Jump to content

Recommended Posts

טיבי מתעקש להיות חלש. זה שילוב של כמה דברים, גם אין לו את קרלוס לידו ששידרג אותו בכמה רמות (טב"ח לא עושה את זה, משדר בעיקר פאניקה במקום רוגע) וגם נכנס לאיזור הנוחות מאז שהאריך חוזה פעם אחרונה עם שכר גבוה.

וטב"ח שכולם פה חושבים שהוא הבלם הישראלי הטוב בליגה - כל כך אוברייטד, זה פשוט שליד טיבי הוא נראה טוב יותר, אבל גם הוא טועה המון במהלך משחקים.

אני מקווה שיגיע בלם זר, אי אפשר לסמוך על הצמד הזה (ופיליפנקה כנראה לא יהיה בלם הרכב גם העונה).

טיבי מתעקש להיות חלש. זה שילוב של כמה דברים, גם אין לו את קרלוס לידו ששידרג אותו בכמה רמות (טב"ח לא עושה את זה, משדר בעיקר פאניקה במקום רוגע) וגם נכנס לאיזור הנוחות מאז שהאריך חוזה פעם אחרונה עם שכר גבוה.

וטב"ח שכולם פה חושבים שהוא הבלם הישראלי הטוב בליגה - כל כך אוברייטד, זה פשוט שליד טיבי הוא נראה טוב יותר, אבל גם הוא טועה המון במהלך משחקים.

אני מקווה שיגיע בלם זר, אי אפשר לסמוך על הצמד הזה (ופיליפנקה כנראה לא יהיה בלם הרכב גם העונה).

לא חושב שטב"ח אוברייטד. אחרי ויטור הוא הבלם הטוב בליגה, מעדיף אותו בעשרות מונים על טיבי. רק צריך בלם זר ברמה גבוהה לידו.

טיבי לא טוב כי טבח לא הופך אותו לכזה זאת התאוריה הכי מטומטמת ששמעתי בחיים שלי.

טיבי פשוט חלש(ביחס למה שהרגיל אותנו)

הייתי מביא 2 זרים (משתחרר מטיבי/פיליפ) אבל לא ריאלי אז נסתפק באחד לצד טבח ושטיבי אולי יתעורר על החיים שלו

אני בכלל לא חושב שזו תאוריה מטומטמת.

בצמד קרלוס את טיבי, קרלוס היה זה שהיה נדרש לקרוא את המשחק ולהשתמש בניסיון שלו כשטיבי היה משתמש במהירות היחסית שלו ויוצא ראשון לאיום שמגיע.

טב"ח הוא זה שמעדיף לצאת לרוב המאבקים, בין אם בגבוה ובין אם על הרצפה וגם אם זה רחוק מהרחבה. ייאמר לזכותו שאת רוב המאבקים האלו הוא מנצח, הבעיה היא שהוא מוציא את ההגנה מאיזון וטיבי, הוא בלם מהיר ואתלטי יחסית לליגה הישראלית, אבל המיקום והקריאה של המהלכים שלו בינונית מאוד. בציוות הנוכחית הוא נדרש יותר ליכולות האחרונות מאשר הראשונות. בדיוק הפוך מהקדנצייה עם קרלוס.

ואחרי כל אלו, אי אפשר להכחיש הוא ירד מרמתו. הרגליים זזות פחות מהר, הוא פחות חד. הוא קורא את המשחק עוד פחות טוב.

הנה דוגמא מהמשחק לפני יומיים -

https://youtu.be/uEJ-jlgxWO8?t=2m29s

טב"ח יוצא לאיום הראשון, מפספס. טיבי הוא זה שצריך לקרוא את המהלך. הוא לא קורא מספיק טוב את הדריבל של השחקן עם הרגל החזקה שלו לאמצע, הוא עומד בעמידת מוצא לא מספיק טוב ומשם היציאה מהמקום שלו חלשה, המהירות לא מספיקה להתמודדות בנקודה הזאת של המגרש והיוונים מקבלים הזדמנות מצוינת. שני הבלמים כשלעצמם הם בלמי ליגה טובים. הציוות של שניהם ביחד לא עושה טוב לשניהם, לא להגנה בכלל ולא לשאר הקבוצה. אחרי עונה שלמה, ניתן להסיק את זה ונדרש לשנות גם בכדי לתת הזדמנות להפוך ממרכז הגנה טוב למצוין וגם כי אנחנו צריכים לראות יותר רעב ותשוקה על המגרש. לדעתי, שניהם לא מסוגלים לתת לנו את זה.

טבח לא רק שהוא אוברייטד, הוא בלם חלש מאוד, אחד החלשים בסגל שלנו...כלכך קיוויתי שלא יחתום על חוזה חדש

היינו צריכים 2 בלמים חדשים, זר וישראלי, אבל אכלנו את הלקרדה הזאת שוב בתאבון ואנחנו נסבול בהמשך

כמו שכולם אמרו וכבר אמרתי 1000 פעם, התיאום בין גרסיה לטיבי היה תיאום מעולה, אומנם גרסיה נחלש קצת בסוף דרכו, אבל עדין בהבנת המשחק, מיקום וכ'ו איפה הוא ואיפה טל בן חיים..

מה שברדון רוי אמר מדויק מאוד, אין צורך להוסיף..רק להוסיף שבן חיים יוצא למקומות שהוא לא צריך לצאת הרבה פעמים ועושה כלכך הרבה חורים, הוא חושב שהוא מינימום בלם ליגה אנגלית וטיבי יחפה אחריו, טעות.

כבר שנה שלמה שזה נמשך ככה וככה אנחנו נראים

טבח לא רק שהוא אוברייטד, הוא בלם חלש מאוד, אחד החלשים בסגל שלנו...כלכך קיוויתי שלא יחתום על חוזה חדש

היינו צריכים 2 בלמים חדשים, זר וישראלי, אבל אכלנו את הלקרדה הזאת שוב בתאבון ואנחנו נסבול בהמשך

כמו שכולם אמרו וכבר אמרתי 1000 פעם, התיאום בין גרסיה לטיבי היה תיאום מעולה, אומנם גרסיה נחלש קצת בסוף דרכו, אבל עדין בהבנת המשחק, מיקום וכ'ו איפה הוא ואיפה טל בן חיים..

בתחילת העונה תחת שוטא הוא היה איום ונורא. ממש.

בחצי השני של העונה וקצת אחרי ינואר והפועל ת"א הוא באמת השתפר והיה בלם ליגה טוב. וזו עדיין לא הרמה שאנחנו צריכים לשאוף אליה לדעתי.

מכבי הראתה בלא מעט מקרים שאיך שהיא מצטיירת כלפי חוץ מאוד חשוב לה ולכן המקרה איתו קצת טריקי. הוא כנראה יפרוש בסוף העונה ולתת לו חוזה לעונה נוספת אחרי חצי עונה שנייה טובה, הוא מהלך בגדר הסביר כשלוקחים את טב"ח ומסתכלים עליו כמכביסט שחשוב לנו להשאיר ושיסיים את הקריירה אצלנו. בקונטקסט של הסגל הוא בעייתי כי יש לנו את פליפינקה, טיבי, ייני שאפשר לספור אותו כרוטציה במרכז ההגנה אחרי שיגיע קשר אחורי זר ועוד בלם זר שכנראה יגיע. יותר מדי שחקנים שהם סבירים - טובים. אף אחד לא מצוין.

בסופו של דבר 2 בלמים צריכים להיות מתואמים ולקרוא בצורה מצוינת את המשחק, טיבי נותן לנו אספקט במהירות שלו ויציאה קדימה, בעיקר בתקופת המבוגר האחראי קרלוס זה עבד מצוין, טיבי לא בלם שיסגור לטל בן חיים את הטעיות וזה ברור כשמש...התיאום ביניהם לא עבד ולא יכול לעבוד בקונספט הזה בשום מצב.

או שצריך בלם אחורי נורמלי שיתן לטיבי לצאת קדימה, אני מאמין בו, הוא נתן עונות גדולות כאן.

טל בן חיים בגילו חוץ ממשחק ראש כבר לא יכול לתת לנו שום מימד.

בתחילת העונה תחת שוטא הוא היה איום ונורא. ממש.

בחצי השני של העונה וקצת אחרי ינואר והפועל ת"א הוא באמת השתפר והיה בלם ליגה טוב. וזו עדיין לא הרמה שאנחנו צריכים לשאוף אליה לדעתי.

מכבי הראתה בלא מעט מקרים שאיך שהיא מצטיירת כלפי חוץ מאוד חשוב לה ולכן המקרה איתו קצת טריקי. הוא כנראה יפרוש בסוף העונה ולתת לו חוזה לעונה נוספת אחרי חצי עונה שנייה טובה, הוא מהלך בגדר הסביר כשלוקחים את טב"ח ומסתכלים עליו כמכביסט שחשוב לנו להשאיר ושיסיים את הקריירה אצלנו. בקונטקסט של הסגל הוא בעייתי כי יש לנו את פליפינקה, טיבי, ייני שאפשר לספור אותו כרוטציה במרכז ההגנה אחרי שיגיע קשר אחורי זר ועוד בלם זר שכנראה יגיע. יותר מדי שחקנים שהם סבירים - טובים. אף אחד לא מצוין.

תראה הבעיה של טיבי וטל בן חיים שהם מאותו סוג בלם, אף אחד מהם לא בלם רע אבל הם לא יודעים לנהל הגנה ולהגיד לכל שחקן איפה לעמוד, בנוסף לזה גם קריאת המש' שלהם לא מספיק טובה כל אחד מהם יכול לשחק טוב את הבלם המהיר שיוצא קדימה לסגור איום אבל הם צריכים מישהו שיחפה מאחור, הדרך שבה הם משלימים אחד את השני לא אופטימלית אבל הם לא בלמים רעים.

אני מצטער, לא רואה צורך להיכנס לחפירה מקצועית - טיבי בהידרדרות של שנתיים, והגיע למצב שהוא חלש להחריד.

לא רק במשחק ההגנה וחוסר היכולת לקרוא את המהלכים ולתקל כמו שצריך, אלא גם במשחק ההתקפה, כשאין דבר שאני לא מסוגל יותר לראות משחקן שלא מודע למגבלות שלו,

ולפחות 3 פעמים בכל משחק נגד פאניוניוס לקח את הכדור וניסה לעבור שחקנים ואיבד את הכדור ברשלנות ואיפשר מתפרצת.

קשה לי להגיב לקביעה של אנשים פה שהוא טוב מטב"ח-תחנה-אחרונה ברצינות, מצטער.

מכבי חייבת בלם זר במקום טיבי, חד משמעית החוליה החלשה בהגנה שלנו.