Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

משהו מוכן להסביר לי למה הלייקרס לא מפסידים בכוונה בשביל בחירות דראפט?

1. המוניטין של הארגון

2. מנסים להראות לשחקנים הבכירים שהם ינסו להביא בקיץ שיש להם עם מה לעבוד

לברון כרגע לא נכנס לטופ 10 בהיסטוריה, עם כל ההייפ סביבו.

אני באמת לא יודע מה לענות כי הרי אין איזה הוכחה או נתון שמציבים אותו שם באופן עובדתי וזה בין היתר לפי הערכות ולא משהו מדיד.

אבל אתה חולק על דעתם של הרוב המוחלט של חובבי הNBA ואנשי המקצוע והעיתונאים. זו הצהרה די תלושה מהמציאות.

הוא כבר מזמן אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה, בטח הכי טוב בתפקיד שלו, וכנראה הטוב ביותר בהיסטוריה אחרי ג'ורדן.

ללייקרס אין בחירות דראפט, הם העבירות אותן בטרייד

אני לא אוהב שמפסידים בכוונה (כמו קיובן שקיבל קנס של 200000 אלף על האמירה שהוא מקווה להפסיד עד סוף העונה).

האמת כיף לי לראות את הלייקס מצליחים בתור אחד שאוהב את הקבוצה זה נחמד שהם מנצחים.

לברון כרגע לא נכנס לטופ 10 בהיסטוריה, עם כל ההייפ סביבו.

הוויכוח היחידי שצריך להיות רלוונטי לגביו הוא אם הוא לפני או אחרי ג'ורדן.

מפלצת כדורסל. עושה הכל וברמה הכי גבוהה שאפשר.

משהו מוכן להסביר לי למה הלייקרס לא מפסידים בכוונה בשביל בחירות דראפט?

1. כמו שכבר אמרו הבחירה לא שלנו, וגרוע מזה: היא הולכת ליפול בידי הסיקסרס או הסלטיקס. המטרה בהתחלה הייתה לצאת מהטופ 5 בדראפט כדי שבוסטון לא תקבל את הבחירה, עכשיו שנראה שזה כבר מאחורינו (למרות שזה לא סופי, עדיין יש לוטרי) המטרה היא להמשיך לנצח כמה שיותר כדי שלסיקסרס תהיה בחירה כמה שפחות טובה וכמובן להפחית את הסיכויים של הסלטיקס לקבל את הבחירה שלנו דרך הלוטרי.

2. גם אם הבחירה הייתה נשארת אצלנו, הטנקינג נגמר סוף סוף אם לא שמת לב. יש לנו כבר גרעין רחב של שחקנים צעירים ומוכשרים שיצעידו את הקבוצה למשך שנים + המון מקום פנוי מתחת לתקרת השכר שנשתמש בו כדי להביא כוכב או שניים בקיץ (כמו שכבר אמרו מעליי, צריך לשחק טוב כדי להראות לכוכבים שכדאי להם לבוא לפה). אני באמת לא מבין למה אתה עדיין חושב על הפסדים בכוונה? הקבוצה מנצחת, משחקת טוב, כיפית לצפייה, השנים הרעות מאחורינו סוף סוף, תהנה מזה.

1. כמו שכבר אמרו הבחירה לא שלנו, וגרוע מזה: היא הולכת ליפול בידי הסיקסרס או הסלטיקס. המטרה בהתחלה הייתה לצאת מהטופ 5 בדראפט כדי שבוסטון לא תקבל את הבחירה, עכשיו שנראה שזה כבר מאחורינו (למרות שזה לא סופי, עדיין יש לוטרי) המטרה היא להמשיך לנצח כמה שיותר כדי שלסיקסרס תהיה בחירה כמה שפחות טובה וכמובן להפחית את הסיכויים של הסלטיקס לקבל את הבחירה שלנו דרך הלוטרי.

2. גם אם הבחירה הייתה נשארת אצלנו, הטנקינג נגמר סוף סוף אם לא שמת לב. יש לנו כבר גרעין רחב של שחקנים צעירים ומוכשרים שיצעידו את הקבוצה למשך שנים + המון מקום פנוי מתחת לתקרת השכר שנשתמש בו כדי להביא כוכב או שניים בקיץ (כמו שכבר אמרו מעליי, צריך לשחק טוב כדי להראות לכוכבים שכדאי להם לבוא לפה). אני באמת לא מבין למה אתה עדיין חושב על הפסדים בכוונה? הקבוצה מנצחת, משחקת טוב, כיפית לצפייה, השנים הרעות מאחורינו סוף סוף, תהנה מזה.

אני דווקה שמח שהם מנצחים סתם תהיתי לעצמי.

אם הלייקרס יפסידו בכוונה הליגה תמנה להם ועדה קרואה כמו שעשתה בפילי (באופן רשמי מינו יועץ, בפועל הליגה הנחיתה עליהם מישהו במקום הינקי בעקבות לחץ מצד שאר הקבוצות).

בכל מקרה גם כשיש טנקינג זה פשוט בנייה של קבוצה גרועה באופן מכוון. אף שחקן לא יפסיד בכוונה בשביל שהקבוצה שלו תוכל להחליף אותו בדראפט, אין באמת דבר כזה.

שמע, חוץ מלגחך על מה שרשמת כאן אין יותר מה להגיד. לא חושב שאפילו שונאיו הגדולים יצאו בהצהרה כ"כ תלושה מהמציאות. מילא לא טופ 3, מילא לא טופ 5 (וגם שם אני מפרגן לך), אבל לא טופ 10??

אתה יכול לגחך עד מחר.

אם נבא היה משחק 1 על 1 הוא בלי תחרות היה הגדול בהיסטוריה.

במתכונת הנוכחית של משחק קבוצתי 5vs5 הוא לא נכנס לטופ 10, עם כל הכישרון הדומיננטיות.

דא אני ממש לא שונא אותו, איך אפשר לאהוב כדורסל ולשנוא שחקן כל כך אדיר?

אתה יכול לגחך עד מחר.

במתכונת הנוכחית של משחק קבוצתי 5vs5 הוא לא נכנס לטופ 10, עם כל הכישרון הדומיננטיות.

מה?

הוא אחד המוסרים הגדולים בתולדות המשחק

אתה יכול לגחך עד מחר.

אם כטיעון למה הוא לא טופ-10 אתה מביא 'משחק קבוצתי' כאיזשהו חיסרון של לברון, אז סליחה אבל אין לך מושג. הבן אדם ממוקם 11 בכל הזמנים באסיסטים, כשלפי הממוצעים העונתיים שלו סביר להניח שעד שיפרוש יעלה לאיזור מקומות 7-8. לצורך השוואה, לג'ורדן יש בערך 2,500 אסיסטים פחות בכמעט אותה כמות משחקים. דווקא ב-1 על 1 אני לא חושב שהוא איזה עילוי יוצא דופן. הוא מאוד פיזי ואתלטי אז הוא מצליח להתגבר על שומרים טובים אבל היו (וישנם) ב-NBA לא מעט שחקנים שיכולים לטעמי לנצח אותו.

אתה יכול לגחך עד מחר.

איך זה מסתדר עם זה שהוא שחקן סופר קבוצתי?

איך זה מסתדר עם זה שהוא שחקן סופר קבוצתי?

Money.

מה עשה בקריירה? לאן הוביל את הקבוצות שלו? כמה טבעות יש לו על הידיים?

ואני לא אדבר על המהלך הנואש שעשה במיאמי כי למרות שזה היה פתטי אני לא מאשים ולאורך ההיסטוריה היו הרבה ״דרים טימס״.

שחקן ״גדול״ זה לא רק מספרים, שחקן גדול זה הרבה מעבר, זה כל החבילה.

ולמרות שלברון השחקן היה מנצח את כולם כולל כולם באחד על אחד בשכונה כי הוא שחקן כדורסל מושלם, לדעתי הוא לא יכול לדגדג את הקרסול של שחקנים כמו קארים,מג’יק,ג’ורדן,ראסל,דאנקן וקובי.

*כרגע, יש לו עוד מה לתת למרות שזה די עצוב לראות אותו ללא ווייד/קיירי. בטח בעונה המביכה של השנה(למרות שבוא מעמיד אחלה מספרים).

Money.

מה עשה בקריירה? לאן הוביל את הקבוצות שלו? כמה טבעות יש לו על הידיים?

ואני לא אדבר על המהלך הנואש שעשה במיאמי כי למרות שזה היה פתטי אני לא מאשים ולאורך ההיסטוריה היו הרבה ״דרים טימס״.

שחקן ״גדול״ זה לא רק מספרים, שחקן גדול זה הרבה מעבר, זה כל החבילה.

ולמרות שלברון השחקן היה מנצח את כולם כולל כולם באחד על אחד בשכונה כי הוא שחקן כדורסל מושלם, לדעתי הוא לא יכול לדגדג את הקרסול של שחקנים כמו קארים,מג’יק,ג’ורדן,ראסל,דאנקן וקובי.

תגיד, ראית נבא בעשור וחצי האחרונים? מדובר בשחקן הכי דומיננטי שידעה הליגה מאז מייקל. אני באמת צריך לפרוס בפניך את רשימת ההישגים שלו עד לרגע זה כדי שתבין כמה עוול אתה עושה לו?

אם יש שחקן שיש לו את כל החבילה - זה ללא ספק לברון.

אתה יכול לגחך עד מחר.

אתה בעצם אומר שיש לו את כל היכולות האתלטיות והפיזיות, יעני שנטו כדורסל הוא הכי טוב אבל עדין לא היית מכניס אותו לחמישייה, איך זה אפשרי?

אתה בעצם אומר שיש לו את כל היכולות האתלטיות והפיזיות, יעני שנטו כדורסל הוא הכי טוב אבל עדין לא היית מכניס אותו לחמישייה, איך זה אפשרי?

זה כמו שרונאלדיניו הוא השחקן הכי טוב שראיתי בחיי אבל הוא לא נמצא בדיבור של הגדול בהיסטוריה כי אהב קוק וזונות.

ספורט הישגי כשמו כן הוא, ואתה נמדד בהישגים שלך ובמקרה הזה-טבעות אליפות.

אני עוקב ורואה נבא מאז שאני זוכר את עצמי ואין ספק שלברון זה דומיננטיות שלא רואים בכל יום.

הדרך שלי למדוד ״הגדול בהיסטוריה״ היא לא רק להיות דומיננטי אלא להיות כזה וגם לקחת טת הדבר הכי חשוב-אליפות.

אוגוסטוס- ג’ורדן אמנם היה השחקן שעשה את האימפקט הגלובלי הכי גדול על הליגה הזאת(ובשבילי הוא גם מספר 1), אבל השחקן הדומיננטי ביותר שהיה בנבא זה ביל ראסל. יש בסלקום דוקומנטרי מדהים על יריבות סלטיקס-לייקרס, ממליץ לכם לראות ולקבל מושג על שחקנים מדור שלא זכינו בכלל לראות.

אני אמחיש את זה בדוגמא אחרת-

מירוץ 100 מטר, אצן איקס הוא המהיר בהיסטוריה, קונצנזוס שאין כדוגמתו, מיד אחריו רץ וואי הוא השני בהיסטוריה שלא זכה לקחת שום מדליה כי הוא התחרה רק עם איקס.

הוא יכול להימנות בגדולי ההיסטוריה ללא מדליות?

כי אם כן יש מצב שאלן אייברסון נכנס בטופ 3 שלי.

מייקל גרם לשחקן כמו דרקסלר, שבעידן אחר היה כנראה קונצנזוס ונמנה ביחד עם הגדולים, להיזכר כעוד שחקן גדול בתולדות המשחק וזהו.

אם לברון ישים עוד 2 טבעות על האצבעות שלו, אני אזרום איתכם על טופ 3/5.

כרגע יש לו כולה 3 וגם על הדרך שלקח אותן אין קונצנזוס(באופן אישי אני לא מאלה שמזלזלים במעבר למיאמי)

ספורט הישגי כשמו כן הוא, ואתה נמדד בהישגים שלך ובמקרה הזה-טבעות אליפות.

אני עוקב ורואה נבא מאז שאני זוכר את עצמי ואין ספק שלברון זה דומיננטיות שלא רואים בכל יום.

הדרך שלי למדוד ״הגדול בהיסטוריה״ היא לא רק להיות דומיננטי אלא להיות כזה וגם לקחת טת הדבר הכי חשוב-אליפות.

טבעות אליפות זה יפה וחשוב, אבל אני חושב שזה מוטעה למדוד שחקן רק על פי זה.

רג'י מילר, גדול הקלעים בתולדות המשחק, מקום שני בקליעות ל-3, שחקן קלאץ' אדיר, חבר היכל התהילה - 0 טבעות אליפות.

אלן אייברסון, אחד השחקנים הטובים שהיו ומהקלעים הגדולים, חבר היכל התהילה - 0 טבעות אליפות.

קארל מלון, אחד הגדולים בהיסטוריה, מקום שני בקלעי כל הזמנים, אחד מ-50 השחקנים הגדולים ב-NBA, חבר היכל התהילה, - 0 טבעות אליפות.

ג'ון סטוקטון, אחד הרכזים הגדולים בהיסטוריה, מוביל באסיסטים וחטיפות בפער עצום על מקום שני, אחד מ-50 השחקנים הגדולים בליגה- 0 טבעות אליפות.

צ'ארלס בארקלי, מענקי ה-NBA , 11 פעמים אולסטאר, MVP מספר פעמים, אחד מ-50 השחקנים הגדולים ב-NBA, חבר היכל התהילה, - 0 טבעות אליפות.

קווין דוראנט, אחד מהגדולים בדורינו, טופ 3 בליגה היום, MVP מספר פעמים, טבעת אליפות אחת אחרי מעבר לקבוצה גדולה (הבין שאין לו ברירה)

חוץ מכשרון, צריך גם להיות בקבוצה הנכונה.

אגב יש עוד שמות גדולים שלקחו רק אליפות אחת או 2

מוזס מלון

אוסקר רוברטסון

ג'רי וסט

וילט צ'מברליין

טבעות אליפות זה יפה וחשוב, אבל אני חושב שזה מוטעה למדוד שחקן רק על פי זה.

רג'י מילר, גדול הקלעים בתולדות המשחק, מקום שני בקליעות ל-3, שחקן קלאץ' אדיר, חבר היכל התהילה - 0 טבעות אליפות.

אלן אייברסון, אחד השחקנים הטובים שהיו ומהקלעים הגדולים, חבר היכל התהילה - 0 טבעות אליפות.

קארל מלון, אחד הגדולים בהיסטוריה, מקום שני בקלעי כל הזמנים, אחד מ-50 השחקנים הגדולים ב-NBA, חבר היכל התהילה, - 0 טבעות אליפות.

ג'ון סטוקטון, אחד הרכזים הגדולים בהיסטוריה, מוביל באסיסטים וחטיפות בפער עצום על מקום שני, אחד מ-50 השחקנים הגדולים בליגה- 0 טבעות אליפות.

צ'ארלס בארקלי, מענקי ה-NBA , 11 פעמים אולסטאר, MVP מספר פעמים, אחד מ-50 השחקנים הגדולים ב-NBA, חבר היכל התהילה, - 0 טבעות אליפות.

קווין דוראנט, אחד מהגדולים בדורינו, טופ 3 בליגה היום, MVP מספר פעמים, טבעת אליפות אחת אחרי מעבר לקבוצה גדולה (הבין שאין לו ברירה)

חוץ מכשרון, צריך גם להיות בקבוצה הנכונה.

אגב יש עוד שמות גדולים שלקחו רק אליפות אחת או 2

מוזס מלון

אוסקר רוברטסון

ג'רי וסט

וילט צ'מברליין

כל השחקנים שציינת פה הם הול אוף פיימרס וגדולים מהמשחק באמת.

בעצמי אמרתי מקודם שאייברסון הוא מהשחקנים הטובים והמיוחדים שראיתי בימיי.

זה לא סותר את מה שאני אומר כי יש הול אוף פיים, יש שחקנים גדולים בכמויות.

אני פשוט אומר שבשביל להימדד במונחים של ״הגדול בהיסטוריה״ זה לא מספיק להיות דומיננטי וגדול על הליגה, אתה צריך טבעות.

לצורך העניין אף אחד לא יגיד שרוברט הורי הוא מהגדולים בהיסטוריה רק כי יש לו מלא טבעות וידית קלאץ נדירה, כי חסר לו גם הדומיננטיות והאימפקט על הליגה.

ללברון לעומת זאת יש הכל מלבד הטבעות.

עוד 60 שנה אתם תוכלו לספר שראיתם את הגדול בהיסטוריה לנכדים שלכם והם יגידו שאתם ממש חמודים אבל איפה הכסף?? איפה האליפויות של ה״גדול בהיסטוריה״? אזמה אם כיכב בליגה?

לעומת זאת לי סיפרו על ראסל ומגיק וקארים ואז חקרתי וראיתי שחקנים שהיו הכל וגם זכו בהכל, שלטו בליגה.

אפשר להתווכח על זה?

וכדי לחסוך את השאלה, מה שמבדיל את ג’ורדן מקארים או ראסל ועושה אותו לגדול מכולם בעבר בהווה ובעתיד זה שלא היה ולא יהיה אימפקט כמו שלו על הליגה הזאת בארהב ובעולם כולו. אין עוד שחקן שהוא פרנצייז של ליגה, שהפך את עצמו למותג ואל המועדון ששיחק בו למותג הכי חזק עד היום בכל חנויות הנבא והספורט באמריקה.

בכל מקום יש ג’ורדן ובכל סקשן השור של שיקאגו נראה בפער כל כל השאר-20 שנה אחרי.

שני לו בתחום הזה זה רק קובי והלייקרס.

במקום השלישי? בוסטון. תודה לראסל ולארי בירד.

קליבלנד תעניין מישהו אחרי לברון? מיאמי מעניינת מישהו היום? שגם בה הכוכב האמיתי הוא ווייד.

מקווה שהבנתם את הנקודה שלי.

לא מבין מה כל זה רלוונטי להצהרה הראשונית שלך. התחלת ב"לא בטופ 10 בהיסטוריה" ועברת ל"לא הכי גדול בהיסטוריה בגלל מייקל וכו". לא טענו שהוא הכי גדול בהיסטוריה, אבל שכן כבר עכשיו יש לו מקום מכובד בעשירייה הראשונה.

לא הבנתי למה אין ללברון טבעות. פספסתי משהו? הוא לא זכה בשלוש כאלה?