Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

האמת? הדבר היחיד שטיפה מפחיד זו התגובה של מכבי שלא הכחישו, פשוט אמרו שהם לא מגיבים לספקולציות למיניהן.

מכבי לא מנהלת את עצמה דרך התקשורת ואין לה מה להגיב על הנפצות של כתב כזה או אחר. וטוב שכך.

תגובה קלאסית של המועדון.

לא ארד לרמה שלך כי גם ככה נמאס לי שכל יוזר שכותבים משהו שלא מוצא חן בעיניו תוקף את זה שכתב ברמה האישית.

אגב לא אמרתי שהוא חבר של עטר ציינתי שהוא כן חבר של זהבי, יצחקי ובניון. אגב בגלל זהבי הוא לא הביא את עטר וכן הביא את בניון.

טפו עליך חתיכת קוקסינל שמשחק לי אותה מעביר ביקורת לגיטימית אבל מנצל את זה כדי לזרוע רעל ככה בנונשלנט באופן קבוע.

כנראה ג׳ורדי והחברים שלו עשו בוקקה על ההיא שהשריצה יצור כמוך, דרווין צורח בקבר מרוב שאתה קוף טמבל.

בכנות?

כן.

אנחנו מרחק שעות מפליאוף אירופית ומשחק ליגה ראשון, והסגל פשוט לא התחזק מספיק.

גם הרכש שהובא הוא לא עם רזומה מבטיח מדי.

אחרי שנתיים בלי כלום צריך להגיע יותר. עכשיו כשהתחת של ג'ורדי על הגריל הוא גם מרגיש את זה יותר טוב.

גם אם התחושה של ג'ורדי שלא אישרו חיזוק מספיק, אין מצב שהוא ידליף לרז אמיר מוואן כדי ליצור לחץ על מיטש

"מה הוא בוכה"?!

הוא לא בוכה, הוא דורש חיזוק ובצדק. הוא דורש סגל שיעניק לו כלים לזכות באליפות. כרגע אין לו את זה.

נשים בצד רגע את כישלונות הרכש שלו עצמו, כרגע הוא מאמן, מאמן צריך לקבל כלים. ההתנהלות של מכבי בקיץ הזה בנוגע לרכש היתה ועדין איטית ושבלונית בהגזמה.

הוא לא דורש חיזוק. הוא דורש את עטר כאופציה נוחה וקלה ומופתע, כמו שחר, שמיץ' מסרב לשלם שוב סכום מופקע על שחקן רק כדי לשחרר אותו בחינם שנה אחרי אלא אשכרה מתעקש לנהל מו"מ, שלא לומר מאלץ אותו לחפש אופציות חלופיות, רחמנא ליצלן.

טפו עליך חתיכת קוקסינל שמשחק לי אותה מעביר ביקורת לגיטימית אבל מנצל את זה כדי לזרוע רעל ככה בנונשלנט באופן קבוע.

כנראה ג׳ורדי והחברים שלו עשו בוקקה על ההיא שהשריצה יצור כמוך, דרווין צורח בקבר מרוב שאתה קוף טמבל.

כל הקיץ אתה מת לצאת עליו חח

זה בדיוק מה שעשית עכשיו "גאון". שייכת אותי למשהו כי בעיני האוהד הגדול שאתה, פיקפקו בדעתך הלא ממש חשובה.

בריאות.

אין שום דבר אישי בלבוא ולומר שאתה מאתרג את ג'ורדי זה שונה לגמרי מלומר למישהו בזוי/עכבר/"גאון".

לא משנה נקסט ובריאות גם לך.

ג'ורדי מפעיל את התקשורת.

עניין הרכש במכבי פשוט לא עובד טוב וזה לא משהו שאפשר לערער אותו כל כך.

כנראה שלא ג'ורדי הוא הגורם. עוד לא החלטתי אם זה טוב או רע.

אי אפשר להאשים את מיץ' שתוך שנתיים הביא החתמות בסכומים שלא חלמנו עליהם ועל כל ישראלי גנרי משלם קרוב למיליון יורו ויותר. כנראה שהוא זה ששם את ברקס על עסקת עטר כי הסכומים שמר הנשיא העליון דורש באמת הזויים (לכל אנשי זה יוצא מהכיס שלך) + כל ההתנהלות הבזיונית שלהם בתקשורת. אני הולך עם גולדהאר בכל יום נתון וכולם ניתנים להחלפה הוא לא. עדיין אני לא מאמין לכל אתרי הספורט שכל שנה יוצאות בכתבות כאלו.

לך תרד לאמא שלך עם הפה הזה.

רז אמיר גם חלק מהכתבלבים.

ברגע שהוציא מהפה את המשפט: "עסקת עטר כפי שסוכמה היא מאוד הוגנת כלפי מכבי" הוא מחק את עצמו.

אפס.

תמיד היה כתבלב, פשוט כזה שמשרת בדרך כלל את האינטרסים של מכבי ולכן ״אהוב״ בפורום.

הוא רץ ומקשקש בזנב כל פעם שג׳ורדי או עופר רונן נושפים במשרוקית.

מקווה מאוד שהתקשורת כרגיל מנפחת.

בכל מקרה, מכבי חייבת חיזוק. התשובה של קרוייף "אנחנו לחלוטין לא פייבורטים בפלייאוף" הדאיגה אותי מאוד, היה נדמה לי שהוא מנסה להעביר ביקורת על הסגל הקיים ועל מה שנבנה או לא נבנה כאן בקיץ.

כל הכתבה אומרת אותו דבר במילים אחרות. אמא של ההנפצות. מסכן שחר, מתעורר באמצע הלילה עם זיעה קרה מרוב לחץ...

Hש לי הרגשה של אמת בפרסוםץ
שבוע שעבר כל מי שקורב לנמני הוציא הודעה שעטר סיכם ולמחרת בבוקר הוא יעבור בדיקות.

ההרגשה זה שגורדי נתן מילה לעטר, עכשיו מיטש לא מסכים ךתנאים של שחר.

אם גורדי בגלל זה רוצה לעזוב, אז אין לי בעיה.

הפודלים של שחר התחילו לעבוד

חיפה בלחץ אטומי מזה שהיא תתקע עם עטר ומבינה שבינואר היא תצטרך להפטר ממנו או בחינם או במאות אלפי שקלים בודדים

אז שחר כמו שחר התחיל להפעיל את כל הכלים שיש לו בתקשורת בשביל ללחוץ על מכבי לחתום כבר על העסקה .

אי אפשר להאשים את מיץ' שתוך שנתיים הביא החתמות בסכומים שלא חלמנו עליהם ועל כל ישראלי גנרי משלם קרוב למיליון יורו ויותר. כנראה שהוא זה ששם את ברקס על עסקת עטר כי הסכומים שמר הנשיא העליון דורש באמת הזויים (לכל אנשי זה יוצא מהכיס שלך) + כל ההתנהלות הבזיונית שלהם בתקשורת. אני הולך עם גולדהאר בכל יום נתון וכולם ניתנים להחלפה הוא לא. עדיין אני לא מאמין לכל אתרי הספורט שכל שנה יוצאות בכתבות כאלו.

לא מאשים את מיץ' כמובן, ג'ורדי הוא זה שהביא למצב.

עצם הירידה שלו לעמדת המאמן זה סוג של זובור.

איך אמרו פה?

בישלת את הדייסה, תאכל אותה.

לא ארד לרמה שלך כי גם ככה נמאס לי שכל יוזר שכותבים משהו שלא מוצא חן בעיניו תוקף את זה שכתב ברמה האישית.

אגב לא אמרתי שהוא חבר של עטר ציינתי שהוא כן חבר של זהבי, יצחקי ובניון. אגב בגלל זהבי הוא לא הביא את עטר וכן הביא את בניון.

אז אתה חושב שהסיבה שג'ורדי רוצה "לעזוב" את מכבי היא אם אלירן עטר לא יהיה פה?

נראה לך שליורדי אין את הסיי הסופי לסגל?

קשה לי להאמין. ואגב, זאת נראית רכישה(השאלה) יורדית קלאסית.

ואם אתה כבר פה(: מה אתה חושב על בלקמן?

לי דווקא די קל להאמין. קובע את הרוב, אבל יש וטו או הנחתות בהתאם לנסיבות.

לי זה נראה שמנספורד מעורב פה, אבל מי באמת יודע.

ג׳ורדי לא שוקל ולא בטיח, זה בלוף, אבל זו לא פעם ראשונה שאתה שומע את הלירלורים האלה. זה תמיד רז אמיר ובתזמונים שחוזרים על עצמם

בצורה די תבניתית. ג׳ורדי הוא מערבב תקשורת ידוע, היה כזה בקפריסין, ואין סיבה שישחק בצורה שונה פה בארץ.

בוחש בדייסה כמו כולם כשהוא מרגיש את החום.

בלקמן שחקן-שחקן לפי מה שאני יודע ומכיר, אבל נרקב לחלוטין בדרבי קאונטי בשנה וחצי האחרונות.

לדרבי קאונטי יש מוניטין כמועדון שמשמיד שחקנים אגב, אז זו לא בהכרח אינדיקציה ליכולתיו. מצד שני, לך תדע איזה סחורה אתה מקבל אחרי שנה וחצי בפריזר.

הסיפור שלו די דומה לזה של פורן, הבלם ששמו הוזכר בהקשר של מכבי בתחילת החלון. אינפלציית השמות של שחקני צ׳מפיונשיפ מחזקת אצלי את התחושה שמנספורד מעורב חזק בתמונה.

בגדול מה שזה אומר הוא שאנחנו "משאילים" את עטר לחיפה בשביל לשמור על כושר

(מטומטם מי שחושב שהוא ישב ביציע חצי עונה)

ואז בינואר מיץ' יציע עליו 300-400 אלף דולר והוא אצלנו

ג׳ורדי לא שוקל ולא בטיח, זה בלוף, אבל זו לא פעם ראשונה שאתה שומע את הלירלורים האלה. זה תמיד רז אמיר ובתזמונים שחוזרים על עצמם

בצורה די תבניתית. ג׳ורדי הוא מערבב תקשורת ידוע, היה כזה בקפריסין, ואין סיבה שישחק בצורה שונה פה בארץ.

בלקמן שחקן-שחקן לפי מה שאני יודע ומכיר, אבל נרקב לחלוטין בדרבי קאונטי בשנה וחצי האחרונות.

לדרבי קאונטי יש מוניטין כמועדון שמשמיד שחקנים אגב, אז זו לא בהכרח אינדיקציה ליכולתיו. מצד שני, לך תדע איזה סחורה אתה מקבל אחרי שנה וחצי בפריזר.

הסיפור שלו די דומה לזה של פורן, הבלם ששמו הוזכר בהקשר של מכבי בתחילת החלון. אינפלציית השמות של שחקני צ׳מפיונשיפ מחזקת אצלי את התחושה שמנספורד מעורב חזק בתמונה.

לפי מה שאני קורא- סוג של רוקאביצה לעשירים מבחינת תכונות?

כמו שאתה מציג את זה , בתור ישראלי הוא נו בריינר לא?

לפי ווינאט, ג'ורדי הכין רשימת חיזוק מבעוד מועד אבל כל הזרים שהגיעו בקיץ (כלומר, באטוקיו וסוטיץ) הם ברירת מחדל. האמת שלפחות בנקודה הזאת, נראה שהם צודקים.

אז אתה חושב שהסיבה שג'ורדי רוצה "לעזוב" את מכבי היא אם אלירן עטר לא יהיה פה?

חד משמעית לא ואני גם לא בטוח שהכתבה נכונה אבל אני כן אומר בלב שלם שאני אישית הייתי מעדיף מנג'ר אחר ולא את ג'רדי כי לדעתי הוא מיצה כבר לפני שלוש שנים ולדעתי לעיתים בשביל להתקדם צריכים לעשות שינויים.

חד משמעית לא ואני גם לא בטוח שהכתבה נכונה אבל אני כן אומר בלב שלם שאני אישית הייתי מעדיף מנג'ר אחר ולא את ג'רדי כי לדעתי הוא מיצה כבר לפני שלוש שנים ולדעתי לעיתים בשביל להתקדם צריכים לעשות שינויים.

ומי יהיה במקום ג'ורדי?