Jump to content

ג'ורדי קרויף שוקל לעזוב את מכבי ת"א (one)

David Nahum

Recommended Posts

דבר אחד אני לא מבין, אם הפערים באמת נמוכים ונעים סביב ה 100-15 א' דולר, ועטר הרי נורא רוצה לעבור אלינו וירוויח אפילו קצת יותר ממה שירוויח בחיפה,

למה שלא יוריד קצת בשכר השנתי שלו כדי לצמצם את הפערים ולסגור? יחד עם ההורדה הזאת הוא עדין לא ירוויח פחות ממה שמרוויח בחיפה (לפחות לפי הפרסומים)

כמה סיבות:

1.זה החוזה האחרון שלו שהוא יעשה כסף משמעותי וזה סכום כבד לשלם, כמעט שליש חוזה שנתי

2. מנקודת מבט של עטר, יושב מולטי מיליארדר שתאכלס פיזר כספים כאלה על כל מיני שגיב יחזקאלים וראמונים ומרסלואים ועל עטר "מתקמצן", אז עטר צריך להשלים כסף? איך זה נראה ומרגיש?

3.לא מנקודה פיננסית- זה שלא מוכנים לשים עליך עוד 100 אלף בעסקה של 900 אלף, מראה על חוסר רצון והערכה כלפיו

כמה סיבות:

1.זה החוזה האחרון שלו שהוא יעשה כסף משמעותי וזה סכום כבד לשלם, כמעט שליש חוזה שנתי

2. מנקודת מבט של עטר, יושב מולטי מיליארדר שתאכלס פיזר כספים כאלה על כל מיני שגיב יחזקאלים וראמונים ומרסלואים ועל עטר "מתקמצן", אז עטר צריך להשלים כסף? איך זה נראה ומרגיש?

3.לא מנקודה פיננסית- זה שלא מוכנים לשים עליך עוד 100 אלף בעסקה של 900 אלף, מראה על חוסר רצון והערכה כלפיו

וזה שהמועדון וקהל האוהדים כאחד חולה לו על הצורה וכבר שנתיים וחצי מנסה להחזיר אותו למרות שהוא שיחק בסה"כ בשנתיים וחצי האלה - 4 דקות.

איך זה גורם לאלירן להרגיש? חוסר הערכה או רצון?

הדבר האחרון שצריך להסביר זה את נקודת המבט של אלירן.

לשמחתי, טיפש אלירן לא..תמים גם לא ובנוסף הוא מכיר את המערכת של מכבי מצוין.

כמה סיבות:

כל הסיבות שנתת מסתכמות באגו של עטר.

הוא תמיד יכול להישאר בחיפה אף אחד לא לוקח אותו בכוח.

כמה סיבות:

לא רוצה להיכנס לדיון הפרטני על עטר עצמו אבל בקשר לנקודה 3 שלך.

אם התחילו את המו"מ ב-600...והיו מוכנים לשים עלייך עוד 300....אז זה מראה על רצון והערכה. אי אפשר להתסכל רק על המחיר האחרון ולהגיד רק בגלל 100 אלף....כי זה לא יגמר לעולם....

וזה שהמועדון וקהל האוהדים כאחד חולה לו על הצורה וכבר שנתיים וחצי מנסה להחזיר אותו למרות שהוא שיחק בסה"כ בשנתיים וחצי האלה - 4 דקות.

איך זה גורם לאלירן להרגיש? חוסר הערכה או רצון?

הדבר האחרון שצריך להסביר זה את נקודת המבט של אלירן.

לשמחתי, טיפש אלירן לא..תמים גם לא ובנוסף הוא מכיר את המערכת של מכבי מצוין.

טוב מה אני אגיד לך

מעניין אם אתה היית תורם למליארדר, 400,000 שקל מההון העצמי שלך כדי לעזור לו במומ לרכישה

טוב מה אני אגיד לך

מעניין אם אתה היית תורם למליארדר, 400,000 שקל מההון העצמי שלך כדי לעזור לו במומ לרכישה

תורם לו? לא הייתי תורם שקל.

אבל גם לא הייתי מתסיס כמוך וקופץ למסקנות וכותב:

חוסר הערכה כלפיו?פפ

לא מתסיס

זאת המסקנה האישית שלי

עם כל האהבה שלי לאלירן ויש לי בכמויות.

כל בוקר שאלירן קם הוא צריך במקום שמע ישראל להגיד שמע מיץ.

הדבר האחרון שאפשר להגיד על סיפור מכבי ועטר זה חוסר הערכה או רצון להחתים את אלירן.

למזלי, אני בטוח שאלירן עצמו ולא הסוכנים ואלו סביב העסקה- יודע שמכבי אוהבת אותו מעל הראש ועושה הכל להביא אותו. במסגרת המציאות.

דבר אחד אני לא מבין, אם הפערים באמת נמוכים ונעים סביב ה 100-15 א' דולר, ועטר הרי נורא רוצה לעבור אלינו וירוויח אפילו קצת יותר ממה שירוויח בחיפה,

למה שלא יוריד קצת בשכר השנתי שלו כדי לצמצם את הפערים ולסגור? יחד עם ההורדה הזאת הוא עדין לא ירוויח פחות ממה שמרוויח בחיפה (לפחות לפי הפרסומים)

הכסף הוא לא הבעיה.

זה עניין של אגו בין מיטש לשחר.

כמה סיבות:

1. מובטחת לו עוד שנה יותר במכבי בחוזה גבוה, דבר שני זה מתקזז לו מהשדרוג. הוא לא מפסיד פה בהכרח.

2. לא מאמין שזה קשור לעטר באופן אישי, אם כבר סביר יותר שזה קשור ליחסי יענקלה-מיץ' בתחום ההעברות שעלו על שרטון בעונה הקודמת והוא נופל פה בין הכסאות.

3. שיראה מה ג'ורדי עושה בשביל להביא אותו, גם את זהבי ג'ורדי הפסיד בסוף בשביל עוד קצת כסף, אין פה קשר להערכה בהכרח. עובדה שמנסים להביא אותו כבר כמה חלונות רצוף, זה לא איזה חשק של רגע.

כמה סיבות:

א. הוא גם ככה משתדרג בשכר אז שלא ישתדרג הרבה או שירוויח את אותו הסכום. במכבי יש לו שנה אקסטרה. ב. חוסר הערכה? לשים על שחקן שתכף בגיל 31 סכום של 900 אלף דולר זה חוסר הערכה? על שויינפלד, יחזקאל, ורמוט שמת פחות, באזור ה 750 כ"א.

הגישה הזאת של "מיץ' שייח קנדי יאללה מה זה בשבילו עוד מאה אלף פחות מאה אלף שישלם כבר מה שהם רוצים"

מראה על חוסר הבנה מוחלט בעסקים, ובעיקר מאפיינת אוהדי יריבות.

אם זה פוגע בעטר, ואני מתקשה להאמין, שיישאר עם החוזה הכבד שבחר להאריך בעצמו בחיפה.

אבל כאמור, אני מתקשה להאמין שזה מה שעטר מרגיש. יותר נשמע כמו שפיכת רעל.

כדי לחשוף את חסרי המושג בפורום כל מה שהיה צריך זה את סאגת רמי גרשון. אנשים שהגיבו ״מה אכפת לכם מכסף מה זה יוצא מכם!1111אחדחאחד״ על עטר פתאום מגיבים ״צודק ג׳ורדי, מי ישלם לגרשון כל כך הרבה כסף?״ וההפך. ואנשים אשכרה לא מבינים את הבעיה.

כדי לחשוף את חסרי המושג בפורום כל מה שהיה צריך זה את סאגת רמי גרשון. אנשים שהגיבו ״מה אכפת לכם מכסף מה זה יוצא מכם!1111אחדחאחד״ על עטר פתאום מגיבים ״צודק ג׳ורדי, מי ישלם לגרשון כל כך הרבה כסף?״ וההפך. ואנשים אשכרה לא מבינים את הבעיה.

תסביר (את הבעיה)

תסביר (את הבעיה)

אני באמת צריך להסביר? או שאתה לא רואה בכסף בעיה ותומך בהבאת שחקנים מסויימים לא משנה איך ובעד מה (כי זה לא הכסף שלי וזה יאללה נשתגע ואז מה אם יזיינו אותי במחירים) או שאתה מבין את כל עניין המשא ומתן וקולט שיש מצבים בהם לא מביאים בכל מחיר.

אי אפשר גם וגם. בקיצור, יש פה יותר תומכי ג׳ורדי ופחות תומכי מכבי. או שיש פה סתומים, גם אופציה.

אני באמת צריך להסביר? או שאתה לא רואה בכסף בעיה ותומך בהבאת שחקנים מסויימים לא משנה איך ובעד מה (כי זה לא הכסף שלי וזה יאללה נשתגע ואז מה אם יזיינו אותי במחירים) או שאתה מבין את כל עניין המשא ומתן וקולט שיש מצבים בהם לא מביאים בכל מחיר.

אי אפשר גם וגם. בקיצור, יש פה יותר תומכי ג׳ורדי ופחות תומכי מכבי. או שיש פה סתומים, גם אופציה.

לא. לתמוך ביורדי זה לתמוך במכבי.לתמוך במכבי זה לתמוך ביורדי. זה אותו דבר. עד להודעה חדשה. המשפט הזה נכון גם למאנספורד, מאירי, בני טבק וגולסה.

לא. לתמוך ביורדי זה לתמוך במכבי.לתמוך במכבי זה לתמוך ביורדי. זה אותו דבר. עד להודעה חדשה. המשפט הזה נכון גם למאנספורד, מאירי, בני טבק וגולסה.

ג'ורדי.

א. אני באמת תומך ג'ורדי.

ב. א' זה רק בגלל שאני משוכנע שהוא הדבר הכי טוב למכבי. (אולי יש משהו יותר טוב - אני לא ראיתי מאז שאני אוהד)

ג. כסף זה חשוב בעיקר למי שמשלם אותו - שההתנהלות תהיה שפוייה במצטבר ולא תוביל לקריסה כלכלית. אז כולם יכולים לזיין עד מחר שהתקציב שלנו מיליארד אבל לא נראה לי שגולדהאר מוציא מהכיס הרבה יותר משני האחרים.

חוץ מזה אתה נוגע בדיוק בענין אבל המסקנות שלך שגויות ונובעות מהתחושות האישיות שלך כלפי ג'ורדי.

מיטש נראה לך פראייר? עשית אותו צ'ייקובסקי מצ'ארלי וחצי שג'ורדי מסובב אותו באצבע ורוכש על חשבונו שחקנים סתם.

לא הביאו את גרשון (אחרי שקרוייף מחזר אחריו שנתיים) או כי גולדהאר לא הסכים להשוות או להגדיל הצעה לחמש שנים לשחקן בן 29 פצוע או שלגרשון היו שיקולים משלו (סוכן מאמן לא יודע).

את עטר אני גם לא הייתי מביא, בגילו מצבו וחייו הספורטיביים. ואני, משיקולי אגו, שהבעל הבן זונה של זאת ששואלת אם אפשר לנצח את מכבי לא יראה מאיתנו כסף הייתי שם לו 500 אלף ומצהיר שכל יום יורד משם 20 ושיחליט מה שבו לו.

אבל זה אני. אני לא מאמן את מכבי ואני לא מוציא את הכסף. שיקולי האגו שלי לזיין את חיפה פחות רלוונטיים ומה שרלוונטי זה כמה ג'ורדי רוצה אותו וחושב שהוא מתאים לו למשחק וכמה כסף ואגו מיטש רוצה לשים שם. זהו.

אתה מנסה לקשור בין שתי העסקאות (בהתנהלות של שתי העסקאות) כדי להראות שקרוייף מטומטם ונצלן והתומכים שלו סתומים. גם אופציה.

רמי גרשון לא נחוץ לנו, עטר הרבה יותר נחוץ .

א. אני באמת תומך ג'ורדי.

ב. א' זה רק בגלל שאני משוכנע שהוא הדבר הכי טוב למכבי. (אולי יש משהו יותר טוב - אני לא ראיתי מאז שאני אוהד)

ג. כסף זה חשוב בעיקר למי שמשלם אותו - שההתנהלות תהיה שפוייה במצטבר ולא תוביל לקריסה כלכלית. אז כולם יכולים לזיין עד מחר שהתקציב שלנו מיליארד אבל לא נראה לי שגולדהאר מוציא מהכיס הרבה יותר משני האחרים.

חוץ מזה אתה נוגע בדיוק בענין אבל המסקנות שלך שגויות ונובעות מהתחושות האישיות שלך כלפי ג'ורדי.

מיטש נראה לך פראייר? עשית אותו צ'ייקובסקי מצ'ארלי וחצי שג'ורדי מסובב אותו באצבע ורוכש על חשבונו שחקנים סתם.

לא הביאו את גרשון (אחרי שקרוייף מחזר אחריו שנתיים) או כי גולדהאר לא הסכים להשוות או להגדיל הצעה לחמש שנים לשחקן בן 29 פצוע או שלגרשון היו שיקולים משלו (סוכן מאמן לא יודע).

את עטר אני גם לא הייתי מביא, בגילו מצבו וחייו הספורטיביים. ואני, משיקולי אגו, שהבעל הבן זונה של זאת ששואלת אם אפשר לנצח את מכבי לא יראה מאיתנו כסף הייתי שם לו 500 אלף ומצהיר שכל יום יורד משם 20 ושיחליט מה שבו לו.

אבל זה אני. אני לא מאמן את מכבי ואני לא מוציא את הכסף. שיקולי האגו שלי לזיין את חיפה פחות רלוונטיים ומה שרלוונטי זה כמה ג'ורדי רוצה אותו וחושב שהוא מתאים לו למשחק וכמה כסף ואגו מיטש רוצה לשים שם. זהו.

אתה מנסה לקשור בין שתי העסקאות (בהתנהלות של שתי העסקאות) כדי להראות שקרוייף מטומטם ונצלן והתומכים שלו סתומים. גם אופציה.

כתבת אחלה קיר אבל אני באמת לא מתכוון לנהל דיון עם טרול. בטח לא טרול שדפק את הפורום.

אתה מבין- זה בדיוק כמו עסקת עטר וגרשון, אי אפשר פעם אחת להיות טרול ופעם שנייה לכתוב קיר רציני ומקצועי על מכבי. תבחר.

רמי גרשון לא נחוץ לנו, עטר הרבה יותר נחוץ .

לא נכון. ממש לא נכון.

אתם חולים על ה״או זה או כלום הזה״ אבל זה לא קיים. זה לא או עטר או כלום, יש גם זר. זה לא או ג׳ורדי או כלום, יש גם מנהלים מקצועיים אחרים. העולם לא עובד ככה.

לטעמי אגב, גרשון נחוץ לנו בהרבה מעטר. עם בלם ישראלי כמו גרשון אני יכול לחיות, עם עטר כאופציה בחירה בכנף פחות.