Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

חבל לי שנתנו לקבוצה המגעילה הזאת לסחוט אותנו ככה. עטר הוא לא מושיע והוא לא זה שיעשה את ההבדל עד סוף החודש.

מה הבעיה בלעמוד על העקרונות שלנו ולא לסטות מילימטר במחיר שחשבנו עליו בהתחלה?יענקלה היה מתחנן על 4 שניקח אותו, וגם אם לא אז תמיד ביום האחרון אפשר לעלות את המחיר למחיר שעכשיו אנחנו הולכים לשלם.

מניח שמכבי רוצה אותו לפליאוף אירופית

באטוקיו וסושיץ החתמות טובות מאוד. זה הכיוון שמכבי צריכה בזרים (שוב, פרט אולי לזר אחד בקיץ שיהיה בוננזה, וידאר סטייל).

לגבי עטר, יש לו דריבל מהטובים בליגה אם לא הטוב ביותר (72% דריבל מוצלח אם אני זוכר נכון, יותר באופן משמעותי מבוזגלו שסוגדים לו כאן), יש לו טכניקה ועוצמת בעיטה טובים מאוד, לכן הוא גם מבקיע לא מעט יחסית לשחקן קו. נכון הוא לא ווינגר קלאסי ולא מבשל הרבה אבל זה לא מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו לדעתי. יש את אצילי, מיכה, באטוקיו, שוטיץ שיתעסקו יותר במלאכת הבישול. מכבי צריכה לצד שמאל חלוץ שני שנכנס לאמצע עם דריבל טוב, זריז שיודע להבקיע שימשוך את ההגנה וכך וידאר יהיה חופשי יותר. עטר עונה על כל אלו. עם מגן תוקף טוב הוא משתלב נהדר (גם במכבי בקדנציה הקודמת וגם בתקופה ששיחק בחיפה עם טוואטחה).

תוסיף לכל זה את היותו מכביסט אמיתי, מזוהה איתנו לגמרי, מחוייב ב 100% למכבי ולקרוייף. אני מוכן להתערב עם כל אחד שלא יהיו שום בעיות משמעת/אגו וכד' עם עטר. אפילו לא פיפס.

כל מילה.

באטוקיו וסושיץ החתמות טובות מאוד. זה הכיוון שמכבי צריכה בזרים (שוב, פרט אולי לזר אחד בקיץ שיהיה בוננזה, וידאר סטייל).

לגבי עטר, יש לו דריבל מהטובים בליגה אם לא הטוב ביותר (72% דריבל מוצלח אם אני זוכר נכון, יותר באופן משמעותי מבוזגלו שסוגדים לו כאן), יש לו טכניקה ועוצמת בעיטה טובים מאוד, לכן הוא גם מבקיע לא מעט יחסית לשחקן קו. נכון הוא לא ווינגר קלאסי ולא מבשל הרבה אבל זה לא מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו לדעתי. יש את אצילי, מיכה, באטוקיו, שוטיץ שיתעסקו יותר במלאכת הבישול. מכבי צריכה לצד שמאל חלוץ שני שנכנס לאמצע עם דריבל טוב, זריז שיודע להבקיע שימשוך את ההגנה וכך וידאר יהיה חופשי יותר. עטר עונה על כל אלו. עם מגן תוקף טוב הוא משתלב נהדר (גם במכבי בקדנציה הקודמת וגם בתקופה ששיחק בחיפה עם טוואטחה).

תוסיף לכל זה את היותו מכביסט אמיתי, מזוהה איתנו לגמרי, מחוייב ב 100% למכבי ולקרוייף. אני מוכן להתערב עם כל אחד שלא יהיו שום בעיות משמעת/אגו וכד' עם עטר. אפילו לא פיפס.

גם על הברזילאים אמרת החתמות טובות.

מרגיש לי כמו אחרי הפסד.

ממש מבאסת העובדה שהם מקבלים מה שהם רוצים.

אשכרה אנחנו קונים שחקן ב31 בערך באותו מחיר (אולי קצת פחות) שמכרנו לאירופה לפני 4 שנים כשהיה בשיא שלו.

מרגיש לי כמו אחרי הפסד.

ממש מבאסת העובדה שהם מקבלים מה שהם רוצים.

אשכרה אנחנו קונים שחקן ב31 בערך באותו מחיר (אולי קצת פחות) שמכרנו לאירופה לפני 4 שנים כשהיה בשיא שלו.

מאיפה אתה יודע שהם יקבלו את מה שרצו?

כל מה שמפורסם שטויות אני בטוח שהעסקה נסגרה על סכומים אחרים לגמרי.

מאיפה אתה יודע שהם יקבלו את מה שרצו?

כל מה שמפורסם שטויות אני בטוח שהעסקה נסגרה על סכומים אחרים לגמרי.

מכאלה שמפרסמים הרבה דברים שאני לא מאמין להם חוץ ממקרים ספציפיים כמו עטר.

אני לא מבין את ההסתכלות הזאת של קנינו שחקן בכמעט אותו מחיר שמכרנו אותו בשיא שלו.

זה לא נכון!! קודם כל כי זה חצי מיליון יורו פחות, דבר שני עברו 4-5 שנים המחירים שהיו רלוונטים לאז לא רלוונטים להיום.

אם עטר היה בשיא שלו כרגע במכבי ונמכר זה היה נע באזור ה 4 מיליון יורו, לא 1.6, דברים משתנים, אתם לא יכולים להסתכל על מה שהיה לפני 4 שנים ולבנות על תיאוריות.

אני לא מבין את ההסתכלות הזאת של קנינו שחקן בכמעט אותו מחיר שמכרנו אותו בשיא שלו.

זה לא נכון!! קודם כל כי זה חצי מיליון יורו פחות, דבר שני עברו 4-5 שנים המחירים שהיו רלוונטים לאז לא רלוונטים להיום.

אם עטר היה בשיא שלו כרגע במכבי ונמכר זה היה נע באזור ה 4 מיליון יורו, לא 1.6, דברים משתנים, אתם לא יכולים להסתכל על מה שהיה לפני 4 שנים ולבנות על תיאוריות.

שחקן כמו עטר שווה בישראל מליון יורו פלוס, רק כי אתה משלם את זה.

למה ב״ש לא מוציאה את הסכומים האלה?

דווקא התחילו להוציא סכומים כאלו בשנה האחרונה על כל האלויים למיניהם. גם שאר הקבוצות מתחילות להבין שאנחנו לא היחידים עם כסף בליגה הזאת.

רק אני רואה את זה קצת הזוי ומצחיק שחיפה רוצים בונוס אם אנחנו ניקח תואר? פאדיחה רצח בשבילם

הלוואי יחתמו איתם על סעיף כזה בשביל הצחוקים.

בושה. גורדי היה ונשאר חלש ברכש ומו''מ. טוב שהוא לא ראש ממשלה פה כבר רק תל אביב היתה נשארת לנו

אמן, מדינת ת"א זה החלום

אבל לא ג'ורדי מנהל את המו"מ במכבי

הוציאו על 2 מגינים ישראלים גנרים מעל 2 מיליון יורו.

מסכים. בנוסף עטר נמכר לאירופה ולא לקבוצה מישראל, פה המחירים גבוהים כי אין הרבה ישראלים טובים.

בושה. גורדי היה ונשאר חלש ברכש ומו''מ. טוב שהוא לא ראש ממשלה פה כבר רק תל אביב היתה נשארת לנו

ג'ורדי לא קשור למו"מ. הוא רק אמר שהוא מעוניין בשחקן. מפה זה מנספורד, מורן מאירי ומיץ'.

כמות התגובות בנושא הזה שנוגעת לסכום שבו העסקה הזו תסגר הוא הזוי בעיניי.

סכום כסף שאתה מוציא פה הוא לא רק הסכום שאתה מוציא.

אתה לא יכול לתת להם להחזיק אותך בביצים אחרת זה יהיה כל פעם שתרצה שחקן.

ועטר הוא לא שחקן שאתה חייב עכשיו.

תן להם להתבשל איתו ולקראת סוף החלון הם כבר יתחננו שתיקח