Jump to content

כדורעף 2017/18

אביאל 5

Recommended Posts

לגבי יחסי הכוחות-

מצד אחד, אומרים שהטבלה לא משקרת. מטה אשר עוד לא הפסידה העונה, עשתה עונה אירופית טובה מאוד, תהיה ביתית מאוד בגמר (להערכתי לא פחות מ1000 קיבוצניקים אדומים יגיעו לרוממה).

מצד שני...אני מאוד מאמין בקבוצה. המשחק האחרון שלנו מולם היה הכי צמוד שאפשר. 3-2 למטה ו135-134 בנקודות אם מחברים את כל המערכות. האווירה בקבוצה טובה ואין לי ספק שאחרי השינויים בסגל שעשינו אנחנו לגמרי שם כדי לקחת את זה.

ביום נתון, הכל יכול לקרות. ברור לי שאם היפותטית היינו יכולים להביא תמיכה חזקה ואמיתית של קהל- הסיכויים שלנו היו עולים עוד יותר.

פתח כבר נושא במדינת היהודים בבקשה ממך!

שבוע לפני הגמר מכבי מנצחת את מטה אשר 3-2

ניצחון חשוב מאוד. לשבור קצת את הרצף וההגמוניה שלהם.

• 1 month later...

אחרי שני ניצחונות 3:2 והפסד 3:2 בכפר סבא, אנחנו נראים בדרך הבטוחה להפסד במשחק הרביעי בהדר יוסף, שיישלח את הסדרה למשחק מכריע בכפר סבא. כרגע 2:1 לכפר סבא במערכות ו-19:13 לכפר סבא במערכה הרביעית. לא נראה טוב.

פשוט הזוי איך הכל התהפך בסדרה

במשחק השלישי בכפ"ס ביתרון 2-0 בסדרה, יתרון 2-1 במערכות, ביתרון 23-20 במערכה הרביעית בדרך ל3-0 חלק בסדרה ועלייה לגמר, המומנטום פשוט השתנה. כפ"ס ניצחה את 2 המערכות צמצמה ל1-2 בסדרה ואתמול השוותה אותה

• 3 weeks later...

שלום לכל הצהובים.

שמי נדב ואני לקחתי את המושכות בשנים האחרונות בכדוריד בהיעדר מעיין.

אני אפתח בזה שהסדרה השנה שלנו, גם בלי יתרון הביתיות, גם כי אני מכיר את הקבוצות ואנחנו לא נופלים מהם, וגם כי אני מכסיסט! אין דבר כזה להפסיד.

כל מי שמגיע, ותביאו איתכם חברים ומשפחה אוהדי מכבי, אין אוהד שישאר בחוץ אני אדאג לכולם לכרטיסים!

הקבוצה רוצה שתגיעו.

בנוסף יש תפאורות למשחקים צריכים אנשים שיתפעלו ושיזיזו כמובן זה בנוסף ללעודד את הקבוצה, אין הבדל בין מכבי רגל וסל לכדוריד, מכבי זה מכבי!!

אשמח שלכל מי שיש בעיה, כמו כרטיסים, איך להגיע, רוצה לתת הצעות או סתם ככה, מוזמן להתקשר ולשלוח הודעה מתי שהוא רוצה, זה חשוב להפיץ את הגמר הזה לכולם כי זה שלנו!!!

מוזמנים גם לשאול שאלות פה ולהפיץ לכולם שיש עוד קבוצה שמביאה תארים..

נדב 0524486104

• 1 month later...

"על רק אי הודאות הכלכלית ועתידה של קבוצת הבוגרים לעונה הקרובה, זוהר בר נצר לא יהיה מאמן הקבוצה, אחרי 21 שנים בהן היה במכבי כשחקן, מנהל מקצועי ומאמן"

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

מהפייסבוק של אסף ליבר, יו"ר הכדורעף וחבר יקר

מכביסטים יקרים. 6 שנים שהגביע מחכה לחזור לביתו הטבעי בכדורעף - הדר יוסף. גלות ארוכה מדי בקיבוץ, ארוכה מדי.

עברנו קיץ קשה מאוד. שינויים כואבים, קיצוצים גדולים, מהפכה של ממש. אבל המכביזם נשאר. הרצון להיות ראשון גם כשקשה, גם כשזה נראה כמעט בלתי אפשרי. גם כשדברים הולכים נגדך, גם עם קשיים בלתי צפויים לפני ובמהלך העונה.

עשינו מאמצים כבירים להגיע למעמד הזה. גייסנו לאחר פתחית העונה את המאמן שהוא מוח הכדורעף המבריק ביותר כדי לחבר את החבר'ה הצעירים, הרעבים והנחושים לקבוצה לוחמת. אף אחד לא נתן לנו סיכוי... חוץ מאיתנו.

גם עכשיו - אף אחד לא סופר אותנו. לא מקצועית - וגם לא לא ביציע. הרי הקהל שלנו עסוק בדריסת קבוצת הכדורגל (וטוב שכך!) ובשינוי החיובי בכדורסל (וטוב שכך!), אבל כשאנחנו מגיעים - אנחנו הכי טובים, הכי רועשים, הכי חזקים, הכי מאיימים.

אנחנו מכבי.

פייבוריטים - לא.

תקציב - חצי.

אבל...

רצון - פי 10

מחוייבות - פי 100

מכביזם - פי 1000.

בואו לעזור לנו לעשות היסטוריה בצהוב ולהחזיר את מה ששלנו.

בכדורגל אתם השחקן ה-12.

בכדורסל ה-6.

בכדורעף - ה-7 והלב והנשמה של כולנו.

שלישי (12/2), 19:30, מטרווסט רעננה. מכבי יעדים ת"א - הפועל מטה אשר עכו בקרב על גביע המדינה בכדורעף.

צריכים אתכם איתנו. כוחנו באחדותנו ובעיקר בקהלנו.

יחד איתכם - ננצח!

צהוב עולה!

• 9 months later...