Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

בגדול אין לבוזגלו מה למהר, חלון ההעברות לא באמת מגביל אותו

זה די מטעה, עדיין יש לו את השיקום שעדיף לעבור אותו כשאתה חתום איפשהו ולא לבד

הייתי שולח את מנספורד לשבת היום ביציע בדרבי של חיפה עם מתורגמן ושיסביר לו על הדרך שהצד החלש במו״מ זו חיפה ואנחנו עושים להם טובה

"לא הגיוני שעטר שווה כמו שגיב יחזקאל, אותו רכשו ב-800 אלף יורו, או פחות מאצילי אותו רכשו במיליון יורו", אמר גורם במועדון, "מרסלו נרכש ב-1.6 מיליון יורו ואת שלומי אזולאי רכשו ביותר מ-600 אלף יורו".

אתם מבינים למה אי אפשר לעשות עסקה. הסתומים האלה משווים לי שחקנים בשנות ה20 המוקדמות שמכבי קנו כהשקעה ויכולים להימכר בעתיד ביותר, לעומת שחקן בן 30 שזו התחנה האחרונה שלו בקריירה וכל יורו שאתה שם עליו הולך לפח.

אתם מבינים למה אי אפשר לעשות עסקה. הסתומים האלה משווים לי שחקנים בשנות ה20 המוקדמות שמכבי קנו כהשקעה ויכולים להימכר בעתיד ביותר, לעומת שחקן בן 30 שזו התחנה האחרונה שלו בקריירה וכל יורו שאתה שם עליו הולך לפח.

יותר מזה, הם אוכלים את עצמם על המחירים שאנחנו מוכרים בהם שחקנים וקונים, אז מדגדג להם.

אם זה היה ביתר/הפועל/כל קבוצה אחרת עטר כבר בקיץ הקודם לא שם.

הסתומים האלו לא משווים לאלברמן שעבר בחינם

ולורמוט.

או לבטאוקויו וסושיץ, אבל בא ניתן להם לשלם לבוזגלו מילארד ארבעת אלפים וגם משכורת לעטר פחות הדמי ההעברה עליו

בחיים אני לא אבין שמשחררים את אלברמן וראדי לקבוצות כאלה מה נסגר ומי אחראי על המחדלים האלו במכבי, כאילו אם אלברמן היה רוצה באר שבע גם היינו משחררים להם

בחיים אני לא אבין שמשחררים את אלברמן וראדי לקבוצות כאלה מה נסגר ומי אחראי על המחדלים האלו במכבי, כאילו אם אלברמן היה רוצה באר שבע גם היינו משחררים להם

אלברמן סיים חוזה, לא היית יכול לעשות כלום. זה שונה מראדי שהייתה לו עוד עונה

שמישהו יזכיר להם את עסקת זהבי

שוב.. את אלברמן לא שיחררת הוא סיים חוזה ובניגוד ליצחקי ובן חיים שהראו סבלנות ורצון, הוא הראה חברות ללוזון

את אלברמן לא שיחררת הוא סיים חוזה ובניגוד ליצחקי ובן חיים שהראו סבלנות ורצון, הוא הראה חברות ללוזון

אני קורא את זה בקול של שי סידי

"לא הגיוני שעטר שווה כמו שגיב יחזקאל, אותו רכשו ב-800 אלף יורו, או פחות מאצילי אותו רכשו במיליון יורו", אמר גורם במועדון, "מרסלו נרכש ב-1.6 מיליון יורו ואת שלומי אזולאי רכשו ביותר מ-600 אלף יורו".

שחר אתה שרמוטה וגם אתמול אצל נשיא המדינה, שיחקת אותה איזה דון כשסיפרת על נשיא המדינה (הוא באמת נשיא לעומתך) עוד בתקופה שקראו לו רובי והייתם יושבים ביחד, כי אתה כזה גבר שמכיר את כולם וחצי מדינה עובדת אצלך. לא עלינו יא נשיא בלה בלה לנד.

גורמים במועדון, יש להם גורמים וחברי הנהלה במספרים של בני סכנין. הם עלובים ומתמסכנים כל הזמן יותר מסכנין. איך הם רוצים שיקראו להם מכבי כשהם מתנהגים כמו הפועל עם תחושת הקיפוח כל הזמן?איך הם מודעים לכל המספרים של מכבי בסגל, כי הם יושבים לאונן עלינו כל היום מקנאה.

לא אכפת לי עטר מה עטר, העיקר שהם ימותו מבפנים, יאללה סנפורד סומך עליך להוציא להם את המיץ.

עם כל האהבה לעטר, שישאר רק, שיזדיינו עם עצמם ולהראות שמכבי לא פראיירים.

לא מבין איך שיחררנו להם את ורמוט בחינם

אצלם יש את הפתרון הפשוט של מנודים, מכבי העדיפה לחסוך את המשכורת של הילדה הבכיינית והיחידים שיכלו לקחת אותו הם חיפה.

מעצבן רצח לעזור לשרמוטות האלה אבל מה לעשות

אצלם יש את הפתרון הפשוט של מנודים, מכבי העדיפה לחסוך את המשכורת של הילדה הבכיינית והיחידים שיכלו לקחת אותו הם חיפה.

מעצבן רצח לעזור לשרמוטות האלה אבל מה לעשות

ברור, מעדיף אותו לא אצלנו בכלל וכל שנייה שהכלבה הזאת הייתה פה זה ביזיון

אבל הייתי מעדיף לזרוק אותו לקבוצה אחרת או לאיזה קבוצת שקר כלשהו בקפריסין, לא לזונות מהכרמל

אני דווקא חושב שהוא לא הולך לשחק דקה, הם מבינים שאם הקהל מתחיל לשיר לו "אלירן שודד זקנות" הוא גמר את הסיפור אצלם, והם יבינו שאנחנו לא הולכים להוסיף שקל להצעה, ויהיו צריכים למכור בכל מחיר, אני לא חושב שהם ייקחו סיכון כזה.