Jump to content

ההסתה הערבית

cassano

Recommended Posts

רק שמישהו בטעות לא ישחרר נפיחה לכיוון הר הבית שלא יפגע בערבים לפעם הבאה שהם יחליטו שמשעמם להם.

פאקינג התקפלו והסירו את הכל כולל המצלמות, השפניהו הזה כל כך חלש כנראה החקירות משפיעות עליו נקווה שיעוף במהרה

ועכשיו גם קראתי שחבריו של השוטרים שנרצחו בהר הבית לא יאיישו עמדות עקב הסרת המגנומטרים צודקים בהחלט

http://rotter.net/forum/scoops1/416465.shtml

מדינה בלי חוט שדרה, מגיע לנו כל הגינויים והחלטות נגדנו באום, מדינה שלא עומדת על שלה שלא תתפלא שיורקים עליה. בעולם יודעים לכבד כוח ועוצמה ואנחנו מפגינים בדיוק ההפך

ביבי הוא ימין בנדמה לי.

פחדן, רופס, ולחיץ.

מפקיר את דם החיילים והמג"בניקים.

הטרור משתלם.

(וזה לא עניין של ימין או שמאל, רבין היה נכנס בסבתא שלהם, זה לא יאומן שהם שחטו פה 5 אנשים בדם קר תוך שבוע ומקבלים פרסים,

ירדן שזו מדינה שללא ישראל אין לה זכות קיום מפרה את אמנת וינה שזו עילה לפתיחה במלחמה,

ובמקום לסגור להם את המים ולייבש להם את הצורה, ביבי נכנע לגחמות של מדינת האויב בתחפושת,

שכל הסכם השלום איתה הוא חד צדדי ואנחנו לגמרי מקיימים אותם ומונעים מהמלך החסר בושה שלהם להישרף בכיכר העיר

ע"י החונטות הקיצוניות.

אני מקווה מאוד שהעדר (ואני ימין, שיהיה ברור, אני לא איזה גרבוז. אבל ביבי הוא לא ימין והבנתי את זה כבר לפני שנים) יתפכח היום ואולי סופסוף יזכור שהדבר הזה שיושב שם למעלה הוא חסר אופי,

פחדן ומתפתל, בדיוק כמו בצוק איתן שרץ כל יומיים להתחנן לחמאס להפסקת אש.

איבדנו את ההרתעה, ובביצה של המזרח התיכון רק החזק שורד, ועל החלש משתינים (במקרה הטוב, או מרססים אותו באמצע ארוחת שישי).

אני מקווה מאוד שהעדר (ואני ימין, שיהיה ברור, אני לא איזה גרבוז) יתפכח היום ואולי סופסוף יזכור שהדבר הזה שיושב שם למעלה הוא חסר אופי,

פחדן ומתפתל, בדיוק כמו בצוק איתן שרץ כל יומיים להתחנן לחמאס להפסקת אש.

איבדנו את ההרתעה, ובביצה של המזרח התיכון רק החזק שורד, ועל החלש משתינים (במקרה הטוב, או מרססים אותו באמצע ארוחת שישי).

עד הבחירות ישכחו הכל ושוב ימליכו את נתניהו. הראש ממשלה הכי זגזגן שהיה פה ואנשים ממשיכים לפחד להחליף אותו. עשה קמפיין שלם על הפחדת הציבור מאיראן אבל בינתיים רוצחים אותנו בבתים שלנו ומקבלים על זה פרס.

מדיניות הכניעה של השמאל שלימים נקרא ימין ממשיך בהתרפסות הפחדנית, בכל מקום אחר בעולם בשבוע הזה היה כבר קם חדר בקרה ואם הם לא רוצים שלא יעלו להר.

מדיניות הכניעה של השמאל שלימים נקרא ימין ממשיך בהתרפסות הפחדנית, בכל מקום אחר בעולם בשבוע הזה היה כבר קם חדר בקרה ואם הם לא רוצים שלא יעלו להר.

השמאל? לא. הגיע הזמן שהימין, ששולט בישראל באמצעות הממשלה הימנית בהיסטוריה, ייקח אחריות על המעשים שלו.

חבל על המילים, לא כיוונתי את הדברים שלי לדיון פוליטי.

אבל אתם בצד שלכם אלופים לעוות מציאות כרצונכם בדרך פלא.

רק אצלך כנראה עצם ההחלטה לשים אמצעי בידוק כאמצעי הגנה מפני החיות הרצחניות והברבריות

זה אצבע בעין והתגרות, וסיבה טובה לרצח יהודים.

השמאל? לא. הגיע הזמן שהימין, ששולט בישראל באמצעות הממשלה הימנית בהיסטוריה, ייקח אחריות על המעשים שלו.

מסכים, ביבי הביתה! 3 נרצחים ישראלים ו3 נרצחים פלשתינאים ביממה האחרונה צריכה לקחת את ההנהגה.

רק אצלך כנראה עצם ההחלטה לשים אמצעי בידוק כאמצעי הגנה מפני החיות הרצחניות והברבריות

לא "אצלנו". אצל ראשי מערכת הביטחון שלנו שאמרו את זה כמעט בדיוק - להוסיף אמצעי בידוק בהר הבית יגרום יותר נזק מאשר תועלת. ושיהיה ברור - נזק ותועלת למדינת ישראל. לא לפלסתינאים.

ראש השב"כ היה אחד מהם. אותו ראש השב"כ שמייד הוגדר כ-"הזוי" ע"י רגב, ונשלח, בפליק פלאק מרשים, ע"י נתניהו, שבחר להתעלם ממנו יומיים קודם לכן, לסגור פינות מול הירדנים.

אם זו לא הייתה המדינה שלי, והעם שלי, זה היה מצחיק.

אבל השמאל. השמאל.

זאת לא סיבה טובה, אבל אתה לא מתחיל מלחמות שאתה יודע שלא תנצח בהן, מצהיר שלא תיכנע, ואז מתקפל תוך שלושה ימים. אם היו רוצים לעשות את זה ולהחליט מראש שגם אם יהיו פיגועים לא ייכנעו לטרור, זה דבר אחד. אבל עובדתית חוץ מאיבוד חיי אדם הממשלה לא עשתה פה כלום. אחת הפארסות הגדולות שאני זוכר, אני לא רואה איך אפשר להגן על זה. מצד אחד אפשר להתנגד לעצם זה שהתחילו, מצד שני אפשר להתנגד לזה שסיימו בגלל תגובה צפויה מראש. לא משנה באיזה צד אתם, זה היה איבוד חיי אדם לחינם.

ווין-ווין? זה לוז-לוז. אני לא חושב שיש לביבי אפילו איך לעשות ספין על זה.

חומץ בלסמי - ראשי צה"ל של היום שעסוקים בלזהות תהליכים ונטרולים במקום להתעסק באיך לנצח ובחתירה למגע ולניצחון (ע"ע רמטכ"ל המספריים,

והסגן שלו שהפך להיסטוריון בשקל במקום להנהיג את המערכת הצבאית), וראש השב"כ

שבזמנו המחלקה היהודית עובדת שעות נוספות, בעוד הערבית לא זוכרת בכלל איך קוראים לה.

אבל הכל בסדר כשזה מתיישב עם האג'נדה.

שוב, לא התכוונתי להיכנס לדיון פוליטי, אבל דברו עובדות, לא סיסמאות.

עומר, אני איתך בעניין הפארסה. הבהרתי את זה בהודעה הראשונה.

זו בושה של ממשלה, בושה של קבינט, וסמרטטת של ראש ממשלה, וכולם צריכה ללכת הביתה היום - דם האזרחים הותר, הפכנו לבדיחה של השכונה,

זה לא משנה אם הממשלה משמאל או ימין, זה לא האישיו !

הטענה שלי להזויים פה שמתחילים להטיל פה שמאל ימין (מה שאני שוב עומד על זה שלא רציתי להיכנס לזה, ואם הם היו קוראים את ההודעה הראשונה שלי אולי הם לא היו מתלהמים),

זה שאפילו רבין היה נכנס בסבתא שלהם על השבוע האחרון (וכמו שאמרת עומר, אם אתה מנהיג והחלטת משהו, אל תתקפל כמו ספוג לחיץ אחרי יומיים ורבע - זה הכל, רק לא מנהיג. ולבן אדם כזה אסור להנהיג את המדינה).

זה לא ענין של ימין ושמאל, זה עניין של משילות, הגנה על חיי האזרחים שלך, ועל המדינה שלך,

מפני הטרור הרצחני, ולזה אין צדדים פוליטיים.

ראשי צה"ל וראש השב"כ מייצגים עמדה ואג'נדה שהיא קיצונית ומוטה ביותר, אבל לאנשים פה כנראה יש זיכרון קצר ומשום מה מצדדים בהם.

רבין ואפילו שריד ימין קיצוני לעומת ההתנהלות של ביבי והממשלה הנוכחית במשבר הזה, אבל שלא נדבר על צמרת צה"ל, אפסו המילים.

בטוח שהם מתהפכים בקברם. לא יכול לחשוב על אף רמטכ"ל מהשמאל של פעם שהיה מעלה על דעתו לנהל צבא תחת אג'נדה כל כך קיצונית.

ומי שזה עדיין לא הספיק לו, שיראה את הריאיון עם קצין החינוך הראשי היוצא. חלחלות בגוף.

חומץ בלסמי - ראשי צה"ל של היום שעסוקים בלזהות תהליכים ונטרולים במקום להתעסק באיך לנצח ובחתירה למגע ולניצחון (ע"ע רמטכ"ל המספריים,

והסגן שלו שהפך להיסטוריון בשקל במקום להנהיג את המערכת הצבאית), וראש השב"כ

שבזמנו המחלקה היהודית עובדת שעות נוספות, בעוד הערבית לא זוכרת בכלל איך קוראים לה.

אבל הכל בסדר כשזה מתיישב עם האג'נדה.

שוב, לא התכוונתי להיכנס לדיון פוליטי, אבל דברו עובדות, לא סיסמאות.

עומר, אני איתך בעניין הפארסה. הבהרתי את זה בהודעה הראשונה.

זו בושה של ממשלה, בושה של קבינט, וסמרטטת של ראש ממשלה, וכולם צריכה ללכת הביתה מחר.

הטענה שלי להזויים פה שמתחילים להטיל פה שמאל ימין (מה שאני שוב עומד על זה שלא רציתי להיכנס לזה, ואם הם היו קוראים את ההודעה הראשונה שלי אולי הם לא היו מתלהמים),

זה שאפילו רבין היה נכנס בסבתא שלהם על השבוע האחרון, זה לא ענין של ימין ושמאל, זה עניין של משילות, הגנה על חיי האזרחים שלך, ועל המדינה שלך,

מפני הטרור הרצחני, ולזה אין צדדים פוליטיים.

ראשי צה"ל וראש השב"כ מייצגים עמדה ואג'נדה שהיא קיצונית ומוטה ביותר, אבל לאנשים פה כנראה יש זיכרון קצר ושום מה מצדדים בהם.

רבין ואפילו שריד ימין קיצוני לעומת ההתנהלות של ביבי והממשלה הנוכחית במשבר הזה, אבל שלא נדבר על צמרת צה"ל, אפסו המילים.

בטוח שהם מתהפכים בקברם. לא יכול לחשוב על אף רמטכ"ל מהשמאל של פעם שהיה מעלה על דעתו לנהל צבא תחת אג'נדה כל כך קיצונית.

ומי שזה עדיין לא הספיק לו, שיראה את הריאיון עם קצין החינוך הראשי היוצא. חלחלות בגוף.

זה נחמד. תחירה למגע וניצחון. אתה עוד מחפש פתרונות פשוטים למציאות מורכבות, וממשיך להתפלא שהאחרונה אינה מצייתת ומחטיפה לך בפנים.

ומילא המציאות, אנשים שחושבים ועושים בטחון כל חייהם חושבים אחרת ממך. כיצד הם מעיזים?

אבל, כאמור, השמאל. השמאל.

אתה מגוחך, כי בפעם ה-7000, זה לא עניין של שמאל או ימין.

וזה במנותק מהעובדה שהרמטכ"ל וסגנו קיצוניים באופן חריג, כשזה מגובה בעובדות.

גבר, אם אתה באמת חושב ש"בהתאם לחוות הדעת של מערכת הביטחון, הצבת המגנומטרים תביא להתססה ולהתלקחות",

יש לך בעיה קשה, אבל ממש קשה, ולנהל איתך דיון על זה בזבוז זמן מבחינתי.

וכן, גם זה לא עניין של ימין או שמאל.

זה ימין - מרכז - שמאל מול דעות קיצוניות והזויות.

רבים ממכריי מצביעי עבודה לדורותיה, והם חושבים בדיוק כמוני בסוגיה הזו. זו סוגיה שחוצה את כל הקשת הפוליטית,

אני חוזר על זה שוב.

כמו שזה עובד במכה ובכווית, וכמו שזה עובד בכל מקום ציבורי במדינה הזו ליהודים - מקניונים ועד שלל אירועים,

ככה זה צריך לעבוד עם עם שרוצח ועוד במקום הקדוש לו ביותר !

הם מאיימים באלימות ?! אז כן, בואו נתקפל, ונתיר את דם האזרחים שלנו. זו הגישה ההולמת לדעתך ולדעת החברים שלך בצמרת צה"ל, לא ?

אם להם לא מתאים מגנומטרים בהר הבית, גם לי לא מתאים מגנומטר בקניון רמת אביב. אבל לשיטתך, בפני טרור צריך להתקפל.

תגיד אתה אמיתי ?

אבל אתה תמשיך לצעוק לי את סיסמאות "השמאל השמאל השמאל" ולהוציא את הדברים שלי מהקשרם.

גבר, אם אתה באמת חושב ש"בהתאם לחוות הדעת של מערכת הביטחון, הצבת המגנומטרים תביא להתססה ולהתלקחות",

רבים ממכריי מצביעי עבודה לדורותיה, והם חושבים בדיוק כמוני בסוגיה הזו. זו סוגיה שחוצה את כל הקשת הפוליטית,

אני חוזר על זה שוב.

כמו שזה עובד בקניון ובכווית, וכמו שזה עובד בכל מקום ציבורי במדינה הזו ליהודים - מקניונים ועד שלל אירועים,

ככה זה צריך לעבוד עם עם שרוצח ועוד במקום הקדוש לו ביותר !

הם מאיימים באלימות ?! אז כן, בואו נתקפל, ונתיר את דם האזרחים שלנו. זו הגישה ההולמת לדעתך ולדעת החברים שלך בצמרת צה"ל, לא ?

אם להם לא מתאים מגנומטרים בהר הבית, גם לי לא מתאים מגנומטר בקניון רמת אביב. אבל לשיטתך, בפני טרור צריך להתקפל.

תגיד אתה אמיתי ?

אבל אתה תמשיך לצעוק לי את סיסמאות "השמאל השמאל השמאל" ולהוציא את הדברים שלי מהקשרם.

מי ראוי בעיניך להיות ראש הממשלה הבא של ישראל? (יש לך 120 אופציות לצורך הדיון).

אתה חושב שכל המיליטנטים דמיקולו יתנהגו אחרת?

בוא אני אגלה לך סוד, כשביבי לא היה ראש ממשלה, הוא דיבר לא פחות (אם לא יותר) מיליטנטית מכל מה שאתה שומע היום מכל מיני פופוליסטים סוג ז'.

אשאל שוב, אם לא ביבי, מי כן?

(ואני לגמרי בעד לא-ביבי)

אני חוזר על זה שוב.

בוודאי. אם סגן הרמטכ"ל חושב אחרת ממך - הרי שהוא קיצוני באופן חריג. הוא בשום פנים ואופן לא, למשל, מכיר ומבין את החומר ויודע להעריך את המציאות טוב ממך. גם לא הרמטכ"ל. וזה שלפניו. וזה שלפניו. גם לא ראש השב"כ. וזה שלפניו. וזה שלפניו. וגם לא ראש המוסד. ולא ראש אמ"ן. כולם כולם, מוטים וקיצוניים באופן חריג. אנשים כמו רגב וביטן - הם אלו שרואים את המציאות נכוחה ויודעים מהו הדבר הנכון (והראוי!) לעשות. מגנומטרים. מגנומטרים בכל מקום.

ואני לא חושב שהייתי מגיב לך בכלל, אלמלא המשפט "...אתם בצד שלכם אלופים לעוות מציאות כרצונכם בדרך פלא". מסתבר שבצד שלנו יש באמת די הרבה אלופים, וכולם חושבים אחרת ממך.

ובוודאי שקשה לך לנהל איתי דיון. עדיף לך שלא. זה שירת אותך נאמנה בעבר, וימשיך לעשות כך גם בעתיד. אז מה אם מתים כמה אנשים בדרך. זה בגלל השמאל.

כפכף הזהב - אני אענה לך על השאלה בפרטי. אין לי כוח להגיב בנושא הזה יותר כי הדברים שלי מוצאים מהקשרם.

עמוס - אני לגמרי לגמרי איתך. לבטח לא המיליטנטים דמיקולו (אם לא הובנתי נכון, אני ממש לא ימין קיצון - אני בז לקיצוניות, משני הצדדים,

אני ימין, ליכוד - ליברמנים וסמוטריצ'ים למיניהם שנובחים שטויות מדי פעם הם בדיחה עצובה בעיניי, ואני מתבייש באיך שהליכוד נראה עכשיו עם כל הביתנים - מירי רגבים - אורן חזנים למיניהם - כקריצה להודעה הנוספת של חומץ בלסמי). אובד עצות כמו מרבית העם הזה, לא חושב שיש מישהו שיהיה טוב יותר ממנו, לפחות לא כרגע, אבל זה לא אומר שלא כלו כל הקיצים ממנו.

רק חומץ בלסמי - דיברתי רק על הנוכחיים והדגשתי את זה.

רבין כשהיה רמטכ"ל לא היה כל כך ימין וידע לשמור על בטחון המדינה ולהגן ללא פשרות על האינטרסים של המדינה,

גם גבי אשכנזי איש שמאל ואילולא פרשת הרפז נחשב ברחוב לרמטכ"ל נהדר.

לא הכללתי, בדיוק ההפך. הבעיה שלי היא אך ורק עם הנוכחיים - גבי "רמטכ"ל המספריים אייזנקוט" וסגנו מזהה התהליכים יאיר ניצן.

בוודאי. אם סגן הרמטכ"ל חושב אחרת ממך - הרי שהוא קיצוני באופן חריג. הוא בשום פנים ואופן לא, למשל, מכיר ומבין את החומר ויודע להעריך את המציאות טוב ממך. גם לא הרמטכ"ל. וזה שלפניו. וזה שלפניו. גם לא ראש השב"כ. וזה שלפניו. וזה שלפניו. וגם לא ראש המוסד. ולא ראש אמ"ן. כולם כולם, מוטים וקיצוניים באופן חריג. אנשים כמו רגב וביטן - הם אלו שרואים את המציאות נכוחה ויודעים מהו הדבר הנכון (והראוי!) לעשות. מגנומטרים. מגנומטרים בכל מקום.

אתה לא יכול להתעלם מזה שיש הרבה דרכים דרכם אפשר לקרוא את המציאות ולהסיק מסקנות. אי אפשר להגיד שאם מישהו יודע את המציאות הוא בהכרח יודע איך לפעול לגביה. תרצה או לא, הדברים מושפעים מהגישות של מי שמחליט. הרבה אנשים יכולים להגיע למסקנות שונות, גם אם כולם יודעים את אותן העובדות.

בעניין שלנו, אי אפשר להכחיש את זה שיש ערכים שמתווים את דרכם של שירותי הבטחון והם משפיעים על קבלת ההחלטות. לדוגמא, כל הדיבורים על "ההכלה" ששומעים מהמנהיגים, זה מצביע על דרך התמודדות מסוימת. אין לי פה מטרה להגיד איזה ערכים מתאימים ואיזה לא, וברור לי שאין לי את כל הידע ושלא אוכל להחליף את הרמטכ"ל כ"כ מהר, אבל להגיד שכל ההחלטות שלהם נכונות כי הם מכירים את המציאות זה ממש לא נכון בעיניי.

פעם צהל היה עסוק בלהרוג ערבים היום הוא מתעסק ברווחתם, אבל ממשלה לא תפעיל כוח כאשר הצבא שאמור לבצע מתנגד לזה. היה לפני כמה שנים תוכנית במקור על האינתיפאדה השנייה ומספרים שם איך באחד הימים אריק שרון בא לסיור בגזרה ואלוף הפיקוד מסביר לו על מה שקורה שם ואז שרון אומר לו שכל המצגות שהכינו זה נחמד והכל אבל דבר אחד הוא לא מבין, איך הם הורגים ערבים שם ופה טמונה כל הבעיה של ימינו