Jump to content

סופ"ש אירופי

Elirandani

Recommended Posts

זה רק אני או שדויד סילבה עשה קרחת כמו של אבוקסיס

עשה, לא מתאים לו בכלל.

אברטון טופ 4 זה תלוש לגמרי.

ספק אם הם נכנסים לטופ 6.

יש להם קבוצה חזקה, יכולים לעשות מוריניו לקחת אירופית ולהגיע לצמפיונס.

זה לגמרי רמאות, ובאנגליה גם כעסו עליו על זה. מאותה סיבה שהם לא אוהבים התחזויות. הם לא אוהבים כשמישהו משקר ומנצל אמון כדי לנצח.

זה לגמרי רמאות, ובאנגליה גם כעסו עליו על זה. מאותה סיבה שהם לא אוהבים התחזויות. הם לא אוהבים כשמישהו משקר ומנצל אמון כדי לנצח.

אמון? זה משחק כדורגל.

יש אמוציות, יש אגרסיביות, יש טראשטוק, ויש גם לנסות את מה שהוא ניסה. הכל לגיטימי. הוא לא רימה.

התחזויות זה לעבוד על השופט כדי שינצל את הכוח שלו וייתן לך יתרון משמעותי במשחק (פנדל). בגלל זה בעיקר זה לא חוקי.

אם מותר טראש טוק בגבול הטעם הטוב אני לא חושב שהדבר הזה הוא לא בסדר.

אם היית נותן את המקרה ההוא של השחקן ששרק לשחקן יריב כדי שיחשוב שזו שריקה של השופט ויעצור - הייתי אומר סבבה, צודק. אבל כאן השופט לא מעורב ואין אלימות פיזית או מילולית.

וואלה, לא רואה עם זה בעיה.

גם טראש טוק זה חרא בעיניי, תתעסקו בלשחק כדורגל.

מה שכן, אני גם מבין את נקודת המבט שאין שום בעיה עם זה. אני פשוט נותן את השנייה. אני די באמצע, כאמור. זאת רמאות לדעתי אבל רמאות מתקבלת (יודע שזה נשמע אוקסימורון), כי זה יצירתי ומשעשע. אני פשוט לא הייתי רוצה להפוך את זה לסטנדרט.

ליברפול חייבים חייבים בלם להרכב, עוד שחקן לקישור במקום ווינלדום/הנדרסון, ועוד חלוץ לעבות את הספסל.

הנדרסון דווקא אחלה, ווינאלדום בינוני וייצא מההרכב כשקוטיניו וללאנה יחזרו. וגם ליברפול ניסתה לרכוש את נאבי קייטה ולא הצליחה.

בלם הם חייבים אין ספק. חלוץ לעיבוי לא כל כך כי פירמינו משחק חלוץ חוד, ויש על הספסל את סטארידג', אוריגי וסולאנקה שעשה רושם מצוין העונה כששיחק. וגם דני אינגס שחזר מפציעה.

הנדרסון דווקא אחלה, ווינאלדום בינוני וייצא מההרכב כשקוטיניו וללאנה יחזרו. וגם ליברפול ניסתה לרכוש את נאבי קייטה ולא הצליחה.

בלם הם חייבים אין ספק. חלוץ לעיבוי לא כל כך כי פירמינו משחק חלוץ חוד, ויש על הספסל את סטארידג', אוריגי וסולאנקה שעשה רושם מצוין העונה כששיחק. וגם דני אינגס שחזר מפציעה.

ליברפול ברכש שלהם מזכירים לי את ג'ורדי שמתעקש על שחקנים שקשה להביא. לא הצלחתם לקנות את ואן דייק?תחפשו בלם אחר, אי אפשר את קייטה?אז שיחפשו קשר אחר.

לגבי אוריגי אתה צודק, שכחתי אותו. על סטארידג' אי אפשר לבנות, אומנם הוא חלוץ מצויין, אבל הוא כשיר בערך חודשיים בעונה.

בכל מקרה לדעתי עדיין הם צריכים לקנות חלוץ, כי אוריגי יכול לשחק גם בכנפיים, ולסולאנקה אין ניסיון בפריימרליג אז הוא הימור.

ליברפול ברכש שלהם מזכירים לי את ג'ורדי שמתעקש על שחקנים שקשה להביא. לא הצלחתם לקנות את ואן דייק?תחפשו בלם אחר, אי אפשר את קייטה?אז שיחפשו קשר אחר.

לגבי אוריגי אתה צודק, שכחתי אותו. על סטארידג' אי אפשר לבנות, אומנם הוא חלוץ מצויין, אבל הוא כשיר בערך חודשיים בעונה.

בכל מקרה לדעתי עדיין הם צריכים לקנות חלוץ, כי אוריגי יכול לשחק גם בכנפיים, ולסולאנקה אין ניסיון בפריימרליג אז הוא הימור.

זה יותר קלופ ממה שהבנתי שרוצה את ואן דייק וקייטה או כלום. לקייטה יש בקיץ הבא סעיף שחרור של 48 מיליון פאונד ולדעתי קלופ רוצה לחכות לו. ואן דייק הוא אחלה ומאוד יתאים לליברפול אבל סאות'המפטון לא מוכנה למכור. מסכים שקלופ צריך לדעת גם להתפשר על משהו אחר, לא יכול להיות שהוא הבלם היחיד בעולם שיכול לשדרג את ליברפול.

לגבי חלוץ אנחנו חלוקים. לדעתי מה שיש זה מספיק כי פירמינו באנקר וכל השאר מספיקים לשאר הרוטציה. אם סטארידג' היה נמכר, מילא לרכוש מחליף, אבל הוא נשאר.

מאנה זה הנמכר הגדול הבא.

מקווה בשביל ליברפול שיצליחו להשאיר את קוטיניו ויפסיקו למכור נכסים.

ככה אי אפשר להתקדם.

לא יודע אם הנמכר, אבל גם אני כבר משנה שעברה טענתי שהוא ברמה של ריאל ובארסה.