Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

החלום האמיתי זה שמכבי יודיעו מחר על הבוקר שהם החתימו את בוזגלו, זה לשים זין לזקן הזה מול הפנים ויתפוצץ עם עטר.

הפנטזיה הכי גדולה זה לראות את ג'ורדי מעלה לייב בפייסבוק של מכבי ממעמד החתימה עם עטר כשפתאום דפיקה בדלת, הילד ענק נכנס עם אבא שלו וחותם גם הוא.

חלום בלהות

אני חושש שאולי ג'ורדי מעכב הבאת זרים בגלל עטר. כלומר רוצה להיות בטוח שיש לו ווינגר ישראלי בכיר והוא יכול להחתים זרים בדיוק איפה שהוא רוצה.

באמת שאני כבר לא יודע. הכל ניחושים. הרי אם עטר מגיע אז לא סביר שיגיע ווינגר זר.

למרות שככה או ככה ג'ורדי היה צריך להנחית קשר אחורי גרזן ובלם כבר מזמן ובלי קשר לעטר. אז אני כבר לא מבין את הראש של ג'ורדי.

לא חושב. יש לנו מקום לפחות ל 2 זרים (ויתכן מאוד של 3 כי מרסלו..). זר אחד בנוסף לבאטוקיו היה צריך להיות כאן מזמן. אין קשר לעטר.

אני חושש שאולי ג'ורדי מעכב הבאת זרים בגלל עטר. כלומר רוצה להיות בטוח שיש לו ווינגר ישראלי בכיר והוא יכול להחתים זרים בדיוק איפה שהוא רוצה.

באמת שאני כבר לא יודע. הכל ניחושים. הרי אם עטר מגיע אז לא סביר שיגיע ווינגר זר.

למרות שככה או ככה ג'ורדי היה צריך להנחית קשר אחורי גרזן ובלם כבר מזמן ובלי קשר לעטר. אז אני כבר לא מבין את הראש של ג'ורדי.

אז כתבת חששות על סמך תחושה לא מבוססת בעליל, אתה מנסה לנחש פה ושם ולא מבין את הראש של ג׳ורדי.

לא בקטע רע אבל כל התירוצים של למה לא מביאים רכש (מחכים לעבור שלב וכולי) זה הכל ניחושי פורום ועוד מנהלים דיון ומבקרים על סמך זה.

(החלק הבא לאו דווקא מופנה אליך)

אפשר לדאוג ולהרים גבות, כל עוד אף אחד פה לא במערכת ולא יודע מה הולך באמת זה בגדר ספקולציות ופורום שמזין את עצמו בבלשיט לא מבוסס.

מובן לי שזה פורום וזה המקום לברבר אבל חרגו פה את גבולות הטעם הטוב וכבר מאוד מעיק לקרוא פה, כל הליצנים העלק מקרובים האלה שיש פה ששומעים שמועות ומזינים את הפורום בחרא מזוקק ועוד מוסיפים שמן למדורה ברצח האופי של כל איש ואיש במערכת כאילו מדובר בהפועל עכו חייבים להיעלם.

חלום בלהות

מצידי להשאיר את שניהם ביציע, אני לא באמת רוצה אותם במכבי (אולי את בוזגלו טיפה, אבל אי אפשר לדעת איך יחזור), פשוט בא לי לדפוק את הנשיא.

רגע השיא שלי בקיץ החשוך הזה באים מחדשות על מכבי חיפה, ומלשמוע את הכינויים "הנשיא" "הזקן" "הסנילי" "הקסקט" ובפורום שלהם את הטוב מכולם "אשמדאי"

תודה שהם והפועל קיימים, באמת.

אתה יכול לרכוש וידאו של כל משחק בערך בעולם, כולל ליגה שנייה באסטוניה.

איך אתה חושב שחברות הימורים מציגות סטטיסטיקות?

השאלה אם זה וידיאו של המשחק כמו ששודר בטלויזיה שמראים רק את האיזור של איפה שהכדור נמצא או וידיאו שאתה יכול לראות כל חלק במגרש מתי שאתה רוצה, זה הבדל עצום,

כי ככה אתה יכול להתמקד רק בשחקן שאתה עוקב אחריו בלי קשר לאיפה שהכדור נמצא.

אסור אסור אסור להביא את עטר.

שחקן שהלך בשיאו ב1.6 מיליון יורו, מאז הספיק להכשל בצרפת, לתת שתיים וחצי עונות חלשות בחיפה ולעבור אין ספור פציעות.

אין סרט כזה בעולם שהם הביאו אותו בחינם ורוצים עליו מיליון יורו. אסור ליפול לסחטנות הזאת.

מה גם שאנחנו רוצים להתקדם ולהביא לשם שחקן זר ברמה גבוהה,להחליף את טבח בעטר זה ללכת אחורה ולא להתקדם. לבאר שבע יש בעמדות האלה את וואקמה, קוונקה ומליקסון. חייבים להביא לשם זר ברמה (לדעתי עטר לא יסתדר שיהיו מיכה, אצילי, עטר, זר, יונתן כהן ויצחקי על אותן שתי עמדות) ולכן להביא עטר פלוס זר זה בעייתי, אז להביא רק זר.

הם קיבלו את ורמוט, בן הרוש ואלברמן בחינם, הגיע הזמן שלהם לשחרר את עטר בחינם.

בנוסף, אין להם מה לעשות איתו, הביאו את קאיו על העמדה שלו, הוא יושב שם על אחת המשכורת הגבוהות, הם לא עושים לו טוב והוא לא להם, ועכשיו הסאגה האחרונה עם הקהל בכלל גמרה את הסיכוי שלו שם.

חוץ מזה הם הביאו אותו בפאקינג חינם ולא הצליחו איתו אין שום סיבה שנשלם עליו.

אני כל כך נגד העסקה ברמה שגם אם הם רוצים עליו 50 אלף יורו אני אומר להם לכו להזדיין.

או בחינם או שיזדיינו ויהרסו לעצמם עוד עונה על ריבים.

יש המון עבודה לעשות. היינו אמורים להיות עם עוד 2 זרים כבר לפני חודש. אני כבר לא מאמין שיביאו אפילו זר אחד עד הדדליין לרישום לפלייאוף.

נכון, וזה לא סותר את מה שכתבתי על עטר. אם נלך לפליאוף ככה? זה מה יש. לא עטר הוא המושיע ואם יחשבו לקראת סוף החודש שהוא נחוץ, זאת תיהיה סיטואציה אחרת לגמרי.

אז כתבת חששות על סמך תחושה לא מבוססת בעליל, אתה מנסה לנחש פה ושם ולא מבין את הראש של ג׳ורדי.

לא בקטע רע אבל כל התירוצים של למה לא מביאים רכש (מחכים לעבור שלב וכולי) זה הכל ניחושי פורום ועוד מנהלים דיון ומבקרים על סמך זה.

(החלק הבא לאו דווקא מופנה אליך)

אפשר לדאוג ולהרים גבות, כל עוד אף אחד פה לא במערכת ולא יודע מה הולך באמת זה בגדר ספקולציות ופורום שמזין את עצמו בבלשיט לא מבוסס.

מובן לי שזה פורום וזה המקום לברבר אבל חרגו פה את גבולות הטעם הטוב וכבר מאוד מעיק לקרוא פה, כל הליצנים העלק מקרובים האלה שיש פה ששומעים שמועות ומזינים את הפורום בחרא מזוקק ועוד מוסיפים שמן למדורה ברצח האופי של כל איש ואיש במערכת כאילו מדובר בהפועל עכו חייבים להיעלם.

איפה כתבתי שזו תחושה?

אני פשוט חושב שייתכן שג'ורדי רוצה לדעת אם הקיצוני שלו יהיה זר או ישראלי לפני שהוא מתכנן את שאר העמדות שיבואו בהן זרים באופן סופי.

כתבי שזה ניחוש, ושאי אפשר באמת לדעת. לא תחושה. ככה או ככה אני לא מסכים עם המשחקים האלה ולא אוהב את הדרך הזאת.

מבחינתי היה צריך להיות לפחות זר אחד נוסף חתום כבר לפני שבועיים.

העובדה שאנחנו פחות מחודש לפני סיום חלון אירופי והחתמנו רק זר אחד היא בדיחה.

אז אפרופו מחירים בתשקורת, בכמה קגלמאכר ״נמכר״? ראיתי איפשהו ששוחרר בכלל בחינם, מה שמסביר שאף אחד לא באמת נקב בסכום.

עוד מישהו רוצה להאמין לסכומים שיוצאים מהפה של חיפה?

אז אפרופו מחירים בתשקורת, בכמה קגלמאכר ״נמכר״? ראיתי איפשהו ששוחרר בכלל בחינם, מה שמסביר שאף אחד לא באמת נקב בסכום.

בחיפה אמרו 350 אלף יורו אם אני לא טועה.

בחיפה תמיד מחשבים את המשכורת שהם הרוויחו בשחרור השחקן גם אם הם משלמים שייקחו אותו.

לא רוצה לבאס

אבל שחר די מחזיק אותנו בביצים בכל הקשור לעטר, הוא מת להיפטר ממנו וגורדי חרמן על להחזיר אותו כבר שנה פלוס...

בקשר לבוזגלו, כל התנאים היו סגורים מולו ומול אבא שלו... הכל כולל הכל

שחר נכנס לעיניינים והפך את הקערה, לפני שנחתם החוזה עם מכבי

לא רוצה לבאס

אבל שחר די מחזיק אותנו בביצים בכל הקשור לעטר, הוא מת להיפטר ממנו וגורדי חרמן על להחזיר אותו כבר שנה פלוס...

בקשר לבוזגלו, כל התנאים היו סגורים מולו ומול אבא שלו... הכל כולל הכל

שחר נכנס לעיניינים והפך את הקערה, לפני שנחתם החוזה עם מכבי

בדוק שג'ורדי שחקן פוקר לא טוב. איך הוא נותן לסנילי הזה לשחק איתנו ככה? אנחנו אלו שצריכים להחזיק אותו בביצים לא להפך הוא עם השחקן המיותר לא אנחנו.

בדוק שג'ורדי שחקן פוקר לא טוב. איך הוא נותן לסנילי הזה לשחק איתנו ככה? אנחנו אלו שצריכים להחזיק אותו בביצים לא להפך הוא עם השחקן המיותר לא אנחנו.

אין מה לעשות אח שלי, אתה רודף אחרי שחקן כבר שנה וחצי אז ברור שאתה זה שלחוץ עליו...

אין ספק שיענקלה חולב את הכסף יפה מאוד, אני הבנתי ממקור ראשון שמכבי חיפה מתה להיפטר ממנו, שעטר אחד השנואים בחדר ההלבשה שם, יש שחקנים שאפילו לא אומרים לו בוקר טוב. ואתה יודע מה? בצדק. הסיפורים עליו (ולא צריך רק ספורים, אפשר לראות בפועל איך הוא מתנהג במגרש)לא עושים חשק שיבוא לכאן. אני רק מקווה שאצלנו זה ייראה אחרת, כי הולכת להיות כאן השקעה שהיא צפונה ממיליון יורו.

עטר לא התחבר לחיפה, אצלנו גם שהקבוצה כשלה הוא הצליח ואהבו אותו.

לא מבין למה כל כך הרבה אנשים נגד, מה בגלל הכסף? אנחנו צריכים להתחזק והוא מתאים למועדון, אז למה לא?

זה בסדר שאתם רוצים זרים, אבל עטר מניה בטוחה, אתה יודע מה תקבל ממנו, שהמועדון והקהל מעריך אותו, הוא נותן הכל.

לא מבין למה כל כך הרבה אנשים נגד, מה בגלל הכסף? אנחנו צריכים להתחזק והוא מתאים למועדון, אז למה לא?

זה בסדר שאתם רוצים זרים, אבל עטר מניה בטוחה, אתה יודע מה תקבל ממנו, שהמועדון והקהל מעריך אותו, הוא נותן הכל.

סוף סוף אחד נורמלי

כאילו הכסף יוצא ממכם על עטר או כל שחקן אחר

מי אמר שיודעים מה נקבל ממנו? אנשים תקועים ב-2013 עטר של 2017 הוא סימן שאלה מבחינתי. וראיקו ווידאר זאת הוכחה שאם נשקיע את הכסף על עטר + אז אפשר להביא זר טוב עם פחות סיכויים ליפול.

א. בגלל שנמאס לצאת הפרייארים של הליגה. גועל נפש אם נשלם עליו אפילו שקל העברה.

ב. מניה בטוחה? הבן אדם ארבע עונות לא פוגע, עבר מיליון פציעות בערך. מעדיף ללכת על זר ולא על עטר.

מי סיפר לכם שהסבא הזה מחזיק אותנו בביצים ולא להפך? רק מלקרוא באתרים אפשר להבין עד כמה ההתנהלות שלהם שכונה. בעלים שאומר שהשחקן שלו חטף צהבת? מאמן שאומר שהשחקן שלו יישאר כל עוד לא ישלמו עליו סכום מסויים? התנהלות של מועדון כושל ולא רציני. שחר עושה שרירים כדי לא לצאת אפס מול הקהל שלו, זה לא באמת אומר שיש לו כח על משהו. תענוג לראות את הקשר ההדוק של המועדון הכושל הזה ושל האחות הזונה שלנו עם התקשורת, רק מראה כמה הם לא יתקדמו בשנים הקרובות.

לגבי עטר, אני דווקא חושב שההגעה שלו תעשה לו ולנו טוב ואתם עוד תופתעו. רק מקווה שההבאה שלו לא במקום זרים בעמדות אחרות.