Jump to content

בעיות במחשב חדש

UNAGI

Recommended Posts

שוב הנושא התורן על "תמיכה טכנית"...

אז ככה, קניתי מאמזון מחשב חדש של DELL

לינק:

https://www.amazon.com/Dell-Inspiron-Gaming-Laptop-i5577-5335BLK-PUS/dp/B06XFGF7SN/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1500124729&sr=8-2&keywords=gtx%2B1050%2Blaptop&th=1

המפרט שלו דיי מטורף ולא אמורות להיות לו בעיות יוצאות דופן.

אבל, מדי פעם, היו לו כל מיני גליצ'ים, בעיות ברזולוציות, תקיעות רנדומליות, כאלה מציקות וזה...

חשבתי שזה לגיטימי בהתחלה, אז הרצתי כמה סריקות רנדומליות על מנת להתקין עדכונים כאלה ואחרים- וחשבתי שזה יסתדר.

אבל לצערי זה עדיין ממשיך, לא יצא לי לעבוד איתו הרבה מעבר לכרום אז אני יכול להגיד שהוא בעיקר נתקע בכרום (אולי הבעיה בכרום?) ומה שקורה זה שהוא פשוט נתקע לכמה שניות ולא זז... בין 5-10 שניות....

כרגע מה שאני עושה זה בעיקר מחכה לעוד עדכונים, ושוקל להתקשר לתמיכה הטכנית שלהם ואולי לממש את האחריות (אם היא קיימת כאחריות בין-לאומית) אם משהו במחשב פגום.

אם או בלי קשר, יש לי מן הסתם 2 מעבדים גרפיים:

המובנה של אינטל, והשני של NIVIDIA. ורציתי לדעת האם בתור מי שמשתמש בתוכנות ADOBE השונות אני צריך לשחק בהגדרות הדיפולטיות של השימוש במעבדים על מנת שדברים יעבדו טוב יותר ומהר יותר. ובאופן כללי האם יש צורך לשחק בזה או שהביצועים כבר מכוונים למקסימום?

תרים טלפון לשירות לקוחות של דל ואני חושב שלא תהיה בעיה לעזור לך, במידה ובכל זאת תהיה בעיה תשלח דוא"ל לחברת דל העולמית ואז הסבירות שהם יתעלמו הוא שואף לאפס.

http://www.dell.com/learn/il/he/ilcorp1/press-releases/2015-12-08-dell-service-center

היה לי גם קטע שקניתי נייד מאמזון שלמחרת לא עבד לי - אחרי ששלחתי מיייל לתמיכה הם פשוט שלחו לי מחשב חדש.

אל תתעסק בחרטא, תתעקש על מחשב חדש

היה לי גם קטע שקניתי נייד מאמזון שלמחרת לא עבד לי - אחרי ששלחתי מיייל לתמיכה הם פשוט שלחו לי מחשב חדש.

אל תתעסק בחרטא, תתעקש על מחשב חדש

אז זהו שזה לא שהמחשב לא עובד, הוא פשוט לא עובד בהתאם לחומרה שלו...

וקצת נפלתי פה... זה מחשב שרחוק משפחה- תושב ארהב קנה באמזון ואז הגיע איתו לארץ..... ההזמנה לא ממני והכל צריך להיעשות בטלפון שבור דרך קרוב רחוק...

בסוף גם מסתבר שהתמיכה של דל על הדגם לא תקפה בצורה בין לאומית... קיצור כל הזין. אני צריך מישהו שמבין בהגדרות וכאלה..

היה לי פעם משהו דומה בכרום.

קודם תיסגר אם זה קורה רק בכרום או לא, אם כן תסיר אותו ותתקין מחדש.

בנוסף תעדכן דרייברים - מהאתר של DELL לפי הדגם\סיראלי של המחשב.

ואם לא מעודכן שם הכרטיס מסך מהאתר של NVIDIA

ננצל את הנושא ולא נפתח אחד חדש. המסך של המחשב הנייד שלי קיבל מכה ומאז הופיעו עליו צבעים שדי מהר התפשטו על כולו. דיברתי עם חברת "מסכים" והם טוענים שהמסך מאוד ישן וכבר לא מייצרים אותו מה שנשמע לי הגיוני למען האמת, ושצריך להחליף אותו במסך חדש עם מתאם מה שאומר שאני לא יכול לעשות את ההחלפה לבד. סך הכל 550 שקל. יש פה מישהו שמבין ויכול לומר אם נראה לו כמו מחיר הגיוני?

אני החלפתי פעם מסך במסכים בסכום הזה. אולי יוותרו לך על 50 שקל. זה היה לפני 3 שנים ומאז הכל בסדר.

לגבי כרום,

הייתה לי בעיה שלא עבד לי תקופה ואז מצאתי באיזה פורום באינטרנט קובץ להורדה שמסדר אותו.

תתחיל בלבדוק דפדפן אחר, נסה את כולם - אקספלורר, אדג' ופייפרפוקס
באותם אתרים ותראה אם נתקע
באופן כללי הכרטיס מסך שלך לא הכי וואו אבל הוא יותר מצריך לספק את העובדה בadobe

לגבי כרום אין שום סיבה שמחשב כזה לא יצליח לרוץ חלק.
נסה גם לבדוק אם יש לך extensions מסוימים שתוקעים

כנס לשורת הלינק ותכתוב chrome://extensions - הייתי מתחיל מלעשות לכולם disable ולראות אם יש שיפור אחרי שהפעלת את הכרום מחדש

במידה וכן, זו אחת מהם, תפעיל אותן אחת אחת ותראה מה תוקע לך את המחשב

באופן כללי יש לך אפשרות לעשות כל מיני diagnostic tools ברשת לגבי רכיבי החומרה

אבל אם הבעיה היא נטו בכרום ולא בתוכנות אחרות זה בעיה בדפדפן איפשהו.

• 1 month later...

אומנם לא בעיה במחשב חדש אבל אבא שלי קנה שבוע שעבר גאלקסי נוט 8, כל כמה זמן הוא מקבל התראות של הודעה ואין שום תוכן מוצג או הודעה באמת.

יש לזה הסבר או משהו?

יש שאומרים שזה בגלל האפליקציה של one