Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

אני באמת, ואוסיף ואמשיך לטעון את זה, לא מבין למה ומדוע אנחנו צריכים את עטר כשיש לנו אפשרות לקדם את כהן וצ'יבוטה וחוזז בשנתיים הקרובות. בטח ובטח במחיר שלו.

עם עטר, מיכה, אצילי, וידאר, שוינפלד, סושיץ', באטוקיו ,יצחקי ויוני כהן יש לנו כח אש מכובד, מה שלא היה בשנים קודמות.

תן לבאטוקיו וסושיץ' לשחק כמה משחקים לפני שאתה מחליט שהם כוח אש.

אני באמת, ואוסיף ואמשיך לטעון את זה, לא מבין למה ומדוע אנחנו צריכים את עטר כשיש לנו אפשרות לקדם את כהן וצ'יבוטה וחוזז בשנתיים הקרובות. בטח ובטח במחיר שלו.

כי עטר הוא שחקן עם יכולות ייחודיות ומוכחות שאתה צריך באופן קריטי כרגע על מנת להחזיר את האליפות. אין זמן לקידומים על חשבון הצלחות אנחנו לא חיפה. מי שיהיה טוב ישחק יותר, כולם ישחקו, אחרי כולם עוקבים ומקבלים את ההחלטות המקצועיות עבור מכבי.

ובין כל אלה אין אפילו שחקן מהיר אחד

ריקן מהיר ומיכה ועטר גם סבבה בקטע של המהירות. בכל מקרה לדעתי זה לא קריטי כלל. לא חייב סילונים מבחינתי, אפשר לשחק מהיר גם בלי זה. מהירות במשחק זה יותר עניין טקטי ופחות תלוי בתכונות השחקנים.

עזוב את ההשוואה בין השניים.

יחזקאל זה 99/100 החלטות לא רק הפוכות ממה שצריך, אלא הזיה מוחלטת.

שמע, על אף הסימפטיה שיש לי לבחור, אין סיכוי שאני אנסה אפילו לסנגר עליו בהקשר הזה. הוא משחק כמו דיגנרט 80% מהזמן.

ועדיין, כשהכדור אצלו, אני מרגיש שיש צ׳אנס שמשהו גדול יכול לקרות. נדירים מאוד הכדורגלנים הישראלים שיש להם את היכולת להפתיע אותך.

אפרופו הזיה מוחלטת - זה אמנם קרה בשוליים של משחק שולי כמו זה שהיה הערב, אבל פעולת החילוץ בגליץ׳ על הקו ואז

הרוחב לשוינפלד, הרגישה לי כאילו לקוחה מליגה אחרת.

בכדורגל הדלוח שלנו, גדלים בשנים האחרונות בעיקר שני סוגים של מה שמכנים - ״כשרונות״ או ״פרוספקטים״.

כאלו שהם בינוני-סבבה בהכל, וקל לראות איך הם יהפכו תוך כמה שנים לשחקני ליגה סולידיים ואף מובילים (הפרצים שלנו, נטע לביא, זנטי, קלטינס, ספורי וכו׳ וכו׳).

הסוג השני והפחות שכיח הוא כאלו שיש להם תכונה או שתיים באמת מיוחדות, אבל נראים רע-בינוני בכל היתר. (לוגסי וגוזלן הן דוגמאות טובות לטעמי).

יחזקאל נופל לקטגוריה השנייה, ולמרות שהסטטיסטיקה לא ממש לטובתו, עדיין לא הייתי ממהר לוותר על הכרטיס שלו כל כך מהר.

אם יצליח להפוך ל״שחקן״, הוא יהיה ממש טוב, לא סתם עוד אחד. בשונה מרוב ה״כשרונות״, זה תלוי רק בו.

כי עטר הוא שחקן עם יכולות ייחודיות ומוכחות שאתה צריך באופן קריטי כרגע על מנת להחזיר את האליפות. אין זמן לקידומים על חשבון הצלחות אנחנו לא חיפה. מי שיהיה טוב ישחק יותר, כולם ישחקו, אחרי כולם עוקבים ומקבלים את ההחלטות המקצועיות עבור מכבי.

איזה יכולות ייחודיות יש לו שאנחנו צריכים באופן קריטי? מה הוא מביא למכבי שמצדיק מיליון יורו ואובדן אפשרי של כשרונות צעירים עם פוטנציאל להיות טובים לפחות כמוהו אם לא יותר? שואל ברצינות. מה שאנחנו באמת צריכים זה שחקן מהיר שיודע לעשות תנועה לעומק. עטר הוא לא זה ולא זה.

מעבר לזה, החוכמה היא לדעת לשלב את הצעירים מבלי לפגוע בהצלחה. הביקורת הכי גדולה שלי על יורדי נגעה, נוגעת ותמשיך לגעת בהיעדר שילוב צעירים.

יסיים בדאבל פיגרס לדעתי, בעיקר שמח שהוא מגיע כשהוא ממש מת להיות במכבי. זה חשוב.

עדיין לא מי שהייתי רוצה לראות (על חשבון) שחקן כנף זר. הלוואי ומגיע בנוסף.

בכל זאת בהחלט מרגש. אי אפשר להגיד שלא התגעגעתי לאלירן בצהוב.

איזה יכולות ייחודיות יש לו שאנחנו צריכים באופן קריטי? מה הוא מביא למכבי שמצדיק מיליון יורו ואובדן אפשרי של כשרונות צעירים עם פוטנציאל להיות טובים לפחות כמוהו אם לא יותר? שואל ברצינות. מה שאנחנו באמת צריכים זה שחקן מהיר שיודע לעשות תנועה לעומק. עטר הוא לא זה ולא זה.

מעבר לזה, החוכמה היא לדעת לשלב את הצעירים מבלי לפגוע בהצלחה. הביקורת הכי גדולה שלי על יורדי נגעה, נוגעת ותמשיך לגעת בהיעדר שילוב צעירים.

נסכים לא להסכים לגבי עטר, עוד חודש חודשיים נראה וזהו.

לגבי שילוב צעירים אתה יכול להצביע על שחקנים שלא קיבלו הזדמנות והגיע להם?

רשימה חלקית של מי שכן: מרגוליס, אלטמן, פרצים, חביב אוחיון (ככה עלו לי בראש בזריזות)

עם אופיר על הקו אנחנו לא צריכים שחקן קו, אלא חלו שמגיע מהקו, בדיוק אלירן. שיהיה בהצלחה, לכבוש הוא יודע, מאמין שיעשה את זה לא מעט העונה...

מעניין לראות שלמרות האווירה הכללית מהתגובות בנושא הזה ובכלל בפורום, רוב הפורום מאמין בהעברה הזו כפי שעולה מהסקר

מעניין לראות שלמרות האווירה הכללית מהתגובות בנושא הזה ובכלל בפורום, רוב הפורום מאמין בהעברה הזו כפי שעולה מהסקר

כי באמת מעטים אלה שנגד הבאת עטר.

הרוב הגדול שמעלים תהיות פה זה על העסקה ולא על ההבאה שלו.

לפי ספורט 5 העסקה נסגרה סופית בלילה ובשעות הקרובות הודעה רשמית.

מכבי חיפה תקבל מיליון יורו, עוד 300 אלף יורו תלויים בהישגים של מכבי באירופה.

מאוד מבאס הסכום והכל אבל יאללה שיגיע, לראות את עטר בצהוב זה כמו לראות שבוי חוזר לארץ.

אנחנו פחות צריכים שחקן מהיר, יותר צריכים משחק מהיר ויש הבדל.

שחקן מהיר היה לנו וצורת המשחק שלו תמיד היתה איטית למעט מקרים בודדים. וזה למה? ברב המשחקים מכבי שולטת וכמעט אין לה הזדמנויות לצאת למתפרצות אבל ויש אבל, שנה שעברה מכבי תמיד האטה את המשחק שלה במתפרצות, תמיד שהיה הזדמנות לרוץ קדימה ולאכול את השוער טבח או מיכה האטו קצת את המשחק ונתנו להגנה לחזור. היחידי שכן דחף קדימה בהרבה משחקים זה מדו (שהוא אולי הכי איטי שהיה פה).

ברב המקרים נשחק מול 9 שחקנים מאחורי הכדור והמהירות בהתקפה היא לא הכי קריטית. שויינפלד, מיכה ואצילי יודעים לרוץ הם לא פליפנקה.

אולי כשאומרים שחקן מהיר מתכוונים גם פיזי ועוד תכונות.

מתכוונים וואקמה ולא יחזקאל עבאד וכדומה

לגמרי כן. ערן ירצה לחזור יום אחד

וכולנו יודעים למה עטר לא חתם במכבי כשחזר

לאנראה לי שיש עם זה בעיה, במקרה הכי גרוע זהבי חוזר ומפטר את עטר, אין פה שאלה בכלל מי יותר חשוב למכבי מבין השניים