Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

הוא יכול להיות כוכב באירופה לדעתכם?

לא יודע אם זה כזה שווה לו, דה קולו לדעתי השחקן הכי טוב באירופה והוא גם המשתכר הכי גבוהה באירופה.

הוא מרוויח כמו כספי(3 מיליון דולר לעונה ) שזה בעצם חוזה מינימום בנבא לשחק עם ותק כמו של כספי.

בלילה בין רביעי לחמישי מחזור אחרון של הליגה הסדירה.

לווסטברוק חסר 16 ריבאונדים בשביל ממוצע טריפל דאבל עונה שנייה ברצף. (יש לו כבר 801 אסיסטים, אז מבחינת אסיסטים הוא כבר סגור, המשחק בחמישי יהיה המשחק ה-80 שלו העונה)

יום חמישי, 3 לפנות בוקר, נגד ממפיס. אני צופה שיהיו החטאות של ווסטברוק מתחת לסל בכוונה

סיפור מרגש מהיום בלילה:

אנדרה אינגרם בן ה32 שמשחק 10 שנים בליגת הפיתוח של הNBA בקבוצת הבת של הלייקרס נקרא לדגל וחתם על חוזה ראשון בNBA, חוזה לעשרה ימים.

הלילה הלייקרס אירחו את יוסטון והבחור ערך הופעת בכורה בNBA.. אי אפשר שלא להתרגש.

סיפור מרגש מהיום בלילה:

אנדרה אינגרם בן ה32 שמשחק 10 שנים בליגת הפיתוח של הNBA בקבוצת הבת של הלייקרס נקרא לדגל וחתם על חוזה ראשון בNBA, חוזה לעשרה ימים.

הלילה הלייקרס אירחו את יוסטון והבחור ערך הופעת בכורה בNBA.. אי אפשר שלא להתרגש.

בן 32? נראה בן 57... בכל מקרה באמת מרגש שהגשים חלום.

בהתחשב בזה שבערוץ הספורט מתגאים בכך שיש להם את הזכויות של ה-NBA, הייתי מצפה שישדרו את הפלייאוף ולא שידור חוזר של חדשות הספורט. אתם יודעים, באחד מארבעת הערוצים שלהם.

הסיקסרס מנצחים 130-103 במשחק הראשון. סימונס עם 17 נקודות, 14 אסיסטים ו-9 ריבאונדים.

אפרופו סימונס, הוא לקח 0 זריקות ל3 כל העונה ! וזריקה אחת מחוץ לצבע. לדעתי אם בשנים הבאות הוא לא ישפר את זה משמעותית הוא יגמור סטייל רונדו ולא יותר.

אפרופו סימונס, הוא לקח 0 זריקות ל3 כל העונה ! וזריקה אחת מחוץ לצבע. לדעתי אם בשנים הבאות הוא לא ישפר את זה משמעותית הוא יגמור סטייל רונדו ולא יותר.

עד כמה סביר שהוא לא ישפר את זה? זאת אומרת, לא מדובר בשחקן שהוא one-trick pony. אני רוצה להאמין שבאופסיזן יעבוד על הזריקה. בסך הכל צריך לזכור שזאת עונה ראשונה שבאמת משחק בה. אם זה חומר הגלם שצריך לעבוד איתו, המצב נראה טוב.

בהתחשב בזה שבערוץ הספורט מתגאים בכך שיש להם את הזכויות של ה-NBA, הייתי מצפה שישדרו את הפלייאוף ולא שידור חוזר של חדשות הספורט. אתם יודעים, באחד מארבעת הערוצים שלהם.

עדיף לך לצפות מביבי למשהו ולא מערוץ הספורט

תאמת מצאתי שידור זורם חלק בhd, הקטע הוא שהם משדרים משחק אחד כל לילה. נשבר הזין למה אנחנו ממשיכים לשלם להם ?

מי מכריח אותך?

סוויפ של ניו אורלינס על פורטלנד.. מדהים !

אנתוני דייוויס עם 47 נקודות, שיא קריירה בפלייאוף, ושיא העונה בפלייאוף בכלל בכל המשחקים