Jump to content

סופ"ש אירופי

Elirandani

Recommended Posts

לא ייאמן שדינו אנדלובו מוביל את קאראבאח האזרית להופעה בשלב הבתים עם שער חוץ בקופנהאגן. ספורטינג עם הצגה אדירה בבוקרשט (5:1 אחרי 0:0 במשחק הראשון).

אחרי שחרקו בסיבוב הקודם מול וארדאר, נגמר לקופנהאגן המזל. הם קיבלו הגרלה קלה יחסית על הנייר (וארדאר המקדונית בסיבוב הקודמת וקאראבאח שלמרות קמפיין יפה באירופית בעונה שעברה הם לא בדיוק מעצמה) ופישלו ברמת הזלצבורג.

צריך לקוות להדחה של שלוש קבוצות מחר. קופנהאגן עוד עשויים להיות דרג ראשון אם מספיק קבוצות יודחו.

לא ייאמן שדינו אנדלובו מוביל את קאראבאח האזרית להופעה בשלב הבתים עם שער חוץ בקופנהאגן. ספורטינג עם הצגה אדירה בבוקרשט (5:1 אחרי 0:0 במשחק הראשון).

אחרי שחרקו בסיבוב הקודם מול וארדאר, נגמר לקופנהאגן המזל. הם קיבלו הגרלה קלה יחסית על הנייר (וארדאר המקדונית בסיבוב הקודמת וקאראבאח שלמרות קמפיין יפה באירופית בעונה שעברה הם לא בדיוק מעצמה) ופישלו ברמת הזלצבורג.

צריך לקוות להדחה של שלוש קבוצות מחר. קופנהאגן עוד עשויים להיות דרג ראשון אם מספיק קבוצות יודחו.

האיש שאחראי לכל כך הרבה חליפות קרועות של יענקלה תופר חליפה לליגת האלופות.

מאנה זה הנמכר הגדול הבא.

מקווה בשביל ליברפול שיצליחו להשאיר את קוטיניו ויפסיקו למכור נכסים.

ככה אי אפשר להתקדם.

קוטיניו אוברייטד ענק לדעתי. בחיים הוא לא שווה את הסכומים שמדברים עליהם.

אם אני קלופ אני מוכר את קוטיניו ומוציא את הסכום הזה על ואן דייק ונאבי קייטה.

קוטיניו אוברייטד ענק לדעתי. בחיים הוא לא שווה את הסכומים שמדברים עליהם.

אם אני קלופ אני מוכר את קוטיניו ומוציא את הסכום הזה על ואן דייק ונאבי קייטה.

הוא ממש לא אוברייטד והוא שחקן מצוין. ברור שהסכומים שרצים (במיוחד בהקשר של ברצלונה) לאחר העסקה הפסיכית על ניימאר הם לא פרופורציונליים בעליל, אבל למכור את אחד השחקנים הכי חשובים בקבוצה שלך דקה לפני פתיחת העונה זה בעיניי לגמור את העונה עוד לפני שהתחילה. קייטה וקוטיניו בכלל לא על אותה משבצת ולכן הוא לא תחליף מתאים גם אם יצליחו להביא אותו בסכומים גדולים, כלומר במקרה של מכירה ליברפול עדיין תצטרך לשבור את הראש בהבאת מחליף ראוי בתזמון בעייתי מאוד.

לגבי VVD, עושה רושם שכסף זה לא ה-issue בסאגה הזאת. הבעיה היא שכרגע סאות'המפטון - בדיוק כמו ליברפול - מסרבת לשחרר למרות שהשחקן כבר ביקש לעזוב.

מי אמר שהם צריכים תחליף לקוטיניו? התקפית הם קבוצה אדירה, הם יסתדרו מעולה גם בלעדיו. הבעיה שלהם היא בקישור האחורי ובהגנה ואם הם רוצים לחזק את עקב האכילס שלהם בשנים האחרונות הם צריכים להוציא סכומים גבוהים.

איך ברצלונה דרג שני בבתים ?

כי היא לא סיימה כאלופה/אלופת אירופה.

הדרג הראשון הוא של האלופות מ-7 המדינות שמדורגות הכי גבוה, לצד אלופת אירופה.

כי היא לא סיימה כאלופה/אלופת אירופה.

הדרג הראשון הוא של האלופות מ-7 המדינות שמדורגות הכי גבוה, לצד אלופת אירופה.

זה משתנה בשיטה החדשה?

שם הדירוג יהיה מושתת ע"פ הישגים נטו וכל הניקוד המדיני שקבוצות שלא עשו דבר בחייהן רוכבות עליו מתבטל לא?

רק אותי פיקה ממש מעצבן? על המגרש שזה בעצם התפקיד שלו, נראה על הפנים ובראיון מדבר כאילו הוא נשיא המועדון "קבוצות סוחטות אותנו", "מסי ישאר" בלה בלה בלה. תהיה

בלם טוב וזהו.

תמי אברהם זומנה לנבחרת אנגליה עד גיל 21 (גברים!). הישג יפה לישראלית הצעירה.

עשיתי גוגל כי אתה לא בן אדם שמדבר שטויות, נדהמתי מהתוצאה

רק אותי פיקה ממש מעצבן? על המגרש שזה בעצם התפקיד שלו, נראה על הפנים ובראיון מדבר כאילו הוא נשיא המועדון "קבוצות סוחטות אותנו", "מסי ישאר" בלה בלה בלה. תהיה

בלם טוב וזהו.

הבעיה שהוא לא יכול להיות בלם טוב יותר אז הוא מתעסק במה שמסביב.

• 8 months later...

קוטיניו יעשה את ההבדל בליברפול בין טופ 4 לבין כלום השנה.

סיטי

יונייטד

טוטנהאם

קליל

סאלח על קוטיניו הכל טוב