Jump to content

מכבי - בני יהודה - גביע השוקו - המשחק הכי לא חשוב העונה

דעת יחיד

Recommended Posts

טננבאום הפתעת היום.
כמה מיכה היה חסר.
יהונתן כהן עדיין סימן שאלה גדול, אם שווה סגל. דור פרץ לא מגן, עדיף כקשר מחליף אבל גם זה בספק. כמחליף לדסה, רק שרן.

הוא לא היה סופרסטאר בשום שלב, אבל בהחלט מדוייק ותכליתי יותר בעבר. לא יודע אם זה הפציעות או ענייני ביטחון, אבל הוא איבד כיוון קצת.

לגמרי מסכים. היה שחקן טוב, עם מספרים, עם ביטחון.היה אמור להיות שחקן 12, 13 משמעותי. אולי זה עוד יקרה. עין לגול נשארה לו.

מיכה ברבע שעה מראה כמה הוא חשוב לקבוצה הזו.

מקווה שיחזור לכושר מלא בקרוב.

שון היה בסדר גמור, יגור סולידי וטוב כמו תמיד,יוני למרות ההחטאות עשה אחלה תנועה והיה פעיל.

אם היה לריקן מאמנים שהיו נותנים לו לרוץ מההתחלה עד עכשיו בתור קשר הוא היה אחד הטובים בליגה.

אני בהחלט רואה אותו עוזב לבית"ר בעוד עונה ומככב כמו ורד. עכשיו תגידו "זה בית"ר שחקן בית לא נחשב בלה בלה" אבל בסופו של דבר אנחנו לא מנצלים אותו בשיט.

מגן שמאלי הוא לא, ווינגר הוא לא. מדובר בקשר אמצע או כזה שיכול לשחק בתור קשר שמאלי במערך של 4-4-2.

אז הכוכב שחשבנו שהוא יהיה אחרי פלזן ובאזל הוא כנראה לא יהיה, אבל הוא בהחלט אחלה קשר שבעולם ושחקן של מספרים.

אני מחזיק מאד מאליאל.

מצד אחד גם אני, מצד שני יש לי הרגשה שאם שחקן לא פורץ ישר במכבי, הוא לא יהיה כוכב כבר.

הלוואי שממנו כן ייצא, ואני כן רואה בו כישרון ודברים שאוהב.

ליוני יש תנועה נהדרת למיקום הנכון, זו תכונה ששווה זהב. איכשהו עם כל החוסר כימיה שקיים בין חוליית הקישור להתקפה כשקבוצה לא מחוברת, השחקנים האחרים מצליחים למצוא אותו פעם אחר פעם. אז נכון שהוא לא היה מדוייק בסיומת היום אבל לבחור שרק חגג 21 זה יכול לקרות.

אני לא יודע אם הוא צריך להישאר או להיות מושאל (כדי לצבור דקות), כך או אחרת לטעמי הוא לגמרי פוטנציאל לשחקן הרכב בשנים הבאות ואני מאחל לו שהדרך לשם תהיה כמה שיותר קצרה.

חחח אהבתי את הכותרת של הנושא.

לדעתי הכותרת של המשחק הזה היא

"דניאל פאקינג טטנבאום - יש שוער בשער"

מי שישמע אותך ואת שלמה שרף יחשוב שהם ישבו עלינו 90 דקות ורק בנס ניצחנו

איך זה שמכל השחקנים שקיבלו הזדמנות להילחם על המקום שלהם בסגל ואולי בכלל בקבוצה, דווקא מיכה הוא השחקן שנראה הכי רעב?

אהבתי לראות את יוני פעיל ומגיע להרבה מצבים, ההחמצות פחות מטרידות אותי בשלב זה.

מי שישמע אותך ואת שלמה שרף יחשוב שהם ישבו עלינו 90 דקות ורק בנס ניצחנו

חח אבל וואלה היו לבני יהודה דווקא כמה מצבים טובים ,הוא עמד יפה ועצר אותם כמו גדול.

נראה שוער מעולה ,בטח למשחק ראשון, והוא רק בן 20 והוא ישראלי.

חח אבל וואלה היו לבני יהודה דווקא כמה מצבים טובים ,הוא עמד יפה ועצר אותם כמו גדול.

אין ספק שהוא היה סבבה לגמרי ונתן תצוגה טובה מאוד, הדרכון הישראלי רק מוסיף לו.

הוא מראה שבהחלט אפשר לוותר על ליפשיץ הביצה.

איך זה שמכל השחקנים שקיבלו הזדמנות להילחם על המקום שלהם בסגל ואולי בכלל בקבוצה, דווקא מיכה הוא השחקן שנראה הכי רעב?

אולי כי ממש התגעגע למשחק ואולי כי הוא בשנת חוזה..

אחרי ההופעה של טננבאום אני בעד לחלק את העומס על ראיקו כך שראיקו ישחק בליגה ובאירופה וטננבאום בגביעים

נראה שיש לו ריפלקסים טובים וביטחון עצמי אבל חייב לשפר את משחק הרגל