Jump to content

Nba עונת 18\2017

P.Maldini

Recommended Posts

מצד אחד אני רוצה שהלייקרס יחזרו להיות רלוונטים אם לברון יבוא ביחד עם פול ג׳ורג הם יחזרו

מצד שני אני לא סובל את לברון (אין מה לעשות אחרי מה שעשה לבלאט)

הסיכוי היחידי שאני רואה את לברון עובר לווריירס הוא אם הם שוב דורסים את הפלייאוף ללא תחרות ומחליטים להחליש את הקבוצה כדי שיהיה יותר מעניין בשנה הבאה.

הסיכוי היחידי שאני רואה את לברון עובר לווריירס הוא אם הם שוב דורסים את הפלייאוף ללא תחרות ומחליטים להחליש את הקבוצה כדי שיהיה יותר מעניין בשנה הבאה.

אני קורא נכון?

אתה חושב שהוא יחליש אותם?

אני קורא נכון?

אתה חושב שהוא יחליש אותם?

אי אפשר לחזק אותם. אפשר רק להרוס.

במקרה של אגו מניאק כמו לברון אני בהחלט יכול לראות את זה קורה.

אי אפשר לחזק אותם. אפשר רק להרוס.

במקרה של אגו מניאק כמו לברון אני בהחלט יכול לראות את זה קורה.

בטח שאפשר לחזק אותם. והוא השחקן הטוב בעולם כבר לפחות 10 שנים והכי טוב בהיסטוריה אחרי ג'ורדן.

ואיזה אגו מניאק? הוא הפורוורד הקבוצתי בהיסטוריה, שרוצה רק לנצח ולא משנה באיזו דרך, גם אם הוא צריך לגרום לחברים שלו לקבוצה להיראות יותר טוב.

לא מובנת השנאה היוקדת של כולם ללברון ג'יימס. האופי של ג'ורדן כאדם וההתנהגות שלו לחברים לקבוצה והתעלמות מהוראות של מאמנים היו גרועים פי כמה.

ג'יימס אולי לא קילר כמו מייקל ג'ורדן אבל הוא שחקן מדהים. אם הוא מצטרף לגולדן סטייט בתיאוריה זה פשוט 10 רמות מעל כל קבוצה אחרת שהייתה בהיסטוריה של הכדורסל.

אני ממש לא מסכים עם הדעה כאן על לברון. הדבר היחידי שמעניין את לברון הוא לטפס כמה שיותר גבוה בטבלת גדולי כל הזמנים והדרך שלו להשיג זאת היא ע"י סחיבת קבוצות על הכתפיים לאליפויות. גולדן סטייט ממש לא צריכה דבר כזה. קבוצה נטולת אגו לחלוטין, שלם שגדול בהרבה מסוג חלקיו. אם מכניסים לשם את לברון, ועל אחת כמה וכמה אם זה בא על חשבון איגודלה וקליי, זה הורס את כל המרקם החברתי של המכונה המדהימה והמופלאה הזאת שנקראת גולדן סטייט ווריורס. הם צריכים שיפוצים קוסמטיים בלבד.

אני ממש לא מסכים עם הדעה כאן על לברון. הדבר היחידי שמעניין את לברון הוא לטפס כמה שיותר גבוה בטבלת גדולי כל הזמנים והדרך שלו להשיג זאת היא ע"י סחיבת קבוצות על הכתפיים לאליפויות. גולדן סטייט ממש לא צריכה דבר כזה. קבוצה נטולת אגו לחלוטין, שלם שגדול בהרבה מסוג חלקיו. אם מכניסים לשם את לברון, ועל אחת כמה וכמה אם זה בא על חשבון איגודלה וקליי, זה הורס את כל המרקם החברתי של המכונה המדהימה והמופלאה הזאת שנקראת גולדן סטייט ווריורס. הם צריכים שיפוצים קוסמטיים בלבד.

זה גם הדבר היחיד שעניין את ג'ורדן, בראיינט, דוראנט וכל שחקן-על. הם מתים לזכות באליפויות.

אליפויות. זכייה בתארים. ככה זה עובד. דוראנט עשה אותו דבר וחבר לקבוצת כוכבים כדי לזכות באליפות.

מבטיח לך שעם לברון השלם של גולדן סטייט יהיה אפילו גדול עוד יותר. גם אם זה על חשבון איגודלה וקליי. אתה כנראה לא מחזיק מלברון ולא מבין עד כמה הוא טוב והופך את הקבוצה שסביבו לטובה יותר.

זה גם הדבר היחיד שעניין את ג'ורדן, בראיינט, דוראנט וכל שחקן-על. הם מתים לזכות באליפויות.

אליפויות. זכייה בתארים. ככה זה עובד. דוראנט עשה אותו דבר וחבר לקבוצת כוכבים כדי לזכות באליפות.

מבטיח לך שעם לברון השלם של גולדן סטייט יהיה אפילו גדול עוד יותר. גם אם זה על חשבון איגודלה וקליי. אתה כנראה לא מכניס מלברון ולא מבין עד כמה הוא טוב והופך את הקבוצה שסביבו לטובה יותר.

אפשר להתווכח על האם דוראנט חיזק את הווריורס או לא. כנראה שכן, אבל במעט. את ה- 9-73 הם עשו לפני דוראנט.

כן, לברון אחד הגדולים בכל הזמנים, אבל לדעתי הוא לא מתאים לנישה של גולדן סטייט ובכל מקרה זה לא נראה מעשי מבחינת תקרת שכר.

אפשר להתווכח על האם דוראנט חיזק את הווריורס או לא. כנראה שכן, אבל במעט. את ה- 9-73 הם עשו לפני דוראנט.

כן, לברון אחד הגדולים בכל הזמנים, אבל לדעתי הוא לא מתאים לנישה של גולדן סטייט ובכל מקרה זה לא נראה מעשי מבחינת תקרת שכר.

לא יודע כמה זה מעשי, דיברתי באופן תיאורטי.

ובאופן תיאורטי, אם זה קורה, אפשר לסגור את הליגה.

יש הבדל בין תחרותי לאגו מניאק. לברון סופר תחרותי וזה אף פעם לא בא על חשבון הקולגות שלו בפרקט, להפך, סביבו הם משחקים טוב יותר.

שלישייה של לברון-סטף-דוראנט זאת שלישייה בלתי ניתנת לעצירה. בערך כמו לשים את כריסטיאנו ביחד עם מסי וסוארז. זה לא ספורטיבי בעליל ואני משוכנע שחיבור שלו לווריירס רק יקפיץ אותם ביכולת, גם אם זה אומר לוותר על איגי וקליי (נו באמת..).

הנישה של גולדן סטייט כקבוצה מאוזנת חדלה מלהתקיים ברגע שהם צירפו את דוראנט.

עאלק חיזק אותם במעט, הוא הפך אותם לכמעט בלתי עצירים במאני טיים. מאזני עונה רגילה זה נחמד בשביל הסטטיסטיקה ואין ספק שגולדן סטייט קבוצה נהדרת גם בלעדיו, אבל בחייאת - הם הוסיפו את השחקן השני הכי טוב בליגה לחמישייה, איך אתה בכלל אומר שזה נתון לויכוח שהוא שיפר אותם?

הזוי מה שהולך עם קליבלנד העונה.. פעם אחרונה שהם חיברו 3 נצחונות ברציפות היה ב-17 בדצמבר.

נראה שהטרייד קיירי - תומאס הרג להם את הקבוצה. כרגע הם מקום שלישי במזרח, מרחק 9 נצחונות מבוסטון המובילה

וחראם על פורזינגיס, מדברים על שנה מחוץ למגרש.

לברון נשאר בלי שחקנים לאולסטאר, קאזינס - קווין לאב - ג'ון וול, ועכשיו פורזינגיס.

הדאנק של יאניס מעל טים הארדוואי (1.98 מטר) - דאנק העונה !

maxresdefault.jpg

הקבאס אוספים שחקנים, אבל מה עם איזה כוכב ליד לברון? אם יביאו את קמבה ווקר (מפורסם ברשתות), זאת תהיה הברקה, אבל לדעתי המחיר לא יהיה זול.

אני חושב שהטרייד הזה הוא בגדר גושפנקא סופית לעזיבה של לברון את קליבלנד בקיץ. מעניין אם יחזור לשתף פעולה עם IT בקיץ בלייקרס.