Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

כשאני אומר יודע מה נקבל אני מתכוון לעטר של חיפה בערך. ברור לי ש2013 זה תסריט ורוד והוא כנראה לא יחזור ליכולת הזו.

אני מצפה לקבל עטר ששווה 7-10 שערים בעונה, שזה מה שהוא עשה בחיפה. מספרים כאלה שווים את מה ששילמנו עליו לדעתי. אלה המחירים בארץ.

לפני שלוש שנים נתן 6 בחצי עונה, לפני שנתיים 10 בעונה, שנה שעברה 7 בעונה. מקווה שהמגמה תעצר והוא יצליח לתת מעצמו יותר. אגב, חלק מהשערים בפנדלים. לא סטטיסטיקה שמתאימה לשחקן של קבוצה שרצה לאליפות לדעתי.

מה גם שהוא לא מיכה (שהתפקיד שלו הוא לא הבקעת שערים, אלא יצירת מצבים ובישולים), הוא לא עובד הרבה בהגנה והוא לא משתתף בהנעת כדור של הקבוצה ככה שהוא נמדד בעיקר בגולים, חוץ מזה לא נותן ערך מוסף.

בכל אופן, אני לא הייתי משקיע סכום כזה בשחקן שכבר חגג 30,נמצא במגמת ירידה ופציע ואין שום סיכוי להחזיר עליו השקעה. ולא חושב שצריך לאגף שמאל שחקן שיבקיע 7-8 שערים בעונה, לא בשביל זה הביאו אותו. שים באגף שמאל את אצילי, יצחקי, שוינפלד או בלקמן והם יגיעו ל7-8 שערים בעונה (לדעתי אפילו יונתן כהן ויחזקאל מגיעים לזה די בקלות, ויש סיכוי שאפילו ריקן או מיכה יגיעו לזה ויתנו עוד הרבה דברים אקסטרה על הדרך).

בכל מקרה הוא חתם אז הדיון הזה כבר לא רלוונטי, הייתי הכי נגד אבל ברגע שחתם אנחנו באותו צד.

אוהב את אלירן מאוד כאישיות ושמח שהוא בקבוצה. זה הזמן שלו להשתיק אותי מקצועית ולתת עונה של 15-20 גולים. חלום.

עטר מסיים בדאבל פיגרס במכבי, בלי להיכנס לכדאיות העסקה. עשיתם ממנו ברק יצחקי והוא עדיין לא שם.

הוא כל כך רוצה לבוא לפה, שאני לא רואה סיכוי שהוא לא ישתלב מקצועית. זה מרגש.

וואו איזה ערב של חיפה.

לא יכולתי לכתוב את זה טוב יותר בעצמי.

איך שכחו שם את מהפכת הצעירים ועברו למהפכת הילדים שחוזרים?!

לא רציתי להכנס לזה אבל בכל זאת.

ההבדל - בן הרוש, אלברמן, אזולאי וורמוט עברו בחינם.

עטר - בכסף.

מישהו אמר פרייאר ולא קיבל?

וסתם בשביל הפרוטוקול, עטר היה השחקן הכי מיותר שם עכשיו

עברי כשסיימו חוזים זה בחירה של השחקן, אגב עטר השחקן הכי טוב שלהם כן גם עכשיו בסגל הזה

וואו איזה ערב של חיפה.

לא יכולתי לכתוב את זה טוב יותר בעצמי.

איך שכחו שם את מהפכת הצעירים ועברו למהפכת הילדים שחוזרים?!

לא סופרים את השנים מאז האליפות שלהם ככה שהם עוד צעירים.

גם לא סופרים את האליפויות שלפני 84 גם שחר סהכ אוטוטו בן 34

עם כמה שמדברים על ירידה ביכולת שלו מאז הקדנציה הקודמת, כשהיינו משחקים נגדם הוא השחקן שהכי פחדתי ממנו בפער.

היה חסר לנו שחקן שיודע לעשות גול מכלום וליצור לעצמו לפעמים.

היכולת שהפגין בחיפה היא לא מדד מבחינתי, זה מקום רקוב. גם אני בדיעה שיסיים עם מעל 10 שערים בקלות. רק לקוות שיהיה בריא כמה שיותר ולתת לצוות המקצועי לתת לו את המעטפת הנכונה.