Jump to content

אלי טביב לא מנהל את בית"ר: נושא מעקב מתגלגל

ravid

Recommended Posts

אלי טביב, שכזכור לא יכול לנהל את בית"ר, נתן אור ירוק להחתים את אלי כהן כיועץ מקצועי מעל המאמן גילי לבנדה.

במקביל, מוטי פשכצקי בספורט5 מדווח שיוסי בניון דיבר עם אלי טביב והמליץ לו שלא להשאיל את הקשר פול אדגר מחוף השנהב עקב יכולתו באימונים. טביב כאמור לא מנהל את בית"ר, אבל החליט להסכים.

http://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=249455&lang=HE

רק מי שיש לו הוכחות יוכל לעשות משהו בנידון והיחידי שיש לו והיה צריך לעשות מעשה זה מימר. לא ברור לי למה הוא שותק, אולי טביב איים עליו או משהו בסגנון של עבריינים.

רק מי שיש לו הוכחות יוכל לעשות משהו בנידון והיחידי שיש לו והיה צריך לעשות מעשה זה מימר. לא ברור לי למה הוא שותק, אולי טביב איים עליו או משהו בסגנון של עבריינים.

שום איים עליו אם הוא יוצא על טביב אז הוא שורף את עצמו מול שאר בעלי הקבוצות בליגה + הוא עדיין מקבל ממנו פיצויים.

"בבית"ר מעידים: אלי כהן משמש כמאמן נוסף"

הוא התחיל כיועץ מקצועי, עבר למנהל מקצועי ועכשיו הוא "מאמן נוסף", תגידו כבר שהוא המאמן וזהו, די כבר עם מכבסת המילים הזאת.

אין מצב בעולם שהוא היה "יועץ מקצועי" אם במכבי לא היו נותנים את הטייטל הזה למקלארן.

ברור. אין להם שמץ של מושג מה התפקיד הזה אומר.

ברור. אין להם שמץ של מושג מה התפקיד הזה אומר.

אוחנה בטח ירים עכשיו טלפון לג'ורדי כדי לשאול אותו מה אלי כהן אמור לעשות.

אוחנה בטח ירים עכשיו טלפון לג'ורדי כדי לשאול אותו מה אלי כהן אמור לעשות.

ג'ורדי הוא מתנה לליגה, הסטנדרטים המקצועיים של הקבוצות עלו פלאים בשנים האחרונות בגלל הניהול של מכבי.

• 10 months later...

אני יודע שהזנחתי את המעקב אחרי חוסר הניהול של טביב בבית"ר, אבל מזה אני לא יכול להתעלם:

https://sports.walla.co.il/item/3170978

ניסית לדבר עם בני בן זקן, המאמן?

"אתה צוחק עליי, נכון? אין לי שום דבר נגדו, אבל גם לא היה טעם לדבר איתו כי הוא לא קבע כלום. זה היה כמו לדבר עם אמא שלי - היא והוא השפיעו על ההרכב של בית"ר באותה מידה. גם אוחנה, שעזר לי בתחילת העונה ונתן לי עצות, כבר לא יכול היה לעשות כלום. כולם בובות וטביב מנהל את הכול. אני לא הייתי מוכן שזה יימשך".

• 1 month later...

לדעתי זה יקום ויפול עוד 20 פעם..שחוגג יתחיל לעשות מעקב הוא יגלה שלטביב יש חובות קודמים שלא שילם וחוגג לא ירצה לשלם.

אנשים כמו חוגג לא יודעים לאן הם נכנסים, עם כל הכבוד לזה שהוא נראה איש עסקים ממולח ומצליח בתחום ההייטק, כדורגל זה עסק שונה לגמרי.

הוא אוהד של הקבוצה מהעיר הטובה בעולם. עד כמה זה רע?

855026.jpg

855025.jpg

מה זה משנה במילא במשחקים של בית״ר נגד ב״ש,בשנים האחרונות הם נמושות ונגדנו הם משחקים כמו איזה נינג׳ות

מה זה משנה במילא במשחקים של בית״ר נגד ב״ש,בשנים האחרונות הם נמושות ונגדנו הם משחקים כמו איזה נינג׳ות

בית"ר זה 3 נקודות לב"ש יותר בטוחות ממשחקים נגד חדרה.

מדאיג שהוא אוהד ב"ש. במקרה כזה ברור למי יימכר האלי דסה הבא.

גם כתוב שהוא רוצה את קורהוט, מה שיגרום להם להיפטר ממנו ולהביא עוד זר.

כמו כן יהיה לצידם בהחלטות מנהלת וכו'.

מקווה שזה לא באמת יבוא לידי ביטוי.

סבבה. טביב הלך והכל אבל לא יודע איך אוהדי ביתר יבלעו את זה.

היה להם טביב, דדש, גאידמק. קליברים. פתאום בא להם ילד הייטק אוהד הפועל בש.

בדרך כלל אחרי טביב יורדים ליגה. מאחל גם לבבונים.

השאלה המרכזית היא כמה רגש יש לו להפועל באר שבע. כל עוד מדובר באוהד הצלחות טיפוסי מאמין שההשקעה שלו בבית"ר תגרום ללב שלו להיות רק עם בית"ר סטייל הנשיאה וה'אהדה' שלה למכבי. אם מדובר באוהד שרוף זה כבר יותר בעייתי.

הימורים מי הראשון ששואל אותו על שחקן ערבי בבית"ר?

השאלה המרכזית היא כמה רגש יש לו להפועל באר שבע. כל עוד מדובר באוהד הצלחות טיפוסי מאמין שההשקעה שלו בבית"ר תגרום ללב שלו להיות רק עם בית"ר סטייל הנשיאה וה'אהדה' שלה למכבי. אם מדובר באוהד שרוף זה כבר יותר בעייתי.

הוא לא נראה אוהד הצלחות עזר להם כספונסר עוד לפני האליפויות לפי מה שהבנתי.