Jump to content

מכביפדיה פרוייקט המדים

Recommended Posts

ההודעה הראשית עודכנה :) למרות הפרוג'קטור ששם לנו סוייר, נשמח לעוד מדים, גם בתור גיבוי

*שגיאצהובכחול, במידה ושלחת - לא קיבלתי אותם.

ההודעה הראשית עודכנה :) למרות הפרוג'קטור ששם לנו סוייר, נשמח לעוד מדים, גם בתור גיבוי

*שגיאצהובכחול, במידה ושלחת - לא קיבלתי אותם.

שולח לך עכשיו הכל שוב

• 2 weeks later...

אני חושב שאפשר גם להוסיף ארכיון של מספרי שחקנים.

ראיתי שסושיץ' קיבל 31 בדומה לקרלוס, מה שממתג את הספרה הזו כמרגשת מאוד.

האם יש עניין לערוך טבלת שסוקרת את כל מספרי השחקנים לדורותיהם?

מי היו מספרי 8 לפני אבי נמני?

האם שחקן שדה פעם לבש את הסיפרה 1?

מה המספר הגבוה ביותר של שחקן מכבי?

אני חושב שזה יכול ליצור עניין לאוהדי מכבי.

מוכן לעזור עם זה במה שאפשר.

אני חושב שאפשר גם להוסיף ארכיון של מספרי שחקנים.

ראיתי שסושיץ' קיבל 31 בדומה לקרלוס, מה שממתג את הספרה הזו כמרגשת מאוד.

האם יש עניין לערוך טבלת שסוקרת את כל מספרי השחקנים לדורותיהם?

האם שחקן שדה פעם לבש את הסיפרה 1?

אני חושב שזה יכול ליצור עניין לאוהדי מכבי.

מוכן לעזור עם זה במה שאפשר.

בגדול, עמודי השחקנים גם ככה יכללו את ספרת השחקן (האחרונה בשימוש, וקודמות שהשתמש בהן). הבעיה היא שצריך לחשוב קצת איך עושים את זה. כי נניח סושיץ, אחרי משחק אחד, בכנות, לא מרגש בשיט. כמוהו יש עוד עשרות שחקנים שלבשו את המספר 31.

בקיצור, כן, לקחתי לתשומת לבי, יהיה ריכוז.

גם אם אלי בבייב היה יורש את ה-31 הייתי מתרגש.

סיפרות שחקנים זה אברבאנל אחד גדול.

אצל חלק זו הצהרה מקצועית- מדוניאנין חזר כקשר הגנתי יותר והפך מ-6 בקדנציה הראשונה ל- 4 בשנייה.

בארגנטינה מי שלוקח 10 מצהיר בכך על אמירה.

בהולנד 14 היא סיפרה קדושה.

למכבי יש את 8, ו - 12.

13 מבטאת גם עין הרע וגם קמע באותה נשימה.

חלק מתבססים על סיפרות בתאריך לידה.

חלק נצמדים לאיזה נרטיב-

יוסי בניון פרץ עם נבחרת הנוער בגיל 15 וזו הסיפרה שלו. הקוריוז במכבי הוא שכוותיק הוא וויתר ל"יורש" דור מיכה על ה- 15 האלמותי שלו במכבי בשביל להמיר ל- 51.

בקיצור, אני בעניין ליצור ערכים על כל סיפרה.

אם ככה נראה לי שאעשה פיילוט ניסיוני של סיפרה כלשהי.

נניח 15.

ואשתף אותך.

אורי מלמיליאן היה מספר 8 לפני אבי

עדן בן בסט היה 99

צריך שכל מי שיודע על שחקן מכבי שלבש את הסיפרה 15- שירשום פה.

יורי שוקאנוב

ראיתי בקלטת אליפות של 95 שבמשחק הראשון הוא היה מס' 6 ובמשחק מס' 7 היה עם מס' 15 ו-6 עבר לנחמן

טוב, אז אחרי כמה שעות של חיטוט בסרטונים ישנים ונתונים מסגלים שנמצאים ברחבי האינטרנט הגעתי לרשימה נחמדה. לא ממש מסודרת ויש מצב לזיהוי לא מוצלח אבל זה בינתיים. מסתבר שכמה שחקנים שינו מספרים, ביניהם דגו שבעונת האליפות היה 9 ואז עבר ל10 אז שמתי את השם שלו בשניהם. ברונו הייס היה 30 ועבר ל7 וכן הלאה. זה בינתיים וברור שזה לא סופי אבל תוכלו להיעזר בזה

1- אובארוב, שטראובר, ליפשיץ, יבריץ', ברק לוי, אדם וזר, קאלה דרשלר

2- דסה, עמית לוי, אבי סטרול, קובי מוסא, קלמי סבן, דניאל לוי, שון גולדברג

3- יובל שפונגין, אבי יחיאל, אורי כהן, יעקב הלל, אלברט בנינג, אלירן ג'ורג', מנואל אורטיז

4- אמיר שלח, האריס מדוניאנין, יובל שפונגין, ניבאלדו בטיסטה סנטנה, לנרי קהינדה, עומרי בן הרוש, דור פרץ

5- גדי ברומר, אוסקר סקאריונה, מושיקו מישאלוב, ריף פרץ, אלכסנדר פולוקארוב, עדן בן בסט

6- ורז'ינסקי, אלברמן, יורי שוקאנוב, אנדריי קומאץ', ג'וזף ולאחוביץ', גדי ברומר, האריס מדוניאנין, ישמעאל אדו, מילאן מרטינוביץ', מילאן מרדקוביץ', אסף שדה

7- ערן זהבי, טל בנין, אלי דריקס, עומר אצילי, ארז מסיקה, רודי חדד, ברונו הייס, גיז'רמו ישראלביץ', סקוט סילי, רחמים צ'קול

8- אבי נמני, אורי מלמיליאן, מוטי איווניר, גיורא שפיגל

9- קוביקה, דגו, קלינגר, ראדי, בן בסט, עמיר תורג'מן, יניב עזרן, ברק יצחקי, וידאר קייארטנסון , אייל ברקוביץ', איליה יבוריאן, משה ביטון

10- קוסולפוב, ברק יצחקי, ויקטור בלקין, דגו, יאניק קמאנאן, האריס מדוניאנין, איציק זוהר, יובל אבידור, גונזלו גרסיה, דיאן איליץ', איבן רזיץ', עמיר תורג'מן

11- טל בן חיים חלוץ, ברק יצחקי, אלון מזרחי, ארז מסיקה, מאור בוזגלו, חיים חג'ג', ג'ובאני רוסו, אלי זיזוב, לירון בסיס

12- מני לוי, דוד רביבו, אבי כהן, פליקס חלפון, יבגני קשנצב

13- מרקו בלבול, שרן ייני, מונאס דאבור, נועם שוהם, איגור טומאסיץ', דימיטאר רנגלוב

14- אליאל פרץ, יואב זיו, יוסי שבחון, ניר סביליה, אורן זיתוני, ויקטור מורוז, משה גלאם, רובן מיקאל

15- יורי שוקאנוב, דור מיכה, דודו ביטון, לירן כהן, מאיר מליקה, בני טבק, בן לוז, עמירן שקלים, עוז יפרח, יניב עזרן

16- אלון ברומר, אבי נמני, שלומי אזולאי, אלירן עטר, טל בן חיים חלוץ, ליאור ז'אן, דור מלול, רונלד ראלדס, בן רייכרט

17- כפיר אדרי, שגיב יחזקאל, עומרי רון, ג'ון פנסטיל, סאבו פאביצ'ביץ', תמיר כהן, דן רומן, יגיל ביטון, דן איינבינדר

18- רודריגו גולדברג, איתן טיבי, רפי דהן, רוני גפני, מוסא קונטה, אופיר חיים, חי אטיאס, עמירן שקלים, חיים מגרלשווילי

19- דדי בן דיין, דניאל טננבאום, עוז יפרח, רועי קהת, תמיר כהן, רועי דיין, רוברט ארנשואו, דודו ביטון, גיז'רמו ישראלביץ', דור מלול

20- מייקל אמנלו, מתן בלטסקה, עומרי בן הרוש, חסן אבו זייד, ליאור ז'אן, ג'בריל סידיבה, עומר פרץ, עדי סלוניקי, צחי סלוק, דיא סבע

21- אלון אופיר, איגור פיליפנקה, ראובן עובד, שרן ייני, מתן לוטטי

22- אבי ריקן, ראדה פריצה, לירן שטראובר, גיא סלומון

23- מושיקו לוגאסי, אייל גולסה, ברק בדש, פרוחננקובס, אביב חדד, סאלם אבו סיאם, מילאן מרדקוביץ', מילאן מרטינוביץ', ציון צמח

24- ניקולה מיטרוביץ', אלי ביטון, אוראל אדרי, רוברטו קולאוטי, יונתן כהן, וידאר קייארטנסון, יוג'ין טריקה, משה ביטון, גיא שמיר, ניסו קפילוטו, אלן מסודי, תום מנשרוב, עמנואל מאיוקה, דן גלזר

25- גיא צרפתי, חואן פבלו קולינאס, בן לוז, אלדו אדורנו, ניסו קפילוטו, רפי דהן, ארון שויינפלד, תום מנשרוב, מילאן מרדקוביץ', אדר כהן, ניסו קפילוטו, מאור חלבי

26- טל בן חיים בלם, אורי שטרית, אבי סטרול, גיורגי דמיטרדזה, רמי מאראבל

27- אופיר דוידזאדה, דן רומן, עומר ורד, איביצ'ה אילייב, גל אלברמן, מהו קודרו, תמיר כחלון, מאור חלבי, דור ג'אן, גיא אביב

28- כריסטיאן באטוקיו, גילי ורמוט, מושיקו לוגסי, ג'ונתן אסוס, תמיר כחלון, רוסלן ברסקי, שון גולדברג

29- פרנץ הורבאט, מרסלו דוס סאנטוס, דור מלול, עומרי אלטמן, ריף פרץ, בן בן יאיר

30- גאל מרגוליס, ברונו הייס, רביד גזל, דולי ג'ונסון, אמיל אמבמבה

31- סינו סוון סושיץ', קרלוס גארסיה, מייק חן

32- עומר פרץ, רועי קהת, וינסנט אניימה

33- שון גולדברג

36- אלי זיזוב

39- איגנסיו פידלף

40- נוסא איגבור

41- תומר חנצ'ינסקי, סהר חסון

44- רוברטו פונצ'ץ', שון גולדברג

45- סטיב גורי, אליאל פרץ

51- יוסי בניון

55- גיא חיימוב, חביב אוחיון

70- אורלנדו סה

80- ג'ו ביזרה

91- מושיקו לוגסי

95- פרדראג ראייקוביץ'

99- עדן בן בסט, דיאן ראדוניץ'

החולצות שיש בקובץ הם שלי.

יש עוד חולצות חדשות.

פתחתי לא מזמן עמוד באינסטגרם עם תמונות של כול החולצות שיש לי.

אתם מוזמנים להיעזר בזה :)

https://www.instagram.com/maccabi_tlv_collection/