Jump to content

ספרים רבותיי

כפכף הזהב

Recommended Posts

נראה סבבה בעיקרון, שים לב שזה הדגם הבסיסי שאין לו תאורה.

יש לי בערך שעה וחצי כל יום ברכבת, מתכוון לנצל את הזמן הזה כדי לקרוא.

זה לא בשביל לקרוא בחושך לפני השינה

אגב, לפני יום כיפור, לא שיש עוד כזה הרבה זמן: יש בצומת ספרים מבצע של ספר שני ב60 אחוז ושלישי ב90 אחוז. זה יוצא 3 ספרים ב150 - 140 שקל וזה פחות או יותר הכי זול שאפשר להשיג כיום למעט שבוע הספר וכאלה.

בחרת את הנושא של השירות הצבאי שלי, ברכות.

בן החמאס אכן אחלה ספר, סילביה סביר.

מעבר לזה - בוא נראה, המורה לאנגלית, כפי שכבר רשמתי, מעביר את החוויה של סוכן(ת) בארץ אויב בצורה הטובה ביותר שנעשתה אי פעם.

הבור - ספר חובה לכל אזרח ישראלי. חודר (מגרד) לקודש הקודשים של יחידות שהמערכת מנסה להשאיר מחוץ לתחום ידיעתכם, ומסביר בגדול מה באמת הולך שם.

Weapons Wizards - של יעקב כץ עורך הג'רוזלם פוסט ואמיר בוחבוט הכתב הבטחוני של וואלה. הספר המקיף ביותר שנכתב על תעשיות הנשק של ישראל, סוקר גם מבצעים מסווגים מהעת האחרונה. עבדכם הנאמן הוא הצנזור הצבאי שבדק ואישר אחרי תיקונים את הספר וצריכה להיות לי גם הקדשה שם, אז אם אתם מוצאים עבירות בטחון מידע אתם יודעים למי לפנות. אמורה לצאת גם מהדורה בעברית בקרוב.

הביוגרפיה של מייק הררי היא גם מסמך נהדר למי שאוהב את ענייני המוסד, אישרו לפרסום אולי חצי ספר אבל ככה זה עובד. כמו כן כל דבר שרונן ברגמן כתב אי פעם מומלץ בחום, למרות שהוא די זין של בנאדם.

יצא ספר עלילתי שנקרא 'בוגד' לא מזמן, היה לו קמפיין פרסומי נרחב. אמנם עלילתי אבל כתב אותו בכיר במוסד לשעבר. ספר נחמד מאוד.

אה ואם אתה גם בקטע של ספרים עלילתיים מתורגמים אז 'לבד בתיאטרון המוות' פשוט אדיר ומכיל גם קורטוב של ריאליזם.

מה עוד? אני אנסה להזכר בבוקר. קריאה נעימה!

תודה רבה!

אני מחפש בנרות ספרים בסגנון הזה, אז בטוח שאני אקרא את כל הספרים האלה.

לכיפור יש לי את של זהבי ששמרתי במיוחד, ואת הספר "דגלים שחורים" על דאעש

תודה רבה!

אני מחפש בנרות ספרים בסגנון הזה, אז בטוח שאני אקרא את כל הספרים האלה.

לכיפור יש לי את של זהבי ששמרתי במיוחד, ואת הספר "דגלים שחורים" על דאעש

יצא עכשיו weapons wizards בעברית. זה נקרא קוסמי הנשק.

The war of art ספר שיכול לעניין את כל מי שאף פעם לא הביא את עצמו לידי ביטוי בעיקר בתחומי אומנות אבל לא רק, זה ספר שעוזר לשבור הרבה מאד רעיונות שיושבים עמוק בראש בנושא של מימוש עצמי עם מאפיינים של פסיכותרפיה

אז אחרי שעות של אינטימיות עם הקינדל - אני עדיין מעדיף ספר רגיל. זה לא עניין של להרגיש את הדפים או משהו כזה, אבל משהו חסר לי. לא יודע להצביע עליו. כאילו שגם כל אפשרויות ההתאמה שיש לי - לשחק עם הגודל של האותיות, הרווחים בין השורות, גודל השוליים ועוד גורמים לOCD שלי להתעסק בהם יותר מאשר פשוט לקרוא את הספר המזוין.

כמה עולה קינדל באינטרנט?

נניח בא לי לקנות אחד, אבל לא בא לי להוציא עליו יותר מדי כסף.

ויש אפשרות להכניס לו "תוספות", כמו למשל מילון בלחיצה על מילה, וכאלה?

או שזה רק נטו ספרים?

אם תחפש טוב תמצא, אני קניתי את שלי במצב של חדש ממישהו בארץ ב50 דולר (פייפרוויט עם הכיסוי המקורי).

אתה יכול בתהליך של דקה להחליף את המילון אנגלי-אנגלי באנגלי-עברי, גוגל יפתור לך את הבעיה.

יש לי על הקינדל גם כמה ספרים בעברית, נחמד, אבל עד שהמבחר לא יגדל+המחירים ירדו לרמה של החנויות בחול ההתקדמות תהיה הרבה יותר איטית.

אז אחרי שעות של אינטימיות עם הקינדל - אני עדיין מעדיף ספר רגיל. זה לא עניין של להרגיש את הדפים או משהו כזה, אבל משהו חסר לי. לא יודע להצביע עליו. כאילו שגם כל אפשרויות ההתאמה שיש לי - לשחק עם הגודל של האותיות, הרווחים בין השורות, גודל השוליים ועוד גורמים לOCD שלי להתעסק בהם יותר מאשר פשוט לקרוא את הספר המזוין.

זה רק בהתחלה, גם לי לקח קצת זמן להתאפס על הנושא.

ובמידה ולא חשוך הקינדל כמעט תמיד על 0 תאורה.

אגב ממליץ לכל מי שיש לו קינדל להצטרך ל"קהילת קודש קינדל" בפייס, חיפשתי המון וזו הקהילה היחידה שפעילה ומדברת על הנושא.

קיבלתי אתמול קינדל מתנה ליום הולדת.

איך אני

א. משתמש במילון תוך כדי קריאה? כשאני לוחץ על המסך זה פשוט עובר לי לעמוד הבא

ב. אמרו לי שלא חייבים לקנות ספרים, אלא אפשר להשאיל אותם לתקופת זמן מוגבלת בחינם, איך עושים את זה?

קיבלתי אתמול קינדל מתנה ליום הולדת.

איך אני

א. משתמש במילון תוך כדי קריאה? כשאני לוחץ על המסך זה פשוט עובר לי לעמוד הבא

ב. אמרו לי שלא חייבים לקנות ספרים, אלא אפשר להשאיל אותם לתקופת זמן מוגבלת בחינם, איך עושים את זה?

תתחדש!

א. תלחץ חזק על המילה ותחזיק עד שייפתח, אל תקיש כי אז זה באמת מעביר עמוד.

ב. אין לי מושג יקירי, אני רק מוריד ספרים פיראטית מהאינטרנט ויש לי ספרייה עצומה.

תתחדש!

א. תלחץ חזק על המילה ותחזיק עד שייפתח, אל תקיש כי אז זה באמת מעביר עמוד.

ב. אין לי מושג יקירי, אני רק מוריד ספרים פיראטית מהאינטרנט ויש לי ספרייה עצומה.

תודה :)

עובד, אחלה

Kindel Voyage

ועדיין לא התחלתי לנסות לקרוא בו. הורדתי כמה ספרים במשרד, אבל אין לי WIFI פה, אז אין לי איך להעביר את הספרים לקינדל.

בבית אני אתחבר לוואיי פיי, וממחר ברכבת נתחיל לקרוא

ווי זה דגם מתקדם, לא? מה הפיצ'רים?

קיבלת אותו עם כיסוי אגב?

אני ממש מתחרט שלא הזמנתי גם כיסוי, הוא נראה כה עדין.

בינתיים הפתרון שלי הוא לדחוף את הקינדל לכובע גרב ולסגור עם גומייה. מבריק פשוט.

אני רוצה לקנות קינדל, יש משהו שאני צריך לדעת?

נניח אם קריטי תמיכה בעברית (יוצא הפוך בלי?)

ואם יש איזה דגם מומלץ

חשבתי על סביבות ה- 300-400 שקל

במחיר הזה אתה יכול לדעתי להביא חדש רק את הדגם הבסיסי מתוך 4 אבל אולי יש דיל גם לדגם יותר מתקדם.

לי יש את הדגם היותר מתקדם, הפייפרוויט - הבדלים עיקריים הם תוספת תאורה ורזולוציה גבוהה יותר, לא יודע אם זה קריטי. עלה לי 600.

יש עוד שני דגמים אבל לפי מה שהבנתי הם יותר כמותרות.

בכל הדגמים החדשים למיטב ידיעתי יש תמיכה בעברית. אין מילון מובנה בעברית בכל מקרה. לא יצא לי לקרוא בעברית אז לא וידאתי.

• 2 weeks later...