Jump to content

אלירן עטר, בעד או נגד

שורה

387 members have voted

1. 1. אלירן עטר, כן או לא?

• כן
      222
    • לא
      165
  2. 2. אם כן, באיזה סכום אתה חושב שמכבי צריכה לשלם עליו?

• עד 500 אלף אירו
      131
    • 500 - מיליון יורו
      142
    • 1.5 ומעלה.
      5
    • לא משלם עליו שקל.
      114

Recommended Posts

אז אתה אומר שעל שחקן שהם מתים להיפרד ממנו ושיושב להם על חוזה ענק תשלם להם חצי מיליון וגם תצרף שחקן שהם רוצים כבר שנתיים?

מיץ' שילם 850 אלף יורו על שחקן ליגה א' דרום אז מה זה כבר חצי מיליון על עטר ?

אז אתה אומר שעל שחקן שהם מתים להיפרד ממנו ושיושב להם על חוזה ענק תשלם להם חצי מיליון וגם תצרף שחקן שהם רוצים כבר שנתיים?

בחינם הוא לא יגיע, אין סיכוי

לעומת הסכומים שנזרקו של 1.5-2 מיליון זה מחיר סביר

מיץ' שילם 850 אלף יורו על שחקן ליגה א' דרום אז מה זה כבר חצי מיליון על עטר ?

על מה אתה מדבר?

בחינם הוא לא יגיע, אין סיכוי

לעומת הסכומים שנזרקו של 1.5-2 מיליון זה מחיר סביר

אם הוא לא מגיע בחינם אז אסור להביא.

זה היה צפוי שהוא יוזכר במכבי, חלאס כבר עם לחץ הקהל, צריך לחשוב מה באמת מכבי צריכה, מה כלכך קשה למצוא ווינגר זר ראוי? אם חיפה הנחיתה את קאיו, למה מכבי לא יכולה להנחית? מה מחכים לנימאר?

כן אלירן לא אלירן , חובה זר לאגף. אם תהיה אופציה להביא גם את אלירן והוא יבין את מקומו - להביא , אבל לא לבנות עליו כשחקן הרכב מוביל.

אז תביא גם זר לאגף וגם את עטר, כשבימין יש לך את אצילי ומיכה, וכעוד גיבוי גם את יצחקי וריקן שיכולים לשחק בכנפיים.

ואחרי זה עוד רוצים לתת מקום לשחקנים צעירים כמו יונתן כהן..

אני חושב שמה שיעביר אותות אלינו סופית ובמחיר נורמטיבי זו החתמה של בוזגלו בחיפה.

מזכיר לכם מה קרה בחדר הלבשה עם בוזגלו יצחקי ועטר.

בלם וקשר אחורי יותר קריטים לקבוצה ולדעתי שם צריך את הזרים, כי אין שחקנים ישראלים שמתאימים לשדרג אותנו שם.

באגפים כרגע יש לנו את אצילי, מיכה, יצחקי, ריקן, כהן, ושוינפלד..

לא יודע אם זה מספיק, אבל המצב שם יותר טוב בהרבה מאשר בבלמים ובקישור האחורי.

להביא ווינגר זר איכותי לצד שמאל, זה לא קל בכלל.. תבדקו כמה זרים הגיעו לפה בשנים האחרונות ועזבו אחרי עונה.

אף אחד עוד לא ראה את קאיו העונה, ולהכתיר אותו כהצלחה או להביא אותו כדוגמא זה לא באמת רציני.

אני לא יודע איך עטר יגיע לפה, באיזה מוד או באיזה מעמד, אבל אני לא מתנגד לזה בכלל, סה״כ הוא שחקן כדורגל טוב,

שיש לו יכולות שיכולות לעזור לנו מאוד.

אני גם זוכר אותו כשחקן עם הרבה רעל, שאיכפת לו, אחד שחי את המשחק.. והדבר הזה (במיוחד על סמך השממה שראינו אתמול ובמשחקים האחרונים), יכול מאוד לתרום לנו.

אז תביא גם זר לאגף וגם את עטר, כשבימין יש לך את אצילי ומיכה, וכעוד גיבוי גם את יצחקי וריקן שיכולים לשחק בכנפיים.

ואחרי זה עוד רוצים לתת מקום לשחקנים צעירים כמו יונתן כהן..

מבחינתי יצחקי לא אמור לשחק באגף וריקן לא אמור לשחק באגף(או בכלל) ואצילי יכול לשחק גם באמצע לעיתים. בגדול מה שאמרתי זה שצריך זר , אם לקראת סוף החלון יביאו את עטר אני אחיה עם זה.

למה אתם חושבים שחיפה נואשת למכור אותו? לי זה נראה שאין סיכוי שהם ישחררו אותו, לוזון בונה עליו חזק.

אומרים לו אתה רוצה לעזוב? סבבה אז תביא הצעה של מיליון יורו וחצי כדי שיהיה לפחות שווה למכור אותך. למה שימכרו שחקן שבונים עליו להרכב?

איך אני מת על כל היוזרים הקשוחים במו"מ וירטואלי. חבל שלא לקחו אתכם לצוות מו"מ על גלעד שליט.

אם קרוייף רוצה אותו והוא רוצה (מידיעה), הוא יעלה הרבה כסף. הוא שחקןתחת חוזה בחיפה, קבוצה עם יומרות להתחרות בנו ראש בראש. הם רוצים למכור אותו אבל לא "מתיפ למכור", שחר לא רעב ללחם, לכן הוא לא ימכורלמכבי כלום במחיר ריאלי. בעיקר לא שחקן מוביל. תפנימו. הם ימכרו אותו בסכום שנע בין מליון למליון וחצי יורו + אזולאי. זה די ברור לכולם. מכבי הציעה כבק ב 2 חלונות האחרונים סכומים דומים וחיפה ביקשה 2 מליון. אני מניח שבחיפה מבינים ש 2 הם לא יקבלו בחיים. אני יכל לחיות עם מליון + אזולאי ואולי עוד סכום במקרה של העפלה לבתים.

צריך להבין את מכלול הנסיבות ובעיקר אתם צריכים להבין שג'ורדי רוצה אותו. אני מבין שאתם לא, ג'ורדי כן.

בלם וקשר אחורי יותר קריטים לקבוצה ולדעתי שם צריך את הזרים, כי אין שחקנים ישראלים שמתאימים לשדרג אותנו שם.

באגפים כרגע יש לנו את אצילי, מיכה, יצחקי, ריקן, כהן, ושוינפלד..

די נו... ריקן לא שחקן אגף! בגלל מצבנו הוא מוצב שם. כנל שויינפלד שהוא שחקן מצויין אבל בטוח לא שלקן אגף.

יונתן כהן עם עתיד מבטיח, אבל אי אפשר לבנות עליו.

יצחקי אנחנו בטח שלא נרצה לבנות עליו.

נשאר את מיכה ואצילי. שניהם ימניים קלסיים. חובה שחקן לצד שמאל. זר ואיכותי מאוד!

אתה לא יכול לשחרר שחקן כמו בן חיים ולא להביא תחליף ראוי.

איך אני מת על כל היוזרים הקשוחים במו"מ וירטואלי. חבל שלא לקחו אתכם לצוות מו"מ על גלעד שליט.

אם קרוייף רוצה אותו והוא רוצה (מידיעה), הוא יעלה הרבה כסף. הוא שחקןתחת חוזה בחיפה, קבוצה עם יומרות להתחרות בנו ראש בראש. הם רוצים למכור אותו אבל לא "מתיפ למכור", שחר לא רעב ללחם. נם ימכרו אותו בסכום שנע בין מליון למליון וחצי יורו + אזולאי. זה די ברור לכולם. מכבי הציעה כבק ב 2 חלונות האחרונים סכומים דומים וחיפה ביקשה 2 מליון. אני מניח שבחיפה מבינים ש 2 הם לא יקבלו בחיים. אני יכל לחיות עם מליון + אזולאי ואולי עוד סכום במקרה של העפלה לבתים.

צריך להבין את מכלול הנסיבות ובעיקר אתם צריכים להבין שג'ורדי רוצה אותו. אני מבין שאתם לא, ג'ורדי כן.

אוי ואבוי לנו.

הם רוצים את אזולאי - שישלמו.

אם קרוייף רוצה אותו והוא רוצה (מידיעה), הוא יעלה הרבה כסף. הוא שחקןתחת חוזה בחיפה, קבוצה עם יומרות להתחרות בנו ראש בראש. הם רוצים למכור אותו אבל לא "מתיפ למכור", שחר לא רעב ללחם. נם ימכרו אותו בסכום שנע בין מליון למליון וחצי יורו + אזולאי. זה די ברור לכולם. מכבי הציעה כבק ב 2 חלונות האחרונים סכומים דומים וחיפה ביקשה 2 מליון. אני מניח שבחיפה מבינים ש 2 הם לא יקבלו בחיים. אני יכל לחיות עם מליון + אזולאי ואולי עוד סכום במקרה של העפלה לבתים.

לא חייב לעשות עסקה בכל מחיר אם הדרישה שלהם לא ריאלית, אתה לא יכול לשלם 1.5 מיליון יורו + שלומי אזולאי על שחקן שבשיאו נמכר ב-1.6 מיליון יורו.

אוי ואבוי לנו.

הם רוצים את אזולאי - שישלמו.

אזולאי חלק מהעסקה. מתומכר ב 400 בערך. אז זה מליון + אזולאי כנראה.

לא חייב לעשות עסקה בכל מחיר אם הדרישה שלהם לא ריאלית, אתה לא יכול לשלם על שחקן 1.5 מיליון יורו + שלומי אזולאי על שחקן שבשיאו נמכר ב-1.6 מיליון יורו.

אני לא חושב שזה יהיה 1.5 + אזולאי אלא יותר בכיוון של 1 + אזולאי. שזה גם לא מחיר ריאלי אבל זה משהו שכבר הוצע להם,פעמיים ע"י גולדהאר.

לא זה אתה איש המשא ומתן

אתה מסתכל רק על הצד של מכבי שרוצה אותו, וכן יכול להיות שגורדי חם עליו, אבל לגורדי יש מקום לעוד 3 זרים.

בוא נסתכל גם על הצד של חיפה, עם סגל של 28 שחקנים ועוד 2 בדרך ועוד כמה מנודים המצב שם עמוס מאוד!

הם חייבים לשחרר את עטר כי-

1. לוזון לא רוצה אותו

2. הוא מרוויח כמעט הכי הרבה בחיפה

3. הוא לא רוצה להיות שם

בנוגע לסעיף האחרון, שהוא הכי חשוב לטעמי, חיפה שנה שעברה ניסתה להחזיק אותו בכוח וראתה מה יצא לה מזה - אפילו שחר אמר שהוא ציפה מעטר ליותר (מעניין למה הזכיר דווקא אותו ולא את שאר הקבוצה שגם לא כיכבה).

השנה הם לא יעשו את אותה טעות, הם מתים להיפטר ממנו, וכל הכותרות המוזמנות הם מהצד של חיפה, אפילו הזכירו את ב"ש בשביל לנסות להלחיץ, נו באמת.

מכבי צריכה להתמקד בזר איכותי לאגף שמאל ובינתיים שחיפה תילחץ. המחיר רק ירד.

אזולאי חלק מהעסקה. מתומכר ב 400 בערך. אז זה מליון + אזולאי כנראה.

אני לא חושב שזה יהיה 1.5 + אזולאי אלא יותר בכיוון של 1 + אזולאי. שזה גם לא מחיר ריאלי אבל זה משהו שכבר הוצע להם,פעמיים ע"י גולדהאר.

שערורייה אם זה קורה.

כשעטר היה בשיאו וצעיר יותר קיבלנו עליו מיליון וחצי יורו מקבוצה באירופה.

מאוד אתאכזב אם נציע משהו מעל אזולאי פלאס חצי מיליון יורו.

בלי קשר לאכזבה שתהיה לי אם בכלל אכן נחתים אותו.

כל משחק שלו נגדנו אתה יודע שבשנייה אחת הוא יכול לגרום למהלך של גול.

שחקן עם יכולות כאלה אנחנו צריכים אצלנו.

מעבר לוידאר, ועכשיו גם באטוקיו, אין לנו מספיק שחקנים שמאיימים על השער.

שחקן שמשחק בשלישייה הקידמית חייב להיות כזה, או לפחות לייצר מספיק שערים (-מיכה).

במכלול, עם כל הדברים השליליים והחיוביים, החיוב עולה השלילי, ולכן,

לוקח (עד מיליון).