Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

יכול להיות שמיץ לא מוכן להוציא כספים רבים, זכותו...קרלאו לא מאמין שלא בא כי רכישה שמיץ מאשר בדרך כלל...על גונארסן אין לי מושג מה איתו ואם היה מועמד איפה בכלל משחק מישהו יכתוב אשמח, אז גורדי כל פגרה בערך בשלב הזה מתעצבן קצת ואז מקורבים רושמים שהוא בדרך החוצה תעלו ארבע שנים אחורה וכל שנה יש את הכתבה התורנית בנושא הזה

אני מאמין שדברמם מתוך המערכת יוצאים החוצה דברים מתוך חדר ההלבשה יוצאמם החוצה

אבל מתוך ג'ורדי? האיש שהכניס את השקט לישראל ? שדאג דבר ראשון כשהוא נחת להפוך את מכבי למועדון שלא יוצא ומדבר ? דווקא הוא ידבר?

הרי גורדי הוא זה שמחליט אם לעזוב ואי אפשר להכנס לו לראש.

כמאמן. לא כמנהל מקצועי.

זה מתחבר למה שרז אמיר אומר על אינגלדיס, שהוא לא מאמין בתפקיד הזה.

אם עוקבים אחרי הציר זמן של הסיפור הזה לא כ"כ קשה להבין את התמונה.

הסחבת בעסקת אצילי זהה לסחבת עם עטר. וכן, לא אופתע אם העסקה עם "האיסלנדי" (גונארסון או ביארנסון) כבר סוכמה ע"י ג'ורדי והשחקן אבל קיבלה ברקס ממיץ' בגלל המחיר והחוסר אמון בו.

להנחית מאמן על הראש של המנהל המקצועי זה בגדר הזייה ומעיד על כשל במערכת היחסים.

ג'ורדי די הביא את עצמו למקום הזה אחרי לא מעט כישלונות בעסקאות יקרות אבל המצב הזה קודם כל פוגע בקבוצה ולכן יש להגיע לפתרון בגזרה הזאת.

כמאמן. לא כמנהל מקצועי.

הסחבת בעסקת אצילי זהה לסחבת עם עטר. וכן, לא אופתע אם העסקה עם "האיסלנדי" (גונארסון או ביארנסון) כבר סוכמה ע"י ג'ורדי והשחקן אבל קיבלה ברקס ממיץ' בגלל המחיר והחוסר אמון בו.

ג'ורדי די הביא את עצמו למקום הזה אחרי לא מעט כישלונות בעסקאות יקרות אבל המצב הזה קודם כל פוגע בקבוצה ולכן יש להגיע לפתרון בגזרה הזאת.

א. אם מיץ מחליט לא לשלם סכום כזה זו זכותו, אדם כמו ג'ורדי צריך להבין את זה.

ב.וידיגאל בא על הראש של ג'ורדי אני עד היום לא כזה קונה את הסיפור הזה לדעתי מישהו במערכת הציע וגורדי אמר סבבה מסכים, מה שיוצא שגורדי לא הביא את המאמן אבל לא התנגד למהלך.

ג. אם היה קרע ג'ורדי לא היה פה, אם כל הכבוד לא חסר לו הצעות.

אני לא חושב שזה נכון, כי זה קיצוני יותר מידי.

בינתיים עם קרוייף יש לקבוצה שלנו מאזן של נצחונות, הקבוצה מתחברת ומשחקת כדורגל יותר טוב ממשחק למשחק. אני חושב שזה עוד ניסיון לחמם את האווירה בקבוצה שלנו.

אם יש משהו אחד בטוח בחיים זה שהקהל של מכבי הכי מסריח בעולם.

הוא יכול להיות עוצמתי ונהדר כמו באליפות לפני 5 שנים, תן לו שנה שנתיים ללא תואר ותראה מזה קהל דוחה.

כמאמן. לא כמנהל מקצועי.

אנגלידיס היה פה בעונת 2012-13, והוא לא התנגד אז לתפקיד של מנהל מקצועי, מה קרה 5 שנים אחרי שגרם לו להאמין שאין צורך בתפקיד הזה?

לא יודע לי קשה להאמין לדברים האלה.

וגולדהאר הוא האשם בכך?

רק בעונה החולפת ג'ורדי זרק לפח כ 4 מיליון יורו- דמי העברה על יחזקאל, מרסלו וראמון.

השכר של שלושתם והשכר של סקאריונה מעל מיליון יורו וחצי.

בעונה האחרונה מיץ' שילם דמי העברה:

3.5 מיליון קיארטנסון.

800 אלף יורו יחזקאל.

מיליון שמונה מאות - מרסלו וראמון.

800 אלף יורו שוינפלד.

זה נקרא לא לתת כלים? באמת?

צודק בהחלט

עם כל הכבוד לגורדי ויש לי הרבה כבוד אליו ההחתמות שלו פשוט הזויות מיץ מעמיד תקציב אדיר ושחקנים שאין לנו צורך בהם מקבלים חוזים כמו שפונגין ויצחקי הזרים בינוניים וולא כאלה שיכולים לשדרג את הקבוצה שנה שלישית שהסגל נבנה לרוחב ולא לעומק

העתיד לא מבשר טובות.

וגולדהאר הוא האשם בכך?

רק בעונה החולפת ג'ורדי זרק לפח כ 4 מיליון יורו- דמי העברה על יחזקאל, מרסלו וראמון.

השכר של שלושתם והשכר של סקאריונה מעל מיליון יורו וחצי.

בעונה האחרונה מיץ' שילם דמי העברה:

3.5 מיליון קיארטנסון.

800 אלף יורו יחזקאל.

מיליון שמונה מאות - מרסלו וראמון.

800 אלף יורו שוינפלד.

זה נקרא לא לתת כלים? באמת?

צודק בהחלט

עם כל הכבוד לגורדי ויש לי הרבה כבוד אליו ההחתמות שלו פשוט הזויות מיץ מעמיד תקציב אדיר ושחקנים שאין לנו צורך בהם מקבלים חוזים כמו שפונגין ויצחקי הזרים בינוניים וולא כאלה שיכולים לשדרג את הקבוצה שנה שלישית שהסגל נבנה לרוחב ולא לעומק

העתיד לא מבשר טובות.

סיכום ביניים: לאף אחד אין פה מושג על כלום ואנשים סתם ממציאים דברים, ג'ורדי הבן אדם שעשה בית ספר לתקשורת יוצא בכזאת הכרזה... לדעתי כצבה של כבוד הנסיך

אם יש משהו אחד בטוח בחיים זה שהקהל של מכבי הכי מסריח בעולם.

הוא יכול להיות עוצמתי ונהדר כמו באליפות לפני 5 שנים, תן לו שנה שנתיים ללא תואר ותראה מזה קהל דוחה.

וכל הסטיגמות עליו נכונות.

די כבר אם היחסים הם כל כך רעים שניהם היו חותכים ממזמן. איך אפשר לא לראות שכל ההתקפות האלו מגיעות במקרה ביום ששחקן מגיע על חשבון העמדה של עטר?

אבל מה זה יתן לשחר/עטר/אנערף ללכלך ככה? מה מיץ' יקרא ויגיד, וואו לא ישעתי, מביא את עטר עכשיו ב 3 מליון?

מדהים כמה כפויי טובה אוהדים יכולים להיות
אנשים שאני בטוח שעד לפני שנתיים רצו לבנות פסל של ג'ורדי כבר הופכים לשונאים שלו

אולי צריך לחזור למצב שאנחנו מדשדשים במרכז טבלה כדי להעריך את מה שיש לנו כאן

מתוך כתבה בואללה:

"הסחבת בעניינו של חלוץ מכבי חיפה גובה ממנו מחיר: אחרי ההבטחה לאישור, בסביבתו טענו כי הוא "שרף את עצמו מול הקהל ונמצא במצב לא נעים". בסביבתו מאמינים: גולדהאר יציע פשרה והוא יעבור"

טוב, עכשיו אפילו לא נשאר מקום לספק

זה מזכיר לי, אם מישהו לא קרא:

קיץ סוער עבר על סביבתם//איתי מאירסון//ספורט הארץ

תקופה לא קלה בסביבתו של ברק יצחקי. עומר, שסוגר כבר עונה שביעית במערכת, קיבל הצעה מפתה לעבור לסביבה של מאור מליקסון. וזה עוד לפני שדיברנו על סביבתו של אברהם גרנט

בסביבתו של מרקו בלבול טענו כי לא נעשתה אליו כל פנייה רשמית מבני סכנין; בסביבתו של אלירן עטר הכחישו את השמועות על נתק בינו לבין יעקב שחר; בסביבתו של שרון מימר אמרו כי הטענות על כך שאלי טביב הוא זה שקבע את ההרכב הפותח של בית״ר נגד הבולגרים, הן המצאות של גורמים אינטרסנטיים, שרוצים לראות את מימר מחוץ לבית״ר.

לא רק הכדורגלנים, הצוותים המקצועיים והצוותים הניהוליים מתכוננים לעונה הבאה. גם הסביבות עושות את ההכנות שלהן. ״העונה הזאת הולכת להיות קריטית עבור ברק״, אומר אסי, בכיר בסביבתו של ברק יצחקי, ״ואנחנו חייבים לבוא בשיא הפוקוס, בשיא המוכנות, כדי לתת מענה לכל פרשה אם וכאשר תפרוץ״.

זה היה קיץ לא קל בסביבתו של ברק יצחקי. עומר, שסוגר כבר עונה שביעית במערכת, קיבל הצעה מפתה לעבור לסביבתו של מאור מליקסון. ״זה לא סוד שבעונה האחרונה לא הייתי מרוצה מהמעמד שלי בסביבתו של ברק״, הוא מודה. ״ואם נוסיף לזה את העובדה שאחותי היא מאמנת הטי.אר.אקס של גיסתו של מאור, אז המעבר שלי היה יכול להיות ממש טבעי. אבל ברק הוא אחלה גבר, הוא לקח אותי לשיחה בקניון גבעתיים ותוך עשר דקות יישרנו את ההדורים. אני שמח וגאה ונרגש לפתוח עונה שמינית בסביבתו״.

בסביבות האחרות היה קיץ לא פחות סוער. די אם נזכיר את המתח המקצועי בין יעקב בוזגלו לבין סביבתו של מאור בוזגלו, את סביבתו של דן איינבינדר, שסבלה ממחסור במתקנים אחרי שסגרו את בורקס עמיקם בגבעת זאב, ואת הריב המתוקשר בין שי לאביעד, שני הסמלים הבלתי מעורערים בסביבתו של לירוי צעירי.

הסביבה שתפסה את מרב תשומת הלב בעונת המלפפונים הזאת, כמו בכל קיץ, היא סביבתו של אברהם גרנט. בעוד רוב הסביבות יצאו למחנות אימונים בבאולינג קרית ביאליק, בימית 2000, או לכל היותר ברודוס, סביבתו של גרנט ערכה את המחנה שלה במלון ריץ׳-קרלטון מוסקבה. מסביבתה של סביבתו של גרנט נמסר כי הנבחנת החדשה, מריה קארי, עברה בבקרה התקציבית ותעמוד לרשות סביבתו של גרנט למשך ארבע העונות הבאות.

העיתון הספרדי ״מארקה״ מדווח כי לא מן הנמנע שקארי תושאל לעונה אחת לסביבתו של ויסנטה דל-בוסקה. עם זאת, בסביבתו של דל-בוסקה מכחישים את הדברים וטוענים כי ״סגרנו את הסגל סופית כבר בסוף יוני. מדובר בספקולציה מגוחכת, שנועדה לעשות סיבוב על הגב של ויסנטה״.

אבל מה זה יתן לשחר/עטר/אנערף ללכלך ככה? מה מיץ' יקרא ויגיד, וואו לא ישעתי, מביא את עטר עכשיו ב 3 מליון?

אז למה הכתבות מדברות רק על עטר?

ולמה אז אמיר מנפיץ שגונארסון היה סגור? שזה מיליארד אחוז שקר?

לא יודע זה מסריח רצח