Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

החלק ההתקפי ב-12/13 (פריצה, דאבור, עטר ומיכה) לא באמת היה יותר איכותי. ההבדל היה תרומה מהקישור (זהבי וראדי). דאבור היה רק בשלבי פריצה, פריצה ברמה של וידאר, מיכה בטח לא פחות טוב מאז, ועטר לא נחשב ליותר טוב מאצילי בתחילת אותה עונה (וגם הפסיק להיות היחיד שמבקיע כשהוסיפו את פריצה ואת זהבי). אם גולסה יהיה כשיר (הוא כנראה לא...) ובאטוקיו יהיה בינגו, אין סיבה שנהיה קבוצה פחות טובה בהתקפה. לא אתנגד להביא קשר, וקיצוני להרכב יכול להוסיף, אבל הרבה פחות הכרחי ממה שאנשים חושבים לדעתי.

הסגל שלנו טוב בכמה רמות מהקרדיט שנותנים לו פה, בטח יותר טוב מהסגל האפור של הטרבל. שזה בסדר שהחליטו לבנות קבוצה סביב שחקן אחד (שהלוואי שיחזור), אבל בכל זאת קצת נרדמו לדעתי, ועכשיו אני באמת מאמין שמכבי יותר טובה. אני מאמין בג׳ורדי ולכן מאמין שהעונה הזאת יכולה להיות מעולה.

יכול להיות שאתם צודקים, לדעתי ממש לא. זה הסגל הכי טוב מזה שנים ובבלומפילד שווה אליפות באפריל (לדעתי גם בנתניה יש סיכוי טוב לזה). נדבר במאי.

(לא שתפקוד הסגל תלוי רק באיכות שלו, אבל על המאמן אני סומך)

הייתה לנו הגנה מעולה ובכלל קבוצה כשכמעט כל שחקן בשיאו עם רעב מטורף.

העונה, כרגע לפחות, אין הגנה, אין קישור ואין את הרעב.

להשוות שחקנים על הנייר זה לא רציני. גם לחיפה יש קאדר התקפי מפחיד אבל בפועל כולנו יודעים שעד נובמבר הם בים.

לחיפה אין שום קאדר התקפי מפחיד. יש להם קאדר שחושבים שהוא מפחיד. יש הבדל. אני לא שופט שחקנים לפי השווי שלהם כפיתיון לקהל לעשות מנויים. למען השם, ורמוט שחקן הרכב שם.

וגם ההגנה שלנו מעולה. חוץ מטיבי, לפחות. סימן השאלה היחיד הוא הקישור, וגם הוא סימן שאלה ולא כישלון ודאי, כי צריך לראות מה יהיה. הסגל שלנו אנדרייטד לחלוטין.

לחיפה אין שום קאדר התקפי מפחיד. יש להם קאדר שחושבים שהוא מפחיד. יש הבדל. אני לא שופט שחקנים לפי השווי שלהם לקראת מכירת מנויים.

וגם ההגנה שלנו מעולה. חוץ מטיבי, לפחות. סימן השאלה היחיד הוא הקישור, וגם הוא סימן שאלה ולא כישלון ודאי, כי צריך לראות מה יהיה. הסגל שלנו אנדרייטד לחלוטין.

עטר, ורמוט, דמארי, בוזגלו (כנראה), קאיו, רוקאביצה, אופיר מזרחי... שכחתי מישהו?

על הנייר זה מרשים.

עכשיו אני לא אומר ששוינפלד, אצילי ומיכה הם שחקנים גמורים כמו הכוכבים של חיפה אבל מוקדם לקבוע לכאן או לכאן.

די כבר עם השטויות האלה של ה"רעב".

אם אנחנו זוכים באליפויות היינו קבוצה רעבה, כשאנחנו לא זוכים באליפויות אנחנו קבוצה שבעה. כבר מזמן הבנו את ההיגיון הזה.

חלאס נו, יש יכולת של קבוצה ואיכות של שחקנים. אם נהיה טובים נזכה בתואר.

הכל חוכמה בדיעבד. אם היינו זוכים באליפויות בשנתיים האחרונות לא הייתם אומרים כלום על חוסר רעב, ולעומת זאת בתקופת פאקו הייתה הקבוצה הכי אפורה שאני זוכר בתקופת ג'ורדי ובטח שלא נראינו רעבים, וזכינו באליפות.

על הנייר זה מרשים.

עכשיו אני לא אומר ששוינפלד, אצילי ומיכה הם שחקנים גמורים כמו הכוכבים של חיפה אבל מוקדם לקבוע לכאן או לכאן.

זה מרשים על נייר עם כותרת אוגוסט 2009

בוזגלו היחיד שנותן מספרים וגם הוא הימור אחרי הפציעה

על הנייר זה מרשים.

עטר שחקן שאני רוצה לרוטציה/ספסל אצלנו, לא להרכב. אם יוכיח שדווקא כן עדיין באנקר סבבה, אבל ממש לא בונה על זה.

ורמוט לא שווה גרוש, עשינו עסקה טובה כשנתנו בחינם למרות שהיינו צריכים לשלם לחיפה שתפטור אותנו מהחוזה שלו.

דמארי לא פוגע מאז מחלת הנשיקה.

בוזגלו פצוע.

את קאיו לא ראיתי.

רוקאביציה לא עשה כלום בעונה שעברה.

את אופיר מזרחי אף אחד בפורום לא מזהה ברחוב, זה לא אומר שהוא בהכרח רע, אבל מי זה לעזאזל? יכול להיות שיהיה שחקן מעולה, אבל למה הוא יותר מפחיד מחזי לוינשטיין או מכפיר בודפיקה, שני שחקנים שהמצאתי הרגע?

ממש קאדר מפחיד, מה אני אגיד לך.

אנחנו יודעים מה מיכה שווה.

אנחנו יודעים מה וידאר שווה.

אנחנו יודעים מה אצילי שווה.

אנחנו יודעים מה שונפלד שווה.

ההשוואה הזויה.

אין לי כוח לקרוא את 7 העמודים לפני. מכיר קצת את אלירן כבנאדם.

נגד.

ילד קטן, נעלב, מחפש כבוד, מלא פוזה, לא מתאים.

חושב שכדי שזה יסתדר לו במכבי כמו שהיה לפני שעזב צריכים להתחבר הרבה דברים שלא בהכרח יקרו.

אין לי כוח לקרוא את 7 העמודים לפני. מכיר קצת את אלירן כבנאדם.

נגד.

ילד קטן, נעלב, מחפש כבוד, מלא פוזה, לא מתאים.

חושב שכדי שזה יסתדר לו במכבי כמו שהיה לפני שעזב צריכים להתחבר הרבה דברים שלא בהכרח יקרו.

תיארת את טב"ח שאחרים העריצו פה, רק שלאלירן יש היסטוריה של באמת להיות שם כשמכבי צריכה אותו.

מרגיש מיותר, הרבה יותר מכשהיה אופציה להחזיר בחינם. הרציונאל הוא להחתים קשר זר שאמור לשדרג את החלק הקדמי, עטר זה הימור לא פחות קטן. החיבור שלו מחדש עם ג'ורדי יכריע את העניין אם וכאשר הוא יחתום, אלירן הוא סקורר מוכח, ובמכבי אין סיבה שהוא לא יכבוש את ה13-15 שערים.

תיארת את טב"ח שאחרים העריצו פה, רק שלאלירן יש היסטוריה של באמת להיות שם כשמכבי צריכה אותו.

דבר ראשון,מעריך את הדעה שלך פה בפורום, הכי אמיתי.

דבר שני, את בן חיים אני לא מכיר אבל רק מלראות את צורת הדיבור שלו בראיונות אפשר להבין

שיש דיסוננס בין איך שהוא על הדשא לאיך שהוא באמת. ילד מפגר אבל לא שכונה. ובטח לא טמבל כמו שעושים ממנו.

ועוד משהו. לא רואה איך שופטים שחקן ברמת המחויבות שעשה פה פחות מ 100 משחקים עם המילה הסטוריה.

ועוד אחד שעזב שניה אחרי שלקח אליפות הסטורית.פה המילה מתאימה.