Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

גול מסכן זה לא מה שיעשה לי את זה, ההרגשה שלי היא שזאת החתמה שתעשה נזק מכל כך הרבה בחינות.

בגלגול הזה של מכבי שחקן אחד לא יכול לעשות נזק כמו שאתה מתאר. במקרה הכי גרוע הוא יהיה שחקן לא טוב.

אני לא חושש מהתנהגות שלילית של עטר בעיקר כי ג׳ורדי צמוד לכל מה שקורה

החשש הוא מקצועי, איך הוא יתפקד כשהוא לא אמור להיות הסקורר המוביל כי ההתקפה עובדת בשביל וידאר כאופציה ראשונה, כמה הוא יהיה כשיר ואיך יעלה לפעמים מהספסל

רק אתם חושבים על הדור הבא? לדעתכם הצוות המקצועי במכבי לא מסתכל על זה? השאלה של שחקנים צעירים טובה לכל הצדדים, מי שיהיה טוב יהיה פה כדי להלחם על המקום בהרכב, אני מאמין ששנה הבאה מאויס כבר יהיה ברוטציה, וסיכוי גדול שיוני יהיה ברוטציה כבר השנה.

יש פה נטיה להיסטריה על כל מהלך שמכבי עושה או לא עושה, ומנגד כל דבר שבאר שבע עושה נראה פה לכולם כדבר הכי טוב שקבוצה ישראלית עשתה אי פעם, אפילו בתקופה האחרונה ראיתי פה תגובות משבחות על מהלכים של חיפה (דרך אגב כולל המשא ומתן על עטר שכולם פה קבעו שאנחנו פראיירים עוד לפני שהעסקה בוצעה) שבסך הכל חיפה מתנהלת ברמה הכי בזיונית שאני זוכר ממנה בעשרים שנה האחרונות, וגם הרכש שלהם נראה בדיוק כמו כל שנה, על פניו מרשים, אבל בפועל? רחוק מאוד ממה שנראה על הנייר

גם מבאטוקיו וטוסיץ לא היית מרוצה. מה הסטנדרט שלך?

אתה באמת חשבת שיעמידו כאן 3 וידארים/ראיקויים? זה לא יקרה. עטר שחקן נהדר ומכביסטת הבעיה היא אולי ברף ציפיות שלך. אולי אם נעלה לבתים, ינחיתו כאן זר וידאר סטייל. עד אז, השחקנים שהוחתמו בהחלט ברמה טובה מאוד וישדרגו אותנו. גם עטר, שהוא בדיוק מה שאנחנו צריכים, גולר ודריבל לצד שמאל, שחקן שיודע להפעיל מגן תוקף. טוסיץ זה מה שאנחנו צריכים בקישור כדי לצאת מהשבלונה.

טוסיץ

עטר, וידאר,אצילי

מאוזן ומגוון.

עריכה: ואם באמת יונתן כהן יושאל - יש מצב טוב שיביאו גם ווינגר שמאל זר.

אני לא יכול להיות לא מרוצה מבאטוקיו וסושיץ כי עדיין לא ראיתי אותם משחקים, אני יכול רק להביע אולי ספקות לנוכח הסגנון שחקן שנראה אבל לא באמת לדעת.

את עטר אני מכיר מעולה,יודע את כל המהלכים שלו בעל פה.

הוא אוהב את הכדור,הוא עושה את אותו מהלך תמיד, והוא לא עושה הגנה בכלל.

זתומרת, קיבלת בערך בן חיים אבל פחות מהיר ולדעתי גם עם הרבה יותר אגו.

זה בלי לדבר על הכושר שהוא נמצא בו ועל הפציעות שהוא עובר כל שני וחמישי וכמובן הגיל שלו.

מקצועית נטו ? כן, ציפיתי לסטנדרטים יותר גבוהים.

ולא אני ממש לא מאמין שיגיע זר לכנף, כמו שאמרתי אלירן זה הרבה אגו ואין סיכוי שהוא בא לעשות רוטציות על הספסל.

חאלס עם הסטיגמה שאין לעטר מוסר עבודה, מאז שעבר לריימס הבחור מתאמן באופן קבוע בחדר כושר,כן תתפלאו אנשים משתנים.

איזו פצצה הפלת פה

אני לא יכול להיות לא מרוצה מבאטוקיו וסושיץ כי עדיין לא ראיתי אותם משחקים, אני יכול רק להביע אולי ספקות לנוכח הסגנון שחקן שנראה אבל לא באמת לדעת.

את עטר אני מכיר מעולה,יודע את כל המהלכים שלו בעל פה.

הוא אוהב את הכדור,הוא עושה את אותו מהלך תמיד, והוא לא עושה הגנה בכלל.

זתומרת, קיבלת בערך בן חיים אבל פחות מהיר ולדעתי גם עם הרבה יותר אגו.

זה בלי לדבר על הכושר שהוא נמצא בו ועל הפציעות שהוא עובר כל שני וחמישי וכמובן הגיל שלו.

מקצועית נטו ? כן, ציפיתי לסטנדרטים יותר גבוהים.

ולא אני ממש לא מאמין שיגיע זר לכנף, כמו שאמרתי אלירן זה הרבה אגו ואין סיכוי שהוא בא לעשות רוטציות על הספסל.

באטוקיו וסושיץ החתמות טובות מאוד. זה הכיוון שמכבי צריכה בזרים (שוב, פרט אולי לזר אחד בקיץ שיהיה בוננזה, וידאר סטייל).

לגבי עטר, יש לו דריבל מהטובים בליגה אם לא הטוב ביותר (72% דריבל מוצלח אם אני זוכר נכון, יותר באופן משמעותי מבוזגלו שסוגדים לו כאן), יש לו טכניקה ועוצמת בעיטה טובים מאוד, לכן הוא גם מבקיע לא מעט יחסית לשחקן קו. נכון הוא לא ווינגר קלאסי ולא מבשל הרבה אבל זה לא מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו לדעתי. יש את אצילי, מיכה, באטוקיו, שוטיץ שיתעסקו יותר במלאכת הבישול. מכבי צריכה לצד שמאל חלוץ שני שנכנס לאמצע עם דריבל טוב, זריז שיודע להבקיע שימשוך את ההגנה וכך וידאר יהיה חופשי יותר. עטר עונה על כל אלו. עם מגן תוקף טוב הוא משתלב נהדר (גם במכבי בקדנציה הקודמת וגם בתקופה ששיחק בחיפה עם טוואטחה).

תוסיף לכל זה את היותו מכביסט אמיתי, מזוהה איתנו לגמרי, מחוייב ב 100% למכבי ולקרוייף. אני מוכן להתערב עם כל אחד שלא יהיו שום בעיות משמעת/אגו וכד' עם עטר. אפילו לא פיפס.

באטוקיו וסושיץ החתמות טובות מאוד. זה הכיוון שמכבי צריכה בזרים (שוב, פרט אולי לזר אחד בקיץ שיהיה בוננזה, וידאר סטייל).

לגבי עטר, יש לו דריבל מהטובים בליגה אם לא הטוב ביותר (72% דריבל מוצלח אם אני זוכר נכון, יותר באופן משמעותי מבוזגלו שסוגדים לו כאן), יש לו טכניקה ועוצמת בעיטה טובים מאוד, לכן הוא גם מבקיע לא מעט יחסית לשחקן קו. נכון הוא לא ווינגר קלאסי ולא מבשל הרבה אבל זה לא מה שמכבי צריכה מהעמדה הזו לדעתי. יש את אצילי, מיכה, באטוקיו, שוטיץ שיתעסקו יותר במלאכת הבישול. מכבי צריכה לצד שמאל חלוץ שני שנכנס לאמצע עם דריבל טוב, זריז שיודע להבקיע שימשוך את ההגנה וכך וידאר יהיה חופשי יותר. עטר עונה על כל אלו. עם מגן תוקף טוב הוא משתלב נהדר (גם במכבי בקדנציה הקודמת וגם בתקופה ששיחק בחיפה עם טוואטחה).

תוסיף לכל זה את היותו מכביסט אמיתי, מזוהה איתנו לגמרי, מחוייב ב 100% למכבי ולקרוייף. אני מוכן להתערב עם כל אחד שלא יהיו שום בעיות משמעת/אגו וכד' עם עטר. אפילו לא פיפס.

מסכים, מקצועית נטו עטר הוא הסגנון שחקן שמכבי צריכה לכנף שמאל לטעמי.

חבל לי שנתנו לקבוצה המגעילה הזאת לסחוט אותנו ככה. עטר הוא לא מושיע והוא לא זה שיעשה את ההבדל עד סוף החודש.

מה הבעיה בלעמוד על העקרונות שלנו ולא לסטות מילימטר במחיר שחשבנו עליו בהתחלה?יענקלה היה מתחנן על 4 שניקח אותו, וגם אם לא אז תמיד ביום האחרון אפשר לעלות את המחיר למחיר שעכשיו אנחנו הולכים לשלם.