Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

לא על הראש אבל ג'ורדי לא היה זה שבחר בו או רצה אותו. הוא גם עשה לו אמבוש לייב במשקח בטרנט, לא סמך עליו בשיט וכנראה בצדק.

בסופו של יום, בקבוצה העדיפו את ג'ורדי כמאמן על פני ליטו כמאמן, אז זה אומר שהם הבינו שהבחירה שלהם הייתה רעה.

עם כל האהבה שלי לאבי

וזה שלא מזמן חגגנו את חגו 13.8

ושוב..עם כל האהבה שלי לאבי

נראה שלאבי ושחר יש חלק גדול בעניין הזה וזה פשוט בדיחה.

הצד של עטר לא מפסיק לפמפם לתקשורת, כבר למעלה מחודש.

שחר חולה על אבי למרות כל הלקרדות שדחף לו בשנים האחרונות, דודו דהאן מתעצם ובינתיים אבי עושה עסקאות דרך התקשורת בלבד.

חבל. אולי הגיע הזמן לשנות פורמט מבחינת אבי.

עם כל האהבה שלי לאבי

וזה שלא מזמן חגגנו את חגו 13.8

ושוב..עם כל האהבה שלי לאבי

נראה שלאבי ושחר יש חלק גדול בעניין הזה וזה פשוט בדיחה.

הצד של עטר לא מפסיק לפמפם לתקשורת, כבר למעלה מחודש.

שחר חולה על אבי למרות כל הלקרדות שדחף לו בשנים האחרונות, דודו דהאן מתעצם ובינתיים אבי עושה עסקאות דרך התקשורת בלבד.

חבל. אולי הגיע הזמן לשנות פורמט מבחינת אבי.

בחור טוב אבי

באופן עקרוני אני מתומכי ג'ורדי.

אני רואה בו כאחראי לשינוי של מכבי ולמעבר שלה מבדיחה לאימפריה שהיא אמורה להיות.

אני גם בטוח שלא הוא אחראי לכל המחדלים שהדביקו לו כאן - עצלנות, קיבעון, הרדמות, (שלא לדבר על קומבינות ברזילאים וכאלה) לא הביא את זה, החתים את הבלוף ההוא.

די ברור לי שהעיכובים בד"כ הם מצידו של גולדהאר (וזה לגיטימי). והיו הרבה יותר הצלחות מנפילות ומעט מאוד נפילות שהיה אפשר להבין בזמן אמת.

אבל

ניהול מאבקי כוח מול הבעלים הוא לגיטימי - לא דרך התקשורת.

אני לא צריך את רז אמיר או צנציפח או אף כתבלב מטעם מישהו כדי לדעת שג'ורדי עובד. ועובד טוב. יש תוצאות יש את איך שמכבי נראית, יש להיות רלוונטים ותחרותיים עד סוף העונה ולא רק בגרבג' טיים כמו שהתרגלתי 15 שנה.

להוציא מידע לתקשורת כדי שכל מיני דרווינים מסריחים למיניהם יסתמו כבר את הפה מלא הצואה שלהם לא שווה את הנזק שזה גורם ולא חלק מהמשחק הלגיטימי כשזה פוגע בקבוצה.

ברגע שעברת לנהל את המאבקים שלך באתרים ועוד יומיים לפני משחק קריטי אתה פוגע בקבוצה.

פגעת בקבוצה אתה מחוק אצלי. דרך אגב, אני אחרון שמאמין לעיתונים ועיתונאים אבל מי שחושב שרז אמיר למשל יכתוב דברים בשם ג'ורדי בגלל שנימני תפעל אותו, קצת חי בסרט. ג'ורדי מתוסכל וקצת כועס (אולי בצדק) והכותרות יצאו ממנו ולא מנימני או משחר. ברור שעטר ונמני רצו לכתבים עם הווצאפים וההבטחות ואח"כ ההתנצלויות של ג'ורדי, אבל לא היו מפרסמים בארבעה אתרים שונים שקרוייף שוקל את דרכו בלי רמז ממנו עצמו.

אז לא, אני לא מאמין באלטוראיזם טהור. אף אחד לא קדוש ואף אחד לא עושה רק לשם שמיים - גם לא מיטש. כל אחד פועל מתוך אינטרסים וכל עוד האינטרסים עולים בקנה אחד עם אלו של הקבוצה הכל טוב.

אבל ברגע שמישהו פועל בניגוד עניינים ופוגע בקבוצה, אז לא מעניין אותי מי הוא ומי אבא שלו.

כן אני בעד ג'ורדי וחושב שהוא הדבר הכי טוב שקרא למכבי מאז. .טוב בערך מאז שקשטן עזב.

אבל גם נמני היה כזה בעיני. עד הרגע שהוא שם את עצמו מעל הקבוצה והאינטרסים שלה (אי שם בין 1998 ל- 2001) ואז הוא נמחק מבחינתי.

יש תחליף לכולם אפילו לגולדהאר, בטח ובטח לקוריף. מכבי מספיק גדולה.

אז מי שרוצה - שיילך. שלא יאיים ולא יחרב אותנו בדיבורים. פשוט יילך.

היינו קודם נמשיך להיות גם אח"כ.

ודווקא עכשיו שפתאום כל השונאי ג'ורדי קצת משנים דיבור וכל מני שניצלים וסטייקים שומעים מהתקשורת מי אחראי שלא הביאו טיזי-סון כזה או אחר, היה חשוב לי לכתוב את זה.

ואני לא יודע איך הסאגה הזאת תגמר ואני באמת מקווה שבטוב ושהחלון המסריח הזה שהתחיל עם ליטו!!! כמאמן!!! ינעל כבר ותתחיל העונה.

אבל בכל מקרה ועם מי שלא יהיה אני מכבי מי אתם בכלל

באופן עקרוני אני מתומכי ג'ורדי.

אני רואה בו כאחראי לשינוי של מכבי ולמעבר שלה מבדיחה לאימפריה שהיא אמורה להיות.

אני גם בטוח שלא הוא אחראי לכל המחדלים שהדביקו לו כאן - עצלנות, קיבעון, הרדמות, (שלא לדבר על קומבינות ברזילאים וכאלה) לא הביא את זה, החתים את הבלוף ההוא.

די ברור לי שהעיכובים בד"כ הם מצידו של גולדהאר (וזה לגיטימי). והיו הרבה יותר הצלחות מנפילות ומעט מאוד נפילות שהיה אפשר להבין בזמן אמת.

אבל

ניהול מאבקי כוח מול הבעלים הוא לגיטימי - לא דרך התקשורת.

אני לא צריך את רז אמיר או צנציפח או אף כתבלב מטעם מישהו כדי לדעת שג'ורדי עובד. ועובד טוב. יש תוצאות יש את איך שמכבי נראית, יש להיות רלוונטים ותחרותיים עד סוף העונה ולא רק בגרבג' טיים כמו שהתרגלתי 15 שנה.

להוציא מידע לתקשורת כדי שכל מיני דרווינים מסריחים למיניהם יסתמו כבר את הפה מלא הצואה שלהם לא שווה את הנזק שזה גורם ולא חלק מהמשחק הלגיטימי כשזה פוגע בקבוצה.

ברגע שעברת לנהל את המאבקים שלך באתרים ועוד יומיים לפני משחק קריטי אתה פוגע בקבוצה.

פגעת בקבוצה אתה מחוק אצלי. דרך אגב, אני אחרון שמאמין לעיתונים ועיתונאים אבל מי שחושב שרז אמיר למשל יכתוב דברים בשם ג'ורדי בגלל שנימני תפעל אותו, קצת חי בסרט. ג'ורדי מתוסכל וקצת כועס (אולי בצדק) והכותרות יצאו ממנו ולא מנימני או משחר. ברור שעטר ונמני רצו לכתבים עם הווצאפים וההבטחות ואח"כ ההתנצלויות של ג'ורדי, אבל לא היו מפרסמים בארבעה אתרים שונים שקרוייף שוקל את דרכו בלי רמז ממנו עצמו.

אז לא, אני לא מאמין באלטוראיזם טהור. אף אחד לא קדוש ואף אחד לא עושה רק לשם שמיים - גם לא מיטש. כל אחד פועל מתוך אינטרסים וכל עוד האינטרסים עולים בקנה אחד עם אלו של הקבוצה הכל טוב.

אבל ברגע שמישהו פועל בניגוד עניינים ופוגע בקבוצה, אז לא מעניין אותי מי הוא ומי אבא שלו.

כן אני בעד ג'ורדי וחושב שהוא הדבר הכי טוב שקרא למכבי מאז. .טוב בערך מאז שקשטן עזב.

אבל גם נמני היה כזה בעיני. עד הרגע שהוא שם את עצמו מעל הקבוצה והאינטרסים שלה (אי שם בין 1998 ל- 2001) ואז הוא נמחק מבחינתי.

יש תחליף לכולם אפילו לגולדהאר, בטח ובטח לקוריף. מכבי מספיק גדולה.

אז מי שרוצה - שיילך. שלא יאיים ולא יחרב אותנו בדיבורים. פשוט יילך.

היינו קודם נמשיך להיות גם אח"כ.

ודווקא עכשיו שפתאום כל השונאי ג'ורדי קצת משנים דיבור וכל מני שניצלים וסטייקים שומעים מהתקשורת מי אחראי שלא הביאו טיזי-סון כזה או אחר, היה חשוב לי לכתוב את זה.

ואני לא יודע איך הסאגה הזאת תגמר ואני באמת מקווה שבטוב ושהחלון המסריח הזה שהתחיל עם ליטו!!! כמאמן!!! ינעל כבר ותתחיל העונה.

אבל בכל מקרה ועם מי שלא יהיה אני אלי באסה מי אתם בכלל

החץ על דומינגו בתכלס, עדיין מעורפל.

טיזינג ברמה גבוהה.

תוסיף לזה שכל העולם צוחק על פיקה בגלל התמונה המקורית (ניימאר לא נשאר...)

החץ על דומינגו בתכלס, עדיין מעורפל.

טיזינג ברמה גבוהה.

בגלל זה שולל את הדיווח על מקלארן. הרי כתבו שהוא אמור להגיע כיועץ/עוזר. זה בדיוק התפקיד של דומינגו.

אלא אם מקלארן יגיע כמנהל ספורטיבי אבל זה נראה אפילו עוד יותר הזוי

לא משנה כמה ביקורת תעבירו עליו, אי אפשר להפסיק לאהוב את הבן אדם הזה, ממשיך לשים זין על מי שצריך, וגם לי יש ביקורת עליו לפעמים, אין אחד מלבד מיץ׳ שאי אפשר להעביר עליו ביקורת,

אבל ג׳ורדי מלך בפני עצמו.

מה קרה כולם השתתקו בנושא?

זה נהיה שגרתי שעל כל פלוץ שהתקשורת מוציאה ישתמשו פה בפורום כנגד ג'ורדי, רק תנו לאנשים פה "תחמושת".

בחיים נושא על תפקוד ג'ורדי כמאמן לא יגיע לאותו קצב תגובות כמו פה, מעדיפים להתעסק בשמועות.

מעניין למה אתרי הספורט לא יצאו בהודעות אחרי העקיצה של ג'ורדי. העיקר שלזרוק כותרת ראשית על סכסוך שהדליפו להם גורמים עם אינטרס הם יודעים לעשות מהר מאוד.