Jump to content

אלטאך V מכבי ת"א - 17.8.17 בשעה 21:30

Recommended Posts

מה זה כמו אלטאך? לא ראיתי מהם יותר מדי.

זה אנחנו שהיינו כל כך חלשים. בכל פעם שטיפה העלנו את הרמה, הגענו לרחבה שלהם בקלות גדולה.

בהתקפה אין להם כלום. המיני נוואקמה הזה חוץ מלהחזיק בכדור לא יודע כדורגל.

יאללה אחי שחרר אותנו, אתה כל הזמן בא לדכא פה. הבנו שב"ש הכי טובה.

אתה לא זה שמתעקש של יונתן כהן בשמאל?

ממש לא. אני זה שכותב בכל נושא רכש שהעמדה הכי נחוצה לחיזוק היא ווינגר שמאלי ושאני לא רוצה את עטר כי זה גוזל מתקציב הרכש ומעדיף לקדם את יונתן כהן. עטר זה לא הווינגר שאנחנו צריכים. כתבתי ואמשיך לכתוב את זה. בגלל זה אני מעדיף לתת צ'אנס לכהן ולקוות שיחתימו ווינגר שמאלי מהיר שיודע לעשות תנועה לשטחים.

ממש לא. אני זה שכותב בכל נושא רכש שהעמדה הכי נחוצה לחיזוק היא ווינגר שמאלי ושאני לא רוצה את עטר כי זה גוזל מתקציב הרכש ומעדיף לקדם את יונתן כהן. עטר זה לא הווינגר שאנחנו צריכים. כתבתי ואמשיך לכתוב את זה. בגלל זה אני מעדיף לתת צ'אנס לכהן ולקוות שיחתימו ווינגר שמאלי מהיר שיודע לעשות תנועה לשטחים.

מסכים לאללה.

בלקמן עושה רושם של שחקן כזה שגם יוסיף מימד של פיזיות שכה חסר לנו.

לא מבין למה ג'ורדי כ"כ נלחם על עטר. הרי באגף השני גם מיכה ואצילי לוקים בתחום הזה. נקווה ששחר ימשיך להערים קשיים והעסקה לא תצא לפועל.

אתם מדברים על המזל של באר שבע ? היינו צריכים לקבל 4 שערים היום ואוו

האוסטרים שיחקו חזק ויש להם מהירות בעיקר של החלוץ שלהם שמזכיר את וואקמה במהירות שלו.. איזה מזל שיש לנו שחקן כמו וידאר הציל אותנו עם הניצחון היקר הזה

גנבנו ניצחון ומאוד מקווה ששבוע הבא נעלה מול הקבוצה העיקשת הזאת

רק 4?

איך אפשר להשוות את הכדורגל הזה לשל פאקו.

אצל פאקו הייתה לנו דומנניטיות מוחלטת. לא כדורגל יעיל אבל הכתבנו את הקצב ושלטנו במשחק ללא עוררין.

כאן זה לא קרוב. בטח אחרי משחק כזה בו ניצלנו בנס מלא מעט מצבים של 100%.

איזה "מצבים של 100%" היו חוץ משתי דקות של חשש אמיתי עם ההצלה של ראיקו בסוג של אחד על אחד (לא מצב של 100%) וההצלה של ריקן?

אתם אולי לא שקטים אבל ההגנה שלנו הייתה מאוד שקטה ובטוחה בעצמה היום.

לא מאמין שהפורום המדכא הזה גרם לי לכתוב הודעות אופטימיות כשאני ממייסדי מחנה הריאליים.

איזה "מצבים של 100%" היו חוץ משתי דקות של חשש אמיתי עם ההצלה של ראיקו בסוג של אחד על אחד (לא מצב של 100%) וההצלה של ריקן?

מאוד מאוד מסכים.

לא מאמין שהפורום המדכא הזה גרם לי לכתוב הודעות אופטימיות כשאני ממייסדי מחנה הריאליים.

בדיוק, היו 2 מצבים טובים מאוד ועוד כמה חצאי מצבים, אבל אנשים מגזימים היינו צריכים לקבל 4.

היו עוד כמה מצבים חוץ ממה שתיארת,

והחצאי מצבים היו מתורגמים למצבים של ממש מול קבוצה יותר איכותית בהתקפה.

אבל בסדר... זה היסטוריה. למשחק הבא.

מלבד ה2 דקות לחץ שיכולות לקרות בכל משחק זאת פעם ראשונה אחרי הרבה זמן שהרגשתי שקט במשחק ההגנה ולא הייתי לחוץ מהתקפות של היריבה.

אתה חייב להתפלצן אהה ? העיקר להגיב ולחמם כאן את האווירה.

חוץ מההזדמנות הכפולה שלהם, לאיזה עוד מצב של שער הם הגיעו?

אתה תיארת משחק חד צדדי שהם יושבים לנו על הרחבה וכל התקפה שלהם חצי גול.

שבעה ניצחונות רצופים באירופה - שיא ישראלי.

מרחק נגיעה מהעפלה לשלב בתים אירופי רביעי בחמש העונות האחרונות.

ספיגה של שער 1 בשבעה משחקים - אפס בשערי חוץ.

ניצחון חוץ סופר קשה על קבוצה שבארץ מסיימת מקום שלישי קל, ועוד בלי דסה, גולסה, סוסיץ ומיכה שכשיר רק לשלושים דק'.

קראתי כל הודעה והודעה שכתבו בנושא ואני פשוט לא מאמין מה נהיה מהאוהדים שלנו. רק תלונות, קיטורים ובכי הלך פה. כאילו משחק שלא נגמר שלוש אפס לנו זה שערורייה. ניצחנו בחוץ קבוצה שהדיחה את גנט. מזל או לא עדיין רשום ניצחון שלנו. הגנה ששנה שעברה הייתה מביכה השתפרה ברמות. נכון שהיו החמצות, אבל עדיין לספוג שער אחד בלבד זה לא רק מזל. הקבוצה רק תלך ותשתפר ותתחזק. קצת פרגון לא הרג אף אחד.

שבע ניצחונות רצופים באירופה - שיא ישראלי.

ניצחון חוץ סופר קשה על קבוצה שבארץ מסיימת מקום שלישי קל, ועוד בלי דסה, גולסה, סוסיץ ומיכה שכשיר רק לשלושים דק'.

קראתי כל הודעה והודעה שכתבו בנושא ואני פשוט לא מאמין מה נהיה מהאוהדים שלנו. רק תלונות, קיטורים ובכי הלך פה. כאילו משחק שלא נגמר שלוש אפס לנו זה שערורייה. ניצחו בחוץ קבוצה שהדיחה את גנט. מזל או לא עדיין רשום ניצחון שלנו. הגנה ששנה שעברה הייתה מביכה השתפרה ברמות. נכון שהיו החמצות, אבל עדיין לספוג שער אחד בלבד זה לא רק מזל. הקבוצה רק תלך ותשתפר ותתחזק. קצת פרגון לא הרג אף אחד.

לגמרי.

אני כל שבוע קורא את הנושא משחק אחרי השריקה, תגובות אדירות יש פה. ( כמה אפשר לכתוב תוך כדי משחק שצריך חיזוק ? אנחנו יודעים את זה )

בכלל,אני לא מבין איך אפשר להגיב פה תוך כדי משחק של מכבי, מה הבעיה לחכות לסוף ?

שבע ניצחונות רצופים באירופה - שיא ישראלי.

קראתי כל הודעה והודעה שכתבו בנושא ואני פשוט לא מאמין מה נהיה מהאוהדים שלנו. רק תלונות, קיטורים ובכי הלך פה. כאילו משחק שלא נגמר שלוש אפס לנו זה שערורייה. ניצחו בחוץ קבוצה שהדיחה את גנט. מזל או לא עדיין רשום ניצחון שלנו. הגנה ששנה שעברה הייתה מביכה השתפרה ברמות. נכון שהיו החמצות, אבל עדיין לספוג שער אחד בלבד זה לא רק מזל. הקבוצה רק תלך ותשתפר ותתחזק. קצת פרגון לא הרג אף אחד.

כל מילה. תודה.

(ואם להיות סחי אז זה שבעה נצחונות. סליחה.)