Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

לגבי בלקמן, זו התרשמות.

הוא צריך לקבל כנראה החלטה אם לחתום פה, ולא בטוח שזה עדיין עניין כלכלי אלא אחר (התרשמות מהעיר והמדינה, או עניין מקצועי).

אם זה סגור אז אולי מחר בדיקות וחתימה, או שיחכו עד אחרי המשחק.

בואו בבקשה נזכר שביום שג'ורדי וגולדהאר נפגשו בקנדה צנציפר פרסם שהוא מאמן, חודש לפני שזה היה ברשמי.

הוא קיבל את המידע ממישהו בפרופיל מאוד גבטה במועדון כנראה.

בואו נפסיק עם מנטרת "מכבי סגורה לתקשורת"

אחרי שזה נאמר, אני מאמין שהפרסומים ממומנים ע"י יענקלה שחר

שלום צנצי

חחחחחחחחחחחחחח מה הולך פה

14 אלף צפיות לשטות הזאת שהעלו באתרי הספורט על ג'ורדי וגולדהאר כשג'ורדי רק עכשיו עבר לעמדת המאמן

ו18 אלף לידיעה הכל כך חסרת כל בסיס על בלקמן הזה (לפי מה שהבנתי אין תמונה,אלא רק כתבות מהתקשורת פח שלנו)

הפורום בשיאו

יש תמונה בנושא של בלקמן

אגב, אני מניח שמיץ' באמת לא מאשר עסקאות מסוימות. ואני מניח שמה שתואר בכתבה של בלך על עיכובים שנובעים מפרוטוקול מסודר והפרשי שעות גם הם נכונים ולפעמים עסקאות לא נסגרות בגלל זה.

אבל זו דרך הניהול של מיטש והאנשים תחתיו צריכים למקסם את ההתנהלות במסגרת הזאת.

מסכים. לגמרי. זה המודל והחסרונות מתגמדים מול היתרונות.

בואו בבקשה נזכר שביום שג'ורדי וגולדהאר נפגשו בקנדה צנציפר פרסם שהוא מאמן, חודש לפני שזה היה ברשמי.

באופן קבוע הם רושמים ספקולציות שיכולות לקרות ואז כותבים בענק פרסום ראשון, במקסימום הם טעו ישכחו מזה יום למחרת. לרשום אחרי פגישה בין ג'ורדי למיץ' שהוא מאמן זה משהו שגם אני ואתה יכולים לעשות. בוא נזכור עדיין מדובר במישהו שממציא ציטוטים בסיטונאות ותמיד מוסיף איזה ציטוט עוקצני מגורמים במועדון. אז תסלח לי שאני לא מאמין לו גם אם יגיד לי שעכשיו יש חושך בחוץ.

אלירן עטר מצליח לסרטן אותנו עוד לפני שחתם.

חלום שבלקמן בא על הראש שלו, גם אם זה אומר שזה על הראש של גורדי.

אף אחד לא מעל המועדון ויהיה מספק לראות את שחר תקוע עם עטר בגרון.

גם שעון מקולקל מדייק פעמיים ביום.

זה היה גם הימור שלי בלי לקרוא שום כתבה שגורדי יאמן פה

אם זה נכון , אז גו'רדי בוחר להעביר מסרים לקהל ואולי לגולדהר דרך התקשורת כשאנחנו יודעים מה יחסו אליה.

נשמע לי מופרך.

לא נשמע לי סביר שהוא מתלבט לעזוב ואז בוחר להלחיץ את הקהל וגולדהר דרך התקשורת, ובכלל- אם הוא רק רוצה לעשות שריר, איך בדיוק הפרסום הזה עוזר לו מול גולדהר, זה יכול רק להזיק לו.

3 אופציות אפשריות לדעתי:

1- חילוקי דעות מקצועיים שמישהו מהצד היה עד להם וניפח ת'ספיור - מה שקרה עד היום.

2- ביום שגו'רדי יעזוב הוא פשוט יעזוב ללא פרסומים מוקדמים - זה האיש.

3- אין כלום כי לא היה כלום, הכל הקסקט - עטר - כתבים - קהל - לחץ - גולדהר

ישראל היום וישיעות ממשיכים באותו הכיוון: קרוייף מאוכזב מקצב בניית הסגל, מהיעדר רכש משמעותי ובעיקר מאי השלמתן של עסקאות עטר והאיסלנדי. הוא רוצה להנחית זרים יקרים יותר אך גולהאר לא מאשר ולכן הגיעו בקיץ הזה רק זרים יחסית זולים, בהשאלה או בחינם.

חבל, מקווה שזה לא נכון. צפיתי לראות לפחות זר בוננזה אחד אם נעלה לבתים. אני גם לא מבין למה דברים כאלו לא נסגרים מראש בין מאמן לבעלים?מה מסגרת התקציב לרכש? כמה הולכים להשקיע על ישראלים או זרים? עונה פיננסית או עונה שמשקיעים בה? וכו'. אלו שאלות קריטיות ולא מובן אם קרוייף וגולדהאר השאירו אותה פתוחה לאיך שיזרום.

ישראל היום וישיעות ממשיכים באותו הכיוון: קרוייף מאוכזב מקצב בניית הסגל, מהיעדר רכש משמעותי ובעיקר מאי השלמתן של עסקאות עטר והאיסלנדי. הוא רוצה להנחית זרים יקרים יותר אך גולהאר לא מאשר ולכן הגיעו בקיץ הזה רק זרים יחסית זולים, בהשאלה או בחינם.

חבל, מקווה שזה לא נכון. צפיתי לראות לפחות זר בוננזה אחד אם נעלה לבתים. אני גם לא מבין למה דברים כאלו לא נסגרים מראש בין מאמן לבעלים?מה מסגרת התקציב לרכש? כמה הולכים להשקיע על ישראלים או זרים? עונה פיננסית או עונה שמשקיעים בה? וכו'. אלו שאלות קריטיות ולא מובן אם קרוייף וגולדהאר השאירו אותה פתוחה לאיך שיזרום.

כולנו רוצים לראות פה זרים תותחים כאלו, אבל בוא לא נשכח שהכסף לא בא מהכיס שלנו.

גונארסון המדובר, מרוויח לא מעט בקארדיף כיאה לשחקן מוביל ומבוקש כמוהו,אולי העסקה הייתה יקרה מדי.

כשדיברו עליו ואמרתי ששחקן כזה כדי לבוא לפה צריך לתת לו 1.5-2 מיליון יורו שכר בקירוב בכלל לא הגזמתי.

זה בלי לדבר על דמי העברה על עסקה כזו,שכמו שהאוהדים שלהם אמרו לא יהיו פחות מ3-4 מיליון לישט וקיבלת עסקה יקרה מאוד מאוד,שכנראה לא מסתדרת עם החישוב של מיטש.

לגיטימי לגמרי, מבאס אבל לגיטימי.

אין אכזבה מזה שלא מביאים זרים בעשרות מיליוני שקלים.

יש אכזבה מזה שהמאמן חושב שיש לו תקציב X ובעצם יש לו תקציב Y.

מה ההתנהלות הזאת?

מה ההתנהלות הזאת?

בדיוק. זה בעיקר מה שלא ברור. דברים כאלו חייבים להיסגר מראש ולא לפי הזרימה באותו הרגע. איך אפשר לבנות סגל בלי שאתה יודע כמה יש או אין לך להוציא? זה נשמע הזוי לגמרי. חובבני אפילו.

לא מאמין לזה.

אתם מדברים כאילו מיטש עשה טביב והביא זרים מליגה א' .

אצילי עלה מיליון יורו,סושיץ הגיע בהשאלה ואם יהיה טוב יירכש בהרבה כסף,כנל בלאקמן במידה ובאמת יחתום,גם על אופיר שמנו מלא כסף דמי השאלה בגלל הסעיף של אלונה.

חוץ מבאטוקיו שבאמת הגיע חינם כל השאר באו עם השקעה של לא מעט כסף,וזה עוד שהסגל לא גמור עדיין.

אולי לא הלך הכל לפי התוכנית של גורדי אבל זה מה יש, סה לה וי שיידע להתמודד.

עם כל הבכי שלנו כאוהדים חרמני רכש, באמת שיש לנו סגל חזק יחסית לליגה כבר עכשיו.

רק עוד בלם או קשר אחורי ברמה ואנחנו בהחלט בעמדה מעולה.

לא מאמין לזה.

אתם מדברים כאילו מיטש עשה טביב והביא זרים מליגה א' .

אצילי עלה מיליון יורו,סושיץ הגיע בהשאלה ואם יהיה טוב יירכש בהרבה כסף,כנל בלאקמן במידה ובאמת יחתום,גם על אופיר שמנו מלא כסף דמי השאלה בגלל הסעיף של אלונה.

חוץ מבאטוקיו שבאמת הגיע חינם כל השאר באו עם השקעה של לא מעט כסף,וזה עוד שהסגל לא גמור עדיין.

אולי לא הלך הכל לפי התוכנית של גורדי אבל זה מה יש, סה לה וי שיידע להתמודד.

עם כל הבכי שלנו כאוהדים חרמני רכש, באמת שיש לנו סגל חזק יחסית לליגה כבר עכשיו.

רק עוד בלם או קשר אחורי ברמה ואנחנו בהחלט בעמדה מעולה.

לא הבנת את הנקודה העיקרית. השאלה היא (אם זה נכון כמובן) איך אין תקציב רכש מוגדר מראש? איך אפשר לבנות סגל בלי לדעת כמה יש להשקיע?

משהו מריח מסריח, זה נראה שכל הכתבות האחרונות על ג'ורדי והרכש סובבות את עסקת עטר.

מתחיל להשתכנע יותר ויותר שאלה כתבות מוזמנות מסביבת הכימיקלים או מסביבת נמני לכאורה שתמיד טוען שהוא בסוד העניינים של מכבי ומפיל את כולם לטובת האינטרסים שלו.

זה שג'ורדי מאוכזב ואולי מנסה ללחוץ דרך התקשורת (למרות שלא נראה לי סביר, הוא ומיטש מכירים לא מהיום) זה דבר אחד, להאמין שג'ורדי על סף התפטרות כשרק אתמול הוא צולם במסעדה מנסה לשכנע שחקן לחתום זה כבר משהו אחר.

מה ההתנהלות הזאת?

אתה חושב שמיטש בא בכל תחילת קיץ לג'ורדי ואומר לו "קח, יש לך x כסף לחיזוק, תקנה ותמכור את מי שאתה רוצה אבל זה התקציב" ?

אתה חושב שמיטש בא בכל תחילת קיץ לג'ורדי ואומר לו "קח, יש לך x כסף לחיזוק, תקנה ותמכור את מי שאתה רוצה אבל זה התקציב" ?

אני לגמרי לא מבין את הקטע הזה. אנשים חושבים שזה מנג'ר. אני מאמין שבפועל מה שקורה הוא שבעלים משחרר כסף לפי מדיניות של כל מקרה לגופו, לא לפי "יש לך X כסף לבזבוזים, תעשה איתו מה שבא לך".