Jump to content

סופ"ש אירופי

Elirandani

Recommended Posts

אוקיי, אבל שוב, יש לו יכולות שאין לייני. אם כבר זה טיעון למדוע גולסה יכול להיות פה הקשר האחורי, ועם זה אני מסכים.

בין היתר גם גולסה.

לא חובה לבנות משחק רק עם שחקן בדמות הוגו

בנושא אחר פטר בוס פשוט אדיר

לא יאמן שהיה פה בקרית שלום

לא יודע מה ראיתם במנצ'סטר שאתם עפים עליה.חוץ מהדקות האחרונות יונייטד שיחקו משעמם בלי רעיונות יצירתיים ועד הגול השני לא היה יותר מדי עבודה לשוער של סוונסי, מה גם שהגול הראשון הגיע ממצב נייח. אני ראיתי קבוצה אפורה. זה שהם תפרו להם 4 לא אומר כלום. בקיצור הייתי מחכה קצת עם חגיגות היונייטד, בעייני יסיימו מקום 3-4 העונה

יונייטד קבוצה סופר מהירה ומעכשיו היא תתחיל להיתקל במערכים צפופים. יכולתה להבקיע מתוך משחק מסודר- עדיין טעונה הוכחה.

הרביעייה של יונייטד היא אחת הלא מרשימות שראיתי. לפרקים היה משחק משעמם והיא הייתה מאוד שבלונית.

דווקא בגלל זה התוצאה הסופית מרשימה בטירוף. כמה דקות של לחץ וכדורגל יפה ודפקו שלישייה.
נראה מה יהיה בהמשך כשהם יתחברו יותר

יונייטד קבוצה סופר מהירה ומעכשיו היא תתחיל להיתקל במערכים צפופים. יכולתה להבקיע מתוך משחק מסודר- עדיין טעונה הוכחה.

זה שהיא קבוצה מהירה ממש לא מדד לכלום, עד דקה 80 לא ראית כלום. רוב הגולים די מקריים ולא דרך צירופים שאתה אומר לעצמך וואו. בקיצור ממש לא התלהבתי מהם על אף התוצאה היה משחק די משעמם.

ליברפול בלי קוטיניו אנמית בצורה נוראית

חייבים לקבל שם החלטה מהירה לגביו ,כי הם זקוקים לרכש איכותי בהתקפה

עלו עם הרכב משני יחסית, עם גומז, קלאבן, רוברטסון בהופעת בכורה, ווינאלדום, סטארידג'.

אבל אכן נראים לא משהו בכלל.

זה שהיא קבוצה מהירה ממש לא מדד לכלום, עד דקה 80 לא ראית כלום. רוב הגולים די מקריים ולא דרך צירופים שאתה אומר לעצמך וואו. בקיצור ממש לא התלהבתי מהם על אף התוצאה היה משחק די משעמם.

אתה לא מנתח את זה נכון. הבליץ' היום, היה זהה ללפני שבוע. כי היריב בפיגור ועושה חילופים התקפיים שנותנים שטחים לטייסים של יונייטד.

יונייטד לא תמיד תוביל ולכן היא טעונת הוכחה- גם כקבוצת פוזיישן וגם בקרב חפירות.

אגב, הגול השני והשלישי היו נהדרים מבחינת שילובים ותנועה. שים לב לאן פוגבה מגיע בתנועה שלו, למסירה החכמה של מקטיריאן ללוקאקו.

ועדיין... כל עוד משחקים באנגליה בשמש, העונה לא באמת התחילה. ימים מוקדמים והמון עבודה.

עלו עם הרכב משני יחסית, עם גומז, קלאבן, רוברטסון בהופעת בכורה, ווינאלדום, סטארידג'.

אבל אכן נראים לא משהו בכלל.

הם משחקים נגד הפועל אשקלון של אנגליה אחי.

אם כבר קריסטל פאלס אך זה שקבוצה ברמה כזאת חלשה בקנה מידה אנגלי

לא מעוניינת בלדלי שאנשים מפה מחזיקים ממנו מפלץ?

הם משחקים נגד הפועל אשקלון של אנגליה אחי.

אם כבר קריסטל פאלס אך זה שקבוצה ברמה כזאת חלשה בקנה מידה אנגלי

לא מעוניינת בלדלי שאנשים מפה מחזיקים ממנו מפלץ?

ממש לא נכון. הם משחקים בלי שני השחקנים הכי טובים שלהם - ווילפריד זאהה ויואן קבאיי. איתם זאת קבוצה אחרת.

אתה לא מנתח את זה נכון. הבליץ' היום, היה זהה ללפני שבוע. כי היריב בפיגור ועושה חילופים התקפיים שנותנים שטחים לטייסים של יונייטד.

יונייטד לא תמיד תוביל ולכן היא טעונת הוכחה- גם כקבוצת פוזיישן וגם בקרב חפירות.

אגב, הגול השני והשלישי היו נהדרים מבחינת שילובים ותנועה. שים לב לאן פוגבה מגיע בתנועה שלו, למסירה החכמה של מקטיריאן ללוקאקו.

ועדיין... כל עוד משחקים באנגליה בשמש, העונה לא באמת התחילה. ימים מוקדמים והמון עבודה.

מצטער אבל לא ראיתי איזה בליץ'. קח לדוגמא את הגול השני, לא יודע איזה משחק צירופים ראית, אני ראיתי הרבה מקריות. שחקן של סוונסי מנסה לעשות דבר לא ברור באמצע המרגש ומאבד את הכדור, אחרי זה מרסיאל מסתבך איתו ועם המון מזל הכדור נשאר אצלו ברגל, ואז כשההגנה של סוונסי לא מסודרת ומבולבל הכדור מגיע ללוקאקו. אם תראה את הגולים של יונייטד מהמשחק הראשון וגם היום, יש שם הרבה מקריות. אני לא מנסה להוריד מערכם, בעייני הם כרגע משחקים די בינוני. המהירות שאתה מדבר עליה ממש לא בא לידי ביטוי היום.

מצטער אבל לא ראיתי איזה בליץ'. קח לדוגמא את הגול השני, לא יודע איזה משחק צירופים ראית, אני ראיתי הרבה מקריות. שחקן של סוונסי מנסה לעשות דבר לא ברור באמצע המרגש ומאבד את הכדור, אחרי זה מרסיאל מסתבך איתו ועם המון מזל הכדור נשאר אצלו ברגל, ואז כשההגנה של סוונסי לא מסודרת ומבולבל הכדור מגיע ללוקאקו. אם תראה את הגולים של יונייטד מהמשחק הראשון וגם היום, יש שם הרבה מקריות. אני לא מנסה להוריד מערכם, בעייני הם כרגע משחקים די בינוני. המהירות שאתה מדבר עליה ממש לא בא לידי ביטוי היום.

3 שערים ב8 דקות? אז איך קוראים לזה? חוטפים וטסים למעלה. לזה נדרשת מהירות.יונייטד מאד אתלטית ומהירה.

אבל עזוב, אלו ימים מוקדמים מאד. יונייטד עדיין רחוקה מאד מאיך שאני רוצה לראות אותה אבל גם היום יש לה חוזקות מסויימות.

3 שערים ב8 דקות? אז איך קוראים לזה? חוטפים וטסים למעלה. לזה נדרשת מהירות.יונייטד מאד אתלטית ומהירה.

אבל עזוב, אלו ימים מוקדמים מאד. יונייטד עדיין רחוקה מאד מאיך שאני רוצה לראות אותה אבל גם היום יש לה חוזקות מסויימות.

בשביל לעשות מה שיונייטד עשה ב-6 דקות זה לא מדד למהירות, אלא משחק לחץ מאורגן. הגולים של יונייטד היום לא קשורים למהירות.

בשביל לעשות מה שיונייטד עשה ב-6 דקות זה לא מדד למהירות, אלא משחק לחץ מאורגן. הגולים של יונייטד היום לא קשורים למהירות.

למה לא? השניים האחרונים היו ממתפרצות מהירות.

יונייטד כרגע בעיני, זה לא מספיק לאליפות. אבל יש לה חומר הרבה יותר טוב מאיך שהיא נראתה רוב העונה הקודמת. ועוד נתון- היא קבוצה מאד צעירה. אז לאן להתקדם ולשאוף.

איזו הזייה ההיעזרות הזאת בשופט הטלוויזיה.

ברגע שזה קורה פה, שכטר ומליקסון תולים את הנעליים וחוזרים בתשובה.

אל תדאג להם, ריינשרייבר ישמע מגע.

שימו לב לדורטמונד של פטר בוס.

משחק עם קשר אחורי יחיד, קשר הבית נורי שהאין.

למי שלא מכיר מאוד דומה במבנה גוף לייני.

ככה שמי שאומר שחובה לשחק עם שובר עצמות מוסמך טועה וזה נכון לגבי עוד המון קבוצות מובילות

שאהין טכני ועם יכולת מסירה עשרות מונים משל ייני. הוא יותר מזכיר את מדו אם כבר.

אני חושב שדי מתבקש להיכנס לדיון שלכם להזכיר שבוס שיחק עם ייני... הוא לא פתח אצלו קשר אחורי בחלק מהמשחקים?

אתלטי בפיגור כפול מול העולה החדשה ג'ירונה (קבוצת הבת של הסיטי) .

סתם מעניין אותי, למה אתלטי?

כאילו בספרדית הם מקצרים את זה לאתלטי.. אבל בעברית?

סתם מעניין אותי, למה אתלטי?

כאילו בספרדית הם מקצרים את זה לאתלטי.. אבל בעברית?

מאותה סיבה שבעברית מקצרים יובנטוס ליובה וברצלונה לברסה. כי זה הקיצור ולמה בעברית לא להשתמש בו?