Jump to content

אלטאך V מכבי ת"א - 17.8.17 בשעה 21:30

Recommended Posts

שבעה ניצחונות רצופים באירופה - שיא ישראלי.

מרחק נגיעה מהעפלה לשלב בתים אירופי רביעי בחמש העונות האחרונות.

ספיגה של שער 1 בשבעה משחקים - אפס בשערי חוץ.

ניצחון חוץ סופר קשה על קבוצה שבארץ מסיימת מקום שלישי קל, ועוד בלי דסה, גולסה, סוסיץ ומיכה שכשיר רק לשלושים דק'.

קראתי כל הודעה והודעה שכתבו בנושא ואני פשוט לא מאמין מה נהיה מהאוהדים שלנו. רק תלונות, קיטורים ובכי הלך פה. כאילו משחק שלא נגמר שלוש אפס לנו זה שערורייה. ניצחנו בחוץ קבוצה שהדיחה את גנט. מזל או לא עדיין רשום ניצחון שלנו. הגנה ששנה שעברה הייתה מביכה השתפרה ברמות. נכון שהיו החמצות, אבל עדיין לספוג שער אחד בלבד זה לא רק מזל. הקבוצה רק תלך ותשתפר ותתחזק. קצת פרגון לא הרג אף אחד.

במשחק האחרון באירופה שנה שעברה ניצחנו לא?

אפשר לספור כשמונה לדעתי

איך לסכם ת'משחק הזה? לא היה משהו מיוחד שראוי לשבח או משהו שבאמת נהניתי ממנו...חוץ מההגנה שעשו היום והפתיעה אותי לגמרי הייתי בטוח שזה יהיה החלק הרע פה...משחק מאוד פיזי ומאוד מתוח.....הם החזיקו בכדור יותר באחוזים זה היה כזה 60-40% להם אבל עשינו הגנה טובה ובכלל היה נראה כאילו חלק מהקבוצה באו להתפוצץ ולפרוק את כל העצבים על כל מה שקורה בקבוצה בזמן האחרון וגם כל הרכש שנדפק.....בעיקר היה משהו שאני אוהב לראות וזה שכולם נלחמו על כל עמדה במגרש אפילו קיארטנסון עשה קצת הגנה ואהבתי את זה....

התרשמתי מאוד מהשחקן הניגרי הזה שלהם (?!) שכחתי ת'שם....הבחור היה כמו פאקינג קאמיקאזה על כל מקום במגרש נלחם ונתן 200%...השחקן המצטיין שלהם ללא ספק...זה סוג הזרים שאני רוצה לראות מגיעים לכאן....אם זה בלם לא חשוב לי שיהיה מפלצתי יותר שיהיה קר רוח וידע גם להצטרף להתקפות... אם זה קשר אחורי/50-50 אז שיהיה יחסית מהיר לגודל שלו ויוכל לחטוף כדורים במרכז וגם לעשות הגנה וגם להצטרף שמתקיפים,סה''כ תוצאה טובה היה יכול להיות טוב יותר אם היה נגמר 2-0 אבל גם טוב....מקווה שבארץ גם ישיגו תוצאה דומה ונעלה,אם אחרי עליה לא יגיעו שחקנים זה כבר באמת ביזיון.

הייתה את ההצלה הכפולה הזאת ועוד התקף לב קטן כשהנוסא שלהם בעט חופשי מתוך הרחבה מעל השער.

אין מה לעשות, יש בעיה במרכז.

יחד עם זאת תוצאה הרבה מעל למה שציפיתי. הייתי חותם על תיקו עם שערים לפני המשחק הזה.

https://cdn.phoenix.intergi.com/16240/videos/5429462/video-sd.mp4

השדר האוסטרי נשמע ממש עצבני, מישהו יכול לתרגם?

אין לי כוח לתרגם אבל הוא ממש ממש לא עצבני

דיי אדיש הייתי אומר חחחחחחחחחח

יש ציטוטים קצת מאוסטריה?

לא מהפורום אבל אוהדים שלהם ברשת די עצבניים וטוענים שבאנו לשחק "בונקר מגעיל ופחדני".

חחחחח זה מצחיק אותי כי אין להם מושג אבל ככה משחקים באירופה, כדי לעלות שלב.

הם עוד ילמדו..

לדעתי הם ממש לא יותר טובים ממאריבור. למאריבור יש יותר קילר אינסטיקט, אלטאך קבוצה נאיבית וחסרת מחץ. הם נראו טוב בגלל שהקישור שלנו היה חושך היום. מאריבור נראו כמו די שווים לב"ש בטרנטר, משהו שקשה להגיד על הרבה קבוצות ששיחקו שם.

לדעתי קשה להשוות בין אלטאך למאריבור. הן שתי קבוצות מאוד שונות. על אף שמאריבור קבוצה יותר איכותית, בגלל הפיזיות והמהירות אלטאך זו קבוצה שהרבה יותר קשה לקבוצות ישראליות להתמודד מולה.

לעניין המשחק בטרנר, בינתיים ב"ש לא הרשימו באף משחק שלהם בטרנר באירופה העונה, אז להתמודד מולם שווה בשווה זה לא כזה טירוף.

בתקשורת האוסטרית פתחו חזית עם ג׳ורדי.

יאללה מכבי נגד העולם. לדרוס, לרמוס.

שילכו לעשות אנשלוס עם אינגולשטאט.

מאוד מרוצה מהתוצאה.

מי שחושב שככה ניראה בליגה/היכולת של אתמול משקפת את מצב הקבוצה - טועה.

בפלייאוף באים לשחק על תוצאה. כל השאר לא מעניין.

מכבי עשתה אתמול עבודה מצויינת. שאפו למערכת שגם אחרי קרקס עטר-ג׳ורדי מראה שכל הלחשושי רקע לא מפריעים.

ולכל מי שאומר שהמפעל הזה לא מעניין ובלה בלה בלה - מאחל לכם לאהוד קבוצה שתסיים כל עונה מקום 7 ושבינואר כבר תלך לים.

אולי נשמע קצת מצחיק, אבל נוסא כקשר אחורי יכל לעזור לנו מאוד במשחק כזה.

לדעתי הטעות עם נוסא הייתה שניסו אותו כקשר קדמי/ קשר 50/50 כשאין לו טכניקה בשיט. דווקא בבלימה של התקפות ובכדורי גובה עם הפיזיות שלו הוא היה מצויין.

מה שאומרים בארץ, ומה שהוא שמע כל הקריירה שלו כשחקו. שהוא לא יוהאן.

עם כל הכבוד לתקשורת האוסטרית, מי שעושה את ההשוואה הזאת אין לו ממש מושג בכדורגל, רק ברצלונה יכולה לשחק טוטאל פוטבול במשחק נוקאאוט באירופה ועוד בחוץ,

עם הכלים שיש לג'ורדי כרגע הוא הוציא 200% מהקבוצה.

אגב מה אומרים על החלוץ הקמרוני שלהם נגאמולו ? הוא צעיר הוא מהיר הוא טכני והוא משחק ב2 הכנפיים.

זה מספר 13 ששיחק אתמול? היה מעולה, חוץ מההחמצה שהשאירו אותו לבד מול ראיקו ובעט לשמיים.