Jump to content

טינו סוון סוטיץ' הבוסני חתם

guyMTA

Recommended Posts

לדעתי חמישיה קדמית כזאת יכולה לרוץ טוב:

באטוקיו-גולסה

מיכה-סוטיץ'-אצילי

וידאר.

אפשר בכיף לוותר על עטר, להביא קיצוני שמאלי שיתחרה עם מיכה/אצילי/סוטיץ' על ההרכב כשכל פעם יש רוטציה, וככה אפשר גם להביא בלם זר להרכב.

לא מבין כל כך את ההחתמות האחרונות.. באופן כללי מרגיש שאי אפשר להביא זרים אטרקטיביים לארץ. גם הוא וגם באטוקיו נראים לי לא פה ולא שם גם מבחינת עמדה במגרש וגם מבחינת יכולת..

שיהיה בהצלחה

למי שמעוניין לראות סרטון קצת יותר מורחב שלו מעונת 15/16:

https://www.youtube.com/watch?v=sli3OB0yYHg

וואוו

נראה מטורף לפי הסרטון הזה.

טכני, בעיטה טובה ומסירה מדויקת.

נראה גם שהוא בא הרבה אחורה לקבל כדור.

מרגיש לי שמכבי ויתרה על המהירות לטובת כוח אש. אחת הבעיות הגדולות שהיו לנו מאז עזיבת ערן זהבי היא יצירת מצבים והזדמנויות ליד השער.

שחקנים טכניים עם יכולות בעיטה מרחוק, זה בדיוק מה שהיה חסר לנו בכדי לפורר הגנות כשאנחנו שולטים ממילא ברוב המשחקים במרכז השדה ומתבנקרים מולנו. תוסיפו לזה שני מגנים התקפיים (דסה, דוידזאדה) ומסתמן לקבוצה כוח התקפי לא מבוטל.

לדעתי הזר הבא יהיה בלם כשיחד עם הקשר האחורי שישחק כמעט כמו בלם שלישי שיחד יהוו מכשול הגנתי ויאפשרו תמרון נוח מה-433 הקלאסי ל-352 בהסטה קלה של השחקנים.

אפשרות נוספת, אבל פחות סבירה בעיניי - מצבת הבלמים לא תשתנה ויבוא גרזן זר.

קצת (הרבה) מפריע לי הקונספט של הבאת שחקן בהשאלה.

לא זוכר מקרה שבו שחקן הגיע בהשאלה והאופציה עליו מומשה.

בשליפה מהירה: פידלף, מארבל, מיקאל, ראמון,ראדוניץ'.

גם בקבוצות אחרות לא זוכר יותר מדי מקרים של שחקנים שבאו כמושאלים והאופציה עליהם מומשה למעט קונטה שהוא סיפור שונה.

גם בקבוצות אחרות לא זוכר יותר מדי מקרים של שחקנים שבאו כמושאלים והאופציה עליהם מומשה למעט קונטה שהוא סיפור שונה.

שחקן עם פוטנציאל אבל לא שיחק מפברואר בעקבות פציעה, במקום להשכיב עליו עכשיו 2 מיליון יורו אתה משלם קצת על השאלה וסוגר על אופציה, ככה אתה לא לוקח סיכון גדול אם נפלת.. ראה ערך ראמוו.

אם היה נרכש היה מפריע לך ששילמו על שחקן שלא שיחק מספיק בעקבות פציעה בעונה שעברה.

עסקה אידיאלית בעיניי.

נסה לדמיין שהיית תקוע עם חוזים של השחקנים שכתבת למעלה אילולא עסקה מהסוג הזה.

מה שונה קונט משאר המקרים שתיארת, פרט לזה שהוא הצליח בעוד שהם היו במקרה הטוב בינוניים מאוד ובמקרה הרע כישולנות? אילו מישהו מהם היה מתברר כהצלחה ברמה של קונטה, היינו מחתימים אותו.

השאלה עם אופציה זה בעיניי הדבר הכי טוב שיכול לקרות למועדון כדורגל, אתה משתמש בשחקן שנה, אם הוא מתברר כהצלחה יש לך כבר את האופציה עליו ולא יכולים לדרוש ממך פתאום מחיר מופרז, אם הוא נכשל הנזק הכלכלי הוא נמוך מאוד (קודם כל על השאלה אתה בד"כ לא משלם ואם כן, אתה משלם מעט מאוד, דבר שני אתה לא תקוע עם חוזה כבד להרבה שנים).

מה שונה קונט משאר המקרים שתיארת, פרט לזה שהוא הצליח בעוד שהם היו במקרה הטוב בינוניים מאוד ובמקרה הרע כישולנות? אילו מישהו מהם היה מתברר כהצלחה ברמה של קונטה, היינו מחתימים אותו.

השאלה עם אופציה זה בעיניי הדבר הכי טוב שיכול לקרות למועדון כדורגל, אתה משתמש בשחקן שנה, אם הוא מתברר כהצלחה יש לך כבר את האופציה עליו ולא יכולים לדרוש ממך פתאום מחיר מופרז, אם הוא נכשל הנזק הכלכלי הוא נמוך מאוד (קודם כל על השאלה אתה בד"כ לא משלם ואם כן, אתה משלם מעט מאוד, דבר שני אתה לא תקוע עם חוזה כבד להרבה שנים).

קונטה עזב את הקבוצה שלו לא בגלל יכולת או כשירות, הוא לא יכול היה לשחק בשל עניינים משפטיים, זה ההבדל.

שילוב של סושיץ מתחת לחלוץ במערך של 3 - 5 -2 נראה מעניין מאוד.

זר--טיבי--טבח

אופיר--גולסה--באטוקיו--דסה

אצילי

סוסיץ

וידאר

שאצילי יתפקד יותר כשחקן משוחרר שינוע בין האגפים ולאמצע.

כשאתה לוקח שחקן בהשאלה אתה קודם כל לוקח סימן שאלה. אתה לוקח שחקן שמועדון האם שלו לא מעוניין בו.

כלומר, אתה מקווה ששחקן שנכשל במקום אחד יצליח דווקא אצלך, זה הימור לכל דבר, אולי הימור מושכל לעיתים, אבל עדיין הימור.

אם הוא בא על תקן הזר השישי זה סבבה. אם לא, אני לגמרי מעדיף רכישה של שחקן או שחקן שסיים חוזה ו הוא זה שבחר לא להאריך חוזה בקבוצות הקודמת, ע"ע באטוקיו.

אגב, יצור הכלאיים הזה שנקרא "זר שישי" מתברר כדבר כל כך מיותר.

ההבדל הוא שברוב המקרים זה לא מצליח. אין לי מושג למה, אם זה תלוי באיכות של השחקן, במידת ההשקעה שלו או אולי בכלל הפתיל הקצר של הקבוצה שהוא משחק בה - הוא לא שחקן שלה ולכן אם הוא לא פוגע מהר מאוד הוא מאבד את מקומות.

בכל אופן, מקווה ומאמין שהפעם זה יצליח.

אם הוא פוגע אז הרווחת שחקן לעמדה ל4,5 שנים הקרובות.

אם לא יצאת בנזק של דמי השאלה + משכורת שנתית.

שחקן בן 25 עם פוטנציאל ואחלה נתונים, נבחר לשחקן העונה בקרואטיה לפני שתי עונות.

לא חושב שיהיה כאן מקרה סקאריונה או מיקאל שכבר נמצאים בדעיכה לקראת סוף הקריירה ועוד עם משכורות מפוצצות.

יש כאן שחקן שיש לו מה להוכיח והלוואי שיצליח וירכש בסוף העונה, לי אישית יש הרגשה טובה בקשר אליו.

אם הוא פוגע אז הרווחת שחקן לעמדה ל4,5 שנים הקרובות.

אם לא יצאת בנזק של דמי השאלה + משכורת שנתית.

שחקן בן 25 עם פוטנציאל ואחלה נתונים, נבחר לשחקן העונה בקרואטיה לפני שתי עונות.

לא חושב שיהיה כאן מקרה סקאריונה או מיקאל שכבר נמצאים בדעיכה לקראת סוף הקריירה ועוד עם משכורות מפוצצות.

יש כאן שחקן שיש לו מה להוכיח והלוואי שיצליח וירכש בסוף העונה, לי אישית יש הרגשה טובה בקשר אליו.

אם הוא פוגע הרווחת שחקן לשנתיים שימכר לאחר מכן*

והלוואי שיפגע וימכר קניתי

אם הוא פוגע הרווחת שחקן לשנתיים שימכר לאחר מכן*

והלוואי שיפגע וימכר קניתי

מה הבעיה עם זה שימכר? קבוצה שרוצה להתקדם צריכה קודם להוות קרש קפיצה לשחקנים אחרים.

עכשיו נזכרתי.... היה נהדר נגדנו

https://www.youtube.com/watch?v=t2pwMHeW5Lo

הרגע הזה שאתה נזכר שבן חיים וסקאריונה החמיצו גם בפנדלים בפלייאוף אירופית וגם בגמר גביע. שמישהו יעדכן את ג'ורדי שלבן חיים אסור להתקרב לרחבת ה-11 למקרה ש...