Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

לא מבין מה כל זה רלוונטי להצהרה הראשונית שלך. התחלת ב"לא בטופ 10 בהיסטוריה" ועברת ל"לא הכי גדול בהיסטוריה בגלל מייקל וכו". לא טענו שהוא הכי גדול בהיסטוריה, אבל שכן כבר עכשיו יש לו מקום מכובד בעשירייה הראשונה.

לא הבנתי למה אין ללברון טבעות. פספסתי משהו? הוא לא זכה בשלוש כאלה?

הוא לא בטופ 10, ואז תיקנתי שאולי אפשר למקם אותו בקצה התחתון של העשירייה וכל שאר ההודעות מסבירות למה אני חושב ככה בניגוד ללא מעט שטענו שהוא שני למייקל וגם נותן לו פייט ויש לו 3 טבעות אבל זה לא מספיק כדי להיכלל ברשימה אקסקלוסיבית של הגדולים בהיסטוריה וזה מה שאני אומר פה 2 עמודים בעצם עם מגוון דוגמאות. פספסתי משהו?

עדיף להגיד ״לא קראתי״ או ״לא ירדתי לסוף דעתך״ מאשר לתת תגובה לא קשורה ומסולפת.

הוא לא בטופ 10, ואז תיקנתי שאולי אפשר למקם אותו בקצה התחתון של העשירייה וכל שאר ההודעות מסבירות למה אני חושב ככה בניגוד ללא מעט שטענו שהוא שני למייקל וגם נותן לו פייט ויש לו 3 טבעות אבל זה לא מספיק כדי להיכלל ברשימה אקסקלוסיבית של הגדולים בהיסטוריה וזה מה שאני אומר פה 2 עמודים בעצם עם מגוון דוגמאות. פספסתי משהו?

עדיף להגיד ״לא קראתי״ או ״לא ירדתי לסוף דעתך״ מאשר לתת תגובה לא קשורה ומסולפת.

לא סילפתי כלום יא חביבי, כנראה פספסתי את הקטע שבו אתה מתקן את עצמך.

אני לא אתווכח איתך על אם הוא מקום שני או שלישי, ובטח לא אם הוא נותן פייט למייקל, כי זה לא מה שהביא אותי לדיון מלכתחילה. ויש לו הרבה מעבר ל-3 טבעות, וזה בהחלט לא המדד היחידי.

חייב להגיד שקראתי את ההודעות שלך וקצת הפלגת עם הדוגמאות, ברמה שלא הבנתי איזו נקודה אתה מנסה להעביר אז העדפתי לא להתייחס פרטנית.

אני במשחק פייסרס מול ויזארדס, יושב מעל הספסל של הפייסרס עם גופייה של דני גריינג'ר, כבר 3 פעמים צעקתי לטיג'יי ליף בעברית והוא לא שם עליי זין

רק רוצה להוסיף שאחרי שצעקתי כל המשחק לטיג'יי ליף בעברית מי שבא אליי זה דווקא תד'אוס יאנג.

אמן תחטוף טרייד

סימונס פשוט הצגה, והאולם של הסיקסרס ביתי ברמת הלינק של האיגלס.

31-19 ועוד לא נגמר רבע ראשון.

עריכה: 41-28 סוף רבע ראשון.

65-37 באמצע הרבע השני, בלי אמביד.

אני בקושי עוקב אחרי כדורסל בשנים האחרונות, אבל זאת ההתפוצצות הכי גדולה (במשחק משמעותי) שזכורה לי מאז גמר היורוליג ב-2004.

איזה משחק פסיכי.

סוף המשחק, פילי קולעת 2 מ-2 מהקו ועולה ל-3 הפרש, קליבלנד מחדשת את המשחק בלי טיים אאוט, לברון מקבל עבירה בזריקה ל-3 (שאפשר להתווכח על אם היה צריך להיות ל-3).

קולע ראשונה, מחטיא שנייה, את השלישית מחטיא בכוונה ומחטיאים את ה-putback.

פילי עולה למקום 3 במזרח, סימונס פשוט שחקן.

סימונס הוא הreal deal

לא יודע איך הקריירה שלו תלך, אבל כמו שכולם זוכרים את הקרוסאובר של אייברסון על ג'ורדן:

נראה לי שאנשים יזכרו את המשחק אתמול, וקטעים כאלה:

https://www.youtube.com/watch?v=bi8_ISeOyoE

(שימו לב על מי עשה את הקטע הזה)

מסכן עומרי, דווקא האמנתי שישרוד את העונה הסדירה שם.

מקווה שלא יתקשה למצוא קבוצה שתבטיח לו דק' מינמליות בעונה הבאה.