Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

ידיעות אחרונות וישראל היום בכתבות שמדגישות את מעמדו הפחות/המעורער של קרוייף. מדברים על קיצוץ סמכויותיו, על מתחים בגלל רכש כושל שהביא במליונים ועל כך שהפלייאוף זה המבחן שלו ואם יכשל לא בטוח שישאר במכבי.

דיברתי בנושא על ב"ש על siege mentality. פרגוסון החדיר את זה ביונייטד וזה הביא לו 15 אליפויות, גם מכבי כדורסל עובדת ככה, והיסטורית התקופות הטובות שלנו בכדורגל היו כאלה. לפני שנה וחצי הכנסנו את עצמנו למצב כזה ואחת הטענות היא שבגלל שג'ורדי לא היה זמין (היה עם המשפחה אחרי מות אביו) לא התמודדנו עם זה מספיק טוב.

רק שכמו שיואב אמר, ג'ורדי זה בדיוק ה-DNA הקלאסי של מכבי, הסטריאוטיפ המפורסם. אחד שכשהוא בראש המערכת אני באמת מרגיש בטוח להגיד "רק שיבואו". מנהיג שהחיילים סומכים עליו, וכולנו יודעים כמה השחקנים מחזיקים ממנו ומכבדים אותו.

בכלל המעמד שלו בשנים האחרונות במכבי היה הרבה מעבר ל"מנהל ספורטיבי", ומזכיר לי רק מאמנים בקבוצות אנגליות, שם המאמנים הם אהובי הקהל וסמלים. בארץ הכי קרוב שהיה לזה זה לדעתי בכדורסל בלאט במכבי.

https://www.thescottishsun.co.uk/sport/football/1430082/steve-mcclaren-hearts-tynecastle-u-turn-interest/

TILL IN THE FRAME

Former England boss Steve McClaren insists he is STILL interested in being Hearts boss after snubbing coaching consultant’s role with Maccabi Tel Aviv

ג'ורדי לא יעזוב העונה את מכבי גם אם מכבי לא תעלה לשלב הבתים. אין שום מתח בין מיץ' לג'ורדי ואם היה כזה קרוייף לא היה נשאר במכבי דקה. אחרי הפגישה האחרונה שלהם בקנדה אני מעריך שג'ורדי כאן לעוד הרבה זמן......

עונת 22/23,מחזור אחרון, ג'ורדי מודיע במסיבת עיתונאים שהוא עוזב לברצלונה אחרי שהביא עוד אליפות.

צנציפר ביציע: אמרתי או לא אמרתי, הכל בחוץ במכבי.

ג'ורדי לא יעזוב העונה את מכבי גם אם מכבי לא תעלה לשלב הבתים. אין שום מתח בין מיץ' לג'ורדי ואם היה כזה קרוייף לא היה נשאר במכבי דקה. אחרי הפגישה האחרונה שלהם בקנדה אני מעריך שג'ורדי כאן לעוד הרבה זמן......

פרסום ראשון מאת המכבי דוט קום.

הכתבות של צנציפר הם wishful thinking שהוא ממחזר כבר כמה שנים. אני זוכר שהוא פרסם בוודאות גמורה שקרוייף עוזב, ושפאקו יישאר ועוד שאר תחזיות לא מבוססות.

בסוף שהוא באמת יעזוב בשביל הצעה אחרת הוא יכתוב כפי שפורסם לראשונה לפני שש שנים. כמו שכתבנו הוא לא שרד את החגים.

עדיין רוצה לעזוב?

רצה אבל פוחד מהמצב הביטחוני בברצלונה.

וברצינות, אם הוא עולה לבתים עם הסגל הבינוני הזה מגיע לו כל הכבוד. לא מובן מאליו בכלל. עכשיו הוא צריך להפוך שולחנות ולדרוש חיזוקת

כמה סיבות:

1.זה החוזה האחרון שלו שהוא יעשה כסף משמעותי וזה סכום כבד לשלם, כמעט שליש חוזה שנתי

2. מנקודת מבט של עטר, יושב מולטי מיליארדר שתאכלס פיזר כספים כאלה על כל מיני שגיב יחזקאלים וראמונים ומרסלואים ועל עטר "מתקמצן", אז עטר צריך להשלים כסף? איך זה נראה ומרגיש?

3.לא מנקודה פיננסית- זה שלא מוכנים לשים עליך עוד 100 אלף בעסקה של 900 אלף, מראה על חוסר רצון והערכה כלפיו

מתנצל על השפה הבוטה אבל זו התגובה מהיותר מטומטמות שקראתי פה לאחרונה והיו לא מעט

מתנצל על השפה הבוטה אבל זו התגובה מהיותר מטומטמות שקראתי פה לאחרונה והיו לא מעט

הכי מטומטם זה הסעיף השלישי, כזו גניבת דעת.

ההצעה הראשונית של מכבי הייתה של 650 אלף יורו, היא כבר עלתה ל-900. העניין לא סביב 100 אלף, אלא 350, שזה מעל 50% מההצעה המקורית.