עוזר לו המון.

טב"ח, טיבי, פיליפנקה ודוידזאדה לא טובים. יש שחקן אחד שכן טוב לדעתך?

אם לא היינו בפורום של אוהדי מכבי עוד הייתי חושב שאתה אוהד קבוצה אחרת.

נכון, לא נראנו טוב היום, אנחנו לא נראים טוב באופן כללי, אבל מביאים תוצאות מעולות ומתקדימים לעבר עונה אירופית נוספת,

2-3 שחקני הרכב "משני משחק" ותהיה לנו אחלה קבוצה, כי היסודות (מאמן+הבנה טקטית+משמעת טקטקית+סגל רחב+שחקנים ישראלים+גילאים טובים, אנחנו לא כבר לא קבוצה מבוגרת מידי+כמה "אסים" בשרוול כמו ראיקו,וידאר,אצילי ומיכה) טובים מאוד, רק חסר את ה3 שחקנים האלו שימשכו את הקבוצה למעלה (לטעמי, בלם, קשר אחורי ו-ווינגר שמאלי).

יש אפילו יותר משחקן אחד, תופתע או לא.

להביא תוצאות זה לא הכל כשמסתכלים על הטווח הארוך. בטח ובטח מול יריבות כ"כ חלשות (לא כולל אלטאך).

אנחנו צריכים להראות הרבה יותר. אנחנו הולכים לקראת עונה קשה וארוכה.

יש הבנה טקטית, משמעת טקטית ומחויבות... אבל כל אלו לא הולכים לשרת אותנו בליגה, לפחות ב-95% מהמשחקים. מבחינה התקפית אנחנו חסרי רעיונות ואם לא נשתפר בזה אנחנו נאכל חצץ מבני יהודה, אשקלון וכו' שיעשו בונקר של 11 שחקנים מאחורי הכדור.

אני לא תולה תקוות "ב-3 שחקנים", בטח כשאני לא יודע כמה יגיעו ומי יגיעו. כשהרכש יגיע, נדבר.

המשחק נגד בית"ר יהיה מבחן ענק בשביל הקבוצה בכל הפרמטרים. מקווה שנעבור אותו בהצלחה ומשם נצא לדרך חדשה ויותר מרשימה.

השווה את מספר הבישולים שלו בכל הקריירה, שלושה.

את כל השלושה השיג ב-195 משחקים בבאר שבע. אצלנו הוא סופר שבעה משחקים.

והמהלך הכי מרשים שלו היום היה הספרינט להרביץ לשחקן שניסה לגלגל את באטוקיו

יש אפילו יותר משחקן אחד, תופתע או לא.

להביא תוצאות זה לא הכל כשמסתכלים על הטווח הארוך. בטח ובטח מול יריבות כ"כ חלשות (לא כולל אלטאך).

אנחנו צריכים להראות הרבה יותר. אנחנו הולכים לקראת עונה קשה וארוכה.

יש הבנה טקטית, משמעת טקטית ומחויבות... אבל כל אלו לא הולכים לשרת אותנו בליגה, לפחות ב-95% מהמשחקים. מבחינה התקפית אנחנו חסרי רעיונות ואם לא נשתפר בזה אנחנו נאכל חצץ מבני יהודה, אשקלון וכו' שיעשו בונקר של 11 שחקנים מאחורי הכדור.

אני לא תולה תקוות "ב-3 שחקנים", בטח כשאני לא יודע כמה יגיעו ומי יגיעו. כשהרכש יגיע, נדבר.

המשחק נגד בית"ר יהיה מבחן ענק בשביל הקבוצה בכל הפרמטרים. מקווה שנעבור אותו בהצלחה ומשם נצא לדרך חדשה ויותר מרשימה.

מצחיק שבאר שבע משחקת טקטי אתה מפרגן , גם אם זה אומר שהם ישחקו רע, כשאנחנו עושים את זה, חס וחלילה פתאום זה לא מתאים.

אתה אוהב שאנשים פה יוצאים עליך אה?

שתוק יזבל בן זבל ימת על הפנים שלךךך בישול ענקקקקק ישיששששששש

מחכים לכם מחזור 8