Jump to content

ההסתה הערבית

cassano

Recommended Posts

כבר לא מתפלא מכל דבר שקורה במדינה המחורבנת הזו, אבל כל העניין סביב הר הבית זה שפל חדש.

לא יודע מה האינטרס של ההנהגה הערבית להדליק את האזור, אבל הם עושים זאת בהצלחה רבה כשכל פעם הם מעלים את עניין ההר.

המגנומטר המחורבן הוא רק תירוץ, יש פה מאבק סימלי על מי הריבון וברור לי ששוב נתקפל במקום לגלות תקיפות ועמידה על עקרונות.

את הוואקף הנאצי והח"כים הערבים תומכי הטרור צריכים לזרוק לים/לכלא.

ברור שזה לא יקרה.

אחרי כמה זמן שוב נתקפל וכמה הרוגים נספור?

התשובה בימים הקרובים.

עם פרימיטיבי וצמא דם. רק מחכים לטריגר הכי קטן כדי "לפרוק לחץ" בשחיטה של יהודים.

למדינה שהכניסה לכלא חייל שהרג מחבל מגיעים כל האסונות האפשריים.

אני בטוח שרוב הציבור בעד זיכוי

אז הייתי מפנה את האיחולים לכמה קבוצות מיקוד

בעיקר פוליטיקאים והקצינים המוגבלים שלו שהסכימו לתפור לו תיק בשביל תמריצים מעליבים

מה שהכי מעצבן זה שאסור לעצבן ערבים כי אז יודעים שהם יתפרעו.

זה כאילו מובן שמותר להם להתפרע, ואנחנו לא צריכים לעצבן אותם כדי שיישארו רגועים ולא יתנהגו כמו חיות.

עם של חיות אדם.

אנחנו מדינה רופסת. יודעים רק להתנצל ולדבר באוויר, פעם בה מגיע איזה מבצע שמפציצים בו את עזה ואומרים וואו איך הראינו להם.

ערבים חייבים להיות נשלטים ע"י משטר צבאי. הם חיות אדם. כל מוות של ערבי צריך להיות חגיגה לאנושות. אני מאושר מכל רגע ממה שמתרחש בסוריה. שיהרגו אחד את השני כמה שיותר. יצורים מיותרים.

למדינה שהכניסה לכלא חייל שהרג מחבל מגיעים כל האסונות האפשריים.

כל מילהה בסלע, לצערי מתקיים פה המרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים.

במו ידינו ורפיסתנו הממשלה והמדיניות הרופסת מביאה עוד ועוד אסונות.

האמת, כשקראתי את הכתבה בווינאט על הפיגוע, ראיתי שהם פרסמו שהוא פרסם איזה סטטוס בפייסבוק לפני שהוא הולך לרצוח. אמרתי נסתכל על הסטטוס, לא הבנתי כלום אחרי הגוגל טרנסלייט, אבל כמות התגובות והלייקים היו משוגעות. הוא פרסם את הסטטוס ב-8:30 ובסביבות 12:00, כולה שעתיים אחרי הרצח, כבר היו איזה 20,000 לייקים ו-10,000 שיתופים. לא הייתה תגובה אחת שרשמה לו "מה עשית בזה שרצחת עוד חפים מפשע?", כולם היללו אותו, קראו לו קדוש. תמיד שמעתי על חגיגות הסוכריות אחרי פיגועים אבל אתה אף פעם לא יודע האם באמת כולם מרגישים ככה או שאתה שומע רק מהקיצוניים. הסטטוס הזה גרם לי להבין שזה הרבה יותר מרק הקיצוניים.

הפלסטינים חיים תחת שלטון צבאי, אני מרחם עליהם. הם גם חייבים לחיות תחת התנאים שאנחנו מכתיבים להם מבחוץ והם גם חייבים לחיות תחת התנאים שהמנהיגים הפלסטינים מכתיבים להם מבפנים. כל מי שמזלזל בעובדה שהחיים של אדם פלסטיני הם חיי חרא הוא עיוור. ועם זאת, אי אפשר לקבל טענות שאנחנו דוחפים אותם לזה. האם אנחנו מקשים עליהם את החיים? ברור. האם זו סיבה מספיק טובה להראות תמיכה באדם שכל מה שעשה זה לרצוח כמה שיותר אנשים חפים מפשע בביתם?

זה פשוט הזוי... אני לא יודע מה לחשוב. זה לא הוגן כלפי הפלסטינים שהחיים שלהם כאלה מסריחים, הלוואי והיינו יכולים להשתחרר מהם ולתת להם לחיות את חייהם. אבל אם נעשה את זה הם יהוו סכנה עבורנו, אז אין לנו ממש ברירה. אין עם מי לדבר...

מה שהכי מעצבן זה שאסור לעצבן ערבים כי אז יודעים שהם יתפרעו.

זה כאילו מובן שמותר להם להתפרע, ואנחנו לא צריכים לעצבן אותם כדי שיישארו רגועים ולא יתנהגו כמו חיות.

מדהים אותי ששמאלנים שמתיימרים להתנגד לגזענות מאמצים את הגישה הזאת, כשמאלני.

אם הייתי ערבי הייתי מתקומם על זה שמתייחסים אליי כאל ילד מפגר שאי אפשר לצפות ממנו לשום דבר.

זה פשוט הזוי... אני לא יודע מה לחשוב. זה לא הוגן כלפי הפלסטינים שהחיים שלהם כאלה מסריחים, הלוואי והיינו יכולים להשתחרר מהם ולתת להם לחיות את חייהם. אבל אם נעשה את זה הם יהוו סכנה עבורנו, אז אין לנו ממש ברירה. אין עם מי לדבר...

ומה נגיד על השרמוטות מאום אל פאחם שחיים על חשבוננו? איזו סיבה יש להם לצאת ולרצוח אנשים סתם ככה? אפילו בהנהגה הטרוריסטית שלהם שנמצאת בכנסת אין גינוי כנה אחד כשיש פיגוע רצחני להפך. גם אם היינו מאכילים אותם בכפית של זהב כמו שעושים עם הערבים כפויי הטובה של הארץ התרבות שלהם זה לרצוח ולהרוס.

כל הזמן מדברים על הכיבוש וכו' אבל שוכחים את כל הערבים ישראלים שתומכים באחים שלהם וחיים על חשבוננו.

מה רע להם בחיים?

הם חיים יותר טוב מכולנו ועדיין מתנהגים כמו חיות.

ואני לא מדבר רק על הערבים-ישראלים שמבצעים פיגועים כמו הבני זונות מאום אל פאחם, אני מדבר גם על אלה שפורצים לבתים ועסקים של יהודים, גונבים ושודדים יהודים ומבצעים שלל עבירות נגד יהודים בלבד.

אח"כ כשמישהו מספר שערבי גנב לו תיק/פלאפון או לא יודע מה אז ישר קופצים כל יפי הנפש בפייסבוק: "מה זה רלוונטי המוצא שלו?"

הערבי המתון ביותר והיהודי המתון ביותר לעולם לא יוכלו לחיות ביחד בשלווה בין הים לירדן. ככל שנמהר להבין זאת ונדע להתמודד עם האמת הלא נעימה הזו (ולא נקלע לכל מיני קונספציות ומכבסות מילים למינהם), כך ייטב לנו.

זה מדרון חלקלק להתקפל עכשיו ולהוציא את המגנומטרים..

פשוט מזמינים עלינו עוד פיגועים לפעם הבאה שהם ייקחו משהו כזה כתירוץ להבעיר את השטח.

הורג אותי גם כמה שהם משועממים, כאילו אין להם עבודה, אין ילדים, אין בעיות בחיים שהולכים להפגין על מגנומטרים.

על כל דבר הכי קטן יכולה להתארגן הפגנה של אלפי ערבים תוך פחות משעה, סתם כי בא להם להתפרע.

ככל שעוברים שנים ככה אני ניהיה יותר אדיש לכל המצב הזה במדינה.

יוקר המחייה,שחיתות פוליטית והסכסוך עם העולם הערבי ועיקרו עם הפלסטינים.

מה יהיה?