Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

הוא לא חלוץ, הוא שחקן כנף.

יש לו השפעה גדולה על ב"ש, לא כמו של זהבי אבל עדיין גדולה. בקיץ הוא יהיה בגיל שזהבי עבר לסין, אם ב"ש יתעקשו והסינים ממש ירצו אותו 4 או 6 מיליון זה לא ממש יזיז להם.

בניגוד לזהבי, הוא לא מגיע עם הילת ה"סופרסטאר" שמהווה תמריץ לא קטן עבור עסקאות בשוק הסיני. הם מחפשים את הנוצץ, הם מחפשים כוכבים.

אבל אלו סתם פטפוטים, אני לא מאמין בקונוטציה כזו או אחרת שוואקמה יימכר לסין.

הוא לא חלוץ, הוא שחקן כנף.

יש לו השפעה גדולה על ב"ש, לא כמו של זהבי אבל עדיין גדולה. בקיץ הוא יהיה בגיל שזהבי עבר לסין, אם ב"ש יתעקשו והסינים ממש ירצו אותו 4 או 6 מיליון זה לא ממש יזיז להם.

שמעת את אדם קידן מדבר על ההעברה של זהבי?

הוא אמר שזהבי נמכר בכזה סכום נטו בגלל המספרים שלו.

מה נראה לך? הסינים ראו איזה ישראלי שנמצא בין המבקיעים הטובים בעולם, רק בגלל זה התפתו לקנות אותו.

נראה לך שאכפת להם אם וואקמה שחקן כנף או חלוץ? הם לא מסתכלים בכלל על הדברים האלה, הם רואים רק מספרים מול העיניים.

יש סיבה לכך שהם מביאים רק שחקני התקפה זרים ולא תראה אצלם בלמים זירם למרות שזה נחוץ להם הרבה יותר.

ובלי קשר לזה, זהבי על תקן סופרסטאר (בחיים לא היה פה סופרסטאר כמוהו), לוואקמה אין את זה, אין לו את הילת הכוכב שהייתה לזהבי.

היחיד שיש עליו קצת פוזה בארץ זה בוזגלו שאם היית אומר לי שהוא נמכר לסינים ב-3-4 מיליון אז הייתי אומר שזה הגיוני.

בניגוד לזהבי, הוא לא מגיע עם הילת ה"סופרסטאר" שמהווה תמריץ לא קטן עבור עסקאות בשוק הסיני. הם מחפשים את הנוצץ, הם מחפשים כוכבים.

אבל אלו סתם פטפוטים, אני לא מאמין בקונוטציה כזו או אחרת שוואקמה יימכר לסין.

שמעת את אדם קידן מדבר על ההעברה של זהבי?

הוא אמר שזהבי נמכר בכזה סכום נטו בגלל המספרים שלו.

מה נראה לך? הסינים ראו איזה ישראלי שנמצא בין המבקיעים הטובים בעולם, רק בגלל זה התפתו לקנות אותו.

נראה לך שאכפת להם אם וואקמה שחקן כנף או חלוץ? הם לא מסתכלים בכלל על הדברים האלה, הם רואים רק מספרים מול העיניים.

יש סיבה לכך שהם מביאים רק שחקני התקפה זרים ולא תראה אצלם בלמים זירם למרות שזה נחוץ להם הרבה יותר.

ובלי קשר לזה, זהבי על תקן סופרסטאר (בחיים לא היה פה סופרסטאר כמוהו), לוואקמה אין את זה, אין לו את הילת הכוכב שהייתה לזהבי.

היחיד שיש עליו קצת פוזה בארץ זה בוזגלו שאם היית אומר לי שהוא נמכר לסינים ב-3-4 מיליון אז הייתי אומר שזה הגיוני.

וואקמה קיבל רק לפני שבועיים הצעה מסין (לפי הפרסומים 3 מיליון יורו)

אז הם כן רוצים אותו, יכול להיות שלא מספיק כרגע. אבל אני מניח שאם ייתן עונה גדולה באירופה יעלו את המחיר.

וואקמה לא יהיה בסין. צאו מהסרט. הגבלת שלושת הזרים והמס די סוגרים את הסיפור מבחינתו.

זה לא שהוא יעלה להם כמו אוסקר. בשבילם זה כסף לבוטנים.

וואקמה קיבל רק לפני שבועיים הצעה מסין (לפי הפרסומים 3 מיליון יורו)

אז הם כן רוצים אותו, יכול להיות שלא מספיק כרגע. אבל אני מניח שאם ייתן עונה גדולה באירופה יעלו את המחיר.

נו? אז קיבל הצעה מסין על 3 מיליון, מפה ועד 7 מיליון יש חתיכת הבדל.

נו? אז קיבל הצעה מסין על 3 מיליון, מפה ועד 7 מיליון יש חתיכת הבדל.

בין 5 ל-7 רשמתי. מניח שאחרי עוד עונה גדולה בליגה ובאירופה הם יוכלו לקבל מהם 5 לפחות.

בין 5 ל-7 רשמתי. מניח שאחרי עוד עונה גדולה בליגה ובאירופה הם יוכלו לקבל מהם 5 לפחות.

שוב, בין 5 ל-7 משמע עבור הקבוצה זה בין 10 ל-14. זה לא סכום שמשלמים על שחקן כמו וואקמה.

תשים לב שבחלון העברות הנוכחי אף קבוצה לא הוציאה סכומים מפוצצים מהסיבה הזאת.

שוב, בין 5 ל-7 משמע עבור הקבוצה זה בין 10 ל-14. זה לא סכום שמשלמים על שחקן כמו וואקמה.

תשים לב שבחלון העברות הנוכחי אף קבוצה לא הוציאה סכומים מפוצצים מהסיבה הזאת.

הם כבר הציעו 3 מיליון עם החוק הזה (משמע 6), תלוי מה הוא יעשה העונה, עוד עונה כמו שהוא נתן פה + כמה הצגות באירופה (אם בצ'מפיונס אז בכלל) הם ישלמו את זה.

הם כבר הציעו 3 מיליון עם החוק הזה (משמע 6), תלוי מה הוא יעשה העונה, עוד עונה כמו שהוא נתן פה + כמה הצגות באירופה (אם בצ'מפיונס אז בכלל) הם ישלמו את זה.

שים לב להבדלים

קיץ 2017:

https://www.transfermarkt.co.uk/chinese-super-league/transfers/wettbewerb/CSL/saison_id/2017

קיץ 2016:

https://www.transfermarkt.co.uk/chinese-super-league/transfers/wettbewerb/CSL/plus/?saison_id=2016&s_w=s&leihe=0&leihe=1&intern=0&intern=1

נגמרו הימים שהם משלמים על כל שחקן בינוני עשרות מיליונים.

שים לב להבדלים

קיץ 2017:

https://www.transfermarkt.co.uk/chinese-super-league/transfers/wettbewerb/CSL/saison_id/2017

קיץ 2016:

https://www.transfermarkt.co.uk/chinese-super-league/transfers/wettbewerb/CSL/plus/?saison_id=2016&s_w=s&leihe=0&leihe=1&intern=0&intern=1

נגמרו הימים שהם משלמים על כל שחקן בינוני עשרות מיליונים.

ידוע. אבל אני מסתמך על ההצעה שהם כבר נתנו אחרי שהחוק הזה נכנס.

מדהים שלא הצענו לווקאמה חוזה של מליון יורו בקיץ הזה או הקודם עם הצעה של 3 M לבש גם אם אין לזה סיכוי בכלל.

מה שווה התקציב הענקי שלנו אם אנחנו לא יכולים להיות בריונים עם המתחרים שלנו?

אם מה שכותבים נכון ומכבי מוכנה לשים 800 אלף יורו על עטר אפשר באמת לסגור את הבאסטה. באמת.

שיתקעו איתו שיחנקו. לא מבין את זה.

מדהים שלא הצענו לווקאמה חוזה של מליון יורו בקיץ הזה או הקודם עם הצעה של 3 M לבש גם אם אין לזה סיכוי בכלל.

בריונים? תתבייש לך.

אנחנו ג'נטלמנים.

חחחחח אתה נותן להם בחינם ושחקנים ואתה מדבר על לקחת להם שחקן בטעות?

אם הצעה לווקאמה קרתה אתה לא תדע עליה כי אסור להציע אותה רשמית.לא מאמין שג'ורדי לא זרק לו אחרי איזה צ'ייסר שיבוא לפה במיליארד ארבע מאות אלף