Jump to content

אלטאך V מכבי ת"א - 17.8.17 בשעה 21:30

Recommended Posts

שוינפלד זה אהבה ממבט ראשון לדעתי לכולנו.

הבובמה שקיבל אתמול בראש וגרמה לו לדמם,

כמו מסצינת קרב טובה.

אחרי דקה חזר כמו חייל טוב.

פשוט רכש אדיר.

שוינפלד זה אהבה ממבט ראשון לדעתי לכולנו.

הבובמה שקיבל אתמול בראש וגרמה לו לדמם,

כמו מסצינת קרב טובה.

אחרי דקה חזר כמו חייל טוב.

פשוט רכש אדיר.

כמו שכבר רשמתי עליו, הסיוט שעבר בהפועל גרם לו להעריך את מכבי הרבה יותר ולתת את התחת שלו בכל משחק.

https://cdn.phoenix.intergi.com/16240/videos/5429462/video-sd.mp4

השדר האוסטרי נשמע ממש עצבני, מישהו יכול לתרגם?

המבטא האוסטרי זה אחד הקשים, עד כמה שאפשר להבין אותו, הוא אומר את זה פחות או יותר:

ההזדמנות נגמרה והנה ההתקפה המתפרצת המסוכנת.

זהירות...

וזה האחת אפס.

זה היה טיפול טוב מאוד.

ובכן... מצב שפשוט אסור לטעות ממנו.

אחת אפס בדקה ה67

דודזדה כאן

שחקן של אלטך (לא מצליח להבין את השם שלו) מגיע מאוחר מדי

והוא יוצא לריצה, זהו דודזדה

זו הייתה בעיטה טובה

קיארטנסון מסיים את זה עם בעיטה מבעד ל... (נגמר הוידאו)

יש ציטוטים קצת מאוסטריה?

"רק שיבואו לשנאבלהולץ השרמוטות".

*זה האצטדיון הביתי שלהם, משום מה לא אירחו אותנו בו (אולי עושים לקהל שלהם סמי עופר בצ'מפיונס).

"רק שיבואו לשנאבלהולץ השרמוטות".

*זה האצטדיון הביתי שלהם, משום מה לא אירחו אותנו בו (אולי עושים לקהל שלהם סמי עופר בצ'מפיונס).

הוא לא עומד בתקנים של אירוח אירופאי.

אגב לכל אלו שאומרים שהיה לנו משחק בינוני -

אז ראיתי גם את בן חיים וגם את וידאר, שאומרים שהמשטח לא היה טוב וזה הקשה עליהם להניע כדור באופן נורמלי,אז צריך גם לקחת את זה בחשבון.

מזכיר לי מאוד את הפלייאוף עונה שעברה מול היידוק,

שבמשחק בארץ נראינו טובים מהם בהרבה והרגשנו פספוס כשנגמר רק 2-1, אבל בגומלין בספליט זה היה נראה אחרת לגמרי כשהם שולטים המון ומגיעים להרבה מצבים.

אז נכון שזה לא תירוץ, אבל צריך לקחת גם דברים כאלו בחשבון ואני מאמין שבנתניה זה ייראה שונה.

מאוד נהנתי לראות את דור מיכה עולה מהספסל אתמול. עושה רושם שהוא התבגר לגמרי במשחק שלו, בקושי מאבד ועושה בדיוק את הפעולות שצריך לעשות.

ג׳ורדי מסתמן כמאמן טקטי מאוד, וזה לאו דווקא דבר רע. אני מבסוט מאוד על העמידה של מכבי אתמול, משחק על תוצאה הוא הכרחי בתנאים מסויימים ובתנאים של אתמול זה היה הכרחי מאוד.

רק 4?

אתה חייב להתפלצן אהה ? העיקר להגיב ולחמם כאן את האווירה.

אתה מגזים אז הוא עונה לך באותו מטבע.

חוץ מההזדמנות הכפולה שלהם, לאיזה עוד מצב של שער הם הגיעו?

אתה תיארת משחק חד צדדי שהם יושבים לנו על הרחבה וכל התקפה שלהם חצי גול.

טוב אז הינה חזרתי אחרי כמה ימים, אני מוכיח לכם שאתם באמת פלצנים, חסרי הבנה בסיסית בכדורגל.

אז היום הכדורים מהמצבים של ביתר כן נכנסו לשער, הפורפרה שעשו לנו היום חזרה על עצמה עם קישור מאוד רך ואל תבלבלו לי את המוח כי אותם תסמינים היו היום בדיוק, רק שהיום המצבים כן נכנסו לשער שלנו.

לכו, פלצנים ככה נראה הקהל שלנו ובגלל זה צוחקים עלינו, כי אתם פלצנים וחסרי יכולת לכבד אחרים. אגב חזרתי לנושא כדאי להראות לכם שיש המשכיות ולא פתאום קפצתי מאיזה מקום.

טוב אז הינה חזרתי אחרי כמה ימים, אני מוכיח לכם שאתם באמת פלצנים, חסרי הבנה בסיסית בכדורגל.

אז היום הכדורים מהמצבים של ביתר כן נכנסו לשער, הפורפרה שעשו לנו היום חזרה על עצמה עם קישור מאוד רך ואל תבלבלו לי את המוח כי אותם תסמינים היו היום בדיוק, רק שהיום המצבים כן נכנסו לשער שלנו.

לכו, פלצנים ככה נראה הקהל שלנו ובגלל זה צוחקים עלינו, כי אתם פלצנים וחסרי יכולת לכבד אחרים. אגב חזרתי לנושא כדאי להראות לכם שיש המשכיות ולא פתאום קפצתי מאיזה מקום.

צוחקים עלינו? מי שם זין על התקשורת, מי שם זין על אוהדים של קבוצה יריבה.

תמשיך לחשוב שאתה מוריניו.

איזה כיף להגיד "אמרתי לכם" על יכולת חלשה של מכבי אה? כל הכבוד לך בחור.