Jump to content

שרן כקשר אחורי

duss21

Recommended Posts

בלי קשר למשחק היום ספציפית, אלא באופן כללי.

נראה שמשום מה הוחלט פה כשהתחילה העונה ששרן לא קשר אחורי. אולי זה בגלל ההערצה המוגזמת לבש ואוגו, אולי זה סתם כי שרן נראה רכרוכי, לא משנה. מה שמפריע לי זה שמבמקום לראות את שרן משחק במשך תקופה בהרכב נורמלי ואז להביע דעה מחפשים את הטעויות שלו כדי להצדיק את הטענה שהוא לא קשר אחורי.

לא משנה שהוא היה קשר אחורי בליגה הרבה יותר טובה עם מאמן שעכשיו מאמן את דורטמונד.

לא משנה שרואים ששיטת המשחק של מכבי שונה ממה שהתרגלנו.

לא משנה ששרן בפירוש אמר שגורדי הציב אותו בעמדה הזאת בשביל מטרות מסוימות.

לא משנה שהוא הוכיח פעם אחר פעם שכל מי שמהמר נגדו טועה.

יש הרבה דרכים לשחק כדורגל. זה שהולך לבש עם כושי כסחן כקשר אחורי לא אומר שאנחנו גם צריכים מישהו כזה. בש לא המציאו את הכדורגל. לדעתי בעמדה הזאת הרבה יותר חשוב לדעת לקרוא משחק מאשר לכסח. מבחינת התפקוד של של שרן, אולי הוא לא נראה מאה אחוז, אבל הסגל עוד לא שלם ומכבי עדיין לא התעוררה מהפגרה באופן כללי. סבלנות.

זה מצחיק בכלל להגיד תנו לו זמן, כי זה שרן, לא איזה שחקן שקנינו מהנוער של הפועל, נראה לי ברור מאליו שלא צריך למהר לגבש עליו דעה שלילית.

המטרה שלי פה היא לא להגיד ששרן קשר אחורי תותח ולא שהוא גרוע (לדעתי הוא יהיה תותח בעמדה), אלא שפשוט אל תמהרו לשפוט כ"כ מהר. נראה לי כדאי לנקות את הראש מכל מיני דעות קדומות ומכל מיני אשליות לגבי כושי ענק שיצעיד אותנו לגמר האירופית. זה נצרך גם כדי לגבש דעה משקפת ונכונה וגם כדי שסתם תוכלו להנות מהמשחק של שרן (שהשתפר באופן בלתי רגיל מאז שחזר). אנחנו בתחילת תחילת העונה ויהיו עוד המון שינויים, באמת שזה עוד לא הזמן.

הוא יותר טוב ברביעיה האחורית הוא לא יודע לשחק תחת לחץ יש לו מסירה טובה אבל השליטה בכדור שלו כקשר מאוד שבלונית וכבדה אני גם מעדיף שלישית קישור דינמית מאשר גרזן

בטקיו שחקן מעולה צריך זמן אין מה לעשות גולסה לדעתי ישוב בול על התפקיד של שרן

כרגע לא נראה מתאים לתפקיד. היום נתן יותר מדי כדורים ליריב, וניצח מעט מאוד מאבקים פיזיים. עדיין שחקן חשוב בסגל, מקווה שיפתיע לטובה בהמשך כמו תמיד!

אין לו שום מקום בקישור

חייב לשם זר קרנף

לא זוכר מתי היה לנו קישור כל כך רך

אחרי המשחק היום איך אפשר להגיד שהקישור רך?!

אפור, כן. מוגבל, כן. עסוק מדי בהגנה, כן. אבל רך?

הקישור פשוט לא מספיק איכותי כדי לאפשר לעצמו לקחת סיכונים ולהתקיף, וזו הבעיה כרגע

אאל"ט זאת העמדה שבשנים האפורות של מכבי תמיד האוהדים קטלו אותו וכינו אותו שירנית וכו'.

הוא צריך להיות במערך של 3 בלמים, אחרת קשה לראות איפה יתן את מה שצריכים.