Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

ובנוסף, סקאוטינג על שחקן לא בלייב אפשר לעשות רק אם יש לך קובץ של משחק מלא ואתה יכול לשחק עם זווית הצילום, לא בטוח שזה אפשרי בכל משחק שקיים בתוכנות הסקאוטינג.

יכול להיות, אבל עדיין כשעוקבים אחרי שחקן עם מחלקת סקאוטינג מצומצמת , זו הדרך שפועלים ולא שולחים סקאוט לכל רחבי העולם כדי לראות את השחקן במשחקים בלייב.

השם של הנושא כבר פחות רלוונטי, עטר יהיה פה תרצו או לא.

עכשיו מי שרוצה מוזמן לכתוב למה לדעתו זה יהרוס וזה צעד אחורה ולהמר על איך זה ישפיע על שאר הרכש אבל אל תצפו שזה ישנה משהו חוץ מאת האווירה והדיון בפורום שכבר ככה התפחלץ בחלון הזה

ובנוסף, סקאוטינג על שחקן לא בלייב אפשר לעשות רק אם יש לך קובץ של משחק מלא ואתה יכול לשחק עם זווית הצילום, לא בטוח שזה אפשרי בכל משחק שקיים בתוכנות הסקאוטינג.

אתה יכול לרכוש וידאו של כל משחק בערך בעולם, כולל ליגה שנייה באסטוניה.

איך אתה חושב שחברות הימורים מציגות סטטיסטיקות?

יהיה מצחיק אם לא יהיה כאן בסוף

https://twitter.com/SagiFisher/status/893906657897582593

בבקשה שייתנו כבר ברקס לכל המהלך הזה רק בשביל הצחוקים שיהיו בחיפה ושמי שלא יהיה אחראי על הרכש שיתחיל כבר לעבוד. אשכרה חודש בלי רכש.

אגב אני הייתי לוקח בערבון מאוד מוגבל את פרטי העסקה בתקשורת.

גם אם כתבי החצר של חיפה היו אומרים לי שהשמש תזרח מחר ממזרח אני לא אאמין להם.

לא יודע כבר מה אני מעדיף שיקרה..

ניראלי בעיקר שאנחנו נהנה ממנו ושאוהדי חיפה יסבלו כמה שיותר מעכשיו ועד שהוא חותם. כל רגע שהם סובלים ממנו שווה כמו רכש..והוא יגיע רעב יותר להוכיח עצמו

אני לא מבין איך מציעים עליו שקל בכלל, כמו קגלמאכר שילך לבוס שיגיד שהוא רוצה לעזוב . המחיר שלו יצנח משמעותית עוד שבועיים.

אגב אני הייתי לוקח בערבון מאוד מוגבל את פרטי העסקה בתקשורת.

גם אם כתבי החצר של חיפה היו אומרים לי שהשמש תזרח מחר ממזרח אני לא אאמין להם.

בזה אני מסכים איתך כל מה שכתוב בתקשורת צריך להוריד 300 אלף. כרגיל בטח בכל אתר יהיה רשום סכום אחר.

אני לא מבין איך מציעים עליו שקל בכלל, כמו קגלמאכר שילך לבוס שיגיד שהוא רוצה לעזוב . המחיר שלו יצנח משמעותית עוד שבועיים.

יש הבדל עצום בין זר שאין לו ביקוש לישראלי שג'ורדי כבר כמה חלונות מפמפם עליו בלי סוף. עדיין לא שווה מיליון יורו + שחקן.

יהיה מצחיק אם לא יהיה כאן בסוף

https://twitter.com/SagiFisher/status/893906657897582593

ענק!

לפי הדיבורים בפורום של חיפה הם די משוכנעים שהצענו 1.1 ואזולאי ולוזון רוצה את ריקן. לא יודע עד כמה אמין.

לפי מה שאני הבנתי, זה לא רחוק מהאמת. מדברים על סכום סביב המליון (שמעתי על משהו נמוך יותר כ 900 אבל זה לא במת משנה) + אזולאי.

כותרת ספורט5: "לוזון: מאמין שעטר יישאר בחיפה"

בכתבה: "לוזון: מאמין שעטר יישאר. אם לא נקבל את הסכום שאנחנו דורשים, עטר יישאר בחיפה"

תקשורת דוחה.

כותרת ספורט5: "לוזון: מאמין שעטר יישאר בחיפה"

בכתבה: "לוזון: מאמין שעטר יישאר. אם לא נקבל את הסכום שאנחנו דורשים, עטר יישאר בחיפה"

תקשורת דוחה.

לא יאמן שאחרי הסאגה הזאת הכימיקלים עוד לא איבדו את הבושה וימשיכו להגיד תקשורת צהובה.

ענק!

לפי מה שאני הבנתי, זה לא רחוק מהאמת. מדברים על סכום סביב המליון (שמעתי על משהו נמוך יותר כ 900 אבל זה לא במת משנה) + אזולאי.

מבחינתי? להתייחס לסוגיית עטר רק בשבוע האחרון של החלון, אם בכלל. כתבו את זה לפניי ואני מסכים עם זה. כלום לא בוער בהקשרו. אין לו לאן ללכת ויש לנו עבודה רבה לעשות בשוק ללא קשר אליו.

מבחינתי? להתייחס לסוגיית עטר רק בשבוע האחרון של החלון, אם בכלל. כתבו את זה לפניי ואני מסכים עם זה. כלום לא בוער בהקשרו. אין לו לאן ללכת ויש לנו עבודה רבה לעשות בשוק ללא קשר אליו.

אני חושש שאולי ג'ורדי מעכב הבאת זרים בגלל עטר. כלומר רוצה להיות בטוח שיש לו ווינגר ישראלי בכיר והוא יכול להחתים זרים בדיוק איפה שהוא רוצה.

באמת שאני כבר לא יודע. הכל ניחושים. הרי אם עטר מגיע אז לא סביר שיגיע ווינגר זר.

למרות שככה או ככה ג'ורדי היה צריך להנחית קשר אחורי גרזן ובלם כבר מזמן ובלי קשר לעטר. אז אני כבר לא מבין את הראש של ג'ורדי.

החלום האמיתי זה שמכבי יודיעו מחר על הבוקר שהם החתימו את בוזגלו, זה לשים זין לזקן הזה מול הפנים ויתפוצץ עם עטר.

הפנטזיה הכי גדולה זה לראות את ג'ורדי מעלה לייב בפייסבוק של מכבי ממעמד החתימה עם עטר כשפתאום דפיקה בדלת, הילד ענק נכנס עם אבא שלו וחותם גם הוא.

יש המון עבודה לעשות. היינו אמורים להיות עם עוד 2 זרים כבר לפני חודש. אני כבר לא מאמין שיביאו אפילו זר אחד עד הדדליין לרישום לפלייאוף.