Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

חיפה אומרים עטר עד 1.7 יורו, בשיא שלו הוא לא נמכר בסכום הזה אז בגיל 30 ועם פציעות?

אני מקווה בשבילם שהם לא באמת חושבים שהוא שווה את הסכום הזה, ואם כן לא פלא שהם נופלים כל פעם עם שחקנים

600 אלף יורו זה סביר בהחלט

חיפה אומרים עטר עד 1.7 יורו, בשיא שלו הוא לא נמכר בסכום הזה אז בגיל 30 ועם פציעות?

אני מקווה בשבילם שהם לא באמת חושבים שהוא שווה את הסכום הזה, ואם כן לא פלא שהם נופלים כל פעם עם שחקנים

חחח ומדליפים כל רבע שעה שמכבי בלחץ בגלל זה ואם לא נציע ככה וככה אז הוא לא יימכר. ממש אסון.. :doh:

מעניין מי פה בלחץ

לא מבין מה הבעיה לסגור ב600 אלף ולתת לכתבלבים של חיפה לדווח שהעסקה נסגרה במיליון וחצי.

ככה כולם מרוצים, מכבי, עטר, חיפה והאוהדים המסכנים שלהם.

למה יש לי תחושה שזה ייסגר במשהו שקרוב יותר ל1.7 מאשר ל0.6?

למה יש לי תחושה שזה ייסגר במשהו שקרוב יותר ל1.7 מאשר ל0.6?

לא יקרה בחיים, מכבי לא תקנה את עטר בסכום שיעלה יותר מהסכום שמכרה אותו לריימס שעוד היה בשיאו

אחרת זה החלטה מטופשת ולא הגיונית כלכלית למכבי

לא יקרה בחיים, מכבי לא תקנה את עטר בסכום שיעלה יותר מהסכום שמכרה אותו לריימס שעוד היה בשיאו

ואם זה יהיה מיליון יורו + שחקן, זה נראה לך הגיוני?

ואם זה יהיה מיליון יורו + שחקן, זה נראה לך הגיוני?

היום עטר ,מבחינתי לא שווה יותר מ500 אלף

אז לא, מיליון יורו + שחקן לא נראה הגיוני בעיניי

דרך אגב שמכבי קנתה אותו בזמנו מבני יהודה הוא עלה לנו 1.2 מיליון יורו(רגע לפני שהוא היה בשיאו)

כן אבל בדיוק כמו שדירה שעלתה לפני 8 שנים מיליון עולה היום 2 מיליון, ככה גם בשוק השחקנים יש אינפלציה מטורפת.

תעשו טובה היום לכל מנור סולומון הבעלים שלו מדביקים לו 2M יורו בלי למצמץ, שוק ההעברות דפוק לחלוטין, אם תחפשו היגיון לא תמצאו.

אני מניח שלא שמעת על המושג "אינפלציה"

הייתי בעד ההחתמה של עטר, היום זה נגמר.

אני מצפה ממכבי שתרד ממנו וששחר יתקע איתו לנצח !!!!!! זה פשוט נמאס !!

אסור להחתים אותו בסכומים האלו.

הגעתי גם למסקנה שצריך ללכת על בוזגלו בכל הכח (יהיה גם זול יותר להביא אותו מאשר את עטר).

תאמין לי , אני מכיר את המושג טוב מאוד

הבנתי אותך

גם אני אחי מחפש עכשיו לקנות בית. אבל כל מודעה שאני נתקל בה אני אומר- זין שאני אשלם להם מיליון אם אותו בית כשהיה חדש יותר, עלה 800,000 לפני 5 שנים

חושבים אני פראייר

אם שחר לא מסכים ל-800(שזה גם ככה גבוה) עדיף לתקוע אותו עם עטר והחוזה שלו, ולהביא זר שהגיבוי שלו יהיה יונתן כהן.

מעדיף את ההימור הזה מאשר ששחר יסחוט אותנו.

"שחר לא פראייר" - כתבלבי החצר של חיפהל'ה התחילו לדבר מנבכי ליבם..

ימכרו את אמא שלהם כדי לסייע לכבוד הנשיא להוציא עוד כמה לירות.

הבנתי אותך

גם אני אחי מחפש עכשיו לקנות בית. אבל כל מודעה שאני נתקל בה אני אומר- זין שאני אשלם להם מיליון אם אותו בית כשהיה חדש יותר, עלה 800,000 לפני 5 שנים

חושבים אני פראייר

אחי זה לא קשור בכלל לאינפלציה, אם לך היה נכס שמכרת במיליון, אחרי 3 שנים אתה רוצה לקנות אותו חזרה פתאום המוכר מחליט שהוא רוצה 1.3 מיליון (למרות שהוא לא השקיע עליו כלום) אתה קונה או שאתה אומר " אני לא רוצה להיות פראייר"

רוב האנשים יעדיפו לחפש נכס אחר העיקר לא לצאת פראיירים מה לעשות אין קשר לאינפלציה.

אחי זה לא קשור בכלל לאינפלציה, אם לך היה נכס שמכרת במיליון, אחרי 3 שנים אתה רוצה לקנות אותו חזרה פתאום המוכר מחליט שהוא רוצה 1.3 מיליון (למרות שהוא לא השקיע עליו כלום) אתה קונה או שאתה אומר " אני לא רוצה להיות פראייר"

רוב האנשים יעדיפו לחפש נכס אחר העיקר לא לצאת פראיירים מה לעשות אין קשר לאינפלציה.

אינפלציה=עליית מחירים

וזה לא פתאום המוכר מחליט

זה השוק מחליט

כי המחירים של כל הדירות עלו, לא רק שלו

אינפלציה=עליית מחירים

וזה לא פתאום המוכר מחליט

זה השוק מחליט

כי המחירים של כל הדירות עלו, לא רק שלו

קודם לפעמים בתים מתומחרים גבוה מערך השוק שלהם ועדיין נמכרים, זה הכל תלוי בהיצע וביקוש.

אבל בכל מקרה כל אחד יעדיף לקנות נכס אחר מאשר לקנות נכס שהיה שלו ביותר כסף.

קודם לפעמים בתים מתומחרים גבוה מערך השוק שלהם ועדיין נמכרים, זה הכל תלוי בהיצע וביקוש.

אבל בכל מקרה כל אחד יעדיף לקנות נכס אחר מאשר לקנות נכס שהיה שלו ביותר כסף.

עכשיו תחליף את המילה "בתים" בשורה הראשונה ב"שחקנים" והגעת לתשובה לבד

ואם תלך לנכס אחר תגלה שגם הוא היה שווה פעם פחות כסף כשהערך האמיתי שלו היה שווה יותר מהיום

אם שחר לא מסכים ל-800(שזה גם ככה גבוה) עדיף לתקוע אותו עם עטר והחוזה שלו, ולהביא זר שהגיבוי שלו יהיה יונתן כהן.

מעדיף את ההימור הזה מאשר ששחר יסחוט אותנו.

תגידו אתם באמת בונים על יונתן כהן לשנה הקרובה??

הוא לא באמת יכול להיות הכינור ראשון\שני שלנו העונה.

חלאס צריך לחתוך מעסקת עטר. הוא חתם של החוזה חדש לפני שנה שחר בהזיות קשות ששניהם יתקעו אחד עם השני כל שנה מחדש ולא לומדים. לא נמאס להם כל חצי שעה לשים את אותה כתבה? נשבר כבר.

עכשיו תחליף את המילה "בתים" בשורה הראשונה ב"שחקנים" והגעת לתשובה לבד

אחי אני יודע מצויין מה זה כל המושגים האלו, אבל אני אישית ואני מאמין שרוב האנשים כמוני לא ייקנו נכס שהם מכרו במיליון 3 שנים אחרי ב-1.3 מיליון, הם יעדיפו להשקיע את ה-1.3 האלו בנכס אחר העיקר כדי לצאת פראייר.

אחי אני יודע מצויין מה זה כל המושגים האלו, אבל אני אישית ואני מאמין שרוב האנשים כמוני לא ייקנו נכס שהם מכרו במיליון 3 שנים אחרי ב-1.3 מיליון, הם יעדיפו להשקיע את ה-1.3 האלו בנכס אחר העיקר כדי לצאת פראייר.

אז במקום לבחור בצורה רציונאלית את מה שהכי טוב לך

אתה פשוט לא תשלם, כי זה מוזר לך

ותלך לקנות נכס אחר ב1.3 מיליון שהיה שווה 1 מיליון לפני 3 שנים (בדיוק כמו הנכס שלך)

אחלה בחלה

זה כבר בעיה אחרת